Що змінилося і чи варто оновлювати?

| | 0 Comments| 5:35 AM
Categories:

Fitbit досить популярний серед любителів фітнесу. Fitbit Charge 5, зокрема, є всебічним трекером для відстеження стану здоров’я та фізичної форми та є найкращою пропозицією на сьогоднішній день.

Однак з випуском Charge 6 Fitbit підняв ситуацію на щабель. Charge 6 містить кілька корисних функцій і, що найважливіше, знову представляє бічну кнопку, від якої компанія відмовилася багато років тому на користь бездоганного дизайну.

Якщо ви вже користуєтеся Fitbit Charge 5, виникає запитання: що насправді змінилося в Charge 6 і чи вимагають ці зміни оновлення? Давай дізнаємось.

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: дизайн

Автор зображення: Fitbit

На перший погляд Charge 6 виглядає ідентично Charge 5. У його конструкції використовуються алюміній і нержавіюча сталь, а також поставляється з силіконовим ремінцем, як і його попередник.

Проте, придивившись, помічаєш різницю, хоч і невелику, але значущу. Fitbit нарешті прислухався до своїх клієнтів і знову представив бічну кнопку на Charge 6.

Це маленька кнопка, розташована вздовж лівого краю пристрою. Майте на увазі, що це не фізична кнопка, яку ми хотіли, щоб Fitbit знову представив у своїй лінійці Charge. Натомість, це індуктивний, який покладається на тактильні відгуки для зворотного зв’язку.

Тим не менш, це цінне доповнення, яке дає вам швидший та більш інтерактивний спосіб використання пристрою, навіть коли ви тренуєтеся, тож вам не доведеться мати справу з пересуванням по екрану мокрими чи жирними пальцями. для навігації по інтерфейсу.

  Чи зніме Capital One Charge Off?

Нарешті, Charge 6 зберігає стандартний рейтинг водонепроникності 5 ATM, як видно на Charge 5. Ви можете придбати його в трьох кольорах: чорному, сріблястому та золотистому.

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: дисплей

Автор зображення: Fitbit

Переходячи до дисплея, різниці в характеристиках між цими моделями Fitbit немає. Charge 6 має такий самий 1,04-дюймовий повноколірний AMOLED-екран, що й Charge 5. Будучи AMOLED, дисплей має бути достатньо яскравим і мати хорошу видимість на вулиці, тому у вас не повинно виникнути проблем із носінням трекера під час пробіжок, походів. або іншу діяльність.

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: відстеження здоров’я та фізичної форми

Автор зображення: Fitbit

Хоча відмінності між Charge 6 і Charge 5 не дуже очевидні в інших областях, це інша історія у відділі відстеження здоров’я та фізичної форми.

Звичайно, Fitbit об’єднує в Charge 6 той самий набір функцій, як-от відстеження SpO2, моніторинг серцевого ритму та вимірювання температури шкіри, як і в Charge 5. Але цього разу компанія стверджує, що його точність відстеження становить до на 60 відсотків краще.

Fitbit пояснює це вдосконалення Charge 6 покращеним алгоритмом машинного навчання. У ньому сказано, що це вдосконалення алгоритму також має дати більш точні показники, коли справа доходить до відстеження калорій, хвилин активної зони, щоденної оцінки готовності та оцінки сну.

Решта функцій Charge 5, як-от ЕКГ і сповіщення про високий і низький пульс, також доступні на Charge 6.

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: програмне забезпечення та програми

Автор зображення: Fitbit

Fitbit використовує власне програмне забезпечення для всіх своїх трекерів, і воно однакове на обох моделях Charge. Однак у Charge 6 є деякі помітні відмінності як щодо функцій, так і програм.

  19 питань і відповідей на інтерв’ю з хмарних обчислень

Почнемо з того, що Charge 6 має низку нових режимів тренувань. Хоча його попередник мав лише 20 режимів, Charge 6 дає вам можливість відстежувати вдвічі більше вправ, ніж раніше.

Ще одна корисна функція, доступна на Fitbit Charge 6, — це підтримка підключення обладнання для тренажерного залу сторонніх виробників. Завдяки цьому ви можете підключити Charge 6 до обладнання від Peloton, NordicTrack і Tonal, щоб отримати краще уявлення про своє тренування чи діяльність. Fitbit каже, що з часом додасть підтримку для більшої кількості виробників обладнання.

Charge 6 також має функцію доступності, яка стала першою для Fitbit. Це називається Zoom + Magnification і дозволяє вам двічі торкнутися будь-де на екрані, щоб швидко збільшити слова на екрані, які ви вважаєте занадто малими або важкими для читання.

Тим часом Fitbit додав кілька нових програм до Charge 6. Серед них Google Maps і Google Pay. За допомогою Карт ви можете легко знайти дорогу під час пробіжок або походів, а Google Pay дозволяє здійснювати платежі з вашого зап’ястка.

Більше того, Fitbit надає користувачам Charge 6 можливість керувати відтворенням музики на YouTube прямо зі свого зап’ястка. Завдяки цій функції ви можете зручно запускати, зупиняти та пропускати треки, не дістаючи смартфон. Щоб використовувати цю функцію, вам потрібна підписка YouTube Premium.

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: термін служби батареї

Fitbit заявляє про 7-денний термін служби батареї на Charge 6, такий самий, як він обіцяв із Charge 5. Звичайно, такі функції, як GPS і відстеження сну, можуть споживати більше батареї та вплинути на час роботи батареї. Але якщо ви орієнтуєтеся на продуктивність Charge 5 з точки зору часу автономної роботи, Charge 6 повинен добре витримувати те, що заявляє компанія.

  Чи може OnlyFans бачити, хто підписався?

Fitbit Charge 6 проти Fitbit Charge 5: ціна

Нарешті, якщо говорити про ціну, Fitbit Charge 6 коштує 159,95 доларів у США. Це на 20 доларів дешевше, ніж компанія оцінила Charge 5, коли він був запущений у 2021 році.

Беручи до уваги всі вдосконалення та нові функції, які Charge 6 пропонує порівняно з Charge 5, а також знижену ціну, Charge 6, природно, стає дуже хорошим варіантом для тих, хто хоче придбати фітнес-трекер.

Чи варто купувати Fitbit Charge 6?

Якщо ви користуєтеся Fitbit Charge 5 і вас задовольняє те, що він пропонує, Charge 6 не принесе великої користі. Звичайно, він має бічну кнопку, яка полегшує роботу, кілька корисних програм і функцій, а також покращені можливості відстеження. Але ці зміни насправді не вимагають оновлення, і Charge 5 повинен добре служити вам ще принаймні один рік.

Тим не менш, якщо у вас є старіший пристрій Fitbit Charge або будь-який інший трекер і ви хочете придбати новий, Charge 6 — хороша пропозиція за свою ціну. Фактично, це єдина остання пропозиція Charge, яку ви можете отримати прямо зараз у багатьох країнах, оскільки Fitbit починає припиняти випуск старіших моделей у багатьох регіонах.

Для тих, хто зацікавлений, єдиний спосіб отримати Charge 5 — у сторонніх торгових посередників, у такому випадку ви можете отримати його за зниженою ціною під час сезону розпродажів. Це може зробити його гарною покупкою, якщо ваш бюджет обмежений і ви не хочете витрачати 160 доларів на трекер.

Fitbit Charge 6 — це надійне оновлення

Власників Fitbit Charge 5 можуть не сильно спокусити відмінності функцій нової моделі. Але Fitbit Charge 6 — це варте оновлення для багатьох клієнтів, а його нові можливості та дещо нижча ціна додають його загальної вартості.