Швидше доставляйте вміст своєї програми користувачам за допомогою CDN G-Core Labs

G-Core Labs CDN — це провідна служба CDN із вражаючими функціями та продуктивністю, яка допомагає розповсюджувати ваш вміст у всьому світі з неймовірною швидкістю.

Мережа доставки вмісту (CDN) — це мережа з кількох проксі-серверів із центрами обробки даних, розподіленими по всьому світу. Він спрямований на надання високошвидкісних послуг і доставки контенту кінцевим користувачам із високою продуктивністю та доступністю.

Незалежно від того, чи маєте ви справу з відеоіграми, прямими трансляціями, потоковим відео, медіа, рекламою чи будь-якими іншими сферами, пов’язаними з вмістом, використання потужного CDN допоможе прискорити доставку вашого вмісту та покращити взаємодію з користувачем.

Але знайти таку службу CDN із чудовими функціями за доступною ціною може бути складно.

Коли ви шукаєте найкращих постачальників CDN, ви знайдете їх багато, як-от Azure, Cloudflare, AWS тощо. Але це може не відповідати вашому бюджету, особливо якщо ваш бізнес є малим або розвивається. І якщо ви виберете дешевшу альтернативу CDN, вам, можливо, доведеться піти на компроміс щодо продуктивності.

На щастя, у вас є G-Core Labs CDN, який перевіряє обидва варіанти – він багатий функціями, продуктивний і має доступну ціну.

Отже, якщо ви шукаєте хорошого постачальника CDN, G-Core Labs CDN може стати хорошим вибором.

У цій статті я розгляну цей CDN, щоб допомогти вам вирішити, чи варто в нього інвестувати чи ні.

Давайте розпочнемо!

G-Core Labs CDN: що це?

G-Core Labs CDN це надшвидка мережа доставки контенту (CDN), яка розповсюджує будь-який контент у всьому світі незалежно від того, де знаходиться ваша аудиторія. Їх CDN може надавати як статичний, так і динамічний вміст, що забезпечує вашій службі додаткову безпеку та конфіденційність.

Це потужне рішення CDN розроблено G-Core Labs – одним із провідних постачальників хмарних і периферійних послуг у всьому світі. Заснована в 2011 році зі штаб-квартирою в Люксембурзі, ця платформа має 140+ точок присутності по всьому світу, 110+ загальну пропускну здатність мережі, середній час відповіді 30 мс і понад 11 тисяч партнерів по пірингу з усього світу.

(Докладніше про постачальника читайте в нашому огляді G-Core Labs Cloud)

G-Core Labs CDN використовує маршрутизацію Anycast і балансування GeoDNS, щоб забезпечити високу продуктивність за доступною ціною. Його також легко налаштувати, і ви отримаєте чуйну та обізнану команду підтримки клієнтів, яка вчасно вирішуватиме ваші проблеми. Усі ці аспекти роблять G-Core Labs CDN лідером у цьому просторі для компаній будь-якого розміру.

Це найкраще для розважальних компаній, таких як потокове відео, ігри тощо, але воно також чудово підходить для інших постачальників онлайн-послуг.

Давайте почнемо огляд CDN G-Core Labs на основі кількох факторів – функцій, продуктивності, простоти використання, випадків використання, підтримки та ціни.

G-Core Labs CDN: особливості

G-Core Labs CDN має ряд корисних функцій, які забезпечують швидку та стабільну доставку вмісту, щоб порадувати клієнтів.

Ось деякі з його чудових особливостей:

Підтримує необхідні протоколи

G-Core Labs CDN підтримує всі необхідні протоколи, такі як HTTP/2, TLS 1.3, IPv6, HESP і HLS.

 • HTTP/2: цей протокол увімкнено за умовчанням, коли ви починаєте використовувати CDN G-Core Labs. Він працює лише у ваших браузерах для обробки запитів HTTPS.
 • TLS 1.3: у вас також є варіант TLS 1.3 із 0-RTT, який забезпечує безпечніше та швидше з’єднання.
 • IPv6: підтримує сучасний інтернет-протокол – IPv6.
 • HESP: CDN підтримує адаптивний потоковий протокол на основі HTTP, що забезпечує меншу затримку від 0,4 до 2 секунд.
 • HLS: HTTP Live Streaming Protocol (HLSP) допомагає здійснювати прямі трансляції високої якості.

Гнучкі налаштування CDN

Ви отримаєте багато варіантів налаштувань CDN. Вони:

 • Миттєве очищення: Ви можете виконати вибіркове або повне очищення кешу для будь-якої кількості файлів.
 • Правила: якщо ви хочете керувати файлами, які мають певний шлях або тип, ви можете переглянути правила та зробити це відповідно.
 • Попереднє завантаження: Ви можете попередньо завантажувати важкі документи та файли розміром понад 200 МБ із вищою швидкістю.
 • Налаштування кешу: створюйте та керуйте доставкою кешу, часом закінчення, параметрами, файлами cookie тощо.
 • Захист джерела: призначте сервер CDN для обробки великих навантажень і запитів під час пропуску кешу. Це допомагає зменшити навантаження на вихідний сервер.
 • Вихідні групи: ви можете об’єднати вихідні сервери в групу, щоб розподілити навантаження та підвищити відмовостійкість.
 • Стиснення CDN: ця функція дозволяє швидко стискати медіа- та текстові файли за допомогою алгоритмів Gzip і Brotli. Ви також можете оптимізувати розмір зображення за допомогою WebP.
 • Доставка відеоконтенту: ви отримаєте спеціальні налаштування для доставки відео в реальному часі та трансляції за запитом.
 • Зміни шляху запиту: Ви можете скористатися опцією – Rewrites, щоб спрямовувати шляхи запиту.
 • Налаштування домену: налаштуйте будь-який домен, який ви бажаєте, для доставки вашого вмісту вашій аудиторії.
 • Необроблені журнали: отримуйте докладні дані про продуктивність вашої мережі, типи запитів і час, географію та іншу корисну інформацію, зібрану в журналах. Це допоможе вам виявити помилки та проаналізувати поведінку клієнтів, щоб покращити вашу стратегію.
 • Обмеження швидкості: Ви можете встановити динамічні та статичні обмеження швидкості. Після завантаження обсягу даних ви можете встановити певний ліміт і отримувати сповіщення про досягнення ліміту. Це допоможе регулювати споживання ресурсів.
 • Керування заголовками: додайте та приховайте заголовок відповіді HTTP.
 • API: отримайте вичерпну документацію для інтеграції API із CDN G-Core Labs.
  Як слухати подкасти на вашому Mac

Функції безпеки

Зі збільшенням кількості кібератак на системи, програми та мережі окремим особам і компаніям необхідно захистити свої цифрові активи. Завдяки CDN G-Core Labs ви отримаєте кілька функцій безпеки, щоб покращити рівень безпеки та запобігти ймовірності атак.

 • Захист від DDoS: G-Core Labs CDN пропонує захист від DDoS на транспортному рівні (L4), мережевому рівні (L3) і прикладному рівні (L7) за замовчуванням.
 • Примусовий прямий HTTPS: він перенаправляє всі HTTPS-запити, які ви отримуєте, на HTTPS, щоб увімкнути безпечне з’єднання.
 • Гнучка політика доступу: пропонує гнучкі та надійні політики доступу за IP-адресою, країною та програмою клієнта. Це гарантує, що лише авторизовані люди можуть отримати доступ до ваших ресурсів.
 • Підтримка SNI: ви можете використовувати TLS для налаштування безпечного мережевого з’єднання.
 • Заголовки CORS: додайте заголовок Access-Control-Allow-Origin-Header лише до дозволених доменів. Це не дозволить стороннім веб-сайтам або програмам завантажувати ваш вміст, щоб захистити його.
 • Захищений токен: захистіть свій вміст за допомогою ключа безпеки або токена, який дозволить лише власникам ключа отримати доступ до вашого вмісту або завантажити його.
 • Безкоштовні сертифікати SSL: G-Core Labs CDN надає вам безкоштовні сертифікати SSL від Let’s Encrypt. Ви можете отримати його кількома кліками та додати HTTPS до URL-адреси свого веб-сайту для кращої безпеки. У вас також є можливість використовувати загальний сертифікат або, якщо ви вже володієте ним від іншого постачальника, ви можете легко підключитися та використовувати його.
 • Перевірка походження: їхні сервери CDN можуть перевіряти сертифікати SSL та їхнє право власності під час доступу до джерела. Це забезпечує захист від атак типу “людина посередині”.
 • Базовий WAF: ви отримаєте базовий веб-захист для захисту веб-ресурсів ваших клієнтів від типових атак, перелічених у 10 найновіших загроз безпеці OWASP.
 • NG-WAF: у вас є можливість захистити свою програму за допомогою брандмауера веб-програм нового покоління. Окрім топ-10 уразливостей OWASP, він допомагає запобігти загрозам API та розгорнути моніторинг у реальному часі для найскладніших хакерських дій.

Панель управління

Панель керування G-Core Labs CDN чудова з точки зору зовнішнього вигляду та використання. Його інтерфейс має сучасний дизайн, інтуїтивно зрозумілий і зручний у використанні. Ви бачите, що всі служби розташовані зліва, щоб було зручно переміщатися.

Користуватися ним легко як новачкам, так і досвідченим користувачам. Досвідчені користувачі також можуть використовувати API для налаштування та оновлення параметрів CDN. Ви можете вимкнути або ввімкнути свій CDN простим клацанням, миттєво очистити кеш і видалити функції, які вам більше не потрібні.

Функції панелі керування:

 • Живий чат: Ви можете швидко зв’язатися з їхньою командою підтримки через чат і отримати відповіді на свої запитання. Існує також база знань, до якої можна звернутися для відповіді на поширені запитання.
 • Додавання користувачів: надайте членам вашої команди доступ до панелі керування та додайте більше учасників.
 • Детальна статистика: отримуйте детальну статистику в реальному часі, аналізуючи дані за обсягом трафіку, коефіцієнтом звернень до кешу, кодами відповідей, кількістю запитів тощо за останні три місяці. Ви також отримуєте вичерпні звіти про доставку вмісту. Це допоможе вам оцінити ефективність вмісту та розробити стратегії для покращення.
 • Двофакторна автентифікація: двофакторна автентифікація ввімкнена, щоб забезпечити покращений захист вашого облікового запису від загроз.

Розташування центрів обробки даних

G-Core пропонує одне з найкращих мереж покриття в усьому світі. Його центри обробки даних розташовані на шести континентах. Усі вони оснащені найновішим апаратним і програмним забезпеченням і мають першокласні функції безпеки як у приміщеннях, так і в системах у них. У них понад 140 точок присутності.

 • Північна Америка: зараз вони мають центри обробки даних у Сіетлі, Сан-Хосе, Саннівейлі, Лос-Анджелесі, Денвері, Далласі, Маямі, Атланті, Манассасі, Ешберні, Нью-Йорку, Чикаго, Макаллені, Міннеаполісі, Торонто, Сантьяго-де-Керетаро та Гватемалі. Заплановані місця: Фенікс, Бостон і Панама.
 • Південна Америка: Богота, Гуаякіль, Ліма, Сантьяго-де-Чилі, Буенос-Айрес, Форталеза, Сан-Паулу та Ріо-де-Жанейро, а заплановане розташування – Порто-Алегрі.
 • Європа: Мадрид, Париж, Лондон, Рига, Стокгольм, Мілан, Франкфурт, Амстердам, Прага, Львів, Київ, Бухарест, Будапешт, Варшава та інші, з багатьма запропонованими місцями, такими як Осло, Цюріх, Рим тощо.
 • Африка: Йоганнесбург, Луанда та Лагос, а заплановані міста – Каїр, Найробі, Кейптаун тощо.
 • Азія: Мумбаї, Катманду, Дакка, Алмати, Ташкент, Бішкек, Душанбе, Сеул, Токіо, Осака, Маніла, Гонконг, Бангкок, Ханой, Сінгапур, Мушкет, Дубай, Доха, Дамаск, Кувейт тощо. Пропоновані міста: Хайдарабад, Ченнаї, Нью-Делі, Карачі, Ер-Ріяд тощо.
 • Австралія: Сідней і Мельбурн, а заплановані міста – Перт і Окленд.
  Як дізнатися, чи є у вас Shadowbanned на Reddit

Інтеграція

У вас є можливість інтегрувати багато служб і інструментів із G-Core Labs CDN, щоб розширити його функціональність і полегшити собі життя. Ви можете додати та підключити його за допомогою плагінів для CMS, Terraform, Grafana, зовнішніх сертифікатів SSL тощо.

Огляд G-Core Labs CDN: продуктивність

Коли ви порівнюєте CDN на основі їх продуктивності, ви повинні взяти до уваги кілька факторів:

 • швидкість
 • Кількість відвідувачів
 • Місцезнаходження відвідувачів
 • Розмір і тип файлу
 • Як часто ви їх оновлюєте
 • Веб-програми, які ви використовуєте.

Якщо змінити будь-який із цих факторів, результати можуть відрізнятися. Тому для порівняння CDN найкраще порівняти їхній середній час відповіді. Це цінний показник, який може приблизно сказати вам, наскільки швидка служба CDN.

Давайте подивимося, як це працює, а також розглянемо інші фактори, щоб зрозуміти продуктивність цього CDN в цілому.

Час реакції

Середній час відгуку G-Core Labs CDN є одним із найкращих у всьому світі – 30 мс. Це показник того, скільки в середньому часу потрібно серверу, щоб повернути запитані дані користувачеві, який робить цей запит.

Швидкість G-Core Labs CDN може бути ще вищою в деяких місцях, наприклад у Європі. Цей CDN перевершує багатьох інших конкурентів у цьому відношенні, що робить його одним із найпоширеніших сервісів CDN у світі. Насправді G-Core Labs CDN поступається CDN-сервісам таких великих компаній, як AWS, Akamai і Fastly, і випереджає багато CDN-сервісів, як-от Azure і Cloudflare.

Крім того, його ефективність на різних континентах відрізняється. У Європі та Південній Америці його час відгуку неймовірно швидший, тоді як в Океанії, Північній Америці та Африці він має помірний час відгуку.

Новітні технології

CDN використовує найновіші апаратні та програмні конфігурації своїх серверів, достатньо потужні, щоб витримувати великі навантаження в години пік. Вони використовують високопродуктивні ЦП, як-от масштабовані процесори Intel Xeon (Ice Lake) третього покоління. Це дозволяє CDN пропонувати постійну продуктивність і радувати користувачів безперебійними послугами.

Балансування навантаження

G-Core Labs CDN використовує балансування навантаження, щоб допомогти розподілити ваш вхідний трафік між кількома периферійними серверами. Це робить контент доступним для користувачів весь час, навіть коли сервер стає офлайн або тимчасово недоступним.

G-Core Labs CDN розгортає ці сервери в різних місцях по всьому світу. Це також дозволяє клієнтам вибирати найближчі доступні центри обробки даних для цільової аудиторії, щоб швидше обслуговувати їхні сайти та контент програми.

Крім того, G-Core Labs забезпечує автоматичне обчислення навантаження на всіх своїх серверах CDN, щоб запропонувати високу швидкість доставки та найвищу доступність вмісту для кінцевих користувачів у всьому світі.

Час роботи

Ви отримаєте більший час безвідмовної роботи, оскільки компанія прагне підтримувати стабільну безвідмовну роботу на рівні 100%. Його функції безпеки та балансування навантаження гарантують, що ніщо не може знизити його продуктивність. Балансування навантаження розподіляє трафік між різними точками присутності, забезпечуючи належну роботу кожного сервера без збоїв і простоїв.

У поєднанні високого часу безвідмовної роботи з широким покриттям мережі G-Core Labs це вирівнює навантаження на сервер, що забезпечує високу швидкість навіть у години пік.

Миттєве очищення кешу

G-Core Labs дозволяє миттєво очищати кеш кількома клацаннями. Використовуючи цю функцію, ви можете негайно надати своїм користувачам найновішу версію вмісту. Це корисно, коли ви зіткнулися з раптовими стрибками трафіку або хочете оновити вміст програми чи веб-сайту.

Крім того, кешування на стороні сервера гарантує, що ваші найчастіше відвідувані сторінки та вміст завжди будуть доступні на кеш-серверах G-Core Labs CDN. Це призводить до швидшої доставки вмісту. Ви також можете використовувати кешування на стороні сервера для розширень файлів, рядків запитів, файлів cookie, URL-адрес тощо.

Таким чином, G-Core Labs CDN може забезпечити гідну продуктивність, як багато корпоративних CDN, але за доступною ціною.

Огляд G-Core Labs CDN: простота використання

Завдяки інтуїтивно зрозумілому управлінню та вражаючим функціям G-Core CDN простий у використанні як для початківців, так і для досвідчених користувачів. Ви можете швидко налаштувати його протягом 15 хвилин.

 • Створіть свій обліковий запис безкоштовно
 • Налаштуйте свій ресурс CDN
 • Інтегруйте свій веб-сайт або додаток із G-Core Labs CDN

І готово!

Ви також можете інтегрувати інші служби, як-от плагіни, інструменти CMS, рішення візуалізації тощо, із цим CDN і отримувати більше задоволення від роботи з ним. Крім того, вам не потрібно вручну змінювати посилання на кешований вміст під час налаштування CDN для вашого сайту чи програми. Все автоматично, щоб ви могли розслабитися.

  Повний посібник із виявлення фальшивих відгуків на Amazon

Будь то зміна будь-яких налаштувань чи перевірка продуктивності, усе легко завдяки чудовим функціям цієї CDN.

G-Core Labs CDN огляд: випадки використання

Ось кілька поширених випадків використання G-Core Labs CDN:

Ігри: G-Core Labs CDN допоможе вам розмістити важкі відеоігри по всьому світу. Потужні технології можуть значно зменшити навантаження на сервери під час пікових навантажень.

Стимінг і відео. Використовуйте CDN для доставки своїх відео у форматі 4K без затримок і буферизації, незалежно від того, де знаходяться ваші користувачі. Допомагає під час:

 • Онлайн-трансляції на переважну кількість глядачів без додаткових витрат
 • Передача відео у форматі Full HD, 3D, 4K і 360 градусів на будь-який пристрій.
 • Повторна трансляція контенту на платформах соціальних мереж
 • Пропонуючи аналітику в реальному часі та дані про трафік
 • Захист вашого вмісту від зловмисників і неавторизованих користувачів.

Сервери: придбайте CDN для своїх серверів, щоб знизити витрати на інфраструктуру та підтримувати доступність ресурсів постійно, навіть під час раптових стрибків трафіку. Крім того, це також допоможе вам увімкнути керування доставкою через Terraform та API.

Веб-сайти: G-Core Labs CDN розширить можливості вашого веб-сайту чи програми та допоможе йому отримати вищий рейтинг у пошукових системах. Він також захищатиме дані транзакцій за допомогою сертифікатів SSL і HTTP/2. Крім того, швидка доставка вмісту підвищить лояльність ваших клієнтів і збільшить час, який вони проводять на вашому сайті.

WordPress: ви можете автоматично замінити поточні статичні посилання посиланнями CDN G-Core Labs. Вам не потрібно змінювати код веб-ресурсу.

Медіа: використовуйте CDN, щоб швидше доносити новини до вашої аудиторії та підтримувати доступ до вмісту постійно.

Зображення та файли: ви можете використовувати CDN із WebP і Brotli, щоб швидше завантажувати картки продуктів і зображення. CDN також допоможе вам пришвидшити швидкість завантаження вашого магазину в будь-якій країні та несправно справлятися з навантаженням під час розпродажів.

Реклама: використання цього CDN підвищить ефективність вашої кампанії та зменшить затримки під час завантаження реклами. Таким чином, ви можете швидко розгортати свої оголошення та постійно бути в пам’яті своїх клієнтів.

Огляд G-Core Labs CDN: підтримка

G-Core Labs CDN пропонує цілодобову підтримку клієнтів за допомогою квитка, електронної пошти та чату. Їхня служба чату не схожа на інші з дратівливими ботами; це насправді круто та дає точні та корисні відповіді. Вам знадобиться кілька хвилин, щоб отримати відповідь.

Подібним чином, їхні квитки та послуги електронної пошти також хороші. Представники знають і підтримують, щоб допомогти вам на кожному кроці. Незалежно від того, чи потрібна вам допомога з налаштуванням чи інша підтримка, пов’язана з обслуговуванням, ви можете покластися на них. А якщо ви хочете отримати відповіді на деякі поширені запитання, ви можете прочитати їхню вичерпну базу знань.

Огляд G-Core Labs CDN: ціни

G-Core Labs CDN пропонує конкурентоспроможні ціни для клієнтів у всьому світі. Усі вибрані плани включають 14-денний БЕЗКОШТОВНИЙ пробний період або 300 ГБ трафіку. Після завершення пробного періоду вибраний план буде активовано.

Ось деякі з планів, які вони пропонують:

 • БЕЗКОШТОВНО: цей план безкоштовний і може використовуватися для особистих блогів і сайтів. Ви отримаєте 140 точок доступу, 1 ТБ трафіку, базовий захист WAF, L3 і L4.
 • ПОЧАТОК: це коштує 40 доларів США на місяць за 1,5 ТБ трафіку, 140+ PoPs та інші функції.

Інші плани також доступні за вищою ціною.

Висновок: чи варто розглядати його покупку?

G-Core CDN це, безсумнівно, виняткова служба CDN із вражаючими функціями, продуктивністю, вбудованим захистом і підтримкою. Він також оснащений зручною панеллю керування та простий у використанні як для початківців, так і для досвідчених користувачів.

Найкраще в CDN G-Core Labs полягає в тому, що ви отримуєте всі ці фантастичні пропозиції за доступною ціною, значно нижчою, ніж у багатьох постачальників послуг. Отже, інвестування в цей CDN може бути розумним.

Однак важко визначити, наскільки добре цей CDN може працювати для вас, оскільки це залежить від кількох факторів, як-от налаштування, доступ до розширених функцій, місцезнаходження, кількість відвідувачів тощо. Тому я рекомендую вам скористатися їхньою безкоштовною пробною версією та випробувати CDN самостійно. Якщо вам це подобається, ви можете почати з їх БЕЗКОШТОВНОГО або платного плану.