Штучний пілот від Microsoft у програмах Microsoft 365 і Win 11 програм за замовчуванням

Categories:

Привіт! 🙋Сьогодні ми підготували для вас такі оновлення! 📣

Новий копілот від Microsoft назавжди змінить документи Office

Ви втомилися годинами виконувати повторювані завдання з продуктами Microsoft? Тепер Microsoft 365 поставляється з новим Copilot, який пише та редагує, аналізує, створює презентації та керує вашою папкою “Вхідні” та повідомленнями.

Copilot — це новий цифровий помічник зі штучним інтелектом, створений за допомогою Microsoft Graphs і ChatGPT версії 4. Ви можете спілкуватися з Word, Excel, PowerPoint, Outlook і Teams за допомогою Microsoft 365 Copilot, який може оптимізувати та прискорити ваш процес.

Вибравши піктограму Copilot у меню стрічки програми, ви можете активувати її. Ви побачите бічну панель, де ви можете ввести потрібну дію. Останнє покоління Microsoft Office 365 поєднує ваші дані в програмах Microsoft 365 із потужністю суттєвих мовних моделей, щоб підвищити вашу творчість, продуктивність і роботу в команді.

Здається, Microsoft Copilot радикально змінює те, як ми використовуємо продукти Microsoft, переписуючи абзаци слів із десятьма ідеями для свіжого вмісту, який можна переглядати та вільно коригувати. Натомість Copilot може створювати повні документи для вас.

  Як налаштувати Apache HTTP із сертифікатом SSL?

Dynamics 365 Copilot допомагає компаніям оснастити своїх співробітників рішеннями штучного інтелекту, розробленими для відділів продажів, обслуговування, маркетингу, операцій і поставок. Завдяки цим навичкам штучного інтелекту кожен може витрачати більше часу на найкорисніші аспекти своєї професії та менше часу на виснажливі.

Використовуючи найновіші розробки в галузі генеративного штучного інтелекту, Dynamics 365 Copilot дозволяє CRM і ERP працювати для бізнес-користувачів, прискорюючи інновації та покращуючи бізнес-результати за рахунок автоматизації трудомістких процесів, таких як ручне введення даних, створення вмісту та ведення нотаток.

Microsoft інтегрує ChatGPT в Office кількома способами, і пропонує більше, ніж просто інтерфейс чат-бота. Використовуючи його, користувачі можуть керувати такими програмами Office, як Excel і PowerPoint, не заглиблюючись у їхні можливості.

Якщо Copilot створить зведену таблицю, ви зможете використовувати її для кращого розуміння рядків і стовпців даних у Excel. Створіть графік або обидва. Замість того, щоб копатися в функціях PowerPoint, запитайте Copilot у PowerPoint, чи хочете ви, щоб усі заголовки в презентації були синіми. Вам не потрібно буде використовувати крихітну екранну клавіатуру; ви можете створювати повні документи Word зі свого телефону.

  Чи можете ви використовувати свою картку Horizon Gold у Walmart?

Навіть Outlook полегшує створення електронних листів, надаючи короткі чи довгі чернетки повідомлень із можливістю зміни тону. Outlook може генерувати чернетки, швидко підсумовувати всі ваші електронні листи та загалом спрощувати визначення пріоритетів папки “Вхідні”.

Windows 11 спростить зміну програм за замовчуванням

Корпорація Майкрософт змінила налаштування програм за замовчуванням у Windows 11. Як і в Windows 10, підказка відображається, коли ви вперше запускаєте новий браузер і натискаєте веб-посилання. Але це єдиний шанс швидко перемикати браузери. Якщо «завжди використовувати цю програму» не вибрано, налаштування за умовчанням використовуватимуться завжди.

Дуже просто запустити потрібний браузер із цієї підказки та більше ніколи не бачити цього вибору за замовчуванням, коли ви натискаєте веб-посилання, якщо ви не ввімкнули параметр «завжди використовувати цю програму». Якщо порівнювати з Windows 10, зміна параметрів за замовчуванням дуже складна, якщо вам потрібно вказати браузер за замовчуванням під час першого запуску.

Щоб подолати це. Корпорація Майкрософт офіційно заявила, що «підтвердить нашу давню стратегію надання користувачам контролю над їхнім ПК з Windows і заохочувати розробників використовувати переваги нашої відкритої платформи» для боротьби з цим.

  Як отримати віртуальну кнопку «Додому» на iPhone X

Тепер клієнти можуть отримати доступ до меню, щоб змінити свої програми за замовчуванням за допомогою нового «URI глибокого посилання на налаштування», а розробники можуть використовувати новий «загальний підтримуваний підхід», щоб дозволити споживачам вибрати цю програму за замовчуванням. У результаті ви зможете заощадити час.

Крім того, за словами Microsoft, користувачі матимуть більше вибору щодо того, які програми закріплювати на робочому столі, у меню «Пуск» і на панелі завдань. Microsoft заявила, що хоче забезпечити дотримання налаштувань користувачів і вживає заходів для припинення несанкціонованих змін. Щойно розробники пристосуються до нового способу роботи, бізнес стверджує, що продовжить це протягом цього року.

Корпорація Майкрософт встановить високу планку, скориставшись цими можливостями, щойно вони з’являться в Edge. Обидві функції будуть випущені в найближчі місяці, починаючи з Windows Insider Dev Channel. Коли відбудеться публічний реліз, невідомо, але, ймовірно, пізніше.

Щоб отримати більше оновлень, перегляньте нашу категорію «Останні технології».