Що вам потрібно знати про нову модель PS5 Slim

| | 0 Comments| 11:35 PM
Categories:

Ключові висновки

  • У листопаді 2023 року Sony випускає «тонку» модель PlayStation 5, яка менша та компактніша за оригінальні моделі.
  • Моделі «Slim» витонченіші та легші, ніж попередні моделі, з глянцевим покриттям зверху та матовим покриттям знизу.
  • «PS5 Slim» коштуватиме від 449,99 до 499,99 доларів США і спочатку буде доступний у США, а в інших країнах — у «наступні місяці».

Sony випускає тонкі моделі своїх ігрових консолей протягом багатьох років, починаючи з PS2. І компанія продовжує цю тенденцію з PlayStation 5, випустивши модель «Slim» якраз до святкового сезону 2023 року. Однак слід зазначити, що Sony офіційно не називає це PS5 Slim.

«PS5 Slim» надійде в листопаді 2023 року

З моменту запуску PlayStation 5 у 2019 році у вас було два варіанти. Фізичне видання, яке є трохи дорожчим, але містить лоток для дисків, як у попередніх консолях, або цифрове видання, яке є дешевшим, але не має лотка для дисків.

  7 найкращих інструментів і програмного забезпечення для відображення топології мережі

Тепер, як було оголошено на блог PlayStation, для обох версій буде нова модель; менший і компактніший із додатковим дисководом. Запуск у листопаді 2023 року в США, ви можете розраховувати на придбання в окремих роздрібних магазинах (буде оголошено ближче до цієї дати), а також у direct.playstation.com.

Якщо ви не в США, вам доведеться трохи почекати, щоб отримати одну з цих нових, тонших PS5. Sony оголосила, що випустить нову модель PS5 в інші країни в «наступні місяці», але формулювання навмисно розпливчасте.

Чим «PS5 Slim» відрізняється від стандартної моделі?

Якщо ви шукаєте PlayStation 5 або хочете оновити свою поточну PS5, можливо, вам цікаво, чим «Slim» відрізняється.

  6 рішень веб-доступності для відповідності вимогам ADA та WCAG

Що ж, як і очікувалося, основна різниця полягає в тому, що моделі «Slim» набагато тонші та легші за попередні моделі. Нова модель має на 30% менше об’єму, ніж дві попередні моделі, і важить на 18% менше, ніж оригінальна цифрова модель, і на 24% менше, ніж оригінальна звичайна модель.

Існує також додатковий додатковий продукт, дисковод Ultra-HD Blu-ray, який можна додати до цифрової версії, щоб ви могли переглядати свої улюблені Blu-ray. Верхня частина також має глянсове покриття, а нижня частина залишається матовою, як у оригінальних моделей.

Коли можна очікувати «PS5 Slim»?

Як зазначалося раніше, «PS5 Slim» буде випущено в США в листопаді 2023 року, а в інших країнах — у «наступні місяці». Є багато причин, чому PlayStation 5 має стати вашою наступною консоллю, і якщо ви купуєте її, ви також можете придбати останню модель.

  Як користуватися мережею Airtel 5G в Індії

Залежно від моделі, яку ви обираєте, «PS5 Slim» коштуватиме від 449,99 до 499,99 доларів, що схоже на ціну оригінальних моделей.

«PS5 Slim» — найновіша консоль у світі

Якщо у вас ще немає PlayStation 5, новини про нову, тоншу модель, яка з’явиться саме вчасно до свят 2023 року, є чудовими. Це до тих пір, поки не повторяться проблеми з постачанням, які спостерігалися в оригінальних моделях після випуску.