Швидше редагуйте відео на Chromebook за допомогою цих 7 програм

Categories:

Незалежно від того, чи є ви професійним редактором чи початківцем, ви завжди будете дивуватися, чому ви маєте обмежені можливості програмного забезпечення як користувач Chromebook. Давайте розв’яжемо це сьогодні.

Chromebook може не запропонувати розширене програмне забезпечення порівняно з Mac і Windows, але все одно воно дорівнює їм. Сьогодні в цьому блозі я допоможу вам зрозуміти різні проблеми редагування відео, з якими стикаються користувачі Chromebook, і обговорю деякі з найкращих програм для редагування відео, які можна використовувати, щоб редагувати відео як професіонал на своєму Chromebook.

Чому комп’ютери Chromebook можуть бути складними для редагування відео?

Будучи користувачем Chromebook, ви вже знаєте, що Chromebook розроблений для виконання основних хмарних програм, як-от перегляд Інтернету, робота з документами, перевірка електронної пошти тощо. Тому редагування відео на Chromebook може бути складним завданням. Значні проблеми редагування відео в Chromebook включають:

Потужність обробки

Редагування відео вимагає багато комп’ютерної обробки, щоб отримати найкращий результат. Але більшість Chromebook має низьку обчислювальну потужність порівняно з традиційними ноутбуками. Отже, це ускладнює безперебійну роботу програмного забезпечення для редагування відео. Натомість це розчаровує користувача через повільну відповідь.

Місце для зберігання

Основна потреба для плавного редагування відео – це пам’ять, і саме цього не вистачає Chromebook. Chromebook зазвичай постачається з обмеженою внутрішньою пам’яттю та покладається на хмарне сховище. У результаті вам може знадобитися допомога для зберігання файлів і проектів.

Параметри програмного забезпечення

Як відомо, комп’ютери Chromebook працюють під керуванням ОС Chrome, що робить їх легкою операційною системою. Отже, Chromebook не пропонує розширене програмне забезпечення порівняно з іншими ОС, такими як Mac і Windows. Тому вам може знадобитися допомога у пошуку потужного програмного забезпечення для редагування відео для Chromebook.

Графічні можливості

Традиційно комп’ютери Chromebook мають інтегровану відеокарту, а не окремі відеокарти. Ця інтегрована графіка може виконувати лише базові графічні завдання, такі як відтворення відео, і не встигає за іншими вимогами до редагування відео. Як наслідок, ви можете зіткнутися із затримкою відтворення відео, повільним часом візуалізації та зниженням загальної продуктивності.

Параметри підключення

Як ви знаєте, комп’ютери Chromebook не такі просунуті, як традиційні ноутбуки, що можна помітити за параметрами підключення. Комп’ютери Chromebook працюють у хмарних мережах, тобто в основному онлайн, і пропонують менші можливості офлайн. Тому вам потрібна допомога, щоб передати великі відеофайли або поділитися ними із зовнішніми пристроями.

Обмежена оперативна пам’ять

Оперативна пам’ять відіграє важливу роль у процесі редагування відео та безперебійній роботі програмного забезпечення. Але Chromebook часто постачається з обмеженою оперативною пам’яттю, через що ваше програмне забезпечення може призвести до збою або зависання, і вам потрібна допомога, щоб завершити процес редагування.

  Покращте безпеку веб-додатків за допомогою Detectify Asset Monitoring

Окрім зазначених вище обмежень, Chromebook має такі плюси, як хороший акумулятор, бюджетність тощо. Тому, щоб допомогти вам максимально використати свій Chromebook, ось кілька найкращих програм для редагування відео, які ви можете спробувати, щоб привнести творчий підхід до столу.

VEED

VEED вважається найкращим програмним забезпеченням для редагування відео для Chromebook, оскільки воно універсальне та сумісне з більшістю пристроїв Chromebook. Ви можете покластися на це програмне забезпечення для професійного редагування.

Основні функції Veed спрощують створення складних відео. Він пропонує різноманітні готові функції для користувачів за мінімальною ціною. Популярні функції цього програмного забезпечення включають субтитри одним клацанням миші, переклад, шумозаглушення, спеціальне брендування тощо.

Veed є ідеальним вибором для багатьох компаній, оскільки це хмарне програмне забезпечення. Членам команди проекту не потрібно турбуватися про зберігання та повільні передачі. Крім того, ви також можете працювати над одним проектом зі своїми друзями, просто надіславши URL-адресу. Це програмне забезпечення має як безкоштовну пробну, так і безкоштовну версії. Ви завжди можете вибрати преміум для додаткових функцій.

Flixier

Flixier — потужне хмарне програмне забезпечення для редагування відео для Chromebook. Його популярність серед фрілансерів і бізнесменів полягає в швидкості створення відео та плавній роботі в браузерах.

Коли ми говоримо про функції, Flixier є популярним програмним забезпеченням у більшості аспектів. Однак він не обмежується основними функціями, як-от обрізання, обрізання тощо. Натомість він може запропонувати набагато більше.

Розширені функції Flixier включають мікшування звуку, текстову анімацію, відображення часу, накладення та водяні знаки тощо. Flixier — безкоштовне програмне забезпечення. Але ви також можете придбати преміум-версію для найкращого досвіду за доступною ціною.

Безкоштовна версія цього програмного забезпечення має кілька додаткових функцій. Однак він все ще пропонує 2 ГБ хмарного сховища, функції співпраці, обмежені переходи, рухи та графічну бібліотеку. Загалом Flixier — чудове програмне забезпечення для новачків.

InVideo

Invideo – це бюджетне програмне забезпечення для редагування відео, розроблене спеціально для Chromebook. Це робить створення відео доступним, веселим і легким для всіх у всьому світі.

Invideo — це потужне хмарне програмне забезпечення для редагування відео, яке можна використовувати в різних браузерах і пристроях, а також співпрацювати з іншими. Це найбільш рекомендоване програмне забезпечення для менеджерів соціальних медіа та малого бізнесу, яке містить понад 5000 унікальних шаблонів, велику аудіотеку тощо.

InVideo пропонує безкоштовну преміум-версію. Подібно до іншого програмного забезпечення та програм, безкоштовна версія пропонує обмежені функції. InVideo пропонує десятки зображень istocks, закадровий голос, перетворення тексту на аудіо тощо.

InVideo може швидко стати вашим маркетинговим партнером у соціальних мережах завдяки своїй універсальності та функціям. Загалом, від шаблонів для редагування відео до 40 хвилин тривалості відео, InVideo пропонує вам багато за розумну ціну.

  Як налаштувати робочий стіл XFCE

WeVideo

Знайти програмне забезпечення для редагування відео з інтерфейсом перетягування, функціями спільної роботи та легким доступом до інструментів – це все одно, що знайти голку в сіні. Однак ви можете завершити своє дослідження за допомогою одного з найзручніших програм для редагування відео – WeVideo.

WeVideo — популярне хмарне програмне забезпечення для редагування відео. Ви можете знайти WeVideo в різних операційних системах, включаючи Android, iOS і Chromebook. З точки зору функцій, WeVideo, безсумнівно, є чудовим програмним забезпеченням. Основні функції цього програмного забезпечення включають анімаційні титри, чудові звукові ефекти, зелений екран, відеоматеріали тощо за кілька кліків.

WeVideo поєднує в собі всі основні функції, які має мати програма для редагування відео. Використовуючи WeVideo, ви можете забути про всі інші програми, оскільки WeVideo містить усе, починаючи від фотографій і закінчуючи шрифтами, в одній програмі.

WeVideo має десятки шаблонів і дизайнів, які допоможуть вам виділитися на всіх ваших сайтах соціальних мереж. Зазвичай основним недоліком хмарного програмного забезпечення є швидкість завантаження, але WeVideo навіть тут порушує норми. WeVideo пропонує високу швидкість завантаження та передачі за мінімальною ціною.

ScreenPal

Ви шукаєте програмне забезпечення для редагування записаного відео? Погляньте на ScreenPal. ScreenPal — це універсальне програмне забезпечення для створення відео для Chromebook. Найкраще для студентів і тренерів, які хочуть робити інформативні та привабливі відео.

Редагувати записані відео на ScreenPal так само просто, як ABC. Ви можете знімати екран, імпортувати відео та редагувати свій відеопроект. ScreenPal зробив кадрування та редагування легким і швидким. Незалежно від того, який розмір екрана ви хочете, ви можете легко змінити розмір вікна запису та зображення кількома клацаннями миші.

ScreenPal — це програмне забезпечення для редагування відео, яке містить такі потужні інструменти, як додавання музики з пристрою та фонотеки, десятків зображень і відео, накладання розмиття, накладання тексту, відеофільтри, наклейки тощо.

Капвінг

Kapwing — простий безкоштовний онлайн-редактор відео. Це програмне забезпечення відоме своєю простотою та потужними інструментами. Kapwing має основний інтерфейс користувача, який може вивчити будь-хто, незалежно від свого досвіду редагування.

Kapwing можна вважати найкращим другом для всіх менеджерів соціальних мереж. Це нелінійний редактор, тобто це програмне забезпечення дозволяє переставляти відеокліпи, додавати, обрізати та робити багато іншого на одній часовій шкалі.

Kapwing має потужні функції та підтримує кілька форматів, зокрема MP4, AVI, 3GP тощо. Щодо експорту, це програмне забезпечення підтримує лише формат MP4. Однак він має високу швидкість передачі. Таким чином, ви можете легко поділитися своїм результатом у соціальних мережах.

Clipchamp

Шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео для свого Chromebook? Я прикрив це для вас. Clipchamp — ідеальне безкоштовне програмне забезпечення для редагування відео, яке дозволяє безкоштовно отримати найкращі інструменти та результати.

  Як приховати повідомлення про прийняття файлів cookie з веб-сайтів

Незалежно від того, чи хочете ви створювати відео для YouTube або популярних соціальних мереж, таких як TikTok і Instagram, ви можете зробити все це з Clipchamp. Це програмне забезпечення має зручний інтерфейс, що робить його легким для початківців і економить час для досвідчених користувачів.

Основні функції цього програмного забезпечення включають додавання спеціальних ефектів, обрізання, додавання тексту, переходів, музики тощо. Але це ефективніше, оскільки це програмне забезпечення дозволяє швидко записувати екран і веб-камеру.

Окрім цього, програмне забезпечення дозволяє насолоджуватися такими розширеними функціями, як редагування зеленого екрана, накладення та озвучення AI, щоб зробити ваше відео більш автентичним і привабливим. Інноваційні функції та ярлики повністю поєднують Clipchamp, щоб заощадити час і гроші.

Основні функції, які слід враховувати перед вибором програмного забезпечення для редагування відео для Chromebook

Змішані думки після перегляду довгого списку варіантів – звичайна людська природа. Але я все одно можу полегшити це завдання. Ось основні функції, які ви повинні перевірити або розглянути, перш ніж вибрати ідеальне програмне забезпечення для редагування відео для свого Chromebook.

  • Перевірте сумісність – в Інтернеті можна знайти кілька програм для редагування відео. Але чи всі вони підтримують ваш пристрій? Ну ні. Тому переконайтеся, що програмне забезпечення для редагування відео, яке ви вибрали для Chromebook, сумісне з його операційною системою.
  • Інтерфейс користувача – яка користь від інсталяції розширеного програмного забезпечення, якщо вам незручно ним користуватися? Завжди шукайте зручний інтерфейс із легкою навігацією та інтуїтивно зрозумілими елементами керування незалежно від вашого досвіду.
  • Інструменти редагування – не витрачайте гроші та час на програмне забезпечення з обмеженими інструментами редагування. Шукайте програмне забезпечення для редагування відео з широким набором інструментів редагування, від обрізання до додавання ефектів.
  • Параметри експорту. Переконайтеся, що програмне забезпечення для редагування відео, яке ви вибрали для свого Chromebook, пропонує кілька варіантів експорту та форматів файлів. Оскільки вам, можливо, доведеться експортувати свої проекти з інших пристроїв і сайтів соціальних мереж у різні формати, щоб не погіршити якість
  • Ціна. Ціна є одним із важливих факторів, на які ви повинні звернути увагу. Перш ніж розглядати будь-яке програмне забезпечення, перевірте його ціну та перегляньте демонстраційну версію (якщо є), щоб зрозуміти її ефективність і цінність. Інвестуйте в програмне забезпечення, лише якщо воно в межах вашого бюджету та якщо його продуктивність виправдовує ваші потреби та його ціну.

Підводячи підсумки

Редагування привабливого та привабливого відео може бути неспокійним, незалежно від вашого пристрою. Отже, для цього завжди краще мати надійне програмне забезпечення. Отже, сьогодні в цьому блозі я згадав найкраще програмне забезпечення для ефективного редагування відео на вашому Chromebook. Крім того, я також згадав функції, які слід враховувати перед вибором програмного забезпечення для редагування відео для свого Chromebook.

Далі перегляньте деякі з найкращих курсів редагування відео, щоб покращити свої навички редагування.