Що означає для вас план боротьби з підробками «Проект нуль» від Amazon?

| | 0 Comments| 4:00 PM
Categories:

Project Zero від Amazon — це перша реальна спроба компанії видалити всі підроблені оголошення з ринку Amazon. Але як працює Project Zero і як це вплине на таких клієнтів, як ви?

Зачекайте, на Amazon є підробки?

Звучить дивно, але на Amazon є величезний ринок підробок. І усвідомлюєте ви це чи ні, але є ймовірність того, що в якийсь момент ви купили підробку через роздрібного продавця.

Amazon, на відміну від таких магазинів, як Target і Best Buy, в значній мірі покладається на сторонніх продавців для переліку продуктів і виконання. Ці продавці не пов’язані з брендами, які вони продають, але, за словами Джеффа Безоса, їхні списки складають половина предметів продається на Amazon.

Багато з ваших покупок на Amazon, ймовірно, надійшли від сторонніх продавців, усвідомлювали ви це чи ні. Замість того, щоб ділити кожного продавця на сторінку товару (наприклад, eBay), Amazon збирає всі списки на одну сторінку продукту. Список для an Освітлювальний кабель Apple, наприклад, можуть виконувати десятки різних продавців, у тому числі Apple. Ви можете перевірити, чи надходить продукт від Amazon або стороннього продавця, на сторінці продукту.

Ця система дозволяє Amazon підтримувати низькі ціни, і вона є основою надшвидкої системи виконання Amazon. Але, як ви можете собі уявити, це дозволяє багатьом шахраям і фальшивомонетникам перебувати в списках справжніх продуктів.

Amazon має деякі заходи боротьби з підробками, але вони не працюють так добре. Процес огляду в Amazon напрочуд повільний, і він майже повністю залежить від відгуків користувачів. Не кажучи вже про те, що ця система огляду іноді працює на користь шахраїв, блокуючи «підозрілих» користувачів.

В результаті на Amazon є багато підроблених товарів. The Звіт про підробку За оцінками, 13% товарів, що продаються на Amazon, є підробками. Щоб поставити речі в перспективі, Amazon продавався навколо 5 мільярдів продуктів у 2014 році.

Ця проблема з підробкою шкідлива для клієнтів, популярних брендів і Amazon. Деякі споживачі не будуть робити покупки на Amazon через підробки, а деякі бренди категорично відмовляються розміщувати свою продукцію на веб-сайті. Минулого року угода між Amazon і Swatch Group (шведський конгломерат Watch) розпалася через фальшивомонетників. Нік Хайєк, генеральний директор Swatch Group, стверджував, що китайська компанія Alibaba має кращі заходи боротьби з підробками ніж Amazon. Ой Swatch Group неохоче повернулася, але продає лише певну партію годинників на Amazon.

  Як створити кілька профілів у Firefox

Ви не можете купити все на Amazon

На Amazon ви можете купити майже все, крім розкішного одягу та одягу. Фірмовий одяг, годинники, сумки, парфуми, капелюхи та сонцезахисні окуляри мають сумнозвісний ринок підробок. Оскільки Amazon в значній мірі покладається на сторонніх продавців, люксові бренди неохоче розміщують свою продукцію на веб-сайті.

В останні кілька років Amazon намагався змінити ситуацію. Компанії вдалося укласти невеликі угоди з багатьма ексклюзивними брендами, такими як Disney, Hugo Boss і Nike. В обмін на деякі незначні списки, як-от парфуми та сорочки, Amazon буде контролювати (або перешкоджати) стороннім продавцям продавати товари, перераховані цим брендом або пов’язані з ним.

Ось чому списки конкретних брендів, як Nike, неймовірно стрункі на Amazon. Це нудні, старі або скупі речі, з великою кількістю розпроданих розмірів і кольорів. Це також є причиною того, що Х’юго Босс Сторінка Amazon сповнена одеколону, простих поло та невідповідних гітарних педалей замість розкішних костюмів, пов’язаних із брендом Boss.

Ось деякі бренди, які є тонкими або відсутні на Amazon:

Nike: Звичайний одяг, взуття та нетоварні товари.
Х’юго Босс: Парфуми та однотонні сорочки.
Філа: Тонкий вибір одягу та взуття та дивний акцент на робоче взуття.
Bape: Вибір невеликий, але ви можете знайти багато кричущих підробок на Amazon.
Дісней: Велика колекція, яка виглядає загадково застарілою та заниженою в порівнянні з Сайт Disney.
Північна грань: Тонкий вибір однотонних сорочок і пальто.
Rolex: Здебільшого вживані та знижені годинники.
Версаче: обмежений вибір годинників та одеколону.
Шанель: Хороший вибір парфумів, але тільки вживані сумки.
Swatch Group (Omega, Longines, Blancpain) – продає лише вибрані годинники на Amazon після спір про підробку.
Луїс Віттон: Одна книга, автором якої є Луїс Віттон.
Верховний: Не існує.
Електровелосипеди Spark: Не існує.
Sumo Lounge: Не існує.

Якщо Amazon може гарантувати, що фальшивомонетники не є проблемою, то бренди мають стимул розміщувати більше своїх продуктів на Amazon. Але ця система явно хибна. Більшість із цих брендів просто використовують Amazon як дешевий універмаг. І хоча, ймовірно, є кілька аргументів на користь цієї системи (бренди здаються менш ексклюзивними, якщо вони продають на Amazon), більшість споживачів, ймовірно, хотіли б купувати взуття Nike та розкішні годинники зі зручністю Amazon.

Проект Amazon Zero може зупинити фальшивомонетників

Після безладного судового процесу в лютому Amazon нарешті визнав свою проблему з підробкою в a звітувати в SEC. Але компанія стверджувала в цьому звіті, що через «швидке зростання» вона «можливо не зможе» повністю запобігти продажам підроблених товарів на ринку Amazon.

  Як повністю вимкнути всі вібрації на вашому iPhone

Очевидно, що фальсифікатори шкідливі для споживачів, і вони шкідливі для бренду Amazon. Але якщо Amazon вирішить посилити внутрішню боротьбу з підробками, компанії доведеться наймати тисячі нових співробітників, платити за універсальну серіалізацію продуктів і ввести обмеження на сторонніх продавців, які складають половина всіх продажів Amazon. Навіть Amazon визнає що ці агресивні заходи можуть «негативно вплинути на результати діяльності».

Але Amazon знайшов середнє рішення. Оскільки більшість підроблених товарів імітують названі бренди, такі як Apple, Nike або Sandisk, чому б не надати цим популярним брендам можливість боротися з фальсифікаторами? Це рішення для боротьби з підробками називається Проект Нуль, і це повинно допомогти пом’якшити проблему підробок Amazon.

Як працює Project Zero?

Project Zero дає надійним брендам можливість вручну видаляти підроблені оголошення. Крім того, бренди, які беруть участь у проекті нуль, можуть вибрати розширену серіалізацію продуктів і можливість навчити співробітників Amazon Warehouse деяким прийомам виявлення підробок.

Реєстрація в Project Zero безкоштовна, і всі підприємства, зареєстровані в Project Zero, мають адміністративні привілеї. Ці привілеї, по суті, дозволяють брендам обійти повільну систему звітності Amazon. Замість того, щоб повідомляти Amazon про підроблений список, бренди, які зареєстровані в Project Zero, можуть миттєво видалити цей список і організувати повернення грошей для скоєних покупців. Не хвилюйтеся — Amazon стверджує, що ці видалення переглядаються після факту, щоб переконатися, що системою не зловживають.

Підроблена сорочка Nike.  він говорить

Бренди, зареєстровані в Project Zero, також мають можливість серіалізувати всі свої продукти. Зараз Amazon майже повністю покладається на базові серійні номери, які легко підробити, щоб ідентифікувати продукти. Серійні номери Project Zero будуть використовуватися виключно на складі Amazon, і вони можуть відрізнятися для кожного окремого товару.

За даними Amazon, «бренди, які вибирають послугу серіалізації продуктів, оплачують вартість від 0,01 до 0,05 доларів США за одиницю залежно від обсягу». Таким чином, деякі бренди будуть платити додаткові 50 доларів за кожні 1000 одиниць, які вони продають на Amazon. Але гей, ви не можете боротися з підробкою безкоштовно.

Якщо здається, що Amazon перекладає відповідальність на бренди, це саме те, що відбувається. Можливо, це не найкраще рішення для боротьби з підробками, але багатообіцяюче. Такі бренди, як Apple, тепер краще оснащені, щоб вилучити підроблені кабелі та пристрої з ринку Amazon, а бренди, які історично ходили на ринках Amazon, тепер мають стимул йти ва-банк.

Деякі бренди скептично ставляться до Project Zero, але хочуть, щоб він був успішним

Не дивно, що деякі люди скептично ставляться до Project Zero. Це прострочений захід боротьби з підробками, і важко точно знати, наскільки добре він працюватиме. Але важливо зазначити, що бренди критично ставляться до Project Zero, тому що вони хочуть його успіху, а не тому, що вони хочуть його провалу.

  Як налаштувати робочий стіл LXDE

Пам’ятаєте Swatch Group, компанію, генеральний директор якої сказав, що Alibaba має кращі заходи боротьби з підробками, ніж Amazon? Ми попросили цю компанію прокоментувати Project Zero, і в підсумку отримали відверто скептичну, але в основному оптимістичну відповідь.

Swatch Group повідомила мені, що «є велика різниця між оголошенням ініціативи Project Zero і її реальним здійсненням». Поряд з цією напрочуд відвертою відповіддю, Swatch Group також повідомила нам, що «оптимістично, що Amazon досягне прогресу», і що дві компанії «продовжать обговорення» в майбутньому.

Кевін Вільямс, генеральний директор RGK Innovations, зробив таке ж оптимістично, але скептичне твердження в інтерв’ю Inc. Вільямс каже, що, хоча йому подобається ідея Project Zero, він занепокоєний тим, що він «матиме купу непередбачених наслідків».

Як я можу перевірити, чи компанія бере участь у Project Zero?

Ви, мабуть, не хочете купувати якісь підробні продукти. Це справедливе припущення. Тож, було б приємно знати, які бренди беруть участь у Project Zero, чи не так? Як не дивно, важко знайти бренди, які зараховані до програми.

Зараз Amazon надсилає запрошення Project Zero відомим брендам, а менші бренди можуть підписатися на Список очікування Project Zero. Оскільки Amazon намагається домагатися розкішних та ексклюзивних брендів, ми можемо припустити, що такі компанії, як Nike і North Face, отримали запрошення. Такі бренди електроніки, як Apple і Sandisk, які зазвичай підробляють, ймовірно, також отримували запрошення, але неможливо дізнатися напевно. Ми також можемо припустити, що Swatch Group бере участь у Project Zero, виходячи з нашого листування з компанією.

Кілька брендів, наприклад Кену, вже похвалили Amazon за ініціативу Project Zero. Тож якщо ви хочете отримати справжній продукт Kenu, зараз ваш шанс. А на веб-сайті Project Zero є відгуки таких компаній, як Vera Bradley, Thunderworks і Chom Chom Roller… Так, я теж про них не чув.

Природно, ми запитали Amazon, чи є якісь плани щодо створення повного списку реєстрації Project Zero в майбутньому. У компанії повідомили нам, що, хоча Amazon не «коментує і не спекулює щодо майбутнього», наша ідея буде передана «команді». Сподіваюся, «команда» прислухається до нашої пропозиції.

Тим часом ви можете посилатися на список “обмежень”, який куратором Сім’я продавців. У цьому списку описано деякі бренди, які обмежують розміщення сторонніх компаній на Amazon. Бренди з цього списку стурбовані підробкою, і в майбутньому вони можуть перейти до програми Project Zero.