Що означають індикатори на футлярі AirPods?

| | 0 Comments| 7:40 AM
Categories:

Якщо ви придбали нову пару AirPods або AirPods Pro, вам може бути цікаво, що вам намагається розповісти лампочка на корпусі. Індикатор дійсно корисний, щоб швидко побачити стан заряджання та сполучення ваших AirPods.

Де знайти індикатор стану AirPods?

Залежно від моделі AirPods індикатор стану може знаходитися всередині або зовні вашого футляра. Якщо ви використовуєте AirPods першого або другого покоління, ви знайдете індикатор стану всередині футляра, між двома навушниками. Просто відкрийте футляр, щоб переглянути статус.

Якщо ви використовуєте AirPods Pro або AirPods з футляром для бездротової зарядки, індикатор стану буде на передній частині футляра, прямо під кришкою. Індикатор буде горіти протягом восьми секунд, якщо ви поставите його на бездротовий зарядний пристрій.

  Як автоматично додавати повідомлення електронної пошти до електронної таблиці

Ви також можете дізнатися стан акумулятора своїх AirPods за допомогою iPhone, Apple Watch або Mac.

Що означає індикатор стану AirPods?

На AirPods є один індикатор, але він може змінювати колір і блимає — може бути важко розшифрувати значення. Ось що означає індикатор стану:

Біле світло (блимає): це означає, що ваші AirPods перебувають у режимі сполучення. Це відбувається, коли ви натискаєте й утримуєте кнопку Pairing на задній частині футляра AirPods.
Янтарний світло (з AirPods у футлярі): Амбре – колір для зарядки. Це означає, що ваші AirPods заряджені не повністю, і тепер футляр почав їх заряджати.
Янтарний індикатор (без AirPods у футлярі): це означає, що ваш чохол для AirPods заряджений не повністю, і що в футлярі залишилося менше одного повного заряду. Саме тоді вам слід зарядити футляр AirPods.
Янтарний індикатор (з джерелом живлення): це означає, що ваші AirPods заряджаються.
Зелене світло (з AirPods у футлярі): зелене світло означає, що ваша батарея повністю заряджена. Якщо ваші AirPods знаходяться всередині футляра і ви бачите зелене світло, це означає, що і AirPods, і футляр повністю заряджені.
Зелене світло (без AirPods у футлярі): якщо ви бачите зелене світло в футлярі без AirPods, це означає, що сам чохол повністю заряджений.
Зелене світло (з джерелом живлення): це означає, що футляр AirPods повністю заряджений і ви можете вийняти зарядний пристрій.
Миготливе жовте світло: миготливе світло зазвичай означає, що щось пішло не так. У цьому випадку миготливий жовтий індикатор означає помилку підключення. Якщо ви бачите це, це означає, що вам доведеться скинути свої AirPods.
Немає світла: нарешті, відсутність індикатора стану означає, що ваші AirPods розрядилися та розрядилися. Підключіть зарядний пристрій, щоб повернути їх до життя.

  Що таке Slack і чому його люблять люди?

У AirPods і AirPods Pro є багато маленьких функцій, про які ви, можливо, не знали. Прочитайте наш повний посібник із AirPods, щоб дізнатися більше.