Що ви повинні знати про Pardot

Pardot — це рішення для автоматизації маркетингу, яке належить сімейству Salesforce.

Маркетологи знаходять способи посилити свої маркетингові зусилля, щоб задовольнити потреби клієнтів на високому рівні та підвищити продуктивність і дохід.

Зростаюча конкуренція вимагає від них ефективності на кожному кроці, щоб залишатися попереду конкурентів.

Отже, якщо вони використовують традиційні ручні методи для виконання своєї маркетингової діяльності, це буде трудомістким і виснажливим процесом.

Ось де Pardot стане в нагоді маркетологам.

Це популярне програмне забезпечення для маркетингу допомагає їм автоматизувати маркетингову діяльність завдяки аналітиці та можливостям ШІ. Він також об’єднує відділи продажів і маркетингу для підвищення загальної ефективності та потенційних клієнтів.

У цій статті я розповім про Pardot, його альтернативи та інше.

Давайте почнемо!

Що таке Pardot?

Pardot, який тепер називається Salesforce Marketing Cloud Account Engagement (SMCAE), є вибором для багатьох клієнтів Salesforce, які шукають інструмент автоматизації B2B. Насправді це платформа для формування потенційних клієнтів і підтримки, яка має багато функцій і переваг, щоб посилити ваші маркетингові зусилля.

Pardot дозволяє організаціям вимірювати та відстежувати ефективність комунікацій, отримувати повне уявлення про поведінку аудиторії та персоналізувати релевантний вміст у кампаніях на основі низки критеріїв.

За допомогою Pardot маркетологи можуть просувати своїх клієнтів через безпечну воронку продажів. За допомогою цього інструменту надзвичайно легко створювати ефективні електронні листи та залучати цільову аудиторію потрібним вмістом.

Крім того, ви можете переконатися, що спілкуєтеся з потрібною аудиторією в потрібний час і в потрібному тоні. Це допомагає торговим представникам укладати більше угод на основі наявної інформації.

Крім того, маркетологи отримають приголомшливу можливість ефективно та швидко об’єднатися з командою продажів, використовуючи функції Pardot. Ви можете відстежувати кожен крок користувачів і реєструвати рентабельність маркетингових інвестицій. Таким чином ви зможете покращити клієнтський досвід і клієнтську базу, одночасно створюючи більше керованих даними рішень для реєстрації більшого зростання.

Pardot тісно інтегровано в основні об’єкти Salesforce. Ціна навіть робить його більш доступним для різних організацій.

Це корисно для різноманітних випадків використання, включаючи маркетинг електронною поштою, форми, історію взаємодії, сегментацію, оцінювання, оцінку, кваліфікацію потенційних клієнтів, пошуковий маркетинг, маркетингову аналітику, багатоканальний маркетинг тощо.

Автоматизація маркетингу з MCAE

Pardot або MCAE дозволяє автоматизувати повторювані завдання та заощадити час, щоб зосередитися на великих цілях. MCAE пропонує нескінченні функції для маркетингових команд, щоб покращити свій бізнес шляхом розширення їх клієнтської бази.

Ви можете відкрити для себе повний набір інструментів автоматизації, щоб створити більше конвеєрів, розширити продажі та створити відповідні зв’язки, щоб швидше укладати більше угод.

Ось як автоматизація маркетингу B2B може допомогти вам збільшити продажі, потенційних клієнтів і підвищити продуктивність, щоб трансформувати свій бізнес.

#1. Автоматизація маркетингу

Завдяки потужній автоматизації маркетингу ви можете відмовитися від ручної роботи з продажів і маркетингових завдань і допомогти своїй команді пришвидшити маркетинговий процес за допомогою:

 • Швидше укладайте більше угод завдяки інтелектуальному підтримці потенційних клієнтів: автоматично надсилайте електронні листи та виконуйте всі маркетингові завдання на основі таких тригерів, як взаємодія користувача, час та інші спеціальні параметри.
 • Надсилайте ефективні повідомлення з динамічним вмістом: використовуйте колективні дані, щоб покращити взаємодію з клієнтами, безперебійно розвивати шляхи підтримки та електронної пошти, відображати цільові пропозиції тощо.
 • Зв’яжіться зі своїми клієнтами в потрібний момент: відповідайте на потенційних клієнтів і дізнавайтеся, що відбувається між розпродажами. Отримуйте сповіщення в режимі реального часу, щоб зв’язуватися з потенційними клієнтами, коли це важливо, і відзначати дії потенційного клієнта.
 • Детальний перегляд активності потенційних клієнтів: створюйте релевантні розмови та націлюйте більше рекламних пропозицій за допомогою докладних даних про діяльність ваших потенційних клієнтів.
  Як скинути налаштування Apple AirPods

#2. Генерація потенційних клієнтів

MCAE надає зручні параметри для спрощення процесу збору високоякісних потенційних клієнтів. Ви можете створювати цільові сторінки з інтеграцією та спеціальними макетами за допомогою конструктора цільових сторінок. За допомогою MCAE можна додавати форми на сторінки для збору важливої ​​контактної інформації про користувачів.

Ви отримаєте повну статистику про платний і звичайний пошук, ефективність ключових слів тощо, щоб ви могли проаналізувати кожну точку та покращити пошукову оптимізацію, а також пошук у пошукових системах. Крім того, завдяки функції Pardot ви отримаєте повну картину маркетингових кампаній у соціальних мережах та взаємодії з аудиторією.

#3. Керування лідерами

MCAE дозволяє вам бути на зв’язку зі своїми користувачами за допомогою обміну повідомленнями на основі тригерів, включаючи час, взаємодії та інші спеціальні параметри. Ви можете збирати найгарячіших потенційних клієнтів за допомогою цього маркетингового інструменту на основі показників оцінювання та оцінки користувачів.

Інструмент автоматично розділяє потенційних клієнтів на динамічні та цільові списки. Це також допомагає відстежувати інтереси та поведінку клієнтів, щоб пропонувати відповідний вміст.

#4. Електронний маркетинг

MCAE допомагає ефективно та результативно проводити маркетингові кампанії електронною поштою. За допомогою візуального та зручного конструктора електронної пошти ви можете створювати як адаптивні, так і яскраві електронні листи, адаптовані відповідно до побажань клієнта.

Його корисні функції, як-от опція розкладу, автовідповідачі, візуальна підтримка тощо, допомагають надсилати відповідні повідомлення клієнтам і збирати статистичні дані про найефективніший вміст.

#5. Узгодження з розвитком

Перевага використання MCAE/Pardot полягає в тому, що це дозволить об’єднати торгових і маркетингових представників для досягнення приголомшливих результатів у кампаніях, пов’язаних із взаємодією з клієнтами. Ви можете легко відстежувати повідомлення, надіслані через Gmail, спілкуватися з основними потенційними клієнтами та негайно отримувати сповіщення в реальному часі.

#6. Звіт про рентабельність інвестицій

Ви можете проаналізувати вплив продажів і маркетингових зусиль на дохід. Pardot створює кілька звітів, таких як звіти про життєвий цикл, звіти про рентабельність інвестицій і розширені звіти електронною поштою. Крім того, тепер можна підключати різні маркетингові інструменти та керувати взаємодією з клієнтами через різні канали.

#7. Штучний інтелект

MCAE інтегрується зі штучним інтелектом, щоб покращити продажі та маркетинг, а також залучити більше потенційних клієнтів. Ви можете відстежувати й аналізувати поведінку клієнтів, підрахунок потенційних клієнтів, статистику маркетингових кампаній і залучення користувачів за допомогою інструмента Einstein.

Машинне навчання дозволяє знаходити кваліфікованих потенційних клієнтів, використовувати орієнтований на клієнта підхід, переглядати поля впливу та відкривати нові аудиторії. Крім того, є інші функції, які допомагають масштабувати ваш бізнес і автоматизувати маркетинг. Вони такі:

 • Створення персоналізованих і динамічних електронних листів, а також цільових сторінок простими кліками, а не за допомогою коду
 • Надайте своїм торговим представникам повну видимість залучення клієнтів і безперебійну передачу потенційних клієнтів
 • Легке сегментування на основі взаємодії з вашим опитуванням, відеопрограмами та вебінаром
 • Отримання маркетингової аналітики B2B для перегляду передбачуваної інформації, щоб зв’язати маркетинг зі статистикою ROI
 • Оцінка на основі облікових записів, щоб допомогти продажам і маркетингу узгодити ключові клієнти

Чому Pardo (MCAE)?

Salesforce не замінює Pardot (MCAE), а використовує ті самі функції та функції, а також ціни та упаковку. Давайте розберемося, чому Pardot змінено на Marketing Cloud Account Engagement.

 • Легко розпізнати послідовність і функціональність: Salesforce змінює назви своїх продуктів, щоб зробити їх більш описовими. Це допоможе людям вибрати відповідний продукт для свого бізнесу та легко розпізнати використання продукту.
 • Уніфікація платформи: Salesforce сегментує кожен продукт у розділі платформи, щоб клієнти могли легко шукати свої вимоги. Основна ідея полягає в тому, щоб помістити кожне рішення в окремий розділ.
 • Гнучкість і довговічність: щоб придумати ідеальну назву, яка коротко описує функціональність продукту через назву, не потрібно змінювати її в майбутньому.

Компанії використовують MCAE з таких причин:

 • Виявлення, управління та кваліфікація потенційних клієнтів
 • Керування кампанією, історія та ієрархії
 • Функціональність для соціальних мереж, цільового маркетингу та електронної пошти
 • Стандарти процесу та вдосконалення за допомогою шаблонів, сегментації та автоматизації
 • Цільові сторінки та форми, які автоматично пов’язують дані із записами потенційного клієнта
 • Звітування про підключені додатки, кампанії, життєвий цикл потенційних клієнтів і маркетингові активи з відстеженням таких речей, як вплив конвеєра та ефективність кампанії
  Найкращі інструменти для збільшення пропускної здатності мережі та аналізу використання

Крім того, MCAE допоможе вам знайти більше потенційних клієнтів, автоматизувати маркетинг, визначити найгарячіших потенційних клієнтів, максимізувати рентабельність маркетингових інвестицій, керувати своїми даними, отримати потужну інтеграцію тощо.

Ціни MCAE

Великі компанії та підприємства можуть розвиватися ще швидше за допомогою різних версій Salesforce MCAE, які відповідають вашим бізнес-процесам. Ви можете вибрати з наступних варіантів ціноутворення:

 • Зростання: коштує 1250 доларів на місяць. Він включає такі функції, як створення потенційних клієнтів, кваліфікація, керування, маркетинг електронною поштою, персоналізація електронної пошти, обмеження до 10 000 контактів, необмежені параметри маркетингу електронною поштою, 50 форм і цільових сторінок, маркетинговий календар, A/B-тестування тощо.
 • Плюс: це коштує 2500 доларів США на місяць і включає розширену автоматизацію маркетингу, формування потенційних клієнтів, кваліфікацію, керування, персоналізацію електронної пошти та розширену аналітику.
 • Розширений: коштує 4000 доларів на місяць за 10 000 контактів. Це найпопулярніший ціновий діапазон, який пропонує ті самі функції, що й пакет Plus, із додатковими опціями пісочниці для розробників, бізнес-підрозділів і ШІ для маркетингу та продажів.
 • Premium: отримайте корпоративні функції, персоналізовану підтримку продуктів і прогнозну аналітику за 15 000 доларів США на місяць за 75 000 контактів.

Ви можете самостійно зареєструватися на БЕЗКОШТОВНУ екскурсію, щоб зрозуміти, як саме це працює.

Альтернативи Salesforce MCAE

#1. Маркетинговий центр HubSpot

HubSpot пропонує маркетингове програмне забезпечення, яке допомагає маркетологам і торговим представникам залучати більше аудиторії, перетворювати відвідувачів на потрібних клієнтів і проводити масштабні маркетингові кампанії. HubSpot Marketing Hub – це проста у використанні та потужна платформа.

Платформа дозволяє залучати відвідувачів за допомогою реклами, кампаній у соціальних мережах, блогів тощо. Він відстежує ROI за допомогою звітів про атрибуцію. Усі маркетингові дані та інструменти тепер знаходяться під одним дахом, щоб ви могли заощадити час і отримати потрібний контекст, щоб запропонувати персоналізований досвід.

Ви можете створювати вміст, якого жадає ваша аудиторія, і робити його привабливим, щоб ваші потенційні клієнти не пропустили пропозиції.

Розробіть масштабовану стратегію, щоб залучати все більше відвідувачів і перетворювати їх на потенційних клієнтів. HubSpot Marketing Hub надає такі популярні функції, як маркетингова аналітика, користувацькі об’єкти, інтеграція відділу продажів тощо.

HubSpot пропонує прості інформаційні панелі та сучасний інтерфейс, більш зручний у порівнянні з Pardot. Це дає вам можливість навчання та підтримки, як-от Академія HubSpot, де ви вдосконалюєте свої навички щодо використання потужності розширених функцій.

З точки зору автоматизації, звітності та підтримки клієнтів HubSpot має перевагу. Його цінова структура дуже проста. Ви зможете використовувати його безкоштовно, але ви знайдете бренд HubSpot.

Базова ціна, де ви не знайдете брендингу, починається від 45 доларів США на місяць. Отримайте безкоштовну демонстрацію для всіх преміум-версій. Pardot не надає безкоштовної пробної версії, але ви можете відвідати безкоштовну екскурсію. Pardot може бути недоступним для малого бізнесу через його високу ціну.

#2. Adobe Marketo Engage

Зробіть свою подорож клієнта плавною за допомогою Adobe Marketo Engage. Це допоможе вам відстежувати кожну поведінку ваших клієнтів і залучати потрібного клієнта. Ви можете швидко масштабувати маркетингові кампанії та визначати, як канали та маркетинг впливають на дохід вашого бізнесу.

Використовуйте вбудований інтелект, складні потоки подорожей і дані про поведінку, щоб визначити, прискорити та залучити найкращі варіанти, щоб зробити подорож вашого покупця плавнішою.

Adobe Marketo Engage пропонує персоналізацію вмісту, автоматизацію, аналіз впливу, середовище маркетингових даних, партнерство з продажу, міжканальне залучення тощо.

Перегляньте персоналізовану демонстрацію, щоб зрозуміти маркетингові рішення для залучення та докладні функції продуктів, які охоплюють виховання, автоматизацію, маркетинг електронною поштою тощо. Ви отримаєте прості пакети з багатими можливостями, які допоможуть підвищити якість обслуговування клієнтів і розвивати бізнес.

Marketo Engage надає різні шаблони з комбінаціями змінних, модулів, елементів і контейнерів, які можна використовувати. Крім того, ви БЕЗКОШТОВНО отримаєте шаблони електронної пошти, оптимізовані для мобільних пристроїв. Зміни, внесені до шаблону, можна переглядати у настільному та мобільному форматах.

  Яка різниця між HTTP та HTTPS?

Ви можете створювати, переглядати та затверджувати форми, а також видаляти чи змінювати порядок полів і додавати їх із спадного меню. Відповідно до правил видимості ви можете показувати або приховувати свої форми.

Marketo Engage пропонує налаштування мови на основі розташування, автоматичне заповнення для потенційних клієнтів у соціальних мережах і прогресивне профілювання для переспрямування та попереднього перегляду сторінки подяки або зовнішньої URL-адреси.

Порівняно з Pardot/MCAE, Marketo Engage виграє з точки зору попередньо створених шаблонів, можливостей налаштування, надання додаткових функцій, пов’язаних із формами, кампаній у соціальних мережах, BI-аналітики, маркетингового календаря, SEO тощо.

#3. Zoho Marketing Plus

Маркетологи та торгові представники користуються перевагами єдиної платформи Zoho Marketing Plus. Він об’єднує всі маркетингові заходи та залучає ваших клієнтів за кількома каналами. Це може допомогти збільшити рентабельність маркетингових витрат і підвищити продуктивність вашої команди.

Оскільки ви одночасно керуєте різними каналами, маркетинговими допоміжними матеріалами, обміном повідомленнями, галузевими оглядами тощо, вам потрібні ефективні та сучасні маркетингові кампанії для вашої команди.

Marketing Plus надає доступ до потрібного маркетолога, об’єднуючи команду та дозволяючи їй бездоганно співпрацювати.

Marketing Plus підтримує SMS, події, соціальні медіа, презентації, опитування, вебінари та електронні листи, щоб ви могли поширювати свій вміст на кожному каналі, де вже є ваші клієнти. Дозвольте вашій команді маркетингу легко планувати та проводити кампанії з єдиної маркетингової платформи.

Переконайтеся, що ваша маркетингова кампанія буде успішною за допомогою Marketing Plus. Ви можете створювати дії, відстежувати прогрес, призначати право власності на завдання, співпрацювати зі своєю командою та давати аудиторії те, що вони хочуть, у режимі реального часу.

Zoho Marketing Plus є кращим варіантом для малого бізнесу або стартапів, оскільки він надає 15-денну БЕЗКОШТОВНУ пробну версію. У порівнянні з Pardot ви отримаєте можливість керування брендом, відстеження конверсій, підтримку кількох користувачів тощо. Стандартна ціна доступна для підприємств будь-якого розміру.

#4. Автоматизація маркетингу Sendinblue

Швидко автоматизуйте процеси продажів і маркетингу за допомогою Sendinblue Marketing Automation. Завдяки підтримці кількох каналів будьте всюди, де вже є ваші клієнти, наприклад, електронна пошта, SMS, чат, папка “Вхідні” тощо.

Персоналізуйте кожен крок вашої аудиторії, сегментуючи кожного клієнта з точки зору його потреб, місцеположення тощо. Ви отримаєте форми реєстрації, оголошення у Facebook і цільові сторінки, щоб перетворити відвідувачів на цінних клієнтів.

Інтерфейс Sendinblue більш привабливий і приємний у використанні. Це простіший процес імпорту та категоризації контактів для спілкування з клієнтами. Він пропонує безкоштовний тест-драйв і доступний для всіх.

Примітка автора

Pardot, безсумнівно, є чудовою платформою для автоматизації маркетингу, яка має розширені функції та пропонує багато переваг для маркерів.

Він використовує потужність автоматизації та штучного інтелекту, щоб допомогти вам здійснювати маркетингову діяльність від створення та виховання потенційних клієнтів до маркетингу електронною поштою, націлювання на соціальні мережі та керування кампаніями. Ви також можете відстежувати ефективність за допомогою детальної аналітики та звітності.

Загалом платформа чудово підходить для компаній і маркетологів із хорошим бюджетом. Однак, якщо ви не вважаєте його таким привабливим з будь-якої причини, будь то пропозиції чи висока ціна, ви можете пошукати альтернативи Pardot, згадані вище. ‘

Зрештою, виберіть платформу автоматизації маркетингу, яка відповідатиме вашим вимогам і все одно відповідатиме вашому бюджету. І переконайтеся, що ваші маркетингові зусилля увінчалися успіхом!