techukraine.net techukraine.net Швидка зарядка до п’яти пристроїв одночасно за допомогою настільного зарядного пристрою UGREEN Nexode 300 Вт GaN

Швидка зарядка до п’яти пристроїв одночасно за допомогою настільного зарядного пристрою UGREEN Nexode 300 Вт GaN

| | 0 Comments| 9:09 AM
Categories:

Ви втомилися чекати, поки ваші пристрої зарядяться? Ви мрієте про зарядний пристрій, який зможе зарядити ваші гаджети за рекордно короткий час, при цьому ставлячи на перше місце безпеку та екологічність? Ваші мрії стали реальністю з Настільний зарядний пристрій UGREEN Nexode 300 Вт GaN. Оскільки ми вітаємо цю новаторську інновацію на ринку 5 вересня, готуйтеся працювати над своїми пристроями швидше, розумніше та екологічніше, ніж будь-коли!

Представляємо Nexode 300W

Випустивши настільний зарядний пристрій Nexode 300W GaN, UGREEN продовжує розширювати межі технологій заряджання. Цей інноваційний пристрій відповідає зростаючому попиту на швидші й універсальніші варіанти зарядки. Незалежно від того, чи є ви професіоналом, який жонглює кількома пристроями, технічно підкована людина, яка вимагає найкращого, чи хтось із кількома пристроями, які потрібно постійно заряджати (як більшість із нас), Nexode 300W тут, щоб задовольнити ваші потреби в зарядці.

  Виправити помилку Black Ops 3 ABC на PS4

Одночасне заряджання без зусиль

Часи пошуку доступних розеток або визначення пріоритету, який пристрій заряджати першим, минули. The Nexode 300W має вражаючий набір портів – 4 USB-C і 1 USB-A – що дозволяє заряджати до 5 пристроїв одночасно. Від смартфонів і планшетів до ноутбуків та інших гаджетів, цей зарядний пристрій допоможе вам. Вам не потрібно носити з собою кілька зарядних пристроїв і кабелів; Nexode 300W — це ваше універсальне рішення.

Неперевершена потужність із PD 3.1

Оснащений найновішими протоколами швидкої зарядки PD 3.1 і QC3.0, Nexode 300W забезпечує неперевершену зарядну потужність для ваших пристроїв. Протокол PD 3.1 забезпечує сумісність з різними пристроями та забезпечує швидку зарядку. Незалежно від того, чи заряджаєте ви свій смартфон для швидкої зарядки, чи заряджаєте ноутбук для виконання важливих завдань, Nexode 300W може впоратися з усім.

Безпека понад усе

Прихильність UGREEN до безпеки очевидна в передових функціях Nexode 300W. Вбудована система Thermal GuardTM відстежує зміни температури в режимі реального часу, забезпечуючи захист від перегріву, перезаряду та надмірних струмів. Завдяки 6000 вимірювань температури за хвилину ви можете бути впевнені, що під час заряджання ваші пристрої в надійних руках.

  Оцініть ефективність свого веб-сайту за допомогою цих 7 інструментів оцінювання

Форма зустрічається з функцією: досконалий дизайн

The Nexode 300W це не просто технологічне диво – це візуальне твердження. Цей зарядний пристрій, укладений у вогнестійкий і вогнестійкий корпус із міцного ПВХ, поєднує в собі стиль і довговічність. Космічний сірий колір із матовими чорними акцентами випромінює вишуканість, що робить Nexode 300W бажаним доповненням до будь-якого робочого простору чи будинку.

Зелені технології для сталого майбутнього

Прихильність UGREEN до відповідальності за навколишнє середовище проявляється в технології GaN Nexode 300W. Завдяки використанню інтегральних схем на основі нітриду галію цей зарядний пристрій зменшує викиди вуглекислого газу до 30% і зменшує споживання енергії. Позитивний вплив на навколишнє середовище, насолоджуючись найкращими можливостями заряджання – це відмінність Nexode 300W.

  Як оцінити та проаналізувати гарне фото

Беріть свій UGREEN Nexode 300 Вт

Очікування закінчилося. Починаючи з 5 вересня, настільний зарядний пристрій UGREEN Nexode 300W GaN доступний для придбання за роздрібною ціною 269 доларів США в США. Ви можете знайти його на Amazon і UGREEN, забезпечуючи легкий доступ до цього кардинального рішення для зарядки. Якщо ви перебуваєте у Великобританії, ви можете знайти його на Amazon UK за £269,99 або далі Amazon ЄС за 259,99 євро.

Спадщина технологічних інновацій UGREEN продовжується з Nexode 300W. Прагнувши постачати високоякісні продукти, UGREEN зарекомендував себе як надійний бренд, який є синонімом досконалості. Оновіть свою зарядку за допомогою настільного зарядного пристрою Nexode 300W GaN і відчуйте майбутнє технології зарядки. Беріть свій Nexode 300W 5 вересня та оптимізуйте зручність жонглювання кількома пристроями!

Це спонсорована публікація. Вибір продуктів і думки, висловлені в цій статті, надані спонсором і не відображають редакційне керівництво MakeUseOf або його співробітників.