Що, Види, Робочі [+4 Tools]

Дізнайтеся, як використовувати спільний аналіз, щоб зрозуміти характеристики ваших продуктів або послуг, які найбільше подобаються клієнтам.

Як власник бізнесу ви можете вибрати, які функції ви хочете включити у свої продукти/послуги. Пізніше вам потрібно вийти на ринок і зібрати відгуки клієнтів, щоб зрозуміти, чи можна використовувати наявні функції в довгостроковій перспективі чи є потреба в покращеннях.

Щоб допомогти вам з аналізом таких величезних даних про клієнтів, об’єднаний аналіз є відповідним аналітичним методом. Заощадьте час, прочитавши цей чудовий посібник із об’єднаного аналізу, який допоможе вам зрозуміти концепцію з базового рівня.

Що таке спільний аналіз?

Сукупний аналіз є поширеним статистичним методом ціноутворення та дослідження продукту. Метод розкриває вибір споживачів через дослідження ринку. Потім він аналізує відповіді на опитування, щоб вибрати та передбачити наступне:

 • Функціональність і характеристики продукту
 • Оцініть чутливість до ціноутворення
 • Частка ринку
 • Коли клієнти будуть приймати нові послуги або продукти

Різні галузі часто використовують цей статистичний аналіз для всіх типів споживчих товарів і послуг, подібних до наведених нижче, але список виходить за рамки:

 • Споживчі товари тривалого користування
 • Смартфони та планшети
 • Розумні домашні пристрої та переносні пристрої
 • Електроніка та електротехнічні вироби
 • Інвестиційні продукти

Основна мета сумісного аналізу — передбачити, які функції клієнти хочуть отримати від нового продукту. Таким чином, компаніям не потрібно вкладати додатковий бюджет у дослідження ринку після запуску продукту, який не відповідає потребам клієнтів.

Навіщо і коли потрібен спільний аналіз?

Розробка, тестування та маркетинг продукту чи послуги є дорогою справою. Збій продукту може зламати весь бізнес, і повірте нам, це траплялося часто. Отже, вам потрібно запустити програму спільного аналізу навколо вашого прототипу продукту, перш ніж виробляти його на великих рівнях.

Якщо результат цього кількісного аналізу буде позитивним, можна починати масове виробництво. Якщо результат негативний, вам потрібно включити функції, які хочуть клієнти, і випустити продукт для громадськості.

Але чому об’єднаний аналіз для дослідження ринку, а не будь-які інші методи? Це слушне запитання, яке задають багато бізнес-менеджерів, керівників і власників.

Тому що звичайні опитування на основі рейтингів не є ефективними для всіх функцій і функцій продукту. Споживчий товар містить багато непов’язаних характеристик, і порівняння їх усіх в одному опитуванні перетвориться на порівняння яблука з апельсином.

І навпаки, об’єднаний аналіз фільтрує відповіді учасників опитування, як-от їхні переваги, антипатії тощо, за різними характеристиками. Зрештою, він надає дані, які можуть однозначно визначити, що подобається клієнтам і які елементи стимулюватимуть продажі на ринку.

Тепер ось бізнес-сценарії, у яких потрібно застосувати об’єднаний аналіз:

Відкриття ціни продукту

Коли вам потрібно створити нову або переглянути ціну продукту, спільний аналіз є найефективнішим інструментом. Ви ставите клієнтам прямі запитання, щоб оцінити різні характеристики продукту. Потім проаналізуйте дані опитування та збільште або зменшіть ціну відповідно до ваги функції, яка найбільше цінується.

  Як створити кругову діаграму вірусної Spotify, щоб побачити свої найкращі музичні жанри, виконавців

Дослідження та розробки (R&D)

Оскільки R&D продукту є дорогою справою, ви не можете просто запускати R&D проекти для всіх функцій. Виконуючи спільний аналіз, ви розумієте, які функції є найважливішими, і розвиваєте лише їх. Це допомагає вам проводити дослідження та розробки в рамках бюджету.

Продажі та маркетинг

Якщо вам потрібно запустити цільові маркетингові кампанії для різних сегментів клієнтів, ви можете використовувати спільний аналіз. Він підкаже, як розрізняти маркетингові матеріали, такі як брошури, цільові сторінки веб-сайтів, пропозиції знижок, онлайн-реклама тощо для різних груп клієнтів.

Приклади спільного аналізу

План Freemium для програм

Сьогодні компанії, що займаються програмним забезпеченням, запускають безкоштовний план для своїх програм. Користувачі можуть отримати доступ до програми безкоштовно та використовувати кілька важливих функцій. Тепер розробники проводять спільний аналіз, щоб визначити, які функції є найпопулярнішими.

Потім вони розмістять ці функції за платним екраном, щоб заробляти гроші через платні підписки.

Гнізда для навушників iPhone

У 2016 році Apple прибрала роз’єми для навушників з усіх своїх моделей iPhone. Це звільнило місце, щоб Apple могла представити нові функції в iPhone. Справедливо зробити висновок, що Apple провела спільний аналіз і виявила, що клієнти віддають перевагу іншим функціям, а не роз’єму для навушників.

Пропозиція послуг мобільного оператора

Постачальники послуг мобільної мережі часто проводять спільний аналіз, щоб переглянути особливості плану, щоб отримати більше прибутку, не втрачаючи клієнтської бази. Наприклад, оператор надсилає комбінацію таких атрибутів, як ціна, дзвінки, мобільні дані, міжнародні хвилини та текстові повідомлення.

Вони можуть включати різні рівні для цих атрибутів. Однією з комбінацій може бути Price: $20; Дзвінки: Безліміт; Тексти: необмежено; Міжнародні хвилини: нуль; Мобільні дані: 10 ГБ для спільного використання.

Тепер оператор аналізує всі вхідні дані з усіх комбінацій, щоб визначити, яка комбінація принесе максимальний дохід.

Ресторан або бренд морозива хоче випустити нові смаки морозива. Замість того, щоб самостійно встановлювати смаки, вони могли б звернутися до громадськості за допомогою спільних аналітичних опитувань. Аналіз таких даних опитування покаже, який смак найбільше сподобається клієнтам.

Плюси спільного аналізу

 • Аналіз дає можливість підприємствам виміряти індивідуальні переваги своїх клієнтів.
 • Ви можете отримати інформацію про приховані драйвери та включити або застосувати їх у своїх продуктах і послугах.
 • Це дослідження споживачів і особливостей дозволяє створити сегментацію клієнтської бази на основі потреб.
 • Це дає вам зрозуміти, на які компроміси люди готові піти, порівнюючи різні функції.

Мінуси спільного аналізу

 • Дизайн цього аналізу є складним за своєю природою. Отже, не кожен може це зробити або проаналізувати дані, отримані опитуваннями.
 • Такий аналіз необхідно проводити регулярно. Це не принесе користі, якщо компанії будуть проводити його раз на рік.
 • Якщо опитування не розроблено належним чином, вони можуть містити переоцінені або занижені змінні.
 • Коли включаються нові або неважливі категорії, респондентам може бути важко пояснити або взагалі не відчувати інтересу.

Типи спільного аналізу

Залежно від бізнесу та його продуктів/послуг може бути багато типів спільного аналізу. Однак особливою популярністю користуються:

  Як використовувати програму Find My для пошуку повітряних міток поблизу

Адаптивний спільний аналіз

Тут ви надсилаєте одне опитування групі клієнтів. Проаналізуйте дані та надішліть інше опитування, налаштувавши комбінації функцій на основі попередніх відповідей.

У цьому типі ви показуєте клієнтам меню функцій для смартфона. Учасник опитування вибере функції, після чого з’явиться оригінальне опитування.

Спільний аналіз на основі вибору

Це найпростіший, куди ви надсилаєте кілька комбінацій функцій. Клієнт обирає один продукт із кожної комбінації.

Об’єднаний аналіз MaxDiff

У цьому методі спільного аналізу учасники опитування організовують комбінації функцій від найкращих до гірших.

Повнопрофільний спільний аналіз

Тут ви надаєте клієнту повний профіль функцій для багатьох продуктів, наприклад смартфонів. Клієнту необхідно вибрати один з усіх продуктів.

Робота спільного аналізу

Цей метод статистичного аналізу працює, розбиваючи послугу чи продукт на функціональні елементи. Ці елементи є атрибутами, а їхні значення – рівнями.

На наступному кроці вам потрібно перевірити кілька комбінацій атрибутів і рівнів. Тестування означає надсилання від 8 до 12 запитань для опитування групі клієнтів із проханням вибрати кінцеві продукти для різних наборів комбінацій атрибутів і рівнів.

Експерти називають результати таких опитувань споживчими перевагами. Ви повинні використовувати дані споживчих уподобань для створення оцінки уподобань.

Наприклад, об’єднаний аналіз для нового смартфона має містити такі атрибути: бренд, розмір екрана, колір і ціна. Рівні для цього дослідження будуть значеннями цих атрибутів. Наприклад, iPhone для бренду; 6” для розміру екрана; Срібло для кольору; $600 за ціною тощо.

Отримавши оцінку переваг, ви можете ввести її в Симулятор частки ринку, щоб зрозуміти ймовірну оцінку та продажі для набору функцій. І це те, як ви робите висновок про особливості свого нового смартфона, щоб він добре продавався. Нижче розглянемо деякі інструменти спільного аналізу:

спільно

Conjointly — це потужна платформа, яка дозволяє приймати впевнені бізнес-рішення, виконуючи спільний аналіз. Він поставляється з простим інтерфейсом, який буде корисним як новачкам, так і досвідченим користувачам.

Використання цього інструменту означає, що ви більше не будете залежати лише від старих даних про продажі — він пропонує всі нові відомості для визначення характеристик продукту та оптимальної ціни. Завдяки симуляції конкурентного контексту ви можете легко передбачити наслідки змінених функцій, претензій і цін на продукт.

У портфоліо продуктів Conjointly ви можете визначити пріоритетність продуктів і концепцій, які є більш цінними. Крім того, цей інструмент надає вам практичну інформацію для вашої компанії. Незалежно від того, чи потрібно вам аналізувати індивідуальні та складні проекти чи автоматизовані гнучкі експерименти, програмне забезпечення може зробити це за вас.

За допомогою цієї програми користувачі можуть збирати якісних респондентів по всьому світу. Крім того, це допомагає в розробці дослідження за підтримки досвідчених дослідників. Отже, стає легше застосовувати результати досліджень за допомогою найкращих інструментів звітності.

Додаткові функції цієї покрокової програми включають настроювані шаблони, демонстрації інструментів дизайну, персоналізований текст і зображення, рейтинг концепції продукту тощо.

1000 розумів

1000minds пропонує вам відзначене нагородами програмне забезпечення, щоб дізнатися, що важливо для клієнтів і зацікавлених сторін. З його допомогою компанії можуть дізнаватися, що клієнти думають про певні особливості або характеристики їхніх продуктів і послуг, а також про процеси управління.

  Як змінити домашню сторінку в Google Chrome

Цей інструмент є корисним для таких областей, як дослідження ринку, формування політики, процеси управління та дослідження національних і міжнародних ринків. Це дозволяє налаштувати опитування та керувати ним без будь-яких складних проблем з дизайном.

Користуючись інтуїтивно зрозумілою технологією цього програмного забезпечення, ви помітите збільшення кількості відповідей на опитування та отримаєте дані високої якості. Підприємства можуть використовувати дані для розробки кращих продуктів і політики для більшої частки ринку та інвестицій.

Функція легкої інтеграції дозволяє об’єднати інструмент з різними панелями та інструментами опитування. Результати стають доступними на цій платформі, коли люди завершують опитування.

QuestionPro

QuestionPro — це інструмент сумісного аналізу, який допомагає підприємствам проводити дослідження ринку та оптимізувати продукти. Він наповнений корисними функціями, які допоможуть вам дізнатися, що люди хочуть від ваших продуктів, щоб ви могли відповідно інвестувати ресурси.

За допомогою цього інструменту розробка опитування займає всього кілька хвилин завдяки 300+ безкоштовним шаблонам опитування та інтерфейсу перетягування. Також можливий безпечний збір детальних даних із дотриманням законів щодо конфіденційності та безпеки даних.

QuestionPro також пропонує вам дані фільтра потужності на основі демографічних та інших атрибутів. Крім того, ви можете створювати понад 30 онлайн-звітів за допомогою цього інструменту та експортувати їх у формати Excel, Word, SPSS і PDF.

Підприємства можуть інтегрувати його з іншими бізнес-додатками, зокрема Microsoft Dynamics CRM, Tableau, SalesForce, Zapier і Marketo.

SightX

Для автоматизованого спільного аналізу ви можете покластися на надійне програмне забезпечення SightX. З його допомогою ви можете оптимізувати характеристики свого продукту та визначитися з ціною ще до запуску продукту.

Це платформа для наскрізного дослідження ринку, яку компанії можуть використовувати для розробки проектів, розповсюдження опитувань і аналізу даних у реальному часі. Незалежно від того, чи йдеться про споживчі товари чи пакети передплати, ви можете оптимізувати функції продукту та ціни за допомогою SightX.

Підведенню

Пройшовши поглиблене обговорення методу сумісного аналізу, ви, можливо, вже зрозуміли, що це надзвичайно корисний аналітичний інструмент. Це допомагає вам знайти характеристики продукту/послуги, які найбільше подобаються клієнтам.

Коли ви дізнаєтесь про симпатії своїх споживачів, ви можете імпровізувати свої пропозиції, узгоджуючи інтереси користувачів. Крім того, ви можете відсіяти невикористовувані функції та заощадити гроші на розробці продукту.

Наведені вище основи цієї статистичної методики, заснованої на опитуванні, допоможуть вам у плануванні проекту спільного аналізу. Наведені вище веб-програми допоможуть вам виконати спільний аналіз продукту/послуги та отримати інформацію для циклів розробки та вдосконалення продукту.

Оскільки ви любите торгівлю, вам повинні подобатися найкращі онлайн-конструктори форм і платформи аналізу аудиторії для успіху в бізнесі.