Швидкий пошук і вибір папок під час збереження закладки [Chrome]

| | 0 Comments| 7:50 AM
Categories:

Нещодавно я прибрав фантастичний безлад, який був моїми закладками, і з тих пір намагаюся підтримувати їх чистими. У цій спробі я додав багато нових папок із найдивнішими іменами, щоб знати, які посилання я зберіг на них, коли дивлюся на панель закладок через місяць або близько того. Проблема в тому, що коли я вперше організував свої закладки, я зміг сортувати папки за назвою. Менеджер закладок, а згодом і панель закладок, не сортують автоматично нові папки за тією ж умовою, тому всі нові папки, які я додав, відображаються в безпорядковому порядку. Це проблематично, оскільки я не можу легко знайти потрібну папку з (дуже) довгого списку папок, які я створив, тому Fast Bookmark є моїм новим улюбленим розширенням Chrome. Це дозволяє мені шукати папку в моїх закладках і фільтрувати результати під час їх введення. На відміну від відкриття довгого списку папок, я можу шукати їх.

  Як обмежити, хто може відповідати на ваші твіти

Швидка закладка додає кнопку поруч із рядком URL, і вам доведеться використовувати її замість звичайної кнопки закладки. Ви все одно можете редагувати назву закладки, яку ви зберігаєте (я не роблю, хоча я впевнений, що пізніше пошкодую).

Коли ви знайдете посилання на закладку, натисніть кнопку і в полі «Папка» почніть вводити назву папки, до якої потрібно зберегти посилання. Якщо ви не можете згадати назву, ви все одно можете вручну шукати список із цього самого спадного меню. Після того, як ви виберете папку та відредагуєте назву, натисніть «Надіслати».

Одна моя перевага з цим розширенням полягає в тому, що якщо я хочу додати нову папку, що мені потрібно робити час від часу, я не можу використовувати це розширення для цього. Мені доводиться по черзі використовувати кнопку закладки за замовчуванням і кнопку закладки розширення відповідно до ситуації.

  Як зробити відео спогадів на iPhone

Fast Bookmark шукає папки досить швидко, щоб виправдати свою назву, але я розчарований тим, що розширення не дозволяє користувачам також додавати теги. У мене є проблема з більшістю розширень закладок, тобто вони ніколи не є повним пакетом. Навіть функція закладок за замовчуванням не дозволяє додавати теги. Це не тільки означає, що мені потрібно встановити ще одне розширення для виконання цієї роботи, але й те, що під час додавання закладки потрібно більше кроків. Незважаючи на це, Fast Bookmark отримує постійне місце в моєму браузері.

Установіть швидку закладку з Веб-магазину Chrome

  Як отримати редактор коду під час дзвінка в Skype