Що з’явиться під час перевірки фону? 9 речей, які ви можете знайти

| | 0 Comments| 5:22 AM
Categories:

Чи знаєте ви, що існує величезна кількість інформації про кожного громадянина США, яка вільно та відкрито доступна для будь-кого? Не тільки те, що ви публікуєте у Facebook, може розповісти всьому світу все про вас, але федеральний уряд і уряд штатів також ведуть записи про різні аспекти нашого життя, і велика частина цих даних є загальнодоступною. Ось як працюють сайти перевірки фону. Вони можуть швидко та ефективно отримати доступ до цих загальнодоступних даних і складати звіти майже про всіх у США. Ось чому сайти перевірки справжньої інформації є чудовим місцем для відвідування, якщо ви хочете дізнатися про того дивного хлопця, який щойно переїхав у сусідній будинок, про хлопця, про якого ваша дружина продовжує говорити, що тільки почався в її офісі, або якщо ви намагаєтеся відстежити вниз давно втрачених друзів або родини.

Але до якого типу інформації можуть отримати доступ ці сайти перевірки фону? Відповісти на це питання непросто. Усі сайти перевірки фону працюють по-різному, і дані, до яких вони отримують доступ, залежатимуть від ряду різних факторів. Але, загалом кажучи, усі найкращі сайти для перевірки інформації матимуть доступ до однакових типів інформації. У цій статті ми розповімо вам, який саме тип інформації ви можете отримати, якщо користуєтеся сайтом перевірки справжньої інформації, а також дамо кілька рекомендацій щодо того, які сайти для перевірки даних нададуть вам доступ до найповнішої інформації.

Що з’явиться під час перевірки фону?

Перш ніж ми почнемо обговорювати, які сайти перевірки фону пропонують найбільш повний спектр пошуку, варто виділити, яку інформацію ви можете очікувати, коли ви проводите перевірку інформації про когось. Як ми вже обговорювали, сайти перевірки справжньої інформації будуть здійснювати пошук у широкому спектрі загальнодоступних джерел даних, щоб спробувати дізнатися якомога більше про людину, яку вони шукають. Але що саме містять ці загальнодоступні дані?

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Деяких читачів може здивувати, дізнавшись, що федеральний уряд США, уряди штатів та їхні різні агенції насправді володіють великою кількістю інформації про нас. Урядові закони про прозорість вимагають, щоб велика частина цієї інформації була загальнодоступною, але це не означає, що ви можете просто шукати в Інтернеті та знайти її. Велика частина цієї інформації зберігається у великих базах даних, доступ до яких вільний, але за це часто доведеться платити. Дані про особу також можуть бути поховані разом із мільйонами інших записів, що ускладнює ідентифікацію відповідної інформації про людину, яку ви шукаєте. Але про які саме дані йде мова. Різні сайти використовуватимуть різні джерела, але загалом, ви можете очікувати, що ваш сайт перевірки справжньої інформації зможе з’ясувати більшість з наступних речей:

1. Особиста інформація

Веб-сайт для перевірки справ, як правило, має доступ до широкого кола особистих даних про людину. Це можливо навіть на основі дуже обмеженої кількості інформації, наданої для початку пошуку. Загальнодоступні записи, як правило, можуть ідентифікувати будь-які дівочі прізвища або зміни юридичного імені, які внесла особа. Записи про шлюб також є загальнодоступними, тому можна також скласти історію стосунків. Зазвичай можна скласти список телефонних номерів та адрес електронної пошти, які також пов’язані з особою. Також можна дізнатися подробиці найближчих членів сім’ї та близьких людей. Крім того, як поточні, так і попередні адресні записи також можна об’єднати.

2. Судимість

Будь-які кримінальні вироки, які мають особа, незалежно від того, винесені вони на федеральному рівні, рівні штату чи округу, будуть записані на невизначений термін і майже за будь-яких обставин можуть бути виявлені на сайті перевірки справ. Багато сайтів також зможуть перевірити такі джерела, як Реєстри сексуальних злочинців. Більшість сайтів перевірятимуть під будь-якими альтернативними іменами, які, можливо, виявили, що особа використовувала в минулому. Якщо особа, про яку йдеться, має будь-які незасудження (наприклад, арешти, ордери, зняті звинувачення тощо), вони зазвичай зберігаються в архіві протягом 7 років, тому можна повідомити про будь-яку недавню історію. Деякі з цих записів можуть бути недоступні для цифрового доступу. У цих випадках найкращі сайти для перевірки фону зможуть особисто відправити дослідника до будівлі суду, щоб він вручну переглянув записи, щоб переконатися, що нічого не пропущено.

3. Фінансові записи

Також доступні багато записів про фінансову історію особи. Ця інформація може розповісти вам багато про їхню особистість, про те, як вони живуть своїм життям, а також про те, скільки грошей у них є. Більшість сайтів зможуть повідомляти про те, в яких компаніях вони мають частку, якою власністю вони володіють, а також деталі будь-яких інших великих активів, які можуть бути записані на їхнє ім’я. Вони зможуть визначити, чи є у них запис про банкрутство чи будь-які фінансові застави на своє ім’я. Деталі їх номера соціального страхування повинні бути доступні, а також будь-яка інформація про кредитний рейтинг, яка також зберігається.

  Як транслювати "Шерлок" BBC без кабелю

4. Трудові книжки

Існує ряд різноманітних загальнодоступних джерел, які сайт перевірки даних може використовувати для складання досить точної історії зайнятості практично для будь-якої особи. Це може включати такі деталі, як-от, у якій компанії людина працювала, дати початку та закінчення роботи та яку роль вона обіймала. Інколи також доступна додаткова інформація, така як заробітна плата та будь-яка отримана професійна кваліфікація.

5. Записи водіння

DMV веде детальні записи про історію водіння кожного, яка є загальнодоступною. Це означає, що поряд з інформацією про ліцензію, сайт перевірки справжньої інформації також може виявити, чи є у людини стягнення з дорожнього руху, порушення правил керування транспортним засобом, чи коли-небудь було призупинено чи анульовано посвідчення. Інша інформація, яка не зберігається в DMV, але яка також часто доступна, включає деталі будь-яких аварій, в яких вони були причетні, звинувачення за водіння в нетверезому стані та навіть більш дрібні інциденти.

6. Записи освіти

Також сайти з перевіркою інформації можуть отримати доступ до різних подробиць про історію освіти людини. Це може включати, які школи та університети вони відвідували, які курси вони вивчали, перебуваючи там, і навіть якої кваліфікації вони отримали.

7. Військовий облік

Якщо людина служила в будь-яких збройних силах США, про неї буде багато інформації у відкритому доступі. Це включатиме такі деталі, як дата та місце проходження будь-якої дійсної служби, дати, коли вони вступили та залишили збройні сили, їхню домашню адресу під час служби, їхні записи про військову освіту, які звання та коли, які медалі вони отримали. , а також різні інші військові деталі.

8. Ліцензії

У США існує ряд видів діяльності, для легального здійснення яких вам потрібна ліцензія. І якщо ви маєте таку ліцензію, ця інформація також є загальнодоступною. Це означає, що сайт перевірки даних може здійснити пошук ліцензії, щоб з’ясувати такі речі, як наявність у людини посвідчення льотчика, ліцензії на зброю, ліцензії на будь-яку медичну практику, ліцензії приватного слідчого чи адвоката. ліцензія. Ці перевірки ліцензії також можуть виявити додаткову інформацію, як-от будь-які скарги, подані проти власника професійної ліцензії, або будь-які додаткові сертифікати, які зберігаються за наявною ліцензією.

9. Профілі в соціальних мережах

Багато людей годинами публікують усілякі подробиці свого особистого життя на сайтах соціальних мереж. Але багато хто залишає цю інформацію у відкритому доступі, а не викладає її приватно. В результаті сайти, які перевіряють історію, часто можуть створити досить точний портрет життя людини, використовуючи лише їхні облікові записи в соціальних мережах. Це може включати інформацію про стосунки, мережі друзів, роботу та місце проживання людини. Вони також часто можуть отримати актуальні фотографії людини.

Які сайти перевірки справжньої інформації є найбільш повними?

На даний момент існує багато сайтів для перевірки даних, але деякі надають набагато кращі послуги, ніж інші. Труднощі, з якими стикаються багато користувачів, полягає в тому, як визначити, який сайт є найкращим для них. Незалежно від причини, чому ви хочете перевірити когось, імовірно, що ви хочете отримати якомога більше інформації від свого пошуку. Ось чому важливий діапазон інформації, за якою шукатиме сайт перевірки даних. Але кількість не завжди відповідає якості, і хоча доступ до широкого кола джерел є важливим, існують інші критерії, які також слід використовувати при виборі послуги.

Наші критерії відбору

Це основа, на якій ми склали наш список рекомендованих сайтів для перевірки справ у цій статті. Усі вони пропонують доступ до широкого спектру загальнодоступних джерел даних. Але всі вони пропонують набагато більше. Критерії, які ми використали для визначення наших рекомендованих сайтів для перевірки даних:

Повний спектр джерел даних. Більшість людей, які перевіряють інформацію, хочуть отримати якомога більше інформації, тому всі наші рекомендації гарантують пошук у всіх доступних джерелах даних.
Належне дослідження. Проведення ретельного та надійного дослідження настільки ж важливо, як і доступ до джерел, а всі рекомендовані нами сайти для перевірки інформації мають чудову репутацію для точних і надійних досліджень.
Точні та зрозумілі звіти. Кінцевим продуктом будь-якої перевірки даних є остаточний звіт, тому, якщо він написаний неправильно, весь процес може виявитися марним. Усі наші рекомендації пропонують детальні, точні та добре представлені остаточні звіти.
Налаштування пошуку. Різні перевірки вимагають різних результатів і майже всі мають різну інформацію, від якої потрібно відмовитися. Найкращі сайти пропонують гнучкий пошук і можуть знайти інформацію на основі мінімальної кількості даних.
Простота використання. Сайти для перевірки справжньої інформації, як правило, використовують онлайн-панель, щоб дозволити користувачам керувати своїми пошуками та результатами. Деякі інформаційні панелі набагато кращі за інші, і наші рекомендації є одними з найкращих.
Надійна підтримка клієнтів. Підтримка клієнтів може бути життєво важливою для клієнтів сайту перевірки даних, тому всі наші вибори пропонують чудову службу підтримки, яка доступна протягом багатьох годин і доступна кількома способами.
Мобільні додатки. Сьогодні ми всі хочемо мати доступ до наших даних у дорозі, тому всі рекомендовані нами сайти для перевірки даних пропонують мобільні програми як стандарт.

  Чи варті розумні будинки інвестиції?

Слід зазначити, що перевірка даних не є точною наукою. Незалежно від того, до скількох джерел даних має доступ сайт, він все одно іноді може робити помилки. Але сайти для перевірки даних, які ми рекомендуємо в цій статті, є одними з найбільш надійних і точних на ринку на даний момент. Це було показано як у нашому власному тестуванні, так і у відгуках, які ми отримали від користувачів. Тому ми впевнені, що якщо інформація є, ці чотири сайти пропонують найкращі шанси її знайти.

1. Підтверджено

Іншим сайтом перевірки даних, який пропонує широкий спектр джерел даних, є BeenVerified. Вони також дають вражаючі результати. Ціни у BeenVerified трохи вищі, ніж у Intelius, і якщо чесно, то їх структура ціноутворення не така однозначна. За стандартними тарифами ви можете очікувати, що вони знайдуть інформацію, включаючи повне ім’я та контактні дані. Ви також можете отримати доступ до фінансових записів, звітів про майно, фотографій у соціальних мережах, судимостей і судимостей, історії адрес та імен відомих родичів.

Якщо ви не проти заплатити трохи більше, BeenVerified стверджує, що вони можуть копати ще глибше та розкопувати ще більше в рамках своїх пошуків із преміальними ставками. Вичерпні звіти BeenVerified зрозумілі. Вони також пропонують чудові програми для пристроїв iOS та Android. Ви можете зв’язатися з ефективною службою підтримки клієнтів електронною поштою або по телефону протягом тривалого робочого часу, сім днів на тиждень.

2. Миттєвий CheckMate

Коли ви вперше відкриваєте сайт перевірки фону Instant CheckMate, ви стикаєтеся зі спливаючою вікном, яке попереджає про те, що перевірки фону можуть виявити шокуючу інформацію. Це, звичайно, захоплюючий маркетинговий трюк (вони не єдиний сайт, який його використовує), але у випадку CheckMate це, безумовно, вірно, враховуючи діапазон джерел, які вони використовують.

Базовий сервіс CheckMate шукатиме таку інформацію, як статус сексуального злочинця, судимість, записи про шлюб і розлучення, дані родичів, історію адрес та будь-які загальнодоступні профілі в соціальних мережах. Якщо ви хочете отримати доступ до таких подробиць, як фінансова історія, судові записи, водійські права та посвідчення на зброю, вам потрібно буде трохи більше поміркувати для їх преміального плану. CheckMate також знаходиться на дорожчому ринку перевірки фону, але вони надають чудову послугу.

Їхні звіти чудові – одні з найкращих, з якими ми стикалися – а обслуговування клієнтів доступне цілодобово по телефону або електронній пошті. Наразі вони пропонують програму лише для пристроїв Android, що шкода, але для всіх, окрім користувачів пристроїв iOS, CheckMate вибирає всі прапорці.

3. Правдошукач

Truthfinder стверджує, що проводить пошук у мільйонах публічних записів, щоб надати таку інформацію, як контактні дані, поточні та попередні адреси, кримінальні та судові записи, записи водіїв, особисту інформацію та дані відомих родичів. Їхня служба глибоких веб-досліджень може розкопувати більше записів в Інтернеті та соціальних мережах, ніж будь-який із їхніх конкурентних сайтів, надаючи унікальне уявлення про інформацію, розміщену практично на будь-якому великому сайті соціальних мереж.

Truthfinder — це ще один сайт перевірки фону, який пропонує дворівневу послугу з такою інформацією, як історія освіти людини, записи про реєстрацію виборців, ліцензії, які з’являються лише в пошукових запитах преміум рівня. Наразі у них також є лише додаток для Android, що шкода. Але вони також здійснюють цілодобову підтримку клієнтів, яка не тільки дійсно якісна, але й надається за безкоштовним номером. І їхні підсумкові звіти гарно представлені, і їх легко слідувати. Truthfinder — це ще один сервіс, користувачі якого можуть бути впевнені, що він заглибиться у величезний діапазон джерел даних і знайде стільки інформації, скільки ви, ймовірно, знайдете де завгодно.

1. Інтеліус

Вони не тільки пропонують один із найширших пошукових запитів, але й доступні за дуже розумною ціною. Їхня широка служба також включає такі функції, як послуга зворотного пошуку телефонного номера. Intelius намагатиметься зібрати інформацію про такі речі, як судимість особи, її фінансова історія, майнові записи, історія освіти та багато іншого. Що особливо вразило, так це їх увага до деталей. І зрозуміло, що ми не самотні. Intelius вже виконала понад 50 мільйонів перевірок для задоволених клієнтів з усього США.

  Знайдіть фільми за жанром, темою, місцем, періодом тощо

Ще один приємний контакт із Intelius — людський елемент у їхніх дослідженнях. Наприклад, вони також можуть направити особу на пошук у не оцифрованих записах у кримінальних та цивільних судах. Це допомагає гарантувати, що їхні автоматизовані системи залишаються на курсі, і допомагає підвищити точність звітів. Онлайн-панель Intelius — це добре розроблений і простий у використанні інструмент, і їхня репутація щодо створення точних і простих для читання підсумкових звітів є чудовою для завантаження. Також пропонуються спеціальні програми, доступні для пристроїв Android та iOS, а також чудова команда обслуговування клієнтів, з якою можна зв’язатися електронною поштою, по телефону або за допомогою онлайнової служби вирішення проблем. Якщо говорити про всебічну перевірку справ, Intelius просто найкращий у своєму бізнесі.

Що таке онлайн-сайт перевірки фону?

Сайти з онлайн-перевіркою даних використовують новітні технології для пошуку в мільйонах різних записів і збирають цю інформацію для створення досить точного профілю практично будь-якої особи. Більше того, такі типи сайтів виконують цю послугу набагато швидше, ніж будь-який із їхніх клієнтів може сподіватися зробити самостійно. Вся інформація, яку вони шукають, є юридично відкритою та вже є загальнодоступною, тому немає нічого прихованого в тому, що робить сайт перевірки даних.

Не всі сайти перевірки фону створені однаково, і як клієнту вам буде краще користуватися деякими послугами, ніж іншими. А саме сайти, які стверджують, що пропонують безкоштовну перевірку справ. Ці сумнівні сайти зазвичай надають вам трохи більше, ніж те, що можна легко знайти за допомогою простого пошуку в Google, а в гіршому — навіть збирають і продають вашу власну інформацію третім сторонам. Так, це означає, що вам найкраще платити за онлайн-перевірку, але безпека та гарантія, які ви отримуєте, більш ніж виправдовують витрати. Платні послуги надають найбільш вичерпні та прості для розуміння звіти та пропонують найкращий шанс знайти те, що ви шукаєте.

Коли я можу використовувати перевірку справ?

Перш ніж перевіряти когось, варто мати на увазі, що існують певні обставини, коли те, що ви робите, може бути незаконним. Незважаючи на те, що всі дані, доступ до яких на цих сайтах, є юридично доступними, існують певні сценарії, коли перевірка інформації про когось була заборонена відповідно до Закону про справедливу кредитну звітність (FCRA). Тому важливо, щоб користувачі сайтів для перевірки справжньої інформації чітко розуміли, коли їм дозволено перевіряти когось, а коли їм заборонено.

Перевірка справ для…

Можна перевіряти когось у таких випадках:

Дізнайтеся більше про своїх нових сусідів
Дивлячись на ваше нове побачення
Пошук давно втрачених друзів або родичів
З’ясувати, хто постійно дзвонить на ваш телефон
Виявлення сексуальних злочинців у вашій громаді
Перегляд власної загальнодоступної інформації

Перевірка інформації не підходить для…

За таких сценаріїв не можна перевіряти когось.

Дослідження майбутніх співробітників без їх дозволу. Це незаконно відповідно до Закону про справедливу кредитну звітність (FCRA). Якщо ви хочете дослідити потенційного співробітника, ви повинні спочатку отримати від нього письмовий дозвіл перед цим.
Дивлячись на задній план домашніх працівників. Це також є незаконним згідно з FCRA без попереднього отримання письмового дозволу.
Перевірка того, чи має хтось право на кредит, страхування, стипендії чи гранти – також заборонено згідно з FCRA
Визначення придатних орендарів для нерухомості, яка буде здаватися в оренду. Знову ж таки, згідно з FCRA це незаконно.

Якщо ви все-таки спробуєте скористатися сайтом перевірки справ, як-от той, який ми рекомендували для однієї з цих цілей, ви повинні знати, що якщо вас упіймають, ви можете зіткнутися з юридичними наслідками, включаючи потенційну необхідність сплатити значні збитки вашій особі. перевірено.

Висновки

Запуск перевірки на когось може виявити цілу низку інформації, включаючи багато деталей, про які ви, можливо, навіть не думали. Різні сайти досліджують різні дані, і результати можуть залежати від того, за який рівень послуг ви сплачуєте в деяких компаніях. Але загалом ви зможете знайти достатньо інформації, щоб намалювати досить детальний портрет життя людини, про яку хочете дізнатися більше. Навіть краще, більшість сайтів можуть досягти вражаючих результатів за абсолютно мінімальної кількості інформації, яку ви також надаєте. Існує багато сайтів для перевірки даних, але в цьому посібнику ми виділили чотири, які, як свідчать наші тестування та відгуки користувачів, забезпечують найповніші дослідницькі послуги та найкращі результати.

Ви коли-небудь перевіряли когось? Яку інформацію про них вдалося знайти? Чи використовували ви один із сайтів перевірки фону, які ми рекомендували в цій статті? Який у вас був з ними досвід? Ми завжди вітаємо відгуки та думки всіх наших користувачів, то чому б не поділитися ними з нами, використовуючи поле для коментарів нижче?