Швидко відповідайте на повідомлення Skype зі спливаючого вікна [Jailbreak]

| | 0 Comments| 3:50 PM
Categories:

Skype — одна з тих програм, які обов’язково повинні бути встановлені всіма, хто має смартфон. Яким би чудовим додаток не був, він трохи повільний. Це зрозуміло, оскільки додаток призначений не лише для надсилання текстових повідомлень, а й для відео- та голосових дзвінків. Це не означає, що люди не збираються використовувати його для швидкого надсилання повідомлень, і коли ви отримуєте миттєве повідомлення в Skype, потрібно трохи почекати, перш ніж програма запуститься, і ви зможете відповісти на нього. Крім того, вам доведеться залишити програму, якою ви зараз користуєтесь. QuickReplyer For Skype — це налаштування Cydia вартістю 2,99 доларів у сховищі BigBoss, яке додає можливість швидкої відповіді для Skype. Ця опція з’являється на заблокованому екрані, у Центрі сповіщень і під час використання програми. В якості попередньої умови на вашому пристрої має бути встановлено Couria.

  Як створити більше місця для оновлення iPhone або iPad

Після встановлення перейдіть до налаштувань Couria і торкніться там Skype, щоб увімкнути QuickReplyer для Skype. Ви можете заблокувати налаштування за паролем (якщо ввімкнено). Налаштування запропонує вам ввести код, якщо ваш пристрій заблоковано або розблоковано.

Торкніться «Інші параметри», де ви можете додати індикатор G, щоб виділити групове повідомлення, а також вибрати, скільки років має бути історія повідомлень, що відображається у спливаючому вікні. Окрім відповіді за допомогою текстового повідомлення, ви також можете відповісти зображенням зі спливаючого вікна.

Налаштування працює добре, але за $2,99 користувачі можуть очікувати трохи більше, оскільки ви можете отримати досить пристойну програму в App Store за таку саму ціну. Отже, які функції можуть зробити додаток більш вартим? Фільтр, можливо, пропускає лише найважливіші повідомлення, оскільки це не підтримується програмою Skype за замовчуванням.

  Lyrics Finder знаходить тексти пісень і додає їх у ваші MP3-файли

Я також був трохи розчарований тим, як налаштування працює на екрані блокування та в Центрі сповіщень. Я думав, що це буде ближче за функціями до того, як користувачі зможуть відповідати на повідомлення в iOS 8, але це не так. Ви не можете відповісти з нього безпосередньо. Його торкніться, і з’явиться спливаюче вікно, що означає, що, якщо ви не перемикаєтеся на саму програму, ви точно не відповідаєте на повідомлення безпосередньо з Центру сповіщень. Це все одно краще перемикатися на саму програму, і ви більше не залишаєте поточну програму, щоб використовувати Skype, тому залежно від того, наскільки ви використовуєте її спочатку, налаштування може бути того варті, як воно є.

  Як використовувати Systemd для переліку служб