Що означає для гравців «неавторизована» заборона сторонніх контролерів Xbox

| | 0 Comments| 12:03 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Xbox забороняє «неавторизовані» контролери сторонніх розробників, щоб забезпечити безпеку та контроль якості на своїй платформі.
  • Якщо ви під’єднаєте «неавторизований» контролер до свого Xbox, ви отримаєте код помилки та матимете два тижні, щоб зв’язатися з виробником або вимагати відшкодування.
  • Ви все ще можете використовувати більшість контролерів сторонніх розробників, які задіяні в програмі Designed for Xbox або мають офіційний логотип Xbox.

Аксесуари сторонніх виробників можуть бути універсальною та дешевшою альтернативою офіційним контролерам консолі. Але через заборону Xbox на неофіційні контролери та аксесуари, ви, ймовірно, захочете знати, як це вплине на вас як власника Xbox. Давайте поглянемо.

Чому Xbox заборонив «неавторизовані» контролери сторонніх розробників?

Якщо ви користуєтеся сторонніми контролерами Xbox, ви захочете знати, чому Xbox обмежує ваш вибір аксесуарів. Однак заборона Xbox стосується лише «неавторизованих» сторонніх контролерів, про що свідчить офіційний сайт Xbox. Це не впливає на всі сторонні аксесуари, задіяні в програмі Designed for Xbox.

  Як налаштувати щогодинні повторювані нагадування на iPhone та iPad

Що стосується того, чому Xbox відчув необхідність заборонити «неавторизовані» сторонні аксесуари та контролери, є кілька основних факторів:

  • Заборона «неавторизованих» сторонніх пристроїв дозволяє Xbox гарантувати, що всі контролери та аксесуари на її платформі є частиною програми Designed for Xbox і безпечні у використанні.
  • Сторонні постачальники неофіційних аксесуарів Xbox можуть включати такі пристрої, як Cronus Zen, які дозволяють або полегшують шахрайство.

Автор зображення: Кронос ДЗЕН

  • Забороняючи неофіційні пристрої сторонніх розробників, Xbox гарантує, що ви можете купувати лише офіційні або призначені для Xbox аксесуари та контролери, що стимулює продажі Xbox.

Отже, незважаючи на наявність стимулів щодо продажів Xbox, сама заборона діє для контролю якості сторонніх контролерів і аксесуарів, які можна використовувати на Xbox One або Xbox Series X|S.

Однак, якщо ви підключите контролер Xbox до свого ПК, ви все одно зможете використовувати неофіційні контролери для комп’ютерних ігор, але не через Xbox One або Series X|S.

Що трапиться, якщо ви використовуєте «неавторизований» контролер третьої сторони

Хоча у Xbox, можливо, були вагомі причини заборонити неофіційні пристрої сторонніх розробників, ви все одно захочете знати, як заборона вплине на ваші пристрої.

  Як рутувати міжнародний Samsung Galaxy S5 (SM-G900F)

На щастя, те, як Xbox забороняє «неавторизовані» пристрої сторонніх розробників, дає вам час повернути пристрій або зв’язатися з виробником. Отже, щодо того, що станеться, якщо ви підключите до свого Xbox «неавторизований» пристрій стороннього виробника, процес виглядає так:

  • Якщо ви підключите неавторизований контролер або аксесуар до консолі Xbox, ви отримаєте код помилки: 0x82d60002.
  • З моменту отримання коду помилки 0x82d60002 у вас є два тижні, перш ніж ваш пристрій буде заборонено використовувати з вашим Xbox.
  • Xbox радить вам протягом двох тижнів зв’язатися з виробником пристрою або повернути його, щоб отримати відшкодування.

Авторство зображення: NBA 2K24 Intel/Twitter

Якщо ви не впевнені, що ваш пристрій третьої сторони є «неавторизованим», ви можете підключити його до свого Xbox. Поки ви не отримуєте код помилки 0x82d60002, ви знаєте, що можете продовжувати використовувати свій пристрій у звичайному режимі.

Які контролери сторонніх виробників ви все ще можете використовувати зі своїм Xbox?

Навіть якщо ваші пристрої сторонніх виробників отримують код помилки 0x82d60002, вам не потрібно повністю відмовлятися від контролерів Xbox сторонніх виробників. Фактично, незважаючи на заборону, ви можете використовувати переважну більшість пристроїв Xbox сторонніх розробників.

  Як вимкнути гортання, щоб повернутися в Chrome на сенсорних екранах

Xbox все ще підтримує пристрої сторонніх виробників, які беруть участь у програмі Designed for Xbox. Але Xbox також підкреслює, що будь-які контролери сторонніх виробників, які мають офіційний логотип Xbox між лівим і правим тригерами, повинні використовуватися на всіх консолях Xbox.

Автор зображення: Підтримка Xbox

Щоб визначити, чи пристрої сторонніх виробників призначені для Xbox, купуючи нові пристрої, слід шукати офіційний логотип Designed for Xbox. Крім того, ви можете зареєструвати пристрої сторонніх виробників через офіційний сайт Microsoft щоб визначити, чи є ваш пристрій офіційним.

І ви все ще можете використовувати найкращі поради та підказки щодо бездротового контролера Xbox для використання з більшістю геймпадів Designed for Xbox, зберігаючи функціональність.

Використовуйте пристрої сторонніх розробників на Xbox без шкоди для своєї консолі

Хоча заборона Xbox на неофіційні сторонні контролери та аксесуари обмежує пристрої, які ви можете використовувати на Xbox, вона гарантує безпеку вашої консолі Xbox і ігровий досвід.

Оскільки багато пристроїв сторонніх виробників є частиною ініціативи Designed for Xbox, ви все ще можете використовувати пристрої сторонніх виробників, якщо вони офіційно схвалені Xbox.