techukraine.net techukraine.net Що вибрати в 2023 році –

Що вибрати в 2023 році –

| | 0 Comments| 4:39 AM
Categories:

Adobe Acrobat продовжує залишатися одним із найкращих імен у світі редакторів PDF. Але що таке Adobe Acrobat? Це група програмних програм, які допомагають переглядати, створювати, підписувати, друкувати та керувати PDF-файлами.

Завдяки програмному забезпеченню Acrobat для настільних комп’ютерів, трьом програмам для мобільних пристроїв (Adobe Acrobat Reader, програмі Scan і програмі Signature) і чудовим хмарним службам Adobe Acrobat допоможе вам працювати ефективно та безпечно з будь-якого місця.

Зараз Adobe Acrobat доступний у трьох версіях: Acrobat Free, Acrobat Standard і Acrobat Pro. Багато говорять про те, чому Acrobat Pro продовжує залишатися втіленням редакторів PDF. Ця стаття має на меті перевірити це твердження шляхом ретельного порівняння трьох пропозицій Adobe Acrobat.

Безкоштовна версія Adobe Acrobat: чого очікувати

Adobe Acrobat дає змогу працювати з PDF-файлами, де б ви не були. Але з безкоштовним обліковим записом Adobe Acrobat ви можете працювати лише з онлайн-інструментами Acrobat.

Основні функції безкоштовного облікового запису Adobe Acrobat

 • Увімкніть безкоштовне розширення Google Chrome, щоб виділяти, редагувати та коментувати PDF-файли
 • Коментуйте та редагуйте PDF-файли безпосередньо на Диску Google
 • Безкоштовний доступ до програми Acrobat
 • Працюйте з файлами Excel, Word і PowerPoint в Acrobat онлайн
 • Завантажте програму Adobe Scan для iOS або Android, щоб легко сканувати
 • Відкрийте програму Adobe Reader на робочому столі, щоб переглядати, виділяти та коментувати всі типи PDF-файлів
 • Ви отримуєте доступ до кількох онлайн-інструментів PDF і електронного підпису для підвищення продуктивності та співпраці
 • Короткий огляд функцій онлайн-інструменту Adobe Acrobat

  • Перетворіть Word у PDF і JPG у PDF
  • Стискайте PDF-файли
  • Підписуйте PDF-файли та форми цифровим способом

  Що таке Adobe Acrobat Standard?

  Якщо ви хочете зробити крок вперед із безкоштовного облікового запису Adobe Acrobat, але ви ще не готові перейти на професійний рівень, спробуйте Adobe Acrobat Standard. Adobe Acrobat Standard ідеально підходить для особистого користування та стандартних основних функцій, що дозволяє вам співпрацювати над PDF-файлами будь-де та будь-коли. Ви можете переглядати, редагувати та відстежувати PDF-файли на будь-якому пристрої.

  Стандартний обліковий запис Adobe Acrobat дозволяє розблокувати розширені можливості редагування та керування PDF-файлами на додаток до основних функцій. Новий Adobe Acrobat Standard інтегрований із настільним, мобільним та онлайн-доступом.

  Сумісний із Microsoft Windows 7, 8 і 10 або Mac OS X v10.9 і v10.0, Acrobat Standard має такі розширені функції:

 • Переглядайте, редагуйте та зберігайте PDF-файли в Box, Dropbox, OneDrive, а також на Диску
 • Взаємодійте, відстежуйте та коментуйте PDF-файли з усіх своїх пристроїв
 • Створюйте, комбінуйте та захищайте PDF-файли, а також легко експортуйте їх на свій мобільний пристрій
 • Перетворюйте файли Adobe Photoshop (PSD), Illustrator (AI) або InDesign (INDD) у PDF-файли з будь-якого пристрою
 • Редагуйте PDF-файли на своєму мобільному телефоні, від додавання тексту та зображень до зміни порядку, повороту та видалення
 • Цифровий підпис і перевірка PDF-файлів, а також увімкніть автозаповнення для отримання швидших результатів
 • Діліться PDF-файлами для підписання, відстежуйте їх у реальному часі та збирайте групові відгуки в одному PDF-файлі
 •   11 найкращих кулінарних ігор, щоб розкрити в собі Гордона Ремсі

  Крім того, важливо зазначити, що Acrobat Standard постачається разом із службами Adobe Cloud. Без шкоди для безпеки це спрощує інтеграцію та співпрацю між різними пристроями.

  Що таке Adobe Acrobat Pro?

  Відомий як «повне рішення PDF», Adobe Acrobat Pro призначений для всіх професіоналів (включно з компаніями та підприємствами). На додаток до розширених можливостей керування PDF-файлами, підписання та редагування, які постачає Acrobat Standard, Adobe Acrobat Pro дає змогу використовувати такі професійні функції, як:

 • Створюйте PDF-файли та створюйте нові сторінки за допомогою попередньо встановлених шаблонів
 • Перетворення відсканованих документів на редаговані PDF-файли
 • Редагування PDF-файлів для видалення конфіденційної інформації
 • Порівняння відмінностей між кількома версіями PDF-файлів
 • Миттєве створення веб-форм, додавання логотипів брендів до ваших угод
 • Вимірювання відстані та периметра об’єктів у PDF-файлах
 • Перетворення відсканованих паперових документів у PDF із відповідним шрифтом
 • Увімкнути створення PDF-файлів одним клацанням миші
 • Використання Microsoft Project, Visio або Autodesk AutoCAD для створення технічних PDF-файлів
 • Створення, конвертація та перевірка PDF-файлів, які відповідають стандартам ISO, таким як PDF/A та PDF/X, і стандартам доступності
 • Отримання покрокових інструкцій щодо підготовки PDF-файлів і додавання інтерактивних об’єктів до PDF-файлів
 • Додавання нумерації Бейтса до юридичних PDF-файлів і угод для відповідного індексування
 • Створення PDF-форм за допомогою JavaScript для підвищення інтерактивності
 • Зменшення розміру файлу, оптимізація та автоматичне налаштування PDF-файлів
 • Що особливого в Acrobat Pro, це те, що він дозволяє збирати платежі через Braintree. Крім того, ви можете додати розгалуження до угод як частину останнього оновлення. Насправді це робить увесь процес створення та керування PDF-файлами більш безпечним, сумісним та ефективнішим.

  Adobe Acrobat Pro постачається з розширеною технічною підтримкою 24×7 і може бути інтегрована з корпоративним програмним забезпеченням, таким як SharePoint і Microsoft 365.

  Порівняння Acrobat Free, Standard і Acrobat Pro

  Ця таблиця допоможе вам зрозуміти, що особливого в Acrobat Standard або Acrobat Pro і чому вони є кращими варіантами для професіоналів, компаній і підприємств. Ось порівняння розширених функцій між Acrobat Pro, Standard і Free:

  Acrobat ProAcrobat StandardAcrobat FreeКерування PDF-файлами на всіх пристроях ТакТакЛише в ІнтернетіВимірювання відстані та периметра об’єктів у PDF-файлахТакНіНіСтворюйте PDF-файли, які відповідають стандартам відповідності ISOТакНіНіВідстежуйте діяльність у PDF-файлах і веб-формах на різних пристрояхТакТакНіСтворюйте та експортуйте PDF-файли на мобільному пристроїТакТакНіСтворюйте технічні PDF-файли за допомогою Visio та PDF-файлів одним клацанням миші та за допомогою шаблониТакНіСтворюйте PDF-файли, які відповідають стандартам доступностіТакНіНіАвтоматична оптимізація PDF-файлів і зменшення розміру файлуТакНіНіЗахищайте PDF-файли паролями та запобігайте копіюванню іншимиТакТакНіРедагування PDF-файлів і видалення видимої конфіденційної інформаціїТакНіНіДодайте нумерацію Бейтса для відповідності законодавству в PDF-файлахТакНіНіКонвертуйте Adobe Photoshop (PSD), Illustrator (AI) або InDesign (INDD) ) файлів у PDF-файли з будь-якого пристроюТакТакНіКонвертуйте паперові документи у PDF-файли з мобільного пристрою чи настільного комп’ютераТакНіНіСтворюйте PDF-файли за допомогою відео, інтерактивних об’єктів або аудіо у PDF-файли та використовуйте JavaScriptТакНіНіСтворюйте PDF-файли за допомогою відео, інтерактивних об’єктів або аудіо у PDF-файли та використовуйте JavaScriptТакНіНіНадіслати масово для електронного підпису на кілька людей одночасноТакНіНіСтворіть шаблони для багаторазового використання, додайте фірмовий знак електронного підпису та спеціальну URL-адресу до угодТакНі

    Виправити проблему «Наразі неможливо надіслати повідомлення в Outlook Mobile».

  Пояснення Acrobat Free проти Standard чи Pro

  Ми виділили 5 основних сфер відмінностей, щоб допомогти вам отримати детальний огляд функцій між Acrobat Free, Standard і Pro:

  #1. Керування файлами PDF

  Безкоштовний Acrobat: з безкоштовним обліковим записом Adobe Acrobat основні функції перегляду, редагування та додавання приміток доступні в Acrobat онлайн і на Диску Google.

  Acrobat Standard: Adobe Standard дозволяє користувачам переглядати, керувати, обертати, змінювати порядок, розділяти та впорядковувати PDF-файли з будь-якого пристрою на свій вибір.

  Acrobat Pro: Acrobat Pro, крім функцій Standard, дозволяє користувачам редагувати PDF-файли для захисту конфіденційної інформації. Крім того, ви можете створювати технічні PDF-файли за допомогою Autodesk AutoCAD і Microsoft Project, розширені PDF-файли одним клацанням миші в Microsoft 365 і перетворювати скановані зображення/файли PSD, AI та INDD на PDF-файли, які можна редагувати. Ви також можете створювати веб-форми, додавати логотипи брендів і автоматично оптимізувати розмір файлу.

  #2. Редагування PDF-файлів

  Безкоштовний Acrobat: ви можете редагувати PDF-файли та форми лише в настільному браузері Acrobat.

  Acrobat Standard: Adobe Standard дозволяє користувачам конвертувати PDF-файли, упорядковувати PDF-файли з однієї сторінки в Homeview і відстежувати активність PDF-файлів на різних пристроях.

  Acrobat Pro: разом із функціями, які входять до складу Acrobat Standard, Acrobat Pro дозволяє користувачам поєднувати веб-сторінки в інтерактивні PDF-файли та перетворювати паперові документи на PDF-файли з перекомпонуванням абзаців і відповідним шрифтом. Також є можливість додавати інтерактивні об’єкти з мобільних пристроїв. Ви також можете змінити порядок, обертати та видаляти сторінки PDF із програми для iOS або Android.

  #3. Форми з цифровим підписом

  Acrobat Free: ви можете використовувати базові можливості електронного підпису онлайн-інструментів Acrobat.

  Acrobat Standard: Adobe Standard дозволяє користувачам цифрово підписувати документи, збирати юридично обов’язкові підписи та перевіряти PDF-файли.

  Acrobat Pro: Acrobat Pro йде на крок вперед і дозволяє збирати групові відгуки в одному PDF-файлі, використовувати автозаповнення для полегшення подання та позначати PDF-файли мітками схвалених/чернеток, якщо це можливо. Ви також можете масово запитувати електронні підписи, створювати багаторазові шаблони для угод і додавати логотипи брендів і URL-адреси до форм.

  #4. Доступність, безпека та відповідність

  Acrobat Free: коли ви підписуєте або підтверджуєте за допомогою онлайн-інструменту Acrobat, Adobe забороняє користувачам копіювати ваші дані.

  Acrobat Standard: Adobe Standard гарантує безпеку ваших даних в Adobe Cloud і відповідає всім галузевим стандартам електронного підпису.

  Acrobat Pro: Acrobat Pro виводить безпеку на інший рівень, дозволяючи нумерувати Бейтса для відповідності PDF-файлам. Крім того, за допомогою Acrobat Pro ви можете переконатися, що ваші PDF-файли відповідають стандартам ISO, таким як PDF/A та PDF/X, а також стандартам доступності для людей з обмеженими можливостями.

    Як видалити обліковий запис Nintendo Switch

  #5. Доступність та інтеграція

  Безкоштовний Acrobat: з безкоштовним обліковим записом Adobe Acrobat ви отримаєте доступ до всіх основних функцій Acrobat онлайн. Однак ви не зможете розблокувати розширені функції, такі як інтеграція пристрою чи служби Adobe Cloud.

  Acrobat Standard: Adobe Standard і Adobe Pro дозволяють користувачам обмінюватися, керувати та зберігати файли миттєво на всіх пристроях. Ви можете отримати доступ до своїх PDF-файлів на Диску, OneDrive, Dropbox і One Account.

  Acrobat Pro: Acrobat Pro підвищує інтеграцію, дозволяючи користувачам відстежувати в режимі реального часу PDF-документи та діяльність на різних пристроях. Крім того, він підтримує сенсорні пристрої Windows, включаючи Surface Pro, для підвищення ефективності. Ви також можете використовувати автозаповнення, щоб підписувати угоди та PDF-файли на ходу!

  Ціни та плани

  Для Acrobat Standard і Acrobat Pro доступні два типи підписок: індивідуальні та командні. У той час як індивідуальна підписка означає одну ліцензію, бізнес/командна підписка має кілька ліцензій у організованій, керованій консолі адміністратора.

  Adobe Acrobat Standard

  Adobe Acrobat Standard доступний для окремих осіб і команд. Платіжні плани зазвичай доступні у вигляді щомісячної, передплаченої та річної підписки, що оплачується щомісяця.

  IndividualsBusinesses $12,99/місяць $14,99/місяць/ліцензія

  Adobe Acrobat Pro

  Adobe Acrobat Pro доступний для окремих осіб, команд і підприємств. Також доступні плани оплати зі знижкою.

  Фізичні особиБізнесиПідприємства19,99$/місяць 22,19$/місяць/ліцензіяІндивідуальний план

  Щоб отримати план Pro на рівні підприємства, зв’яжіться з Adobe, щоб отримати спеціальну ціну відповідно до розміру вашої команди та вимог. Для студентів і вчителів також доступний план Adobe Acrobat Pro, подібний до тарифного плану для окремих осіб.

  Acrobat Standard Vs. Профі: наш вибір

  Хоча як Acrobat Standard, так і Acrobat Pro мають фантастичні можливості для керування та редагування PDF-файлів і форм, на нашу думку, Acrobat Pro може стати очевидним переможцем. Acrobat Pro відповідає стандартам доступності, а також стандартам ISO, таким чином надаючи вам додатковий рівень доступності та безпеки.

  Крім того, Pro відкриває доступ до розширених функцій, таких як нумерація Бейтса, створення технічних PDF-файлів і перетворення паперових документів у миттєві форматовані PDF-файли. Насправді Acrobat Pro зі своїм майстром дій може допомогти оптимізувати повторювані процеси та залишатися попереду.

  Підсумок: Acrobat Pro отримує корону

  Хоча використання безкоштовної версії Acrobat може надати вам доступ до абсолютних основних функцій, цього може бути недостатньо для масштабних або складних операцій. Ви можете запитати, чому тоді не Acrobat Standard? З огляду на мінімальну різницю в ціні між стандартним і професійним, ми рекомендуємо вибрати Pro.

  Це тому, що ви отримуєте доступ до чудових можливостей, таких як порівняння кількох версій PDF, додавання інтерактивних елементів за допомогою JavaScript і створення PDF-файлів із аудіо, відео та інтерактивними елементами з вашого телефону в Acrobat Pro.

  Acrobat Pro — очевидний переможець для професіоналів і підприємств, які хочуть вивести співпрацю, створення й автоматизацію на новий рівень.

  Ви також можете дослідити Adobe Audition Audio Editor.