Швидко опануйте швидке читання за допомогою веб-додатку Readsy

Давайте подивимося правді в очі: в Інтернеті багато вмісту, і ви повинні задатися питанням, чи може бути простий спосіб скоротити свій список читання та покращити темп, з яким ви читаєте? Є один простий метод, який називається швидкісним читанням. Швидке читання дає змогу читати текст швидше, миготаючи його перед очима по одному слову. Є багато програм, які пропонують прискорене читання або використовують цю технологію по-своєму. Якщо ви хочете покращити швидкість читання, зберігаючи при цьому той самий рівень розуміння, вам допоможе програма швидкого читання Readsy.

Readsy — це веб-додаток, який робить читання веселим і дозволяє швидше вивчати слова та розуміти речення. У додатку в основному використовується науково розроблена методологія швидкого читання під назвою Spritizing, яка дозволяє зосередитися на одному слові за раз і зменшити навантаження на мозок і очі під час розуміння простих і складних речень. Методика була розроблена стартап-компанією Spritz і з тих пір виявилася надзвичайно корисною для мас.

  Samsung роздуває все за допомогою McAfee — навіть Smart TV

Повертаючись до Readsy, програма дає змогу чітко виконувати швидке читання, і її можна легко використовувати без створення облікового запису. Інтерфейс простий і зручний у навігації.

Додаток дозволяє додавати текст для читання різними способами. Ви можете скопіювати його, скажімо, із такого повідомлення в блозі та вставити його на сайт, або завантажити файл, який ви хочете прочитати у форматі TXT або PDF , і він перетворить його у версію для читання. . Інший спосіб вказати текст на Readsy – це вказати URL-адресу веб-сторінки, а потім Readsy автоматично витягне текст зі статті. Ви можете вручну встановити швидкість читання в словах на хвилину (wpm), яка може складати від 200 до 400 слів на хвилину.

  Що означає «ITT» і як ви його використовуєте?

Який би спосіб ви не вибрали, ви можете почати читати текст, натиснувши кнопку “Готово!” кнопка, розташована внизу. Після цього вся веб-сторінка тьмяніє, за винятком лише фактичного віджета швидкого читання. Потім Readsy представляє кожне слово в швидкій послідовності, і ви можете контролювати швидкість WPM в будь-який час.

Загалом, чудова програма, яка покращує швидкість читання.

Відвідайте Readsy