Що означають галочки в Telegram?

Telegram пропонує безкоштовний необмежений обмін повідомленнями, зручні функції для текстового, голосового та відеочату, а також програми для будь-якого пристрою. Сервіс, безперечно, є чим полюбитися, але не всі освоїли його використання. Насправді, одним з поширених аспектів Telegram, що заплутує, є те, що означають його галочки.

Коли ви надсилаєте повідомлення в Telegram, під ним з’являються одна або дві галочки, залежно від його статусу. Ці позначки передають корисну інформацію, тож якщо ви не впевнені, що означають ці символи в Telegram, читайте далі, щоб дізнатися.

Що означають галочки в Telegram?

Галочки Telegram повідомляють, чи повідомлення було успішно надіслано або прочитано іншою стороною. У Telegram під час надсилання повідомлення під повідомленням ви побачите значок годинника. Якщо цей процес проходить успішно, цей значок перетворюється на одну галочку, яка означає, що ваше повідомлення успішно надіслано на сервер.

Нарешті, дві позначки в Telegram означають, що співрозмовник відкрив вашу розмову та побачив нове повідомлення.

На відміну від WhatsApp, Telegram не має статусу доставки. Це пов’язано з можливістю використовувати обліковий запис Telegram на кількох пристроях одночасно, у порівнянні з тим, як WhatsApp дозволяє підключити лише один основний телефон до вашого облікового запису.

Через це служба Telegram не може дізнатися, чи потрапило ваше повідомлення на певний пристрій. Статус «Доставлено» не мав би сенсу, оскільки одержувач може прочитати повідомлення на будь-якому пристрої, який використовує для входу в Telegram.

Щоб дізнатися більше про те, як ці служби захищають ваші повідомлення, перегляньте наше пояснення наскрізного шифрування в основних службах обміну повідомленнями.

У групових чатах Telegram одна галочка означає, що ваше повідомлення надіслано на сервер. Подвійна перевірка в груповому чаті означає, що принаймні одна особа прочитала ваше повідомлення; щоб побачити, хто його прочитав, утримуйте повідомлення або клацніть його правою кнопкою миші.

На жаль, у Telegram неможливо вимкнути сповіщення про прочитання. Це означає, що кожен завжди знатиме, чи було прочитано його повідомлення в Telegram. Це невеликий недолік, який може змусити вас припинити використання Telegram.

Чому вони ще не прочитали моє повідомлення в Telegram?

Вам цікаво, чому інша людина ще не побачила вашого повідомлення в Telegram? Якщо ви не бачите подвійних галочок, є кілька можливих пояснень:

  • Якщо інша особа заблокувала вас, ви не побачите, чи прочитала вона ваше повідомлення. Якщо ви підозрюєте це, перевірте, чи бачите ви зображення профілю іншої особи та статус «останній онлайн». Якщо ви бачите їхні ініціали на зображенні профілю та востаннє бачили їх давно в статусі онлайн, вас, швидше за все, заблокували.
  • Телефон іншої людини може бути вимкнений, у режимі польоту або через погане з’єднання з мережею.
  • Звичайно, вони також можуть просто не відкрити повідомлення, тому що вони зайняті.

Також існує ймовірність, що інша особа використала хитрість, щоб прочитати ваше повідомлення в Telegram, не позначивши його як таке. Наприклад, вони могли перейти в режим польоту, щоб прочитати повідомлення без активації статусу «прочитано». Більшість телефонів також дозволяють попередньо переглядати повідомлення з підказки сповіщень, яка також не активує отримання квитанції.

Якщо вони зробили щось подібне, ви мало що можете з цим зробити, окрім того, щоб прямо запитати їх, чи бачили вони ваше повідомлення.

Пояснення позначок Telegram

Тепер ви знаєте, як дізнатися, чи прочитав співрозмовник ваше повідомлення в Telegram. У більшості випадків ця функція є зручною та дозволяє підтвердити, що інша особа бачила те, що ви надіслали, не запитуючи підтвердження у наступному повідомленні.