ШІ-генератори публікацій у соціальних мережах для щоденного унікального та свіжого вмісту

Генератори дописів у соціальних мережах зі штучним інтелектом для покращення вашої контент-стратегії…

Штучний інтелект розширюється в кожному секторі, будь то охорона здоров’я, туризм чи роздрібна торгівля, і соціальні мережі не є винятком. Тепер ви можете щодня отримувати допомогу від генераторів публікацій у соціальних мережах зі штучним інтелектом, щоб створювати унікальний контент📅.

Соціальні мережі надзвичайно поглинули наш спосіб життя. Ми налагоджуємо зв’язки з окремими людьми, ділимося ідеями та цінуємо інші публікації. Ці платформи ідеально використовуються великими та малими організаціями, щоб отримати рекламу. Справа в тому, що ви не можете ігнорувати силу соціальних медіа в цю епоху. Він може створювати або змінювати погляди на продукт, послугу чи бренд відповідно до типу рекламованого вмісту.

У тому ж контексті компанії обирають генератори публікацій у соціальних мережах зі штучним інтелектом, які виявилися придатними рішеннями для створення контенту. Я поділюся своїм досвідом роботи з деякими з найефективніших інструментів ШІ для створення публікацій у соціальних мережах, але давайте спочатку зрозуміємо, як вони працюють.

І щоб полегшити роботу, я створив цю таблицю нижче, яка повинна дати вам суть:

Назва

опис

Досліджуйте

SocialBee

Швидкі пропозиції, включає хештеги та емодзі, аналіз ефективності.


Досліджуйте

Будь-яке слово

Контент для самостійного створення, підписи в соціальних мережах, аналіз старого контенту.

Досліджуйте

радар

Сім мов, шість медіапровайдерів для зображень, кілька наборів вмісту.


Досліджуйте

Передіс

Доступний додаток для iOS та Android, створює відео, меми, каруселі.


Досліджуйте

SocialBu

Створює текст в зображення, підписи, зображення блогу, підтримує всі платформи


Досліджуйте

Лускавий горіх

Окремий стовпець для підказки введення та кілька слів для опису тону.

Досліджуйте

креативний

Професійно розроблена реклама, конкретна роздільна здатність для кожної платформи.


Досліджуйте

Таскаде

П’ять етапів створення контенту: планування, чернетка, перегляд, публікація та аналіз.

Досліджуйте

Зубтитр

Редагування відео, субтитри, підписи, транскрипції, хештеги.


Досліджуйте

Конігле

Вміст на основі URL-адреси або сторінки продукту.


Досліджуйте

Як працює AI-генератор публікацій у соціальних мережах?

Раніше телебачення📺, оголошення в газетах, журнали чи рекламні реклами були основним джерелом підвищення обізнаності про продукти та бренди. Останнє десятиліття стало свідком зміни сценарію, і соціальні сайти, такі як Facebook, X (Twitter), Instagram та інші, змінюють ситуацію.

Традиційні методи просування товару відрізняються від соціальних мереж, які відкрили двері для взаємодії з клієнтами. Зараз навіть найменші фірми та стартапи ефективно використовують інструменти керування соціальними медіа, щоб залучати підписників і залучати більше людей говорити про них.

Керувати соціальними мережами не так просто, як створити обліковий запис на кількох сайтах. Залучення підписників, створення імені бренду чи навіть слідування ринковим тенденціям вимагає активної участі в комунікації, публікаціях і управлінні кількома обліковими записами.

Читайте також: Обслуговування клієнтів соціальних мереж: навіщо це потрібно вашому бренду

Тепер настає складна частина, коли потрібно регулярно створювати дописи. Люди вже займаються кількома завданнями цифрового маркетингу, такими як керування контентом, аналітика, оптимізація, веб-дизайн тощо.

Таким чином стає втомливо думати про нову тему щодо їхнього бізнесу, готувати про це короткий огляд, а потім зв’язуватися з підписниками, щоб повернутися до коментарів.

Генератори дописів у соціальних мережах зі штучним інтелектом – це спеціалізовані інструменти🛠️, які можуть надавати контент, ідеї чи хештеги для певної платформи протягом кількох секунд. Таким чином, незалежно від Facebook, X, LinkedIn чи будь-якої іншої платформи, вони здатні генерувати всі типи публікацій з невеликою кількістю необхідної інформації, такої як продукт, бренд і аудиторія.

Використання цих інструментів економить багато часу та часто є більш помітним для залучення користувачів, ніж вміст, створений людьми, який залежить від навичок людини. За допомогою генераторів AI ви можете легко досягти своїх маркетингових цілей з меншими зусиллями.

SocialBee

SocialBee пропонує безкоштовний генератор дописів у соціальних мережах AI, і все, що вам потрібно, це підписатися на панель. Інструмент здатний аналізувати вхідний запит і створювати цікаві коментарі, щоб залучити більше відвідувачів.

Плюси:

 • Ви можете регулярно аналізувати ефективність кожного вмісту, створеного інструментом.
 • Існує довгий список зразків підказок, запропонованих на панелі, які також залежать від платформи.
 • Ви можете створити публікацію, яка спеціально присвячена освіті, CTA, натхненню, святу тощо, вибравши відповідну підказку.
 • Існує можливість вибрати тон голосу, наприклад, дотепний, доброзичливий, смішний тощо, натиснувши кнопку.
 • Він також може генерувати хештеги або включати емодзі в публікації, якщо вибрано цей параметр.

Мінуси:

 • За допомогою цього інструменту ви можете створити допис із максимум 100 слів.

Ви можете почати створювати вміст за кілька простих кроків після реєстрації на веб-сайті. Просто введіть запит або виберіть потрібний запит для свого облікового запису в соціальних мережах. Виберіть із довільно згенерованих дописів і натисніть кнопку «Поділитися», щоб опублікувати його.

Будь-яке слово

Anyword — це безкоштовний інструмент ШІ для маркетингу копірайтингу зі стандартною мовною моделлю. Він надав надійний вміст для відомих брендів, таких як The New York Times і Ted Baker.

Плюси:

 • Вам потрібно увійти в панель і ввести кілька деталей про тип публікації в стовпці менше ніж 600 символів.
 • Існує можливість вибрати платформу (Facebook, Instagram, X і LinkedIn), для якої ви хочете створити публікацію AI.
 • Ви можете створити креативний вміст або подібний до вхідних деталей за допомогою наданого фільтра.
 • Цей інструмент найкраще підходить для написання підписів в Instagram, описів для YouTube або Pinterest, зіркових твітів і багато іншого.

Мінуси:

 • Цей інструмент не має попередньо встановлених шаблонів підказок; тому вам потрібно самостійно продумати і описати запит.

Ви можете підключити інструмент до свого облікового запису в соціальних мережах, щоб аналізувати старий вміст, опублікований на часовій шкалі. На основі голосу бренду на вашому каналі він генерує автоматичний запис, який відповідає темі та вимогам.

радар

радар це рішення для маркетингу в соціальних мережах. Ви можете інтегрувати всі свої облікові записи в соціальних мережах до цього інструменту для безпроблемного керування. Отже, коли ви отримаєте контент, створений за допомогою цього інструменту штучного інтелекту, ви можете безпосередньо поділитися ним в обліковому записі соціальних мереж, який інтегровано на панель.

Плюси:

 • Інструмент підтримує майже всі платформи соціальних медіа та може створювати для них відповідний вміст приблизно на семи різних мовах, включаючи англійську.
 • Є шість різних медіа-провайдерів (Giphy, Lexica, Pexels тощо), доступних для отримання відповідного зображення, що підтримує створений вміст.
 • Контент, створений за допомогою цього інструменту, зазвичай містить шість або більше рішень.
 • Кожна пара рішень проти підказки містить відповідне зображення, заголовок або підпис і короткий опис. Ви можете поміняти їх місцями за допомогою стрілки та опублікувати найкращий варіант на своєму каналі.

Мінуси:

 • Вам може бути важко придумати підказку, оскільки немає доступних пропозицій. Він навіть не надає можливості фільтрувати тон або контент, що залежить від платформи.

Інтерфейс цього інструменту штучного інтелекту не вимагає обов’язкової реєстрації на панелі. Користувач може безпосередньо ввести деталі або запит у наданому стовпці для створення вмісту.

Передіс

Передіс це найкращий інструмент для створення дописів у соціальних мережах зі штучним інтелектом, який здатний швидко створювати дописи-каруселі. Це безкоштовне програмне забезпечення з обмеженнями на кількість повідомлень, які генеруються на місяць за умови безкоштовної підписки.

Плюси:

 • Ви можете завантажити мобільну версію цього інструменту як на пристрої Android, так і на iOS.
 • Інструмент містить понад 5000 мультимедійних параметрів для створення приголомшливих публікацій.
 • Ви можете використовувати інструмент для планування публікацій для будь-яких облікових записів у соціальних мережах після інтеграції його з інструментом.
 • Він може створити детальну публікацію лише з одним рядком введених деталей.
 • Це добре обізнаний інструмент із понад 10 000 шаблонів для створення вмісту, який надає унікальні публікації для просування бренду в поєднанні з хештегами та підписами.
 • Як спеціальну функцію, це полегшує створення регулярних мотиваційних публікацій або будь-яких публікацій на особливий день, запланованих користувачем у своєму календарі.
 • Ви можете покластися на цей інструмент для створення відео, барабанів, мемів, каруселі тощо разом із текстовим вмістом.

Мінуси:

 • Це надійний інструмент створення повідомлень штучного інтелекту з довгим списком функцій, які ефективно надаються за платною підпискою.

Усі популярні соціальні медіа-платформи, такі як Facebook, LinkedIn, Google Business та інші, підтримуються цим інструментом, який може створювати публікації більш ніж вісімнадцятьма мовами.

SocialBu

SocialBu головним чином спрямований на те, щоб допомогти малим підприємствам керувати своїми обліковими записами в соціальних мережах для кращої відповіді. Це комплексне рішення може допомогти користувачеві публікувати, відповідати, аналізувати та автоматизувати створення дописів з одного місця.

Плюси:

 • Він може створювати повідомлення, підписи, підказки для перетворення тексту в зображення, зображення блогу та зображення цитат.
 • Інструмент сумісний для надання справжніх публікацій для всіх основних платформ соціальних мереж.
 • Він може продовжувати надавати вам створений ШІ вміст із варіаціями, доки ви не отримаєте найкращий результат для вашої цільової аудиторії.
 • Платна версія допомагає керувати кількома брендами з панелі.

Мінуси:

 • Ви можете нескінченно генерувати дописи в соціальних мережах, цитати чи підписи, але щоб запланувати їх у своєму обліковому записі, вам потрібно зареєструватися на панелі. Перші два тижні він безкоштовний, після чого потрібна платна підписка. Однак безкоштовна версія працює лише для Facebook, X і Mastodon.

Цей генератор дописів зі штучним інтелектом абсолютно безкоштовний для використання та пропонує нескінченну творчість без реєстрації на панелі. Коли ви вводите ідею теми й натискаєте кнопку «Створити» на панелі, додається ваша публікація, яку ви можете скопіювати та запланувати зі свого облікового запису.

Лускавий горіх

Scalenut використовує технологію GPT3 для створення публікацій у соціальних мережах, пропонуючи їх у шаблонах попереднього дизайну з високим CTA. Інструмент також використовує популярні хештеги та меми, щоб додати до публікацій цінність.

Плюси:

 • Інструмент безкоштовний протягом першого тижня, а потім вам потрібно вибрати платний план на веб-сайті.
 • Перший стовпець програмного забезпечення містить підказку довжиною менше ніж 200 символів. Ви можете надати загальні відомості про тип необхідного вмісту.
 • Другий стовпець призначений для визначення тону створеного вмісту, наприклад смішного, доброзичливого тощо менш ніж 50 символами.

Мінуси:

 • Цей інструмент підтримує лише кілька основних платформ соціальних медіа, і на панелі немає прямої кнопки для спільного доступу чи публікації. Отже, ви можете продовжувати перемішувати вміст, доки не з’явиться найкращий результат, а потім скопіювати його у свою публікацію.

Створювати публікації в соціальних мережах абсолютно безкоштовно. Користувачі можуть керувати публікаціями для платформ Facebook, Instagram, Pinterest, X і LinkedIn, які в основному підтримуються інструментом.

креативний

креативний є одним із найбільш популярних інструментів штучного інтелекту для створення реклами за допомогою штучного інтелекту. Він має досвід роботи з найбільш продаваними світовими брендами. Компанія увійшла до трійки найбільш швидкозростаючих продуктів у світі.

Плюси:

 • Вам потрібно зареєструватися в інструменті, перш ніж використовувати його для створення оголошень.
 • Інструмент надає кілька професійно розроблених публікацій у соціальних мережах. Ви можете вибрати тему реклами, яка демонструватиме виразний елемент, кнопку CTA та зображення у відповідному форматі.
 • Згенеровані оголошення мають ідеальну роздільну здатність, щоб відповідати певній платформі соціальних мереж. Ви можете створити окремі оголошення для Facebook, LinkedIn, Instagram та інших.

Мінуси:

 • Інструмент не призначений для створення описового вмісту за допомогою ШІ; однак створена публікація дуже привертає увагу. Як користувачу, вам не потрібно володіти знаннями про дизайн реклами; засіб самодостатній.

Цей інструмент штучного інтелекту для створення публікацій у соціальних мережах є платним інструментом, але ви можете спробувати його безкоштовно протягом семи днів. Він більш помітно використовується для створення оголошень, які ви можете публікувати у своїх соціальних облікових записах.

Таскаде

Taskade — це універсальна компанія, яка здатна виконувати численні завдання для організації, використовуючи технологію AI GPT-4. Ви можете спробувати інструмент безкоштовно з обмеженнями деяких основних функцій і оновити план пізніше за потреби.

Плюси:

 • Ви можете створити публікацію в інструменті, ввівши кілька порад щодо вмісту, і безпосередньо скопіювати її у свій обліковий запис у соціальних мережах із можливістю редагування.
 • Генератор вмісту працює в п’ять етапів: планування, складання, перегляд, планування та моніторинг.
 • Програмне забезпечення має спеціальні розділи для керування дописами, наприклад, список, дошка, календар, дії, аналіз діаграм тощо.

Мінуси:

 • Цей інструмент дещо складний у використанні для генерування публікацій у соціальних мережах, і це одна з причин, чому вам варто його ретельно випробувати, перш ніж купувати підписку.

Цей генератор дописів у соціальних мережах зі штучним інтелектом працює без зусиль, надаючи високоякісний вміст. Ви можете зареєструватися на панелі, щоб створювати публікації для свого облікового запису в соціальних мережах.

Зубтитр

Зубтитр це популярний онлайн-інструмент для створення відеоконтенту для публікацій у соціальних мережах. Це дозволяє обрізати відео, змінювати призначення кількома клацаннями миші та додавати субтитри з титрами. Цей інструмент допоможе вам створити написаний штучним інтелектом вміст із відео, завантажених на панель.

Плюси:

 • Цей інструмент може транскрибувати відеоконтент для субтитрів і дозволяє повторно редагувати таймінг для досконалості.
 • Він автоматично визначить тему відео та надасть відповідні хештеги для публікації.
 • Ви можете використовувати цей інструмент, щоб відтворити автоматично створені текстові підсумки на відео та опублікувати його на різних платформах.

Мінуси:

 • Немає можливості вводити текстові дані для створення публікацій у соціальних мережах з Інтернету. Отже, для роботи з цим інструментом вам насамперед потрібен відеоконтент.

З Zubtitle вам потрібно лише мати відео для свого облікового запису в соціальних мережах, а решту роботи виконує цей інструмент. Оскільки це не зовсім безкоштовне програмне забезпечення, ви можете спробувати інструмент один раз, а пізніше придбати платну версію.

Конігле

Конігле допомагає підприємцям створювати веб-сайти для своїх бізнес-фронтів. Він додатково надає певні інструменти для онлайн-маркетингу та керування соціальними мережами.

Плюси:

 • Замість введення деталей або підказок щодо вимог до публікації цей інструмент запитує URL-адресу веб-сторінки або списку продуктів. Це допомагає створювати публікації, які добре узгоджуються з вашим брендом і продуктами.
 • Ви можете вибрати платформу, для якої буде створено публікацію, і вибрати тон вмісту. Це допомагає створити відповідну публікацію, яка звучатиме з унікальним голосом вашого бренду.
 • Вміст, створений цим інструментом, буде надіслано на електронну адресу, указану на панелі.

Мінуси:

 • Вам буде важко використовувати це програмне забезпечення, якщо у вас немає довідкового веб-сайту для створення публікацій.

ШІ-генератор дописів у соціальних мережах Konigle надається безкоштовно, і вам навіть не потрібно реєструватися на панелі, щоб скористатися його перевагами.

Підводні камені використання генерації контенту AI

Використання інструментів штучного інтелекту для створення контенту має численні переваги, але є й мінус, який не можна ігнорувати.

 • Перша і головна мета інструментів штучного інтелекту – надавати контент без зусиль, що призводить до надмірної залежності та втрати особистої креативності.
 • Через деякий час мова вмісту виглядає загальною, монотонною та безглибокою.
 • Контент, створений ШІ, зазвичай виводиться з доступної інформації в Інтернеті, і існує висока ймовірність того, що він стане плагіатом, що є правопорушенням.
 • Досить очевидно сказати, що статті, опубліковані за допомогою інструменту штучного інтелекту, не можуть бути оригінальними на відміну від написаних людьми дописів, які можуть мати ідеї, засновані на особистому досвіді та в реальному часі.

Вміст, створений штучним інтелектом, може звучати невиправдано однобічно, залежно від запрограмованої інструкції, і, отже, створює винахідливість.

Моя думка: використання генераторів публікацій у соціальних мережах ШІ

У той день, коли ви думаєте стати підприємцем або розпочати бізнес, вам не обійтися без створення спеціальної сторінки в соціальних мережах, на якій буде представлено бізнес. Очевидно, що ви продовжите публікувати публікації на своїй сторінці в соціальних мережах, щоб повідомити підписникам більше про стартап, а також про вашу серйозність щодо його успіху.

Немає нічого поганого у використанні AI🤖 інструментів для створення соціальних дописів, оскільки це професійно створене програмне рішення, яке призначене для створення дуже привабливого контенту. Це інструмент, який економить час і може надати будь-яку кількість записів, не виснажуючись.

Однак ви повинні спочатку прочитати та перевірити автентичність створеного вмісту, щоб уникнути будь-яких розбіжностей, які можуть виникнути через подібні бренди та діапазони продуктів.

Далі – найкращі маркетингові стратегії в соціальних мережах для досягнення успіху та зростання малого та середнього бізнесу.