Що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram?

Бути на таких соціальних платформах, як Instagram, сьогодні важко, особливо для авторів, які дуже популярні на цій платформі. Отримання ненависті або іноді образливих коментарів до їхніх публікацій викликає питання про безпеку користувачів такої популярної платформи соціальних мереж. Instagram має функцію обмеження облікових записів, які навмисно залякують вас у соціальних мережах, надсилають ненависні чи образливі коментарі до ваших публікацій або навіть надсилають вам неприйнятні повідомлення. Якщо ви хочете знати, як працює обмеження для когось у Instagram і чи є спосіб обмежити когось без сповіщення, ви знаходитесь у правильному місці. Ми також розповімо вам про різницю між обмеженнями та блокуваннями в Instagram і про те, що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram. Отже, продовжуйте читати!

Що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram?

Продовжуйте читати далі, щоб детально дізнатися про наслідки, коли ви обмежите когось у Instagram, а також про різницю між обмеженнями та блокуваннями в Instagram.

Що означає обмеження в Instagram?

Обмеження не означає блокування, але це трохи схоже на блокування. Обмеження облікового запису Insta лише вимкне обліковий запис. Простіше кажучи, він приховує повідомлення та коментарі людини. Ця особа все одно зможе бачити ваші публікації. Навіть після обмеження ця особа може коментувати ваші публікації, але ці коментарі бачитимуть лише вона та ви. Ви не отримуватимете сповіщень від обмеженого облікового запису.

  Як вийти з облікового запису Instagram на всіх пристроях

Чому ви повинні обмежити когось у Instagram?

Якщо хтось залякує вас в Інтернеті та розміщує образливі або ненависні коментарі до вашої публікації в Instagram, ви повинні обмежити цю особу в Instagram. Обмеження для когось в Instagram призведе до обмеження всіх повідомлень, коментарів і публікацій цієї особи. Лише обмежений обліковий запис, і ви можете бачити всі його повідомлення, коментарі та публікації. Він більше не сповіщатиме вас, коли ви обмежите когось.

Що відбувається після того, як ви обмежите когось?

Якщо ви обмежите будь-який обліковий запис в Instagram, наслідки такі:

  • Усі повідомлення, коментарі, історії та публікації все одно вам не відображатимуться.
  • Коментарі, зроблені обмеженим обліковим записом у вашій публікації в Instagram, будуть видимі лише для них, а не для інших.
  • Обмежений обліковий запис не зможе знати статус вашого облікового запису, незалежно від того, перебуваєте ви в мережі чи офлайн.

Обмеження облікового запису є функцією безпеки в Instagram, тому вам не потрібно блокувати особу або відмовлятися від її підписки. Ви просто зводите до мінімуму спілкування з людиною. Ось що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram.

Як обмежити когось у Instagram?

Знаючи, що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram, ви також можете знати, як зробити те саме. Якщо хтось створював вам проблеми через Instagram, Instagram має для цього рішення. Щоб обмежити когось у Instagram, виконайте такі прості кроки:

  Зберігайте фотографії та відео Instagram у своїй системі [Windows]

Примітка. Для користувачів Instagram як Android, так і iOS.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Натисніть на значок профілю.

3. На екрані профілю торкніться Підписка.

4. Знайдіть потрібний обліковий запис, який потрібно обмежити, і торкніться потрібного результату.

5. Торкніться піктограми з трьома крапками у верхньому правому куті.

6. Натисніть Обмежити, щоб обмежити особу.

Процес обмеження облікового запису Instagram такий самий, як і вище, для користувачів Instagram Lite.

Чи можете ви все ще бачити чиюсь публікацію після того, як її/її обмежили?

Так, ви все ще можете бачити публікацію особи, яку ви обмежили. Це однаково для обох. Ви та особа з обмеженим доступом можете без проблем переглядати публікації та історії один одного. Але всі коментарі з обмеженого облікового запису до вашої публікації бачитимете лише ви та сама особа. Ви маєте повний контроль, щоб оприлюднити цей контроль. Отже, ось що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram.

Чи можете ви обмежити когось без його відома?

Так, обмежити когось без сповіщення – це просто й легко. Обмеження не заблокує особу; він просто ігнорує коментарі та прямі повідомлення.

Чи можете ви отримувати сповіщення, якщо хтось обмежує вас у Instagram?

Ні, ви не отримаєте сповіщення, якщо хтось обмежує вас у Instagram. Згодом ви не зможете помітити, обмежила вас особа чи ні. Ви все ще бачите всі публікації, але вони не отримуватимуть сповіщення про коментарі до їхніх публікацій і прямих повідомлень. Ну, з іншого боку, ви будете отримувати всілякі повідомлення від людини, яка обмежила вас.

  Як позначити повідомлення в Instagram як непрочитані

Яка різниця між обмеженням і блокуванням?

Різниця між обмеженням і блокуванням в Instagram полягає в наступному:

  • Обмеження означає мінімізацію взаємодії з кимось до певного рівня, а блокування означає повне припинення взаємодії з кимось.
  • Обмеження облікового запису призведе до ігнорування всіх коментарів до вашої публікації, тоді як блокування не дозволить людині коментувати вашу публікацію.
  • Усі дописи та історії все ще видно для обмеженого облікового запису, але для заблокованого облікового запису історії та дописи не видно.
  • Для обмежених облікових записів усі прямі повідомлення позначатимуться як запити, статус облікового запису не можна буде побачити, а особа, яка обмежила вас, не отримає від вас жодних сповіщень. З іншого боку, заблокований обліковий запис припинить усі види повідомлень людині, яка вас заблокувала.

Чи можете ви приховати свій профіль від когось, не обмежуючи чи не блокуючи його/її?

Ні, ви не можете приховати свій профіль від певної особи, не обмежуючи або не блокуючи її. Ви можете змінити видимість свого облікового запису на приватну, щоб обмежити видимість своїх публікацій. Однак ваше зображення профілю, підписники та підписки все ще видимі для всіх. Якщо ви хочете повністю приховати свій профіль від усіх, ви можете деактивувати свій обліковий запис.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття відповіла на всі ваші запитання щодо того, що відбувається, коли ви обмежуєте когось у Instagram, як обмежити когось і різницю між обмеженням і блокуванням в Instagram. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.