Що краще між Samsung проти iPhone?

Коли справа доходить до покупки хорошого телефону, виникає питання про те, який телефон купити. Це питання стає дещо складним, коли вам потрібно вибрати між Samsung і iPhone. Складність виникає, оскільки обидва телефони мають розширені функції та конкурують один з одним. Але вам не варто хвилюватися, тому що ми цінуємо ваші важко зароблені гроші та подбаємо про те, щоб кожна копійка, яку ви заробили, була добре інвестована. Отже, у цьому посібнику ми надали функції, які допоможуть вам визначити, що Samsung або iPhone краще. Ви також дізнаєтеся про відмінності між камерою iPhone і Samsung, часом автономної роботи iPhone і Samsung, iPhone і Samsung, який дорожчий тощо. Отже, почнемо!

Що краще між Samsung проти iPhone?

Якщо ви хочете знати, який є кращим варіантом між телефоном iPhone і Samsung, вам доведеться порівняти ціни та його характеристики. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Примітка: ми зробили це порівняння для Samsung Galaxy S22 Ultra і iPhone 13 Pro Max.

Які відмінності між камерою iPhone і камерою Samsung?

Зображення Моноара Рахмана Роні з Pixabay

Ви, мабуть, запитали своїх друзів про якість камери, перш ніж купувати телефон. Але вашому другу стає важко, коли ви запитуєте його про різницю між якістю камери iPhone і Samsung. Не хвилюйтеся, ми допоможемо вам у цьому. Це також допоможе вам відповісти, що краще: Samsung або iPhone:

особливості

iPhone 13 Pro Max
Samsung Galaxy S22 Ultra
Денна фотозйомка
Фотографії, зроблені з камери, виглядають реалістичніше. iPhone 13 Pro Max має трохи більшу витримку та менше відблисків.
S22 Ultra забезпечує майже бездоганне розпізнавання країв і може відрізнити окремі пасма волосся від фону для отримання зображень, які нагадують зображення, зроблені цифровою дзеркальною фотокамерою. Фотографії на останніх дещо відредаговані, щоб збільшити контраст і зробити ваші фотографії придатними для Instagram.
Зйомка при слабкому освітленні
Якщо ви любите більш реалістичні фотографії, то iPhone 13 pro max найкраще підійде вам, оскільки він зберігає суть нічного часу. Але на фотографіях, які ви клацнули за такого слабкого освітлення, інші елементи на фоні можуть не відображатися належним чином.
Якщо ви той, хто хоче яскраве зображення навіть при слабкому освітленні, то цей телефон вам більше підійде. Крім того, вам не потрібно редагувати фотографію, щоб вона виглядала придатною для інстаграм, оскільки ваш телефон уже виконав цю роботу за вас. Але іноді ви можете розчаровуватися, тому що є речі, які виглядають краще такими, якими вони є, і їх не потрібно прикрашати.
Зйомка з масштабуванням
Цей телефон має цифрове збільшення до 15x і 3x оптичне збільшення.
Що стосується зйомки з масштабуванням, основна камера має цифрове збільшення до 100x і оптичне збільшення 3x і 10x. Таким чином, ви можете використовувати цей телефон для зйомки об’єктів, які знаходяться далеко від вас. Крім того, якщо ви любитель птахів, цей телефон вам підійде.
Відео
Якщо ви любите знімати якісні відео, то вам сподобається телефон iPhone 13 Pro Max. Серед ключових функцій — стереозапис, масштабування під час відтворення, підтримка сповільненого відео, стабілізація кінематографічного відео та швидка зйомка відео.
S22 Ultra може похвалитися повільнішим сповільненим відео. Захоплюючий вибір для відеоблогерів і виробників контенту, програмна функція Director’s View дозволяє одночасно переглядати відео, що виводиться з усіх камер.

  8 платформ, які можна найняти, щоб отримати найкращі послуги друку

З точки зору функцій і якості фотографій і відео, iPhone можна вважати переможцем. Але оскільки ваш вибір унікальний, нам буде важко сказати, що краще для вас. Ми сподіваємося, що ми надали вам достатньо можливостей, і тепер ви можете вибрати для себе камеру iPhone або камеру Samsung, яка краще.

Яка різниця між цінами на iPhone та Samsung?

І iPhone, і Samsung досить дорогі. Ми вказали ціни на обидва:

A. Ціна iPhone

Ціни на різні моделі вказані тут:

Моделі телефонів
Ціна в рупіях
Ціна в доларах
iPhone SE
49 900
614,77
iPhone 13
64 900
799,57
iPhone 13 Pro Max (128 ГБ)
1 19 900
1477,17
iPhone 14 (128 ГБ)
79 900
984,37
iPhone 14 Pro
1 29 900
1600,37

  Як додати друзів на Nintendo Switch

B. Ціна Samsung

Ціни на різні моделі вказані тут:

Моделі телефонів
Ціна в рупіях
Ціна в доларах
Galaxy S21 FE 5G
48999
603,67
Galaxy S22
57999
714,55
Galaxy Z Flip4
89999
1108,79
Galaxy Z Fold4
144999
1786,39

Таким чином, ціна невелика, але Samsung і iPhone схожі за ціною. Якщо ви хочете вирішити, який з них придбати, вам доведеться також шукати інші функції, які ми надали в цій статті.

Що таке порівняння ресурсу батареї iPhone і Samsung?

Зображення Тобіаса Гейне з Pixabay

Ми порівняли час автономної роботи iPhone і Samsung для iPhone 13 Pro Max і S22 Ultra. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про його подробиці.

  Як активувати промокод у магазині Google Play

A. Акумулятор Samsung S22 Ultra

Ємність акумулятора Samsung S22 Ultra становить 5000 мАг. Щоб зрозуміти час автономної роботи в інших термінах, ми зобразили для вас таблицю:

З точки зору
Час у годинах
Час використання Інтернету (LTE)
До 20
Час використання Інтернету (Wi-Fi)
До 21
Час відтворення відео
До 20
Час відтворення аудіо
До 81
Час розмови
До 40

B. Акумулятор iPhone 13 Pro Max

Він може зарядити 50 відсотків акумулятора телефону всього за 30 хвилин. Але для цього потрібен адаптер на 20 Вт. Щоб краще зрозуміти час автономної роботи, ми представили таблицю нижче:

З точки зору
Час у годинах
Відтворення відео
До 28
Відтворення відео (потокове)
До 25
Відтворення аудіо
До 95

Тим не менш, з точки зору батареї перевага віддається Samsung через її довговічність.

iPhone і Samsung, що дорожче?

Телефони обох компаній дорогі. Але коли мова заходить про Samsung, то є різні моделі, тому ціна також різна. Ви також можете придбати дешевий телефон Samsung. Але якщо характеристики телефону Samsung подібні до iPhone, телефони Samsung також однаково дорогі.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам у вирішенні вашого запиту про Samsung проти iPhone, який краще. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.