Що входить у перевірку інформації?

| | 0 Comments| 10:44 AM
Categories:

Існує величезна кількість загальнодоступної інформації про кожного громадянина США, який перебуває в США. Федеральний уряд і уряд штатів ведуть записи про різні аспекти нашого життя, навіть роблячи деякі з наших персональних даних загальнодоступними. Запустивши перевірку інформації про когось, ви можете швидко та легко отримати доступ до цього масиву даних, щоб або знайти конкретну інформацію, або зібрати цілий особистий профіль.

Отже, яку саме інформацію містить перевірка? Це значною мірою залежить від того, який сервіс ви використовуєте для пошуку, оскільки кожен має доступ до різних джерел даних і різних рівнів оплати, що може значно вплинути на кінцевий результат. Однак більшість сайтів для перевірки справжньої інформації все одно охоплюватимуть загальне ядро ​​критеріїв пошуку, які ми детальніше розглянемо в цій статті. Якщо вам було цікаво, яка інформація включена в перевірку (і яку послугу використовувати), читайте далі!

Що пропонують сайти перевірки фону?

Прозорість уряду є фундаментальною частиною західної демократії, а також вирішальним фактором, який дозволяє функціонувати перевірці справ. Федеральні уряди та уряди штатів США (разом із їхніми різними агентствами) за законом зобов’язані забезпечити доступ до великої кількості інформації для широкої громадськості. Однак знайти його не так просто, як просто запустити пошук Google. Значна частина цих даних зберігається у великих загальнодоступних базах даних, які ви можете переглядати, якщо ви платите за перебір цієї величезної інформації. Оскільки в таких базах даних зазвичай є мільйони і мільйони записів, пошук потрібних даних вручну може бути надзвичайно трудомістким і обтяжливим.

Пошук понад 1 мільярд публічних записів

Проведіть комплексну перевірку на…

Ось чому багато людей звертаються до сайтів перевірки даних, які використовують новітні технології для автоматичного пошуку цих даних. Їх розумні алгоритми здатні швидко та точно шукати потрібні дані. Результати відрізняються від сайту до сайту, але в загальному кажучи, майже всі сайти перевірки інформації повинні мати можливість розкрити таку інформацію:

1. Особиста інформація

Більшість сайтів можуть виконувати перевірку навіть на основі найменшої кількості інформації. Навіть якщо у вас є лише часткове ім’я або часткова адреса для когось, багато сайтів зможуть знайти багато особистої інформації з цих маленьких деталей. Це включатиме такі речі, як дівочі прізвища або будь-які зміни юридичного імені, які вони могли зробити. Сайти також можуть використовувати записи шлюбу для складання історії стосунків, у які вони були залучені. Можливо також зібрати список телефонних номерів та адрес електронної пошти, які були пов’язані з ними, а також деталі про найближчих членів сім’ї та будь-яких близькі люди, які вони можуть мати. Також цілком імовірно, що їхні поточні та колишні адреси також будуть доступні.

2. Трудові книжки

Використовуючи різні набори даних, зазвичай можна скласти досить точну історію зайнятості практично для будь-якого предмета. Це може включати такі речі, як їхні нинішні та колишні імена роботодавців, дати початку та закінчення роботи та яку роботу вони виконували. Також можливо, що пошук може виявити такі деталі, як заробітна плата та будь-яка професійна кваліфікація, яку вони мають.

3. Фінансові записи

Зазвичай можна скласти досить точний звіт про фінансову діяльність особи, включаючи номер соціального страхування та деталі кредитного рейтингу. Інші можливості включають будь-які акції, якими вони володіють у компаніях, майно, яким вони володіють, та будь-які інші великі активи, які утримуються на їхнє ім’я. Ви також можете побачити, чи є у них запис про банкрутство чи будь-які фінансові застави на своє ім’я.

  Як увімкнути темний режим на Mac

4. Записи освіти

Перевірка справ часто відкриває інформацію про освіту людини. Можна знайти такі речі, як школи та коледжі, в які вони навчалися, що вони навчалися, і навіть які кваліфікації та оцінки вони отримали. Також мають відображатися будь-які інші кваліфікації, які вони можуть мати.

5. Військовий облік

Якщо ваш суб’єкт служив у збройних силах США, має бути багато інформації про період його служби, яка є загальнодоступною. Це може включати такі деталі, як дата та місце будь-якої дійсної служби, в якій вони були залучені, дати вступу та виходу зі збройних сил, які звання вони мали, які медалі вони заробили, їхні домашні адреси під час служби та будь-які записи. навчальних досягнень за цей період.

6. Судимість

Якщо ваш суб’єкт має будь-яку судимість, перевірка має виявити це. Будь-які вироки, які вони можуть мати, незалежно від того, винесені вони на федеральному рівні, рівні штату чи округу, стають доступними. Крім того, будуть розкриті такі незасуджені, як арешти, ордери або звинувачення, які були зняті або погашені, за умови, що вони мали місце протягом останніх семи років (а саме стільки зберігаються ці записи). І якщо суб’єкт був залучений до судової справи, багато сайтів відправляють учасника, щоб він дістав будь-які не оцифровані судові записи, які можуть бути доступні.

7. Водійські документи

Детальні записи історії водіння кожного тримаються в DMV і, таким чином, є загальнодоступними. Багато сайтів також зможуть виявити, чи є у людини квитки на дорогу або порушення правил керування транспортним засобом, а також чи коли-небудь було призупинено або відкликано її посвідчення. Доступна інша інформація, крім того, що збирає DMV, включаючи звинувачення за водіння в нетверезому стані та інші незначні інциденти, пов’язані з дорожнім рухом.

8. Отримані ліцензії

Якщо суб’єкт вашого пошуку має ліцензію на щось, швидше за все, ці дані також є загальнодоступними. Є багато речей, на які вам потрібна ліцензія в США, зокрема керувати літаком, володіти певною вогнепальною зброєю, займатися медициною чи юриспруденцією та працювати приватним детективом. Перевірка ліцензії повинна також виявити деталі будь-яких додаткових сертифікатів, які мають відношення до ліцензії, а також будь-які скарги, які могли бути подані проти власника ліцензії.

9. Дані соціальних мереж

Люди регулярно діляться великою кількістю особистої інформації у своїх профілях у соціальних мережах. Якщо їх налаштування конфіденційності не змінено з значень за замовчуванням, більшість цих даних може вільно отримати доступ практично будь-хто. Таким чином, сайти можуть отримувати дані про стосунки, сім’ю, друзів, роботу, поточне та минуле місце проживання, а також оновлені фотографії людини.

Які сайти найбільш ретельні?

Як ми вибирали наш вибір сайтів

Кожен, хто коли-небудь шукав у Google «сайт перевірки фону», знає, що існує багато сайтів. І, звісно, ​​усі вони претендують на те, щоб бути найкращими у своїй справі. Але як відрізнити пшеницю від полови? Згідно з нашим досвідом, більшість користувачів шукають сайт, який може запропонувати найбільш повну комплексну послугу перевірки. Ось чому ми склали список рекомендованих сайтів нижче. Але лише пошук у більшості джерел даних не обов’язково робить вас найкращим сайтом.

  Як HTTP/3 і QUIC прискорять перегляд веб-сторінок

Детальне дослідження – комплексний пошук має першорядне значення для багатьох користувачів. Деякі сайти пропонують більш ретельне дослідження, ніж інші.
Налаштування пошуку – найкращі сайти повинні мати можливість знаходити корисну інформацію на основі мінімальної початкової інформації, наданої вами.
Швидкі результати – авторитетні послуги перевірки фону можуть дати основні результати всього за кілька хвилин, тоді як більш детальна оцінка характеру зазвичай займає кілька днів.
Точні та зрозумілі звіти. Яка користь від ретельного пошуку, якщо результати важко зрозуміти? Кожна з наших рекомендацій пропонує добре розроблені, точні та легкі для виконання звіти.
Придатна інформаційна панель – інформаційна панель користувача, де багато користувачів керують своїми пошуками, звітами та іншими даними. Хороший інтерфейс користувача сприяє позитивним результатам.
Мобільні програми. Хоча спеціальні мобільні додатки не є абсолютною необхідністю, вони можуть спростити процес пошуку, забезпечуючи значну зручність для ваших пальців.
Корисна підтримка клієнтів. Якщо у вас виникли проблеми з пошуком або виникли запитання щодо результатів, вам знадобиться надійна та корисна служба підтримки клієнтів, щоб бути доступною.

Важливо пам’ятати, що незважаючи на хороші сучасні сайти перевірки фону, вони не є абсолютно безпомилковими. Помилки можуть статися, і навіть було кілька випадків, коли їм не вдавалося відстежити будь-яку інформацію. Однак це виняток, і наші рекомендації, наведені нижче, повинні запропонувати вам найкращі шанси знайти потрібну інформацію.

1. Підтверджено

BeenVerified, безсумнівно, є одним із найпопулярніших сайтів перевірки фону на ринку зараз, який може похвалитися фантастичним послужним списком із відгуками, які підтверджують це. BeenVerified пропонує свої послуги за дворівневою структурою ціноутворення. На базовому рівні вони шукатимуть у сотнях різних джерел, включаючи дані про судимості, фінансові документи, звіти про майно, вміст соціальних мереж та історію адрес, щоб надати вражаючий звіт. Їхня преміальна послуга охоплює ще більше даних, а також включає відправку бігуна до суду, якщо це необхідно.

Незалежно від того, який рівень ви виберете, ви отримаєте вражаюче вичерпні, але стислі підсумкові звіти. Ви можете отримати доступ до своїх даних через привабливу онлайн-панель, яка має інтуїтивно зрозумілий дизайн, зручний для нових користувачів служби. BeenVerified також пропонує спеціальні програми для пристроїв iOS або Android. Нарешті, їхня служба підтримки клієнтів є, мабуть, найефективнішою та найкориснішою, з якою ми стикалися. Він відкритий протягом тривалого часу без вихідних, і з ним можна зв’язатися електронною поштою або телефоном. BeenVerified — це досить просто один із найкращих сайтів для всебічної перевірки даних.

2. Миттєвий CheckMate

Instant CheckMate пропонує надзвичайно ефективне та детальне обслуговування. На базовому рівні цін ви можете розраховувати на детальну інформацію про судимості, реєстри сексуальних злочинців, записи про шлюби та розлучення, подробиці близьких родичів, історію адрес та будь-який відповідний контент у соціальних мережах. За додаткову плату CheckMate також може надати такі речі, як документи про освіту, фінансову історію, водійські права та посвідчення на зброю.

Підсумкові звіти CheckMate добре викладені та досить прості для виконання. Вони також пропонують чудове цілодобове обслуговування клієнтів. Одним з недоліків їхньої служби є те, що зараз вони пропонують лише програму для Android, але їх чудова онлайн-панель повинна працювати на більшості пристроїв Apple через веб-браузер користувача. CheckMate надає загальний чудовий сервіс, який варто спробувати.

3. Правдошукач

Truthfinder здійснює пошук у мільйонах різних джерел даних, що робить їх однією з найбільш повних послуг, доступних на даний момент. Базовий пошук переглядає більшість кримінальних і судових записів, водійські документи, особисту інформацію, інформацію про відомих родичів та багато іншого. Передплатники преміум-класу також можуть отримати доступ до історії освіти, реєстраційних записів виборців та інформації про ліцензії. Зокрема, Truthfinder пропонує унікальну службу глибоких веб-досліджень, яка шукає в більшій кількості онлайн-джерел і профілів у соціальних мережах, ніж будь-який інший сайт.

  Встановіть яскравість екрана iPhone набагато нижчою, ніж дозволяє Apple

Їхні підсумкові звіти добре продумані та прості для читання, а їхня онлайн-інформаційна панель так само зручна для користувачів. На жаль, користувачі iOS будуть розчаровані, дізнавшись, що вони пропонують лише додаток для Android. Їхня служба підтримки клієнтів є однією з найкращих, оскільки цілодобове покриття доступне за безкоштовним номером. Truthfinder забезпечує стабільно чудові результати та високу задоволеність користувачів, тому ми раді рекомендувати їх.

4. Інтеліус

Intelius — це добре відомий сайт перевірки даних, який здійснює пошук у широкому діапазоні даних, щоб отримати вражаюче детальні результати. Серед інформації, яку вони можуть зібрати, є повні контактні дані особи, попередні адреси, судимість, фінансова історія, майнові записи, історія освіти та багато іншого.

Intelius пропонує вражаючу та зручну онлайн-інформаційну панель, а їхні підсумкові звіти є одними з найкращих, з якими ми стикалися. Вони також пропонують спеціальні програми для мобільних пристроїв Android і iOS. Як додатковий бонус, ми виявили, що їх онлайн-сервіс вирішення проблем є особливо корисним. Intelius стверджує, що провів понад 50 мільйонів перевірок з моменту їх початку, що є свідченням задоволення їхніх клієнтів.

Коли я можу запустити перевірку фону?

Хоча більшість даних, до яких доступні сайти перевірки фону, є повністю легально доступними, є деякі обставини, коли перевірку заборонено виконувати. Закон про справедливу кредитну звітність (FCRA) є найважливішим законодавчим актом уряду в цій сфері, і він передбачає чотири чіткі сценарії, в яких забороняється розкривати інформацію про когось:

Дослідження майбутніх співробітників без їх письмового дозволу
Розглядання домашнього працівника без письмового дозволу
Перевірка того, чи має хтось право на кредит, страхування, стипендії чи гранти
Визначення придатних орендарів для нерухомості, яка буде здаватися в оренду

Правові наслідки порушення правил FCRA в цій сфері включають великі штрафи та компенсаційні виплати суб’єктам обшуку. Однак все ще існує багато сценаріїв, коли цілком законно та правомірно використовувати довідкову інформацію про когось, зокрема:

Дивлячись на ваше нове побачення
Пошук давно втрачених друзів або родичів
Дізнатися більше про нового сусіда
Дізнайтеся, хто продовжує дзвонити на ваш телефон
Виявлення сексуальних злочинців у вашій громаді
Перегляд загальнодоступної інформації про себе

Висновки

Ви можете бути здивовані, наскільки детально можна зібрати про когось лише з загальнодоступної інформації. Маючи лише мінімальну кількість подробиць про свою тему для початку, все одно можна отримати вичерпне уявлення майже про кожен аспект його життя.

Ви коли-небудь проводили перевірку? Яку інформацію йому вдалося виявити? Ви вирішили скористатися одним із рекомендованих тут сайтів для перевірки даних? Який у вас був з ними досвід? Ми завжди раді відгукам та думкам усіх наших користувачів, тому не соромтеся поділитися ними у полі для коментарів нижче!