Шукаєте кращу альтернативу LastPass?

Categories:

Менеджери паролів необхідні окремим особам і організаціям для підтримки безпеки в Інтернеті. Двома найвідомішими варіантами є LastPass і Passwork.

LastPass — це хмарне рішення, а Passwork — це локальне рішення, яке встановлюється на сервері компанії та зберігає дані локально, а не в хмарі.

LastPass — це популярний менеджер паролів, який високо цінують мільйони користувачів у всьому світі. Незважаючи на те, що компанія забезпечила безпечну систему для багатьох своїх користувачів, у минулому компанія, на жаль, стикалася з порушеннями безпеки.

Зокрема, у серпні 2022 року групі невідомих хакерів вдалося отримати доступ до хмарного сховища LastPass, що призвело до викрадення інформації про клієнтів. Це служить нагадуванням про те, що жоден онлайн-сервіс ніколи не є повністю безпечним і що витік даних і злом можуть статися будь-коли. Тому потрібно бути надзвичайно обережним, довіряючи комусь свої паролі, оскільки наслідки порушення безпеки можуть бути руйнівними.

  13 найкращих програм для оренди автомобілів для бізнесу

Для компаній набагато краще вибрати локальне рішення, наприклад Passwork. Завдяки цьому компанії мають повний контроль над своїми даними, а це означає, що немає ризику витоку даних або злому, які знайомі з хмарними рішеннями.

Крім того, Passwork пропонує повний набір функцій, розроблених для задоволення потреб бізнесу, таких як контроль доступу користувачів, безпечне зберігання паролів, можливість легко створювати та керувати паролями для кількох користувачів, докладні звіти про дії користувачів, інтеграція з існуючими системами автентифікації , а також можливість співпрацювати з іншими користувачами в управлінні паролями.

Усі ці функції гарантують компаніям, що їхні конфіденційні дані захищені, а їхні паролі надійно й ефективно керуються.

  Найкращі програми для записів для iPhone та iPad

Підсумовуючи, для бізнесу найкращим менеджером паролів є Passwork. За допомогою локального рішення компанії можуть бути впевнені, що їхні дані зберігаються в безпеці та захищені від потенційних кіберзагроз.

Passwork також пропонує повний набір функцій і функцій, починаючи від двофакторної автентифікації та закінчуючи обміном паролями, що робить його безцінним інструментом для бізнесу. Крім того, компанії можуть бути впевнені, що їхні дані не піддаються ризикам, пов’язаним із хмарними рішеннями, що робить Passwork ідеальним вибором для керування їхніми паролями та захисту їхніх онлайн-ідентифікацій.