Що означає офіційна мітка Reddit?

Деякі облікові записи Reddit отримують тег «Офіційний». Але що означає цей ярлик і як він вплине на ваш досвід Reddit?

Reddit зробив значний крок у напрямку підвищення довіри користувачів і прозорості, запустивши мітку «Офіційний». Ця нова функція має на меті забезпечити підтвердження автентичності, зменшити видачу себе за іншу особу та підвищити прозорість усієї платформи. Ось що ми знаємо про цю функцію.

Reddit запускає офіційний лейбл

Reddit оголосив у дописі на r/reddit що він тестує нову функцію: «Офіційну» мітку. Офіційна мітка помітно поряд із іменем користувача скрізь, де вона відображається на Reddit. Подібно до стилю, який використовується в субредітах, ця мітка служить індикатором автентичності.

Наразі мітка доступна лише для кількох профілів, що належать організаціям, з якими вона підтримує зв’язки та які зацікавлені у взаємодії з Redditors і спільнотами на платформі.

«Ми активно працюємо з групою модераторів, щоб отримати відгуки щодо цього, і оскільки це раннє тестування, отримані нами знання будуть інформувати про наступні кроки для цього розгортання», — зазначив Reddit.

Що означає офіційна мітка Reddit?

Автор зображення: Reddit

Мітка «Офіційний» показує, що Reddit підтвердив обліковий запис. Він служить візуальним індикатором автентичності, допомагаючи користувачам швидко ідентифікувати профілі, що належать перевіреним організаціям. Це також зменшує роботу модераторів Reddit, відокремлюючи справжні профілі від підробок.

Reddit зазначив, що мітка не відкриває жодних спеціальних привілеїв чи захисту для облікових записів із нею. Офіційні облікові записи мають дотримуватися тих самих правил і вказівок, що й будь-який інший користувач.

Офіційний ярлик також не означає, що Reddit схвалює або підтримує погляди чи думки облікових записів, які його мають. Це просто означає, що Reddit підтвердив, що вони ті, за кого себе видають.

Офіційний лейбл є еквівалентом «Blue Tick» на Reddit

Позначка «Офіційний» Reddit схожа на синю галочку в інших соціальних мережах, що полегшує користувачам ідентифікацію автентичних облікових записів організацій, які хочуть з ними взаємодіяти. Це не знак пошани, печатка схвалення чи знак авторитету. Це просто інструмент, який допомагає користувачам приймати обґрунтовані рішення та мати змістовну взаємодію на платформі.