Що означає цей Emoji? Пояснення значення обличчя Emoji та смайлика

| | 0 Comments| 4:36 PM
Categories:

Раніше відомі як смайлики, які часто плутали зі смайликами, емодзі-обличчя використовуються в SMS і соціальних мережах, таких як Instagram, Reddit, Facebook і WhatsApp. Але що означають емодзі? Значення кожного емодзі іноді можна тлумачити, і це ще більше ускладнюється символами серця та руки.

Unicode публікує стандарти щодо значення емодзі, але вони не завжди використовуються за призначенням. Вони можуть мати унікальне значення в певних спільнотах. Наприклад, є унікальний набір емодзі Snapchat. Отже, що означають конкретні смайли?

Ось загальноприйняті значення популярних емодзі.

Значення смайликів щасливого обличчя

Ось значення різних емодзі із щасливими обличчями, від тих, що містять посмішку, до тих, що сміються…

Усміхнені обличчя

Усміхнене обличчя з усміхненими очима та Усміхнене обличчя є найбільш часто використовуваними емодзі, які просто позначають щастя чи позитив. Іноді вони відомі відповідно як сором’язливе обличчя та почервоніле/почервоніле обличчя.

Нечасто вони можуть використовуватися після легкої образи чи критики, щоб усунути відчуття жала.

Інші смайлики

Існує багато версій «Усміхненого обличчя з відкритим ротом», зокрема:

 • Усміхнене обличчя з відкритим ротом і усміхненими очима.
 • Усміхнене обличчя.
 • Усміхнене обличчя з відкритим ротом і щільно закритими очима.

Вони схожі на два простіші смайлики. Однак їх часто використовують для вираження більшого рівня щастя. Повідомлення з одним із цих емодзі зазвичай буде надзвичайно позитивним. Вони дуже рідко використовуються з образою чи критикою.

Усміхнене обличчя з відкритим ротом і холодним потом

Усміхнене обличчя з відкритим ротом і холодним потом також демонструє щастя, хоча й з полегшенням. Це емодзі-версія слова «фу!» Повідомлення з використанням цього емодзі часто виражають радість від того, як спрацювала потенційно негативна подія. Наприклад, якщо ви надіслали повідомлення, в якому пояснювали, що у вас все зрозуміло від лікаря, ви можете використати цей смайл.

Його також можна використовувати для вираження збентеження або ніяковості.

Обличчя зі сльозами радості

Емодзі «Обличчя зі сльозами радості» використовується для відображення сміху. Він замінив використання «LOL» або іноді «IJBOL», коли хтось надсилає жарт, це лише один із способів, як емодзі змінили наше спілкування.

Катаючись по підлозі, сміється обличчя

Rolling on the Floor Laughing Face — це остання версія «ROFL», одного з інтернет-сленгових термінів, які вам потрібно знати. Використовуйте це, коли щось особливо смішне.

Перевернуте обличчя

Перевернуте обличчя вказує на те, що ви несерйозні або говорите про те, що, здавалося б, не має сенсу.

Його також можна використовувати для передачі сарказму або пасивно-агресивного почуття.

Смішне обличчя

Zany Face також демонструє легковажність. Використовуйте це, якщо щось дурне, але смішне. Його також іноді називають «П’яним обличчям», але лише тому, що воно вказує на розслаблений менталітет.

Усміхнене обличчя з сонцезахисними окулярами

Усміхнене обличчя з сонцезахисними окулярами використовується для демонстрації крутості. Іноді воно використовується як нагло або може означати «розберіться з цим».

Почервоніле обличчя

Почервоніле обличчя показує збентеження через незручну ситуацію або помилку. Його часто використовують як відповідь на компліменти з самоосудливою метою. Це також може означати, що щось відкриває очі або дивує.

Обличчя, насолоджуючись смачною їжею

Face Savoring Delicious Food можна використовувати напередодні, під час або після смачної їжі. Він також відомий як емодзі «Голодне обличчя». Але деякі люди використовують це, щоб показати, що коментар має на увазі ненавистний характер.

Nerd Face

Nerd Face демонструє інтелект або пристрасть до певної теми. Його можна використовувати також іронічно або як представник конкретної особи.

  Як спілкуватися в голосовому чаті в іграх Nintendo Switch

Усміхнене обличчя з зоряними очима

Усміхнене обличчя із зоряними очима означає, що ви схвильовані або вражені, наприклад, коли ви очікуєте зустрічі з кимось або щось робите.

Обличчя з партійним вентилятором і вечірнім капелюхом

Емоджі «Обличчя з духівкою та капелюхом» використовується під час святкування події. Його найкраще використовувати, коли у друга день народження.

Значення емодзі кокетливого обличчя

Усміхнене обличчя

Усміхнене обличчя має сильний сексуальний підтекст. Зазвичай воно супроводжує сексуальні натяки чи пропозиції, тому переконайтеся, що ви знаєте правильний етикет емодзі, якщо ви зловживаєте цим фліртуючим обличчям!

Підморгує обличчя

Winking Face показує, що повідомлення було надіслано з жартівливим наміром. Будь-яке повідомлення, яке супроводжує підморгування, не слід сприймати надто серйозно.

Як і усміхнене обличчя, підморгування часто супроводжує непристойні повідомлення.

Обличчя з висунутим язиком

Варіації обличчя з висунутим язиком включають:

 • Обличчя з висунутим язиком і підморгуючими очима.
 • Обличчя з висунутим язиком і щільно закритими очима.

Вони використовуються як синоніми з Winking Face, щоб показати гумор.

Полегшене обличчя

Обличчя з полегшенням означає полегшення. Проте в основному він використовується для демонстрації задоволення.

Він також може у відповідь на сугестивний емодзі демонструвати відчуженість або невинність.

Усміхнене обличчя з Halo

Усміхнене обличчя з нимбом демонструє невинність. Його можна використовувати серйозно або з гумором.

Наприклад, цей емодзі буде доречним, коли ви надсилаєте друзям повідомлення в п’ятницю, щоб пояснити, що ви залишаєтеся вдома на ніч.

Обличчя диявола

«Усміхнене обличчя з рогами» та «Бес» можна використовувати як взаємозамінні, щоб продемонструвати пустотливість чи пустотливість.

Оскільки один усміхається, а інший хмуриться, вони демонструють дещо різні речі. Емоджі «Усміхнене обличчя з рогами» частіше супроводжує незначні пустощі або непристойні повідомлення, тоді як «Імп» (тобто той, який виглядає сердитішим) означає більше злоби.

Поцілунки обличчя

Є кілька популярних варіацій емодзі Kissing Face, наприклад:

 • Обличчя, що кидає поцілунок.
 • Цілувати обличчя з усміхненими очима.
 • Цілувати обличчя із закритими очима.

Вони демонструють романтику або прихильність. Поцілунок в обличчя зазвичай більш романтичний завдяки маленькому червоному сердечку.

Інші три також можна використовувати для демонстрації невинного свисту.

Усміхнене обличчя з очима у формі серця

Усміхнене обличчя з очима у формі серця демонструє любов, обожнювання або вдячність. Його можна використовувати щодо людини, місця, події чи речі.

Обіймати обличчя

Hugging Face означає, що ви надсилаєте одержувачу віртуальні обійми.

Значення емодзі негативного обличчя

Не всі емодзі виражають щастя чи зло. Є також багато негативних емодзі.

Порожні обличчя

Нейтральне обличчя та безвиразне обличчя демонструють навмисну ​​відсутність емоцій. Вони можуть використовуватися, щоб показати, що хтось не вражений, байдужий або незграбний.

Нерозумне обличчя

Нерозумне обличчя виражає невдоволення або підозру. Цей емодзі не показує справжній гнів чи смуток, а скоріше тонку негативну емоцію. Наприклад, якщо ви незадоволені або сумніваєтеся в чиємусь виправданні, чому вони запізнилися, ви можете надіслати цей смайлик.

Обличчя з холодним потом

Емодзі «Обличчя з холодним потом» показує стрес або важку роботу. Як правило, це стосується конкретної ситуації. Повідомлення коханій людині, щоб пояснити, що ви повинні затриматися в офісі, виправдає цей смайл.

Сумні обличчя

Задумливе обличчя та розчароване обличчя є двома основними емодзі сумних облич. Обидва передають почуття смутку, каяття, жалю, розчарування або будь-які подібні негативні емоції.

Благаюче обличчя

Благаюче обличчя показує, що ви просите про послугу. Це погляд «очі цуценя», який рідко використовується в серйозних ситуаціях. Іноді це означає, що ви на межі сліз, якщо хтось зробив вам комплімент або ви приголомшені тим, що сказав інший. Інакше ви могли б подумати про це як про еквівалент смайлів “ой”. Є й щасливіша альтернатива, коли на великих очах смуга щасливих сліз.

  15 шаблонів замовлень для безперебійних закупівель

Розчароване, але полегшене обличчя

Розчароване, але полегшене обличчя зазвичай використовується, щоб показати страх або біль. Деякі люди також використовують це, щоб показати, що вони нервують.

Плаче обличчя

Плачуче обличчя схоже на Задумливе обличчя та Розчароване обличчя. Це показує сильніше почуття болю, ніж загальний смуток.

Голосно плачуче обличчя

Loudly Crying Face — це сильніша версія Crying Face. Це показує біль, біль і засмучення. На відміну від інших сумних облич, воно часто використовується з іронією.

Стурбоване обличчя

Стурбоване обличчя показує шок, жах, огиду та страх.

Скривлене обличчя

Скривлене обличчя так само демонструє занепокоєння, збентеження або ніяковість. В iOS це буде запропоновано, якщо ви введете «oops», і тому ви можете використовувати його, якщо ви боїтеся повідомлення, подібно до того, коли ви можете використовувати SMH.

Обличчя з піднятою бровою

Обличчя з піднятою бровою демонструє скептицизм або несхвалення — ідеально, якщо ви не вірите чиїмось виправданням.

Обличчя з моноклем

Face With Monocle також висловлює сумнів, ніби ви ретельно вивчаєте повідомлення.

Лежаче обличчя

Лежаче обличчя зображує ніс, що росте, як у Буратіно. Використовуйте помірно, якщо вважаєте, що хтось говорить неправду, оскільки це може образити одержувача.

Обличчя без рота

Обличчя без рота показує, що ви втратили дар мови. Воно може вживатися з іронією, але часто означає, що ви не знаєте, що сказати під час незручної розмови, або не смієте висловити свою думку, коли збентежені чи злі. Звичайно, якщо ви використовуєте це лише тому, що немає відповідних емодзі для вираження ваших почуттів, ви можете створити власні емодзі!

Застібка-рот обличчя

Обличчя з ротом-блискавкою може означати, що ви зараз не можете передати потрібні слова. Однак його частіше використовують, щоб показати, що ви вмієте зберігати таємницю.

Обличчя з вибуховою головою

Обличчя з головою, що вибухає, демонструє шок, кажучи одержувачу, що ви вражені. Зазвичай він використовується в страху перед чимось.

Обличчя з символами над ротом

Обличчя з символами над ротом, природно, замінює лайливе слово. Використовуйте це, щоб висловити роздратування або гнів.

Втомлені обличчя

Втомлене обличчя і втомлене обличчя демонструють втому; їх часто використовують для відображення втоми від світу та стресу, ніби ви на межі сил.

Сонне обличчя

Сонне обличчя рідко означає втому. Натомість це зазвичай показує, що відправник хворий або погано себе почуває. Незважаючи на те, що емодзі мають бути більш зрозумілими, ніж смайли, це не завжди так!

Спляче обличчя

Спляче обличчя використовується замість Сонного обличчя, щоб показати сонливість або нудьгу. Важко надіслати повідомлення, коли насправді спиш…

Розгублені обличчя

Збентежене обличчя та збентежене обличчя використовуються як синоніми, щоб показати збентеження. Збентежене обличчя також використовується, щоб показати незручність, розчарування або вибачення. Наприклад, якщо комусь доводиться скасувати плани, вони можуть включити цей смайл.

Обличчя з виглядом тріумфу

Обличчя з виглядом тріумфу є одним із найбільш зловживаних емодзі. Його зазвичай використовують, щоб показати гнів або розчарування (наприклад, вдихаючи гаряче повітря з ніздрів), а не тріумфувати — часто іронічно.

Сердиті обличчя

Сердите та Насуплене обличчя демонструють гнів, причому червоне Насуплене обличчя є сильнішим. На відміну від Face With Look Of Triumph, вони рідко використовуються з гумором.

Наполегливе обличчя

Наполегливе обличчя вказує на те, що ви боретеся з ситуацією, але продовжуєте розчарування.

Шоковані обличчя

Насуплене обличчя з відкритим ротом і страждальне обличчя демонструють шок, жах і розчарування. Вони часто використовуються як менша версія Задумливого обличчя або Розчарованого обличчя.

Перелякані обличчя

Ви побачите невеликі відмінності в наляканих обличчях:

 • Страшне обличчя.
 • Обличчя з відкритим ротом і холодний піт.
 • Обличчя, що кричить від страху (іноді відоме як обличчя OMG).
  Як округлити числа в Python [With Examples]

Три демонструють різні рівні страху, починаючи від легкого страху з «Обличчям із відкритим ротом і холодним потом» до відвертого жаху з «Обличчям, що кричить від страху». Усі вони можуть використовуватися іронічно.

Інші значення емодзі обличчя

Не кожен емодзі відображає вираз чи обличчя людини. Ось деякі інші емодзі, які ви зустрінете.

Мавпи

Мавпа-не-зло, мавпа-не-зло та мавпа-не-зло використовуються, щоб показати шок і збентеження, переважно в зухвалій формі. Яка конкретна мавпа використовується, залежить від вмісту повідомлення.

Купа какашок

Pile Of Poop майже завжди використовується з гумором. Він може замінити лайливе слово або критикувати людину чи повідомлення.

Що означають емодзі із символом руки?

У обміні повідомленнями та онлайн-спілкуванням є кілька емодзі рук, які представляють різні жести.

Великі пальці вгору і великі пальці вниз знак

Великий палець вгору знак показує прийняття або згоду.

Знак “великий палець вниз” показує відмову, неприязнь або незгоду.

ОК руки знак

Знак «ОК» демонструє прийняття, задоволення або те, що все гаразд. Його можна використовувати, щоб показати, що щось крихітне або маленьке. Його також іноді використовують для символізації жесту «поцілунок шеф-кухаря».

Однак ви повинні знати, що це можна використовувати як знак ненависті, оскільки деякі расистські групи перейняли його значення. Однак у більшості випадків користувачі все ще сприймають це як «добре» або «ідеально».

Рука перемоги

Рука Перемоги частіше використовується для зображення аналогічного символу миру. Він демонструє холоднокровність, розслабленість або задоволення, хоча також може використовуватися з сарказмом.

Людина, що піднімає обидві руки на святкуванні

Особа, що піднімає обидві руки під час святкування, частіше називають руками похвали, використовується для демонстрації підтримки чи вдячності.

Відкриті долоні

Open Hands означає відкритість і дружелюбність. Це також може означати, що ви надсилаєте обійми, подібно до емодзі Hugging Face.

Людина зі схрещеними руками

Людина зі складеними руками, хоча й не означає бути явно релігійною, використовується для подяки, молитви чи благання. Ви можете використовувати його, коли просите про послугу.

Call Me Hand

Call Me Hand, незважаючи на свою назву, може мати багато значень залежно від контексту.

Це схоже на традиційну телефонну трубку, тому може вказувати, що ви хочете поговорити з кимось по телефону. Пілоти також використовують його, щоб побажати один одному удачі. А в гавайській культурі він відомий як знак «Шака», що означає «розв’язатися» — ніжний жест, що вказує на солідарність.

Що означають емодзі в формі серця?

Під час спілкування в Інтернеті ви зустрінете кілька емодзі-сердець, різні версії яких мають різне значення.

Червоне серце та блискуче рожеве серце

Червоне серце — це класичний смайлик із закоханим серцем, який виражає прихильність, дружбу чи романтику. Але якщо ви хочете привнести щось додаткове в розмову, дозвольте своєму серцю яскраво засяяти блискучим рожевим серцем.

Кольорові сердечка

А як щодо всіх тих кольорових сердечок? Є:

 • Пурпурне серце.
 • Жовте серце.
 • Зелене серце.
 • Блакитне серце.

Усі вони схожі на Red Heart; однак мета їхньої прихильності зазвичай пов’язана з кольором серця. Наприклад, Blue Heart часто використовується для спортивних команд, які носять сині майки. Подібним чином жовте серце асоціюється з сонцем і літом.

Ви, мабуть, бачили варіації цих емодзі в Snapchat.

Розбите серце

Емодзі «Розбите серце» — це найкраще вираження смутку. Його часто використовують іронічно.

Емодзі змінюють наш спосіб спілкування

Емодзі вічно розвиваються як інструмент спілкування, і їхні значення все ще змінюються.

Вони також напрочуд особисті, тому ви повинні бути на одній хвилі з одержувачем, щоб не образити його.