Що все одно означає сповіщати в iOS 15?

| | 0 Comments| 12:26 PM
Categories:

З моменту випуску iPhone змінили динаміку смартфонів. Неперевершене захоплення та захоплення від використання iPhone. Люди в усьому світі користуються iPhone з великим захопленням. Завдяки операційній системі iOS продукти Apple досягли рекордного рівня та є одними з найкращих смартфонів поряд із Android. Щоб відповідати стрімкому темпу життя та новим технологіям, iPhone постійно оновлює свою операційну систему. Одне з таких недавніх оновлень на пристроях з’явилося у вигляді iOS 15. Разом з оновленням з’явилося багато інших функцій, зокрема Notify Anyway. Якщо ви хтось, хто хоче знати, що означає Notify Anyway в iOS 15, то ви потрапили на правильну сторінку. У сьогоднішньому посібнику ви дізнаєтесь, що означає «У будь-якому разі сповістити» на iPhone та яке його призначення. Крім того, будуть обговорюватися питання про те, як вимкнути Notify Anyway на iPhone і як увімкнути Notify Anyway. Отже, почнемо з нашого документа, щоб дослідити це нове доповнення до iPhone.

Що все одно означає сповіщати в iOS 15?

З новими оновленнями, особливо з iOS 15, користувачі iPhone можуть отримати доступ до функції Focus. Ця функція є розширенням для режимів «Профілі» та «Не турбувати». Це допомагає користувачам iPhone зменшити відволікання та встановити межі, щоб більше зосередитися. Це також дозволяє вам створювати різні режими, налаштовані відповідно до вашої рутини. Функція Notify Anyway допомагає обійти режим фокусування на вашому iPhone. Ви можете доставити важливі повідомлення за допомогою функції сповіщення.

 • Цю функцію можна налаштувати відповідно до завдання або діяльності, яку ви виконуєте, наприклад, робота, особисте життя чи сон.
 • Ви можете керувати програмами та сповіщеннями, які ви отримуєте на своєму iPhone, відповідно до ваших вимог за допомогою режиму фокусування.
 • Якщо під час надсилання повідомлення iMessage ви побачите, що сповіщення цієї особи вимкнуто, ви побачите опцію Все одно сповістити під цим.
 • Якщо в людини активний режим фокусування, він може вимкнути або затримати сповіщення для сумісної програми.
 • Отже, статус для того самого надається додатку.
 • Це дає змогу програмі знати, що ваші сповіщення вимкнено, а також повідомляє про це вашим друзям.
 • Опція Все одно сповістити може допомогти вам обійти активний режим фокусування, щоб доставити термінове сповіщення.
 • Ще одна найкраща частина цієї функції полягає в тому, що ви можете створювати власні налаштовані головні екрани лише з необхідними програмами.
 • Ця продумана функція від Apple переробила екстрені функції DND і SOS із багатьма вдосконаленнями.
  Як синхронізувати повідомлення з iCloud на iOS та MacOS

Що робить функція «У будь-якому разі сповістити»?

Нижче наведено кілька функцій Notify anyway.

 • Основне призначення та використання функції «У будь-якому випадку сповістити» — у надзвичайних ситуаціях.
 • Це опція SOS, яку користувач iPhone може використовувати для обходу активного режиму фокусування.
 • Це допомагає користувачам вчасно доставляти важливі повідомлення та сповіщати про надзвичайну ситуацію.

Коли все одно слід використовувати функцію «Увімкнути сповіщення»?

У наведених пунктах ми вказали, коли використовувати цю функцію.

 • Оскільки ви вже знаєте, що означає Notify Anyway в iOS 15, легко зробити висновок про використання цієї функції DND.
 • Все одно сповіщати слід використовувати лише в екстрених випадках.
 • Цей режим по суті призначений для ситуації DND з різними процедурами та автоматизацією.
 • Цей режим означає, що контакт не хоче, щоб його турбували.
 • Користувач може скористатися режимом концентрації, коли він перебуває на важливій зустрічі або зайнятий особистою подією.
 • Тому, зважаючи на всі ці можливості, використовуйте функцію «У будь-якому випадку сповістити» лише за потреби.

Як все одно ввімкнути сповіщення

Якщо ви зайняті або повністю зібрані, вам потрібно повернути Режим фокусування на. Це допоможе вам обійти будь-які сповіщення, які ви отримуєте від програм. Крім того, це також допоможе вам увімкнути функцію «У будь-якому випадку сповістити», якою можуть скористатися ваші контакти в разі надзвичайної ситуації. Отже, щоб увімкнути функцію «У будь-якому разі сповістити» на своєму пристрої, виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Якщо використовувати Focus на одному пристрої, налаштування автоматично застосовуватимуться до всіх пристроїв Apple, які підписані одним Apple ID.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Торкніться в ньому Фокус.

3. Тепер торкніться запропонованих опцій, таких як «Не турбувати», «Особисті», «Сон» або «Робота».

4. Далі натисніть Налаштувати фокус.

5. Тепер налаштуйте свій Focus для потрібних людей і програм.

6. Ви також можете натиснути «Вибрати НАЛАШТУВАННЯ ЕКРАНІВ», щоб обмежити відволікання.

  Як керувати якістю відтворення через стільникові та Wi-Fi мережі для програми TV в iOS 10

7. Ви також можете АВТОМАТИЧНО УВІМКНУТИ опцію інтелектуальної активації, щоб увімкнути режим фокусування автоматично або у встановлений час або в заданому місці.

8. Після встановлення фокусу на панелі стану та на екрані блокування з’явиться значок .

9. Ваш статус автоматично відображатиметься в додатку Повідомлення.

10. Якщо хтось намагався надіслати вам повідомлення, він побачить вимкнене сповіщення та зможе скористатися функцією «У будь-якому випадку сповістити» у разі надзвичайної ситуації.

Як вимкнути все одно сповіщення на iPhone

Якщо ви вирішите вимкнути функцію все одно сповістити, вам потрібно вимкнути режим фокусування. Це призведе до того, що ваші контакти не зможуть бачити повідомлення про вимкнення сповіщень, а також не зможуть використовувати функцію «У будь-якому разі сповістити». Якщо ви все ж вирішите скористатися цією опцією, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на вашому iPhone.

2. Відкрийте «Фокус» у налаштуваннях.

3. Тепер виберіть параметр, наприклад, «Не турбувати» або «Особистий», у якому ви ввімкнули функцію «Фокус».

4. Тепер торкніться Статус фокусу.

5. У ньому вимкніть параметр Share Focus Status.

6. Змінене налаштування Focus буде спільно використано для всіх ваших пристроїв Apple з однаковим Apple ID. Переконайтеся, що параметр «Поділитися між пристроями» увімкнено, щоб застосувати налаштування на всіх ваших пристроях.

Як все одно вимкнути сповіщення для певного контакту?

Хоча ви можете вибрати згаданий вище метод, щоб вимкнути все одно сповіщення для кожного контакту, ви також можете вибрати інший спосіб, за допомогою якого ви можете спеціально вимкнути цю опцію для певного контакту. Деякі контакти є важливими, і вам, можливо, захочеться прийняти їхній дзвінок або повідомлення на ходу. У такому випадку нехай опцію Все одно сповіщати буде ввімкнено для інших, але вимкнено для цього конкретного контакту. Щоб дізнатися більше про те, як вимкнути його для певного контакту, виконайте наведені нижче дії.

1. Торкніться програми «Повідомлення» на вашому iPhone.

2. Торкніться розмови з цим конкретним контактом.

3. Тепер торкніться їх імені у верхній частині екрана.

4. Тепер вимкніть параметр Share Focus Status.

5. Це дозволяє вашому конкретному контакту не використовувати все одно сповіщення та дозволяє йому відображатися на панелі сповіщень.

  30 найпопулярніших публікацій iOS 2015 року

Часті запитання (FAQ)

Q1. Чи можу я вимкнути все одно сповіщати на своєму iPhone?

Відповідь Так, ви можете вимкнути опцію Все одно сповіщати на своєму iPhone, вимкнувши режим фокусування. Ви також можете переглянути розділ, наданий у наведеному вище документі, спеціально для того, як вимкнути опцію Все одно сповістити.

Q2. Чому в Apple є функція все одно сповістити?

Відповідь Функція Notify Anyway на пристроях Apple допомагає користувачам обійти вимкнені сповіщення та надіслати повідомлення своєму контакту в екстреній ситуації. Це ідеальний інструмент у ситуації SOS і розширення DND.

Q3. Що станеться після натискання «Повідомити все одно»?

Відповідь Натиснувши опцію «У будь-якому випадку сповістити», яка з’являється під сповіщенням про вимкнені сповіщення, це допоможе вам надіслати повідомлення своєму контакту та перевизначити його вимкнені сповіщення.

Q4. Чи отримає хтось сповіщення, якщо я переведу їх у режим “Не турбувати”?

Відповідь Ні, якщо ви ввімкнули когось у режим DND, вони не отримають сповіщення.

Q5. Як я можу дізнатися, чи хтось поставив мене в режим DND?

Відповідь Щоб дізнатися, чи хтось перевів вас у режим DND, ви можете зателефонувати цій людині ще раз. Параметр «Не турбувати» дозволяє здійснити дзвінок, якщо той самий номер дзвонить знову протягом трьох хвилин. Отже, якщо ви почуєте мелодію під час повторного дзвінка на номер, це означає, що вас перевели в режим “Не турбувати”.

***

Ми сподіваємося, що наш документ про те, що означає «У будь-якому разі сповіщати» в iOS 15, розвіяв усі ваші сумніви щодо функції «У будь-якому разі сповіщати» та дав хороші відповіді на всі ваші запитання про те, як увімкнути та вимкнути цю функцію. Якщо так, повідомте нам про це. Ви також можете залишити свої інші запитання чи пропозиції в розділі коментарів нижче.