Швидко, як розетка

| | 0 Comments| 9:59 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Повербанк Ugreen із швидкою зарядкою потужністю 145 Вт може швидко заряджати ваші пристрої, його достатньої ємності, щоб п’ятикратно зарядити більшість телефонів. Він також має точний РК-індикатор рівня потужності.
  • Павербанк порівняно легкий, його приємно тримати в руках, він важить лише 503 г. Його двоколірна зовнішня оболонка та гумова текстура знизу забезпечують приємне захоплення, хоча це магніт для відбитків пальців.
  • Powerbank дозволяє заряджати три пристрої одночасно, завдяки двом портам USB-C і одному порту USB-A. Незважаючи на те, що він не може забезпечити максимальну потужність для всіх портів одночасно, він може забезпечити достатньо енергії, наприклад, заповнити 15-дюймовий MacBook Air менш ніж за годину.

Блок живлення Ugreen із швидкою зарядкою може видавати 145 Вт і має ємність 90 Вт-год — цього більш ніж достатньо, щоб кілька разів заряджати телефон, але все ще достатньо мало, щоб відповідати вимогам авіаперельоту. Він також має три порти, що дозволяє поповнювати три пристрої одночасно.

UGREEN Power Bank 145W (25000mAh)

UGREEN Power Bank потужністю 145 Вт поміщає портативний акумулятор у вашу кишеню, що дозволяє швидко й одночасно заряджати кілька пристроїв. Незважаючи на це, він безпечний для польотів, що дозволяє брати його на борт літака без ризику конфіскації.

Бренд UGREEN

Ємність акумулятора 25000mAh / 90Wh

Порти 2x USB-C / 1x USB-A

Вага 503 г (17,4 унції)

Розміри 16,3 х 8,4 х 2,8 см

Технологія акумулятора Li-ion

Час заряджання змінним струмом 1 година 40 хвилин

Багатозарядний? Так

РК-екран

Безпечний політ Так

плюси

  • Швидко заряджає ваші пристрої
  • Ємності достатньо для п’ятикратної зарядки більшості телефонів
  • Точний РК-індикатор рівня потужності

мінуси

  • Кабель USB-C із комплекту може мати кращу якість

Повстяний чохол і кабель для зарядки в комплекті

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Повербанк Ugreen із швидкою зарядкою поставляється в простій білій коробці з коротким кабелем USB-C і повстяним чохлом. Фетровий мішок – це приємно, оскільки він може допомогти захистити гладкі поверхні павербанка від вм’ятин і подряпин.

  Як увімкнути або вимкнути синхронізацію в Chrome

Однак кабель USB-C, що входить у комплект, дещо дешевий. Незважаючи на те, що він досить товстий, він короткий, всього 53 см, і для зовнішнього покриття використовується матеріал, схожий на пластик — не те високоякісне текстильне переплетення, якого я звик очікувати від інших преміальних кабелів USB-C від Ugreen.

Тим не менш, я почав використовувати павербанк прямо з коробки, оскільки він був заповнений приблизно на 25%, коли я його розпаковував — цього було достатньо, щоб повністю зарядити мій iPhone 14 Pro Max.

Відносно легкий і приємний для тримання

Повербанк Ugreen із швидкою зарядкою важить 503 грами (17,7 унції), що є важким. Він майже такий самий за вагою, як мій старий (але більшої ємності) 111 Вт/год, лише 530 грамів.

Однак півкілограма – це легко. Це приблизно третина ваги 15-дюймового MacBook Air або стільки ж, скільки важить iPad 6.

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Сам павербанк має чудову двоколірну зовнішню оболонку. Він має сіру пластикову кришку з атласним покриттям і чорну нижню поверхню з текстурою, схожою на гуму. Завдяки цим бітам 145-ватний швидкий зарядний пристрій Ugreen приємно тримати в руках, хоча чорна основа є магнітом для відбитків пальців.

Тим не менш, я думаю, що Ugreen зробив це, щоб павербанк мав краще тертя, коли він встановлений на поверхню. Це зменшує ймовірність того, що він буде ковзати, не даючи йому впасти зі столу та забрати з собою телефон.

Окрім цього, павербанк також має точний екран, який показує, скільки заряду залишилося. Ви можете побачити, скільки у вас заряду батареї, від 0 до 100 — вам не потрібно покладатися на чотири маленькі світлодіодні лампочки та оцінювати, чи залишилося у вас 25 або 1% заряду.

Швидко заряджайте три пристрої

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Однією з найкращих переваг павербанку Ugreen є те, що ви можете заряджати три пристрої одночасно. Він має два порти USB-C, один із яких здатний заряджати при колосальній потужності 140 Вт, а інший забезпечує більш розумні 65 Вт. Він також має порт USB-A, який заряджається на 22,5 Вт.

Однак це не означає, що акумулятор швидкої зарядки Ugreen може забезпечити максимальну потужність на всі три порти одночасно. Ось розподіл, який показує, що він може забезпечити, коли використовується кілька портів (читайте за стовпцями, наприклад: якщо у вас 100 Вт від порту USB-C 1, ви можете отримати або 20 Вт з двох решти портів, або 45 Вт лише з другого порт USB-C).

  10 найкращих шаблонів GoodNotes для ідеального цифрового планування

USB-C1 140 Вт

100 Вт

100 Вт

100 Вт

USB-C2

20 Вт

45 Вт

20 Вт

USB-A

20 Вт

22,5 Вт

20 Вт

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Ви також можете помітити невелику невідповідність. Коробка рекламує 145 Вт, тоді як найшвидший порт USB-C приносить лише 140 Вт. Це тому, що загальна ємність відноситься до комбінації виходів USB-C1 і USB-C2. Тим не менш, 140 Вт — це достатньо потужності — достатньо, щоб ваш порожній 15-дюймовий MacBook Air перевищив 50% менш ніж за годину.

Щоб перевірити, наскільки швидко він може подавати електроенергію, я розрядив свій 15-дюймовий MacBook Air до нуля та повністю зарядив його, використовуючи лише акумулятор живлення Ugreen 145 Вт із швидкою зарядкою та зарядний кабель MagSafe. Знадобилася година і шістнадцять хвилин, щоб зарядити мій ноутбук до 91%, а заряд акумулятора залишався на 12%.

Його ємність 25000 мА/год і 90 Вт/год дозволяє зарядити 15-дюймовий MacBook Air один раз. Більше того, оскільки він не перевищує ліміту в 100 Вт·год, встановленого FAA для акумуляторів живлення, ви можете безпечно брати його на борт авіалайнерів, не побоюючись, що TSA або агент конфіскує його.

Швидко стікає, швидко наповнюється

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Оскільки блок живлення може швидко подавати живлення на ваші пристрої, ви також швидко розвантажуєте ємність: менше ніж за годину, якщо максимальна потужність портів становить 145 Вт.

Тим не менш, він також досить швидко заряджається, близько 65 Вт, тому для його зарядки потрібно всього годину сорок хвилин. Незважаючи на те, що це повільніше, ніж у більшості смартфонів і ноутбуків, пам’ятайте, що цей зарядний пристрій може повністю зарядити смартфон приблизно п’ять разів — і зробити це також швидко!

Поточна зарядка, щоб ваші пристрої були зарядженими

Джоуї Моралес / MakeUseOf

Більшість павербанків вимикаються, коли виявляють, що зарядка завершена. Однак це означає, що ви не можете скористатися перевагами крапельної зарядки, щоб переконатися, що акумулятор повністю заряджений. На щастя, Ugreen 145W Fast Charging Power Bank дозволяє це зробити, якщо натиснути й утримувати кнопку живлення приблизно три секунди.

  Як скрапувати веб-сайт за допомогою techukraine.net Web Scraping API

Увімкнувши функцію крапельної зарядки, ви можете використовувати зарядний пристрій для зарядки телефону чи планшета під час перегляду фільму в літаку. Коли ви досягнете пункту призначення, ви гарантовано матимете повний заряд батареї — більше не потрібно тримати телефон підключеним до незручно громіздкого зарядного пристрою під час пересування.

Це також корисно, якщо ви хочете спати біля свого телефону, але не маєте розетки, щоб зарядити його на ніч. Завдяки функції крапельної зарядки ви будете прокидатися з повністю зарядженим телефоном.

Найкраще для подорожей

Ugreen 145W Fast Charging Power Bank — це чудовий спосіб заряджати ваші пристрої під час одноденних подорожей. Він може зарядити ваш ноутбук, смартфон і смарт-годинник одночасно або повністю зарядити ваш iPhone кілька разів і залишити трохи для крапельної зарядки.

Він також швидко заряджає ваші пристрої, ніби ви вмикаєте свій смартфон або ноутбук просто від розетки. Це мінімізує час, необхідний для повного заряджання смартфона підключеним до нього. І як тільки ви зарядите сам павербанк, вам знадобиться менше двох годин, щоб отримати його на 100%.

Ви отримуєте всі ці функції та багато іншого в гарно упакованому корпусі, зберігаючи середню вагу акумулятора на 20000 мАг. Отже, якщо ви часто літаєте або їздите на потязі, їздите на великі відстані та не маєте достатньо USB-портів у машині, щоб поділитися ними, або любите працювати надворі, де немає легкодоступної розетки, вам це потрібно швидко зарядний павербанк від Ugreen.

UGREEN 145W Power Bank (25000mAh)

UGREEN Power Bank потужністю 145 Вт поміщає портативний акумулятор у вашу кишеню, що дозволяє швидко й одночасно заряджати кілька пристроїв. Незважаючи на це, він безпечний для польотів, що дозволяє брати його на борт літака без ризику конфіскації.

Бренд UGREEN

Ємність акумулятора 25000mAh / 90Wh

Порти 2x USB-C / 1x USB-A

Вага 503 г (17,4 унції)

Розміри 16,3 х 8,4 х 2,8 см

Технологія акумулятора Li-ion

Час заряджання змінним струмом 1 година 40 хвилин

Багатозарядний? Так

РК-екран

Безпечний політ Так