Що нового в Windows 10? Ми охоплюємо 10 функцій зі знімками екрана

| | 0 Comments| 1:09 PM
Categories:

Mircosoft здивувала багатьох людей, коли оголосила про останню версію Windows; довгоочікувана Windows 9, яку очікували анонсувати, мала дивовижну і дуже несподівану назву; Windows 10. Ми можемо сперечатися, чому Microsoft вирішила пропустити число, але це буде чиста спекуляція з нашого боку. Замість цього ми подивилися технічний попередній перегляд Microsoft, доступний через свою програму Insider. Нові функції більше спрямовані на те, щоб виправити все, що не так з Windows 8, і побачить, що дуже знайома функція, меню «Пуск», повертається разом із оновленням обличчя.

Меню «Пуск».

Так само, як і повернення кнопки «Пуск» у Windows 8.1, Windows 10 повертає меню «Пуск» із гарним оновленням сучасного інтерфейсу користувача. Це справді старе меню «Пуск» у новій обкладинці з плитками для доступу до програм і панеллю пошуку. Меню займає значний простір на екрані, коли ви розгортаєте підменю. Плитки оновлюються в режимі реального часу, тому, якщо ви пропустили це про початковий екран, вам не доведеться жити без нього.

Початковий екран або режим робочого столу

Якщо ви перейшли до Windows 8 для початкового екрана або утрималися від цього через початковий екран, Windows 10 пропонує вам вибір між двома. Ви можете мати те чи інше. За замовчуванням, що стосується технічного попереднього перегляду, меню «Пуск» увімкнено. Якщо замість цього ви хочете використовувати початковий екран, відкрийте властивості панелі завдань і виберіть вкладку меню «Пуск». Зніміть прапорець «Використовувати меню «Пуск» замість екрана «Пуск»» та застосуйте зміни. Ви вийдете з Windows, щоб зміни вступили в силу.

  Виправте помилку "Щось трапилося" під час оновлення до Windows 10

Сучасні програми працюють на вашому робочому столі

Оскільки ви можете вибирати між екраном «Пуск» і робочим столом за допомогою меню «Пуск», вам може бути цікаво, як ці дуже сучасні програми інтерфейсу користувача, представлені в меню «Пуск», будуть працювати, коли початковий екран вимкнено. Відповідь полягає в тому, що сучасні програми тепер можуть працювати на робочому столі у своїх власних вікнах. Ці програми можна прив’язувати та розміщувати на плитках, їх можна згорнути та надсилати вам сповіщення.

Віртуальні робочі столи

Нарешті. Microsoft наздоганяє впровадження віртуальних робочих столів, тому що і OS X, і Linux підтримують їх з часів динозаврів (або, принаймні, Флінстоунів). Програми, які ви відкриваєте на робочому столі, обмежуються лише цим робочим столом. Якщо перейти до програми, ви перейдете на робочий стіл. Наразі не здається, що ви можете відкрити програму на кількох робочих столах. Щоб додати робочий стіл, натисніть нову кнопку багатозадачності поруч із кнопкою пошуку та натисніть Додати робочий стіл на накладенні екрана.

Багатозадачність

Стара клавіша Windows + Tab виконує те саме в Windows 10, що й у попередній версії, але з новим макетом. Замість того, щоб панорамувати відкриті вікна одне за іншим, ви можете побачити їх розміщені поруч і вибрати, на яке ви хочете переключитися. Спеціальна кнопка багатозадачності призначена для того, щоб користувачам планшетів було легше перемикатися між додатками.

  Як відкрити Microsoft Edge за допомогою командного рядка в Windows 10

Snap Assist

Прив’язка була надзвичайно популярною функцією, коли вона була представлена, що дозволяло керувати вікнами. Його успіх був такий, що багато користувачів Mac шукали способи його повторити, і багато розробників зобов’язали їх рішенням. У Windows 10 у нас є Snap Assist, щоб спростити прив’язування та складання вікон. Windows можна прив’язати до половини розміру екрана або лише до чверті екрана. Коли ви фіксуєте вікно, інші відкриті вікна відображаються у вигляді плаваючих ескізів, тому ви можете легко перейти до них. Snap була чудовою функцією, і Windows 10 досить добре її покращила, але переконалася, що вона функціональна.

Оновлена ​​панель завдань

Це функція, яка в основному приносить користь користувачам планшетів; іконки стали більшими і додано дві нові для відкриття багатозадачного екрана, а також для пошуку. Значок Провідника Windows також був перероблений.

Пошук

Windows 10 має нову спеціальну функцію пошуку на додаток до панелі пошуку в меню «Пуск» і панелі Charms. Якщо у вас увімкнено меню «Пуск», у вас є три різні способи пошуку файлів тощо. Очевидно, Microsoft хоче, щоб вам було дуже легко знаходити речі незважаючи ні на що. Ця функція, мабуть, єдиний знак питання, який я маю на увазі. Користувачі планшетів можуть легко використовувати панель Charms, а користувачі настільних комп’ютерів — меню «Пуск» або екран «Пуск», то чому це нове доповнення? Він не тільки дозволяє шукати, але й зберігає історію останніх пошуків і показує вам тенденції в Інтернеті.

  Як зупинити відкриття iTunes, коли підключено iPhone [Windows]

Командний рядок

Windows 10 переносить командний рядок у 21 століття з підтримкою багатьох комбінацій клавіш. Він не ввімкнено за замовчуванням, тому відкрийте вікно Властивості та ввімкніть його, поставивши прапорець «Увімкнути експериментальні функції консолі» на вкладці Експеримент.

Провідник Windows

Нарешті, на стрічку додано Провідник Windows і його вкладка «Головна». Параметри спільного доступу також були додані на стрічку, щоб спростити обмін файлами через електронну пошту. Знову ж таки, він наздоганяє іншу настільну ОС.

Висновок

Windows 10, безперечно, схожа на спробу Microsoft, поки що, здавалося б, успішну, виправити все, що не так з Windows 8. Назва може бути не в порядку, але ви не можете особливо піклуватися про це, коли зрозумієте, що меню «Пуск» повернулося. Варто також зазначити, що те, що Microsoft зруйнувала, поспішаючи створити уніфіковану ОС для настільних комп’ютерів і планшетів, вона значно виправила з Windows 10. Одна зміна, яку ми ще не побачимо в технічному попередньому перегляді, хоча вона була оголошена на заході , це нова панель з підказками. Все, що ми знаємо, це те, що це буде виглядати по-іншому. Ви спробували Windows 10? Як вам це сподобалось?