Шукаєте розваги? 7 способів ChatGPT може вас розважити

Categories:

Незалежно від того, чи любите ви читати веселі історії, розв’язувати головоломки та тести, чи просто хочете жарти, щоб залоскотати ваші смішні кістки, у ChatGPT є все.

ChatGPT може допомогти вам із навчанням, офісною роботою та навчанням новим навичкам. Однак це не обмежується лише всіма нудними речами. Він насправді може розважати вас годинами різними способами.

ChatGPT може створювати оригінальний вміст, використовуючи сотні ГБ даних, на яких він навчався, це набагато краще, ніж просто виконувати пошук у Google.

Google міг би надати веб-сайт, щоб розповідати вам анекдоти про політику, але ChatGPT може створити десятки жартів на місці про щось таке просте, як розетка.

Якщо ви готові вбити час за допомогою спеціально створеного веселого контенту, продовжуйте читати, оскільки я перерахую кілька цікавих способів, як ChatGPT може вас розважити.

Створення жартів і комедійних актів

ChatGPT може генерувати жарти майже про все, про що ви думаєте, якщо це не порушує правила ChatGPT. Я буквально попросив його пожартувати про речі, які я міг знайти у своїй кімнаті, і він створив 5-10 жартів на все. Звичайно, смішні жарти чи ні, це суб’єктивно, але 20-30% жартів повинні викликати у вас сміх.

Просто попросити його «розповісти анекдот» досить швидко повторюється, тому я рекомендую вам дати йому тему для жартів.

Наприклад, ви можете попросити його пожартувати про політику, шлюб, чоловіків і навіть такі предмети, як шампунь або пляшка з водою. Для популярних тем він може викрасти вже відомі жарти (іноді відредаговані), але здебільшого жарти унікальні.

Подібним чином ви також можете попросити ChatGPT виступити в ролі стендап-коміка та створити цілу програму на будь-яку тему. Особисто я вважаю такі процедури набагато веселішими, ніж однострокові жарти, оскільки жарти мають однакову схему.

Ви можете скористатися наведеною нижче підказкою, створеною спільнотою, щоб правильно створити програму.

I want you to act as a stand-up comedian. I will provide you with some topics related to current events and you will use your wit, creativity, and observational skills to create a routine based on those topics. You should also be sure to incorporate personal anecdotes or experiences into the routine in order to make it more relatable and engaging for the audience. My first request is 'I want an humorous take on politics.'

Поради для кращого досвіду

 • Використовуйте слово «жарти» замість «жарти», щоб завжди отримувати 5-10 жартів на тему. Ви також можете вказати точну кількість потрібних жартів.
 • Покращуйте якість жартів, додаючи такі слова, як креативний, дотепний, несподіваний та інші слова, які можуть змінити фокус/тон жартів.
 • Замість просто об’єктів або тем ви також можете розповісти повний сценарій, щоб отримати ще більше цікавих жартів. Наприклад, «розкажи мені анекдоти про чоловіка, який плаває і їсть бутерброд»

Створіть вікторини та загадки

Якщо визначення розваги означає випробування ваших знань для вас, то ChatGPT допоможе вам. Він може генерувати вікторини та загадки на основі заданої вами теми. Для тестів він генерує тест із 5 запитань із множинним варіантом відповіді з 4 варіантами в кожному. Відповіді наведені внизу, тому не гортайте занадто швидко, щоб уникнути спойлерів.

  Як отримати бали CoD безкоштовно

Ви можете вказати кількість запитань у вікторині та її тему. Ви навіть можете змінити тип тесту на дрібниці або правда/неправда, просто попросивши його відформатувати його таким чином. Особистісний тест також може вас зацікавити, він схожий на вікторину, але натомість допомагає дізнатися більше про себе.

Загадки також цікаві і зазвичай дуже добре римуються. Хоча вам, можливо, доведеться попросити його вибрати трохи складніші, оскільки за замовчуванням він запитує справді легкі, незалежно від теми, яку ви задаєте. Якщо вам важко вгадати, ви завжди можете запитати підказки.

Поради для кращого досвіду

 • Якщо вам подобається конкретне запитання у вікторині та ви хочете дізнатися про нього більше, просто попросіть ChatGPT надати докладнішу інформацію про нього, і він все розповість.
 • Ви можете попросити ChatGPT не повідомляти відповіді, доки вас не запитають.
 • Щоб зробити все цікавішим, скажіть ChatGPT «загадайте мені загадку з історією». Завдяки цьому він створить історію, і щоб закінчити історію, вам потрібно розгадати загадку.
 • Скажіть ChatGPT створити тест із системою підрахунку балів, щоб побачити, скільки ви набрали в тесті.

Грайте в ігри в слова та головоломки

ChatGPT може грати з вами в багато ігор за допомогою столів, редактора розцінок або обмінюватися повідомленнями. Ви можете попросити його пограти в судоку, кросворди, безладні слова, лабіринт та будь-яку іншу головоломку, яка залежить від чисел.

Я також попросив його спробувати головоломки з картинками, і він спробував отримати зображення з Imgur; однак, оскільки його дані були скорочені в 2021 році, отримані зображення більше не були доступні.

Деякі зі словесних ігор, у які ви можете грати, включають ката, скраббл, асоціації слів, привида та анаграми. У більшості цих ігор передбачатиметься обмін кількома повідомленнями, а ChatGPT відстежуватиме прогрес.

На жаль, ChatGPT не намагається перемогти вас у цих іграх, тому він не впіймає вас, коли ви припуститеся помилки (як у Ghost), або дасть вам обмежені спроби (як у кат). Ви повинні наказати ChatGPT відстежувати результати або давати обмежені життя, щоб справді грати в ці ігри конкурентно.

Крім того, іноді він також допускає помилки під час гри в складні ігри, які передбачають обмін кількома повідомленнями. Якщо це станеться, вам доведеться виправити його помилку, а потім продовжити.

Поради для кращого досвіду

 • Ви можете попросити його збільшити кількість слів, рядків, стовпців або літер, щоб ускладнити ігри.
 • Ви можете звузити фокус словесних головоломок, наказавши йому вибирати лише слова з категорії. Наприклад, «Грайте в перебір слів, але використовуйте лише назви овочів».
 • Якщо ви застрягли, ви завжди можете попросити підказки та навіть вказати, яка підказка вам потрібна, наприклад «назвіть першу та останню букву».

Читайте вірші

Якщо ви любите поезію і втомилися читати класику, ChatGPT може створювати власні вірші на основі ваших інтересів. Просто скажіть йому тему, і він створить вірш. Чесно кажучи, є багато важелів, які можуть вплинути на результат, тому моя найкраща порада — детально розповісти про тип і стиль вірша, який ви хочете.

Наприклад, ви можете сказати йому написати довгий і емоційний вірш про мир і зробити вірші короткими, використовуючи звичайну англійську мову. ChatGPT збереже до відома всі ці запити та напише відповідний вірш.

Ви також можете створити цілу сцену, щоб допомогти ChatGPT зрозуміти почуття поета перед написанням вірша. Наприклад, «Напишіть вірш про кохання, де поет сидить біля вікна, коли йде дощ, і сподівається незабаром зустріти свою кохану».

  Як швидко записати голосові нагадування на iPhone або iPad

І, звісно, ​​ви можете генерувати всі типи популярних стилів поезії, як-от хайку, сонети, оди, віланель тощо, і редагувати їх, щоб додати свій власний стиль.

Поради для кращого досвіду

 • Ви можете писати вірші всіма підтримуваними мовами, і ChatGPT використовуватиме поетичний стиль цієї мови.
 • Ви можете окремо визначити фокус кожної строфи та загальну кількість строф. Наприклад, у вірші про кохання йдеться про зустріч у першій строфі, про закоханість у другій і про роздуми про коханого у третій строфі.
 • Ви можете налаштувати тон вірша, наприклад, щоб він був жартівливим, гнівним, дотепним, з жалем тощо.

Дізнайтеся цікаві факти про речі

Ми всі любимо цікаві факти про речі, які самі по собі цікаві (не @ мені). Щоб втамувати цю спрагу, ChatGPT може надати цікаві факти майже про все. Вам просто потрібно сказати «розкажи мені цікаві факти про (щось)», і за замовчуванням буде перераховано щонайменше 10 цікавих фактів.

Я повинен зазначити, що деякі з цих «кумедних» фактів насправді є просто фактами, наприклад, дата створення чогось або ім’я людини, яка це створила. Однак принаймні 50% цих фактів насправді цікаві. Мені також вдалося отримати набагато кращі результати, сказавши щось на зразок «Розкажи мені цікаві факти про (щось) і переконайся, що вони дійсно цікаві».

Ви можете попросити ChatGPT створити будь-яку кількість цікавих фактів. Однак уникайте створення дуже довгих списків, оскільки це просто почне розповідати про нудні факти або повторювати інформацію. З мого досвіду, список із 20 цікавих фактів зазвичай підходить для більшості речей.

Поради для кращого досвіду

 • Окрім цікавих фактів про речі, ви також можете отримати цікаві факти різних типів. Наприклад, «Розкажи мені цікаві факти про вагу речей» або довжину речей.
 • Ви можете попросити ChatGPT надати детальне пояснення або коротке пояснення фактів. Він розповість ті самі цікаві факти, але зберігає їх деталізований або лише однорядковий опис.

Створюйте власні есе та публікації

Google добре показує публікації на певну тему. Однак, якщо ви хочете зібрати вручну вміст з усіх публікацій в одному місці, скористайтеся ChatGPT. ChatGPT може створити спеціальну статтю на будь-яку тему на основі ваших вимог.

Оскільки ChatGPT вивчає вже наявні знання, він в основному надає точну інформацію, яка вам потрібна, поєднуючи інформацію з різних джерел, яку окремі публікації можуть пропустити.

Це означає, що ви можете попросити його створити щось на зразок «напишіть статтю про те, як схуднути, але переконайтеся, що ви зосереджені на дієті та не рекомендуєте кето або фізичні вправи. Тон повинен бути дотепним з великою кількістю жартів».

Такий пост буде ідеальним для тих, хто не зміг змусити кето-дієту працювати, не любить фізичних вправ і хоче схуднути, лише контролюючи дієту. Жартівливий варіант із такими вимогами було б важко знайти в одній публікації в Google.

Звичайно, у створеному вмісті бракуватиме останньої інформації, оскільки дані ChatGPT скоротилися у 2021 році, але він має добре працювати для тем, які не змінюються надто часто. Ви можете скористатися наведеною нижче підказкою, щоб отримати детальне пояснення будь-якої теми:

I want you to act as an essay writer. You will need to research a given topic, formulate a thesis statement, and create a persuasive piece of work that is both informative and engaging. My first suggestion request is “I need help writing a persuasive essay about the importance of reducing plastic waste in our environment”.

Поради для кращого досвіду

 • Ви можете визначити точну довжину запису, якщо вам потрібно. Або просто скажіть короткі/довгі, або скажіть точні слова, як мінімум 1000 слів.
 • Важливе форматування залежно від теми. Ви можете дозволити ChatGPT відформатувати його, наказавши йому написати його як допис новин, електронну книгу, есе, допис у блозі тощо, або вказати точний формат, наприклад «він має містити вступ і висновок разом із заголовками та підзаголовками». ”.
  Як легко налаштувати спільні файли Samba в Ubuntu Server

Поспілкуйтеся з ChatGPT

Хоча ми в основному використовуємо ChatGPT для отримання інформації, зрештою, це чат-бот, який може вести розмови за допомогою природної мови. Якщо вам нудно і немає з ким поговорити, просто почніть спілкуватися з ChatGPT, і він матиме розмову один на один. Ви можете поговорити про те, як ви себе почуваєте, як пройшов ваш день, про що ви думаєте та майже все, про що ви хочете поговорити.

На жаль, він завжди намагатиметься бути позитивним і діяти як PA, який не хоче втратити роботу. Тому це може стати трохи нереалістичним, коли ви багато говорите. Однак він чудово підвищує моральний дух і знаходить позитив у складних ситуаціях.

Якщо ви хочете спокійно поговорити і не хочете вводити все, розширення ChatGPT Chrome може допомогти, як-от Talk-to-ChatGPT. Це дозволить вам використовувати мовлення в текст і навпаки для вербальної розмови з ChatGPT.

Особисто мені подобається дискутувати з ним на суперечливі теми, коли я не хочу мати справу з воїном клавіатури на Reddit, який майже в кожній розмові говорить «дуже ☝️🤓». ChatGPT справді добре впорається з такими розмовами, оскільки запам’ятовує всі попередні розмови.

Поради для кращого досвіду

 • Якщо ви хочете поговорити на якусь тему, ви можете попросити його діяти як професіонал у цій галузі, щоб зробити розмову справжньою. Наприклад, «поводьтеся як сертифікований стоматолог і не згадуйте, що ви ШІ».
 • Ви можете сказати йому, щоб він завжди надавав контрапункт, а не погоджувався з вами, щоб провести гарячу дискусію та дізнатися іншу сторону речей.
 • Якщо ви не хочете, щоб ChatGPT примусово допомагав вам у всьому, просто скажіть йому, що ви хочете невимушено поговорити і не хочете жодної допомоги ні в чому.

Бонус 🎁

Це може здатися не всім веселим, але я особисто люблю розуміти складні теми простими словами, щоб згаяти час. Це не займає багато часу, і я можу принаймні почати розмову на широке коло тем. Ви можете просто надати складну тему (наприклад, програмування) і попросити ChatGPT «навчити мене так, ніби мені 5». Усього в 2-3 абзацах буде розказано, що це означає.

Ви також можете надати йому довгий складний опис і попросити його «підсумувати це для мене, ніби мені 5». Це створить короткий підсумок, який буде набагато легше зрозуміти.

Підведенню

Вище я розглянув деякі звичайні цікаві речі, які повинні бути цікаві кожному. Однак ChatGPT може запропонувати набагато більше, якщо ви просто розкажете йому, що вам подобається робити для розваги. Наприклад, якщо ви знаходите задоволення від вивчення нових навичок або заняття новим хобі, ChatGPT може допомогти вам, наприклад, навчитися програмуванню, кулінарії, садівництву, математиці тощо.

Якщо ви вважаєте ChatGPT дещо обмеженим, ви також можете спробувати деякі інші чат-боти.