Що найкраще підходить для вашого веб-сайту?

| | 0 Comments| 6:56 AM
Categories:

Якщо ви хочете впливати в Інтернеті через свій веб-сайт, вибір правильної платформи має вирішальне значення.

Платформа, яку ви виберете для відображення своєї онлайн-програми, значно вплине на її успіх або навпаки. Таким чином, ви повинні розглянути всі функції, ваші цілі та ваш бюджет, перш ніж вибрати один.

WordPress і Squarespace — це дві найвідоміші платформи, які є унікально ефективними. Багато успішних підприємців на ринку використовують одну з цих платформ. Однак обидві ці платформи пропонують безліч функцій, гнучкості та цінових планів, тому вам буде важко вибрати одну.

Ця стаття детально зануриться в деякі основні відмінності між WordPress і Squarespace. Я впевнений, що це допоможе вам вирішити, яку платформу вибрати як власнику веб-сайту.

Популярність WordPress і Squarespace

WordPress, запущений у 2003 році як платформа для ведення блогів, перетворився на провідну систему керування вмістом, 45,8% усіх веб-сайтів у всьому світі. Створена на основі PHP і MySQL, ця платформа з відкритим вихідним кодом забезпечує бездоганну інтеграцію з темами та плагінами, що дозволяє налаштовувати різноманітні веб-сайти.

Незалежно від того, ведете ви особистий блог чи електронну комерцію, WordPress задовольнить усі потреби. Він також може похвалитися великою активною спільнотою, яка гарантує користувачам доступ до останніх функцій, оновлень і підтримки.

З іншого боку, Squarespace був запущений у 2004 році та є зручним, універсальним конструктором веб-сайтів. Він ідеально підходить для малого бізнесу та творчих підприємців. с 4,2 мільйона передплатників і 3% частки ринку CMS, він забезпечує 2,1% усіх веб-сайтів.

Ця орієнтована на дизайн платформа пропонує плавне перетягування та скидання для легкого налаштування. Користувачі можуть створювати мультимедійні компоненти, встановлювати колірні палітри, створювати макети та вибирати шрифти.

Squarespace також пропонує функції ведення блогів, електронної комерції, маркетингу електронною поштою, соціальних мереж, пошукової оптимізації та аналітики. Не потрібно окремий хостинг або реєстрація домену, що спрощує роботу користувача.

Швидке порівняння між WordPress і Squarespace

Перш ніж приступити до детального порівняння функцій, давайте розглянемо відмінності між WordPress і Squarespace.

Вбудовані інструменти та функції для оптимізації пошукових систем WordPressSquarespace Створення та налаштування веб-сайтівШвидко настроювані та гнучкі Настроювані, але з обмеженнями Управління вмістом і ведення блогівЗначні можливості для ведення блогів Базові, але потужні функції для ведення блогів Можливості електронної комерції Функціональні параметри електронної комерції Вбудовані функції електронної комерції Зручність для SEO Різноманітність плагінів для SEO Вбудовані інструменти та функції для SEO Продуктивність веб-сайту & Швидкість завантаження. Продуктивність залежить від хостингу, тем і плагінів. Надійна та керована продуктивність за допомогою тем, плагінів і розширень. Величезна бібліотека тем і плагінів. Обмежена кількість шаблонів і розширень. Масштабованість і зростання. Висока масштабованість і коефіцієнт зростання. підтримка клієнтів у рамках платформи БезпекаВбудовані інструменти та функції SEOКеровані та надійніші заходи безпеки Вартість і ціноутворенняРізноманітність витрат, пов’язаних із хостингом, доменом, плагіном, темою та іншими витратами Цінові плани на основі підписок

Тепер ми дослідимо деякі основні функції порівняння цих двох платформ.

Створення та налаштування веб-сайту

Я вважаю, що WordPress чудово підходить для великих компаній, які бажають отримати повний контроль над усіма аспектами створення та налаштування сайту. Але якщо ви шукаєте всі прості функції разом із простотою використання, Squarespace може стати чудовим вибором.

Налаштування WordPress

Щоб створити веб-сайт у WordPress, вам потрібно зареєструватися та придбати веб-хостинг і домен. Отримавши їх, ви можете встановити останню версію WordPress і почати використовувати її. Процес інсталяції та конфігурації може бути надзвичайно складним для деяких користувачів, що порівняно легше у Squarespace.

Що стосується налаштування, вам доведеться вибрати та активувати базову тему на своєму сайті. Але ви також можете вибрати одну з тисяч доступних безкоштовних тем. Щоб розширити функціональність стандартного сайту WordPress, ви також отримаєте велику бібліотеку плагінів. Завдяки поєднанню тем і плагінів ви можете створити повноцінний сайт, який відповідає вашим цілям.

Останній редактор блоків Gutenberg забезпечить захоплюючий досвід створення веб-сайтів. Завдяки цьому плагін конструктора сторінок, як-от Elementor, зробить створення веб-сайту веселішим. Але майте на увазі, що це вимагає від вас пройти криву навчання.

Налаштування Squarespace

У Squarespace вам потрібно пройти гнучкий процес налаштування облікового запису та миттєво почати працювати з ним. Потім ви отримаєте варіанти вибору шаблону та незабаром отримаєте огляд свого веб-сайту.

Squarespace вже відомий своїм надзвичайно зручним інтерфейсом. Порівняно з WordPress, він має більш плавну функцію перетягування для налаштування сайту. Крім того, теми досить прості, щоб почати з ними.

Порівняно з WordPress, Squarespace не надасть вам великих можливостей налаштування. Однак шаблони добре оснащені необхідними функціями для залучення аудиторії.

Управління вмістом і ведення блогів

WordPress створено для ведення блогів у своїй основі, що означає, що він містить усілякі функції ведення блогів для будь-яких простих блогів або блогів із великим вмістом. Squarespace також пропонує вбудовані інструменти для ведення блогів, але він просто не може перемогти WordPress.

Можливості ведення блогів WordPress

Блогеру потрібні прості теми та інструменти для ведення блогу, які зроблять керування вмістом блаженством. WordPress постачається з великою кількістю шаблонів для блогів і портфоліо, які, безсумнівно, задовольнять будь-якого блогера чи автора. Крім того, він пропонує надійні функції ведення блогів, такі як категорії, модерація коментарів, теги та параметри пост-планування.

  Які налаштування камери я повинен використовувати для пейзажних фотографій?

Редактор WYSIWYG WordPress надає можливість редагування в реальному часі. Отже, блогери можуть швидко налаштувати свої блоги на свій смак. Однак користувачі можуть вийти за рамки параметрів редагування за замовчуванням і отримати доступ до HTML, оскільки WordPress має таку можливість. Як блогер, ви можете легко ділитися своїми публікаціями в соціальних мережах за допомогою плагінів.

Більше того, медіа та бібліотека WordPress дають вам більше контролю над своїми зображеннями та документами. Таким чином, ви можете легко знаходити, використовувати та повторно використовувати свій вміст, не блукаючи по інформаційній панелі.

Ще одна важлива річ – користувачі з обліковими записами WordPress можуть коментувати ваш блог, не відкриваючи обліковий запис. Це означає, що ваш блог матиме ширше охоплення, коментарі та відгуки вже в екосистемі WordPress.

Блоги Squarespace

Хоча WordPress вимагає платити за преміальні інструменти для ведення блогів, Squarespace надає їх безкоштовно. Ви отримаєте варіанти представлення публікації в блозі в різних форматах (сітка, журнальний стиль тощо).

У Squarespace друзі, колеги та автори можуть брати участь і співпрацювати у веденні блогів. Функція налаштувань дозволів настільки гнучка, що вам не потрібно турбуватися про обмежений доступ зовнішніх авторів.

На відміну від WordPress, вам не потрібно встановлювати будь-які плагіни, щоб автоматично ділитися публікаціями в соціальних мережах. Крім того, ви можете легко налаштувати свій блог на категоризацію публікацій, публікацію та теги. Але Squarespace все ще оновлює свої функції керування медіафайлами, які не є передовими порівняно з WordPress.

Можливості електронної комерції

Щоб створити великий магазин, який постійно зростає з величезним асортиментом, виберіть WordPress. Але якщо ви зосереджені на швидких продажах з мінімізованим управлінням, то я особисто віддав би перевагу Squarespace.

Функції електронної комерції WordPress

Щоб запустити свій магазин електронної комерції з WordPress, ви повинні встановити Плагін WooCommerce. Це означає ще одну залежність плагіна для роботи вашого онлайн-магазину. Але добре те, що ви можете створити багатофункціональний онлайн-магазин і налаштувати його точно відповідно до свого бренду.

WooCommerce добре працює з будь-якою темою та плагіном, і, що найголовніше, він має відкритий вихідний код і може використовуватися безкоштовно. Деякі з вищезгаданих функцій:

 • Онлайн-настроювання наступного рівня
 • Безкоштовні та платні розширення, які повністю сумісні
 • Кілька платіжних шлюзів із підтримкою понад 140 регіонів
 • Приймає широкий спектр цифрових і фізичних продуктів
 • SEO оптимізовано для кращої видимості продукту
 • Провідне в галузі вимірювання безпеки

Загалом функціональність електронної комерції WordPress випередить Squarespace з точки зору функцій і можливостей налаштування. Але не забувайте, що під час роботи з деякими унікальними функціями вам іноді може бути важко навчатися.

Функції електронної комерції Squarespace

Squarespace постачається з комплексними функціями електронної комерції, які можна використовувати для продажу товарів одразу. Вам не потрібно встановлювати окремі плагіни, якщо ви підписалися на їхній бізнес-план. Але щоб отримати додаткові функції, яких немає в електронній комерції Squarespace за замовчуванням, ознайомтеся з їхнім ринком розширень і додайте його на свій сайт.

Ось деякі з його виняткових функцій електронної комерції:

 • Приваблюють увагу шаблони електронної комерції з мультимедіа високою роздільною здатністю
 • Легко настроювані функції магазину з мобільним керуванням
 • Дозволяє продавати необмежену кількість цифрових і фізичних продуктів
 • У базовому плані комісія за транзакцію становить 0%.
 • Система відновлення після залишення кошика
 • Реалізація знижок і купонів
 • Кілька платіжних шлюзів (Apple Pay і основні кредитні картки)
 • Дозволяє продавати товари безпосередньо в соціальних мережах
 • Вбудовані торгові інструменти та аналітика

Для базових функцій електронної комерції ви можете легко перейти до бізнес-плану. Однак за кожен продаж стягується невелика комісія за транзакцію, але ви отримуєте гнучке керування магазином і кошиком, керування електронною поштою та необмежені варіанти продажу продуктів. Ви можете перейти на план електронної комерції, коли плануєте створити більший магазин із розширеними функціями електронної комерції.

Я вважаю, що якщо ви бажаєте розпочати свою електронну комерцію з нуля та зберегти свою транзакцію в одній валюті, Squarespace може бути справді розумним варіантом. Ця платформа вимагає менше зусиль і часу для створення онлайн-магазину порівняно з будь-якою іншою платформою для створення веб-сайтів.

Дружність до SEO

З точки зору пошукової оптимізації WordPress може перемогти Squarespace у кількох аспектах. Squarespace має деякі вбудовані функції SEO, які повністю відповідають за SEO вашого сайту. Тоді як WordPress пропонує чудові функції SEO за допомогою деяких відомих плагінів, таких як Yoast SEO, RankMath тощо.

Можливості WordPress SEO

Веб-сайти WordPress мають мінімальні вбудовані функції SEO, яких недостатньо для конкуренції на звичайному ринку. Тому він поставляється з безліччю плагінів SEO, які ви отримаєте в його сховищі плагінів.

Якщо ви маєте технічну підготовку, ви можете налаштувати та навіть налаштувати ці плагіни, щоб отримати найкращий результат SEO. Але перш ніж отримати будь-який плагін, вам потрібен чудовий хостинг-провайдер, щоб забезпечити швидке завантаження сайту. Сайти зі швидким завантаженням дійсно необхідні для відповідності основним веб-вимогам Google, що легко досягти в WordPress.

Плагіни, як Yoast SEO і RankMath може вивести ваш сайт на задовільну позицію на сторінках результатів пошуку. Наприклад, ви можете покращити вміст, запропонований цими плагінами, і додати конкретні ключові слова та розширені фрагменти.

Можливості SEO Squarespace

Відколи я провів останню перевірку, Squarespace значно покращив свої можливості SEO. Всі Налаштування SEO і інструменти інтегровані в Squarespace, тому вам не потрібно нічого встановлювати окремо.

  Як виконати апаратне скидання PSP Vita

Однак ви маєте менше контролю над розширеними технічними налаштуваннями SEO. Веб-хостинг контролюється самою платформою, тому швидкість завантаження сторінки визначається платформою.

Давайте не будемо упередженими і поглянемо на те, що може запропонувати ця дивовижна платформа з точки зору SEO:

 • Параметри сторінки SEO за замовчуванням, які можна змінювати
 • Редагована URL-адреса, заголовок і мета-опис
 • Альтернативний текст зображення, що налаштовується
 • Автоматичне переспрямування сторінок зі змінених URL-адрес
 • Може показати або приховати сторінку від пошукової системи
 • Виділяє ключові слова, які генерують більше трафіку
 • SEO електронної комерції

Є багато сайтів Squarespace, які займають перше місце в результатах пошуку. Чесно кажучи, Squarespace поступово покращує свої характеристики SEO, і деякі сайти нещодавно відповідають основним показникам Web Vitals.

Продуктивність веб-сайту та швидкість завантаження

Якщо ви хочете, щоб сама платформа оптимізувала продуктивність і швидкість, Squarespace — чудовий варіант. Незважаючи на те, що WordPress можна налаштувати, вам знадобляться додаткові зусилля, щоб отримати високу швидкість завантаження.

Продуктивність і швидкість завантаження WordPress

WordPress пропонує широкий набір тем і плагінів, що надає користувачам величезну гнучкість для максимального налаштування свого веб-сайту. Якщо її не використовувати належним чином, ця гнучкість іноді може призвести до проблем із продуктивністю.

Швидкість веб-сайту можна значно збільшити, використовуючи плагіни для підвищення продуктивності. Крім того, надійна хостингова компанія, яка надає оптимізовані налаштування сервера, також може підвищити продуктивність. Крім того, часто використовуються методи підвищення швидкості, такі як системи кешування, мережі доставки контенту (CDN) і оптимізація зображень.

Продуктивність Squarespace і швидкість завантаження

Squarespace — це закрита платформа, яка використовує спрощений підхід до створення веб-сайтів. Незважаючи на те, що у нього менше варіантів налаштування, ніж у WordPress, він гарантує оптимальну продуктивність. Ви отримаєте внутрішнє керування хостингом, оновлення програмного забезпечення та заходи безпеки.

Squarespace отримує переваги від стандартизованої та попередньо оптимізованої архітектури, яка надає пріоритет продуктивності та швидкість завантаження у своїй основі. Інтегрована оптимізація забезпечує швидшу швидкість завантаження, яка також включає адаптивний дизайн і можливість автоматичної зміни розміру зображення.

Теми та плагіни

WordPress має колосальні сховище який включає 11 000+ безкоштовних тем і 59 000+ безкоштовних плагінів. Але Squarespace обслуговує розширення та шаблони, які подаються на платформі.

Теми та плагіни WordPress

Кожен, хто має досвід кодування, може створювати шаблони, теми та плагіни та надсилати їх у WordPress. Коли якість кодування та продукт відповідають вимогам WordPress, продукт публікується на платформі. Таким чином, платформа збагачена великою кількістю плагінів і тем, створених різними розробниками.

У WordPress ви отримаєте плагіни для основних функцій, таких як:

 • Електронна комерція
 • SEO
 • Безпека веб-сайту
 • Оптимізація продуктивності
 • Контактна форма та генерація потенційних клієнтів

WordPress також пропонує майже будь-які теми, щоб збагатити вигляд вашого сайту.

Але перш ніж вибрати будь-який плагін або тему, вам слід уважно ознайомитися з відгуками користувачів. Деякі плагіни можуть спричинити проблеми з безпекою та продуктивністю через шкідливі коди.

Розширення Squarespace

Squarespace — це універсальна платформа, яка пропонує ідеально розроблені шаблони та вбудовані функції як розширення. Не потрібно оновлювати або завантажувати будь-який плагін окремо.

Squarespace пропонує шаблони для електронної комерції, мистецтва та дизайну, фотографії, резюме, подій, подорожей, розваг тощо. Крім того, є розширення для електронної комерції та онлайн-магазинів, маркетингових кампаній і кампаній електронною поштою, бронювання та зустрічей, аналітики та пошукової оптимізації тощо.

Ви можете дослідити Squarespace Extension, який є ринком розширень. Наразі платформа пропонує 100+, що менше порівняно з WordPress. Однак якість і зручність використання набагато кращі, ніж у багатьох інших платформ.

Масштабованість і зростання

Завдяки неперевершеній масштабованості WordPress є одним із найкращих варіантів для стартапів, гігантських корпорацій і окремих осіб, яким потрібні індивідуальні рішення.

Простота Squarespace робить його ідеальним для окремих осіб, малого бізнесу або тих, хто віддає перевагу швидкій та естетичній присутності в Інтернеті. Проте він має значні обмеження щодо розширеної масштабованості.

Масштабованість і зростання WordPress

Я хвалю WordPress за його надзвичайну гнучкість і масштабованість. Архітектура з відкритим вихідним кодом розроблена для безмежного розширення та модифікації. Він постійно має справу зі зростаючим попитом на функції, вміст і функціональність.

За допомогою великої колекції тем, плагінів і спеціального коду користувачі WordPress можуть налаштовувати свої веб-сайти відповідно до мінливих потреб. Отримання спеціалізованих рішень для хостингу та впровадження стратегій оптимізації є одним із рішень для забезпечення бездоганної масштабованості.

Інший спосіб – найняти розробників для створення власних тем і плагінів, оптимізації коду та розгортання масштабованих рішень.

Масштабованість і зростання Squarespace

У порівнянні з WordPress масштабованість Squarespace є більш обмеженою. Це добре працює для веб-сайтів невеликого та середнього розміру, але для тих, які дійсно складні або швидко розвиваються, це може створити деякі труднощі.

Інтегровані елементи дизайну та часті оновлення Squarespace підтримують його зростання. Таким чином, користувачі можуть легко додавати додаткові сторінки, вміст і навіть функції електронної комерції, коли їхні вимоги змінюються.

Платформа керує хостингом, а також інфраструктурою для задоволення основних потреб у масштабуванні. Проте платформа має деякі обмеження для користувачів, яким потрібні складні модифікації або спеціальні функції.

Підтримка та спільнота

Оскільки WordPress є платформою з відкритим вихідним кодом, вона може похвалитися більшою та активнішою спільнотою. Ви отримаєте багато знань та інформації. Для порівняння, Squarespace забезпечує надійну та миттєву підтримку клієнтів.

  Як перевірити, чи працює Zoom секретний веб-сервер на вашому Mac (і видалити його)

Підтримка та спільнота WordPress

Спільнота WordPress складається з мільйонів активних користувачів, розробників, дизайнерів, власників бізнесу та ентузіастів. Розробники завжди обмінюються інформацією щодо своїх продуктів у спільноті, де інші залучаються, надають відгуки та отримують рішення.

Крім того, користувачі WordPress можуть отримати доступ до величезних ресурсів, включаючи блоги, форуми, документацію та навчальні посібники, орієнтовані на WordPress.

Окрім громадських підтримка, користувачі також можуть отримати допомогу через офіційний канал підтримки. Тому користувачі можуть придбати плани підтримки для свого веб-сайту на WordPress.com. Крім того, вони можуть наймати й отримувати професійні послуги від різних компаній і розробників, доступних у спільноті.

Підтримка та спільнота Squarespace

Squarespace пропонує віддану та дуже чуйну команду обслуговування клієнтів, яку хвалять її користувачі. Він пропонує цілодобове обслуговування через службу підтримки за допомогою електронної пошти та чату.

Крім того, користувачі отримають доступ до вебінарів, відеоуроків і великої бібліотеки знань, яка охоплює всі аспекти використання Squarespace.

The Підтримка Squarespace спільнота швидко розширюється своїми користувачами, дизайнерами та розробниками. Однак він не такий великий, як WordPress, але поступово стає все більш привабливим. Члени форуму спільноти Squarespace можуть спілкуватися, обмінюватися ідеями та надсилати запити.

Безпека

Squarespace має більш високий рівень відповідальності за забезпечення заходів безпеки. Усі основні функції безпеки вбудовані. Але в WordPress вам потрібно вжити заходів безпеки та отримати допомогу від професіоналів або хостинг-провайдерів.

Заходи безпеки WordPress

Використовуючи WordPress, ви повинні стежити за заходами безпеки свого сайту. Отже, вам необхідно вжити наступних заходів:

 • Виберіть план хостингу, який забезпечує надійну безпеку
 • Перевірте та керуйте власним сертифікатом SSL
 • Частіше створюйте резервні копії свого сайту
 • Авторизуйте ролі користувачів на своєму сайті
 • Використовуйте перевірені теми та плагіни
 • Застосуйте двофакторну аутентифікацію

Я наполегливо рекомендую вам не покладатися на будь-яку дешеву веб-хостингову компанію для керування своїм веб-сайтом. Виберіть хостинг-провайдера, який автоматично підтримуватиме безпеку, оновлюватиме ваш сайт і надаватиме сертифікат SSL.

Заходи безпеки Squarespace

Squarespace мінімізує зусилля користувача та підтримує всі заходи безпеки веб-сайту. Він сканує весь веб-сайт і захищає його від DDoS-атак. Це означає, що ваш сайт не буде зайнятий трафіком, і тільки реальні користувачі отримають доступ до вашого сайту.

Ось заходи безпеки, вжиті Squarespace:

 • Шифрування Secure Sockets Layer (SSL), яке захищає конфіденційну інформацію
 • Регулярно підтримує оновлення безпеки, щоб забезпечити найновіші вдосконалення безпеки
 • Сумісність з PCI DSS для забезпечення стандартів безпеки даних для платіжного шлюзу
 • Двофакторна автентифікація додає додатковий рівень безпеки
 • Обробляє файли cookie, щоб забезпечити безпечне середовище для вашого веб-сайту

Squarespace дає змогу зосередитися на створенні вмісту, а не на керуванні безпекою. Крім того, розширення створюються всередині платформи, що означає менше шансів отримати помилковий код.

Ціноутворення

WordPress спочатку є безкоштовним, але вам потрібно налаштувати його належним чином, щоб досягти своїх цілей. Ось тут і з’являється преміум-план із різноманітними опціями, ціновими планами та функціями. І навпаки, Squarespace пропонує пакет із прозорим тарифним планом. Це полегшить вам оцінку вашого бюджету.

Ціни WordPress

WordPress є безкоштовною програмою, але щоб розмістити сайт в Інтернеті, вам потрібно заплатити за послугу хостингу та доменне ім’я. З поступовим зростанням вашого сайту цінник може змінюватися, особливо якщо ви хочете встановити розширену тему або плагіни.

Ось кілька прикладів витрат, пов’язаних із WordPress:

 • Хостинг: вартість може відрізнятися залежно від постачальника та типу хостингу. Для загального хостингу, Bluehost може коливатися від 2,95 до 13,95 доларів США, а для керованих хостинг-провайдерів WordPress, таких як WP Engine, може коштувати 25 доларів на місяць.

 • Доменне ім’я: це також різниться, і подобається постачальникам GoDaddy може коштувати близько 11,99 доларів США за перший рік.

 • Теми та плагіни: доступні безкоштовні варіанти плагінів, але преміальні теми можуть коштувати близько 10-150 доларів США. Наприклад, Yoast SEO коштує близько 99 доларів на рік.
 • Безпека обслуговування: ці витрати залежать від складності веб-сайту та рівня необхідного обслуговування. Плагіни безпеки, такі як Wordfence, починаються від 99 доларів на рік.
 • Професійна допомога: Наймання розробника або дизайнера може коштувати вам відповідно до ваших вимог. Розробники WordPress зазвичай стягують близько 20-100 доларів США за годину.

Ціни Squarespace

Squarespace не є безкоштовною платформою, але для початку ви отримаєте 14-денний безкоштовний пробний період. Крім того, він пропонує 4 категорії тарифні плани які наведені нижче:

Цінові плани Місячний план Річний планВи заощадите особисті $23$1630%Бізнес $33$2330%Commerce Basic $36$2725%Commerce Advanced $65$4924%

 • Особисті: цей план призначений для створення сайту з основними функціями та найкращий для початківців.
 • Бізнес: цей план пропонує малим підприємствам прості функції електронної комерції та маркетингу.
 • Commerce Basic: цей план пропонує функції, ідеальні для середнього бізнесу.
 • Commerce Advanced: цей план чудово підходить для бізнесу, який уже виріс і включає кілька надійних розширень електронної комерції.

Заключні думки

Squarespace забезпечить вам безпроблемний досвід і зосередиться на створенні вмісту, а не на операційній стороні. Навпаки, WordPress надасть вам величезні можливості налаштування, якими ви зможете ефективно скористатися під час навчання.

Однак вибір однієї платформи залежить виключно від ваших унікальних вимог і бізнес-чи особистих цілей. З огляду на зручність використання, гнучкість дизайну, рівень налаштування та бюджет, платформа, яка задовольняє всім цим вимогам, є тим, що ви шукаєте.

Далі перегляньте найкращі конструктори веб-сайтів для нетехніків і недизайнерів.