Що означає «неактивний» на Discord і чи це точно?

Ключові висновки

  • Неактивність у Discord може означати, що особа була неактивна на своєму комп’ютері протягом 10 хвилин, вона згорнула програму на смартфоні або вручну встановила свій статус на неактивний.
  • Ви можете виглядати активним у Discord, навіть якщо ви згорнули програму на своєму ПК.
  • Статус очікування Discord не завжди може бути точним, оскільки ви можете вручну встановити статус очікування, а фоновий шум у мікрофоні може позначити вас як онлайн.

Що це означає, коли ви бачите, що хтось «не працює» на Discord? Чи доступні вони для спілкування в чаті, чи вони не за робочим столом? Ось усе, що вам потрібно знати про статус неактивності в Discord і чи він точний.

Що означає Idle на Discord?

Неактивність у Discord означає одну з трьох речей: людина не взаємодіяла зі своїм комп’ютером протягом 10 хвилин, людина згорнула програму на своєму смартфоні або вона вручну вибрала статус неактивності.

  Як увімкнути або вимкнути 2FA на Discord

Ці різні причини статусу неактивності призводять до того, що деякі друзі завжди виглядають неактивними, а деякі мають цей статус лише періодично.

Але технічно ви також можете з’явитися в мережі, навіть якщо ви активно не використовуєте Discord. Якщо ви продовжуєте користуватися комп’ютером, поки Discord згорнуто до панелі завдань на вашому комп’ютері, програма не позначатиме вас як відсутнього.

Якщо ви залишилися бездіяльними через бездіяльність, щойно ви клацнете мишею або торкнетеся клавіатури, Discord знову позначить вас як онлайн.

Discord також встановить ваш статус на неактивний, якщо ви перебуваєте в голосовому каналі, і ваш мікрофон не вловлює голос або фоновий шум протягом 10 хвилин.

Однак у мобільному додатку Discord немає періоду очікування. Щойно ви закриєте програму на своєму смартфоні (але дозволите їй працювати у фоновому режимі), Discord змінить зелений значок онлайн-телефону на значок півмісяця, щоб вказати, що ви неактивні.

  Як застосувати форматування тексту в Discord

Якщо ви вручну виберете статус очікування, ви залишатиметеся неактивним незалежно від того, надсилаєте комусь повідомлення чи використовуєте програму іншим способом. Фактично, ви навіть можете активно розмовляти або транслювати голосовий канал, і програма продовжуватиме показувати, що ви неактивні.

Як змінити статус Discord на Idle

Існує кілька способів змінити ваш онлайн-статус Discord, щоб відобразити вашу доступність у програмі.

Якщо ви користуєтеся настільною програмою, клацніть піктограму свого профілю в нижньому лівому куті, наведіть курсор на вкладку «Онлайн» і виберіть «Неактивний». У Discord також є можливість встановити власний статус.

Якщо ви користуєтеся мобільною програмою, виберіть вкладку «Ви» внизу програми. Потім торкніться зображення свого профілю та виберіть Неактивний. Discord негайно змінить ваш статус.

Чи завжди точний статус простою Discord?

Оскільки ви можете вручну встановити свій статус на «Неактивний» у Discord, і цей статус не зникає, коли ви повертаєтеся до свого столу, він не завжди точний. Хтось може бути онлайн і все ще позначений як неактивний.

  9 Stream Deck для Twitch, YouTube, Discord тощо… для підвищення продуктивності

Людина також може мінімізувати Discord, але все ще взаємодіє зі своїм ПК. Це означає, що вони можуть бути позначені як онлайн, хоча технічно взагалі не взаємодіють із програмою. Подібним чином, якщо хтось знаходиться далеко від свого столу, але його мікрофон вловлює фоновий шум, Discord все одно покаже, що він онлайн.

У будь-якому випадку люди все одно отримуватимуть ваші повідомлення, коли ви надсилатимете їм пряме повідомлення, коли їх немає. Вони можуть знайти сповіщення про ці повідомлення в панелі завдань або в сповіщеннях смартфона.

Якщо когось позначено як неактивного в Discord, ви можете не отримати відповідь одразу — все залежить від того, чи дійсно він далеко від свого пристрою, чи він позначив статус вручну.