Що ви повинні знати про одноразовий перегляд медіа на WhatsApp

| | 0 Comments| 4:20 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Функція View Once Media від WhatsApp дозволяє надсилати фотографії та відео, які зникають після перегляду, забезпечуючи зручність і конфіденційність.
  • Одержувачі можуть захоплювати або зберігати медіафайли для одноразового перегляду за допомогою таких методів, як фотографування екрана або використання інструментів запису екрана.
  • Хоча WhatsApp каже, що не має доступу до одноразового перегляду медіа, компанія може отримати копію, якщо повідомить про порушення умов обслуговування.

Функція перегляду мультимедійних файлів у WhatsApp — це зручний спосіб надсилати фотографії та відео, які зникають після перегляду. Він створений для захисту вашої конфіденційності та економії місця для зберігання. Але є деякі речі, які ви повинні знати про його використання, включаючи ризики.

Мультимедіа для одноразового перегляду – це будь-яка фотографія чи відео, які ви надсилаєте через WhatsApp із увімкненою опцією одноразового перегляду. Ви можете ввімкнути цю опцію, торкнувшись піктограми «1» поруч із кнопкою надсилання, коли ви вибираєте медіафайл із своєї галереї.

Коли ви надсилаєте фотографії та відео для одноразового перегляду в WhatsApp, одержувач побачить повідомлення «Фото» або «Відео» зі значком «1» поруч. Коли одержувач торкнеться повідомлення, він зможе один раз переглянути медіафайл, а потім він зникне з чату.

  11 найкращих безпечних альтернатив чату WhatsApp у 2022 році

Ви також можете надсилати одноразові голосові нотатки на WhatsApp, що, по суті, є способом змусити ваші голосові нотатки самознищуватися після того, як їх прослухали.

Хтось може зберегти або зробити скріншот перегляду повідомлення?

Хоча медіафайли для одноразового перегляду створені як ефемерні та конфіденційні, існують способи, за допомогою яких хтось може зберегти або зробити копію. Наприклад, вони можуть використовувати інший пристрій, щоб зробити фото або відео з екрана під час перегляду медіа.

Остання версія WhatsApp блокує користувачам робити знімки екрана або записувати мультимедійні файли під час перегляду. Однак ви не завжди можете визначити, яку версію WhatsApp використовує одержувач. Деякі пристрої також можуть підтримувати одноразовий перегляд мультимедійного запису екрана.

  Як вимкнути сині галочки в WhatsApp

Таким чином, ви повинні використовувати перегляд лише один раз для надсилання медіафайлів, які ви довіряєте одержувачу та які ви не проти зберегти або поділитися ними. Ви також повинні знати про ризики та обмеження функції одноразового перегляду та не покладатися на неї для повної конфіденційності чи безпеки.

Чому я не можу відкрити одноразове зображення в WhatsApp?

Якщо ви отримуєте одноразове зображення в WhatsApp, але не можете його відкрити, можливо, ви використовуєте настільну або веб-версію WhatsApp. Зображення для одноразового перегляду можна відкрити лише за допомогою мобільного додатка на пристроях Android або iOS. Це робиться для забезпечення конфіденційності та запобігає використанню одержувачами запису екрана або інструменту створення фрагментів на своєму комп’ютері для зберігання медіа.

WhatsApp каже, що не має доступу до одноразового перегляду медіафайлів завдяки наскрізному шифруванню. Однак є один виняток: якщо хтось повідомляє WhatsApp про ваше мультимедійне повідомлення про порушення умов використання або стандартів спільноти.

  Як здійснювати групові дзвінки в Whatsapp

Якщо хтось повідомляє WhatsApp про одноразовий перегляд медіафайлу, WhatsApp отримає копію медіафайлу разом зі звітом. Це допомагає WhatsApp переглядати образливий або незаконний вміст на своїй платформі та вживати заходів проти нього.

Відповідно до Поширені запитання WhatsAppневідкриті мультимедійні файли з одноразовим переглядом зберігаються на його серверах протягом двох тижнів, перш ніж закінчиться термін їх дії в чаті.

Одноразове перегляд повідомлень і ваша конфіденційність

Функція перегляду WhatsApp дозволяє надсилати фотографії та відео, які зникають після того, як одержувач їх відкрив. Це може бути корисно для обміну конфіденційною або приватною інформацією або просто для додання додаткової конфіденційності вашим чатам.

Однак одноразовий перегляд медіафайлів у WhatsApp не надійний. Таким чином, ви повинні використовувати цю функцію, знаючи, що ваші медіафайли можна повторно поділитися, якщо одержувач цього захоче. Вам також слід уникати надсилання будь-яких незаконних, шкідливих або образливих матеріалів.