Шанувальники найвищого рівня, низька ціна

| | 0 Comments| 9:35 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Arctic P12 PWM PST — це високопродуктивний корпусний вентилятор для ПК, який пропонує вражаючі можливості охолодження за доступною ціною.
  • Технологія PWM Sharing (PST) від Arctic значно полегшує установку, управління кабелями та керування вентиляторами.
  • Він тихий, ефективний і забезпечує значне зниження температури.

Arctic P12 PWM PST — це вражаючий високопродуктивний вентилятор для ПК, який конкурує з Noctua і Be Quiet! з його низьким рівнем шуму та ефективними можливостями переміщення повітря. Незважаючи на вже доступну ціну, він все ще знаходить спосіб додати більше цінності завдяки PST від Arctic. Ця технологія послідовного з’єднання значно спрощує керування вентилятором, прокладку кабелю та встановлення.

Я не можу придумати ПК-вентилятор, який забезпечить кращу віддачу за ваші гроші.

Arctic P12 PWM PST

Arctic P12 PWM PST — це комп’ютерний вентилятор з оптимізованим тиском, який працює так само тихо й потужно, як і вентилятори високого класу. Він оснащений регульованою швидкістю вентилятора за допомогою ШІМ і може бути підключений послідовно за допомогою технології Arctic PWM Sharing Technology (PST), що дає змогу керувати декількома вентиляторами за допомогою одного ШІМ-роз’єму без потреби в концентраторі вентиляторів або розгалужувачах.

Торгова марка ARCTIC

Розміри 120x120x25 мм (4,7×4,7×1 дюйм)

Напруга 12В

Рівень шуму ~20 дБ

Потужність повітряного потоку 56,3 кубічних кубічних футів/95,70 м³/год

Діапазон обертів 200-1800 об/хв

плюси

  • Доступний і поставляється в упаковках по п’ять штук
  • Чудовий потік повітря навіть через решітки та радіатори
  • PST усуває потребу в ШІМ-розгалужувачах або концентраторах вентиляторів
  • Безшумна робота навіть на повній швидкості
  • Низький звук сприятливий для вух
  Блокувати всі сторінки за допомогою Star Wars

мінуси

  • Дроти можуть бути занадто короткими для великих корпусів

Ніяких дурниць, від ціни до коробки та продукту

Джет Борха / MakeUseOf

Я втомлювався від моїх старих вентиляторів із корпусом RGB. Я хотів вентилятори без RGB, але з найвищою продуктивністю за ці гроші. Саме тоді я згадав Arctic P12, доступний вентилятор, який виглядав круто і справляв серйозне охолодження.

Загалом я замовив вісім вентиляторів, що склало приблизно 7 доларів за вентилятор — це набагато менше, ніж майже 35 доларів за один чорний вентилятор Noctua.

Джет Борха / MakeUseOf

Коробки були прості. Він містив лише вентилятори та чотири гвинти для кожного вентилятора. Окремі коробки мали більше візуальних зображень, тоді як п’ять упаковок були в коричневій картонній коробці з наклейкою, яка вказувала на характеристики та характеристики. Також дуже цінується QR-код, який веде безпосередньо до посібника зі встановлення.

Джет Борха / MakeUseOf

Вболівальники відчували себе здоровенними та сильними, незважаючи на те, що вони всі пластикові. Гладке, матове чорне покриття на всьому з досить довгим кабелем. Агресивний удар вентиляторів виглядає лякаюче, і, схоже, він добре працює, проштовхуючи повітря крізь стек ребер, решітки та фільтри.

Встановлення: швидке та просте завдяки PWM Sharing (PST)

Джет Борха / MakeUseOf

Я встановив три вентилятори спереду для всмоктування, два у верхній частині корпусу та один ззаду біля портів вводу-виведення для випуску. І, нарешті, два для заміни штатного вентилятора для процесорного кулера. Мені довелося купити додаткові кліпи вентилятора ЦП для одного вентилятора та повторно використати кліпи зі старого вентилятора для другого вентилятора.

  Перетворення відео для міжплатформного перегляду: Wondershare Video Converter [Review]

Джет Борха / MakeUseOf

Єдина невелика проблема, яку ви матимете під час встановлення, це керування кабелем, який підключатиметься до роз’ємів PWM материнської плати. Потім ви можете підключити вентилятори послідовно, підключивши його до роз’єму PWM Sharing (PST) і обмотуючи додатковий кабель навколо вентилятора, щоб обмежити роз’єднання кабелів.

Завдяки PST від Arctic мені потрібно було використовувати лише три роз’єми ШІМ, щоб керувати всіма вісьмома вентиляторами. Один роз’єм PWM для трьох передніх впускних вентиляторів, один для трьох витяжних вентиляторів, а потім роз’єм PWM для двох вентиляторів системи охолодження процесора.

Звучить, рухається та виглядає як ніндзя

Джет Борха / MakeUseOf

Увімкнувши ПК після встановлення, він запрацював одразу без збоїв. Кожен вентилятор обертався, і я майже нічого не чув.

Я налаштував криву вентилятора в BIOS, щоб обертатися до 100%, коли мій процесор досягає 55 °C, щоб підтримувати низьку температуру. Коли я запустив стрес-тест процесора, я все ще майже нічого не чув, навіть якщо вентилятори були на 100%. На додаток до низького рівня шуму, його звук низький, що робить його менш чутливим для вух.

Для продуктивності мій Ryzen 9 3900x з 12 ядрами працює під повним навантаженням. Він працював при 85 °C під час стрес-тесту при 100% навантаженні. З Arctic P12 температура не перевищувала 76 °C під повним навантаженням. Значне зниження температури на 9 °C завдяки двом вентиляторам на кулері процесора та ефективним вентиляторам, які пропускають більше повітря через решітки та радіатор.

  Як встановити гостьові доповнення на VirtualBox

Для ігор і продуктивності графічного процесора моя GTX 1080 Ti піднялася від 70-71 °C до 68-69 °C при повному навантаженні, а середня температура ЦП залишалася нижче 60 °C, оскільки він не був під повним навантаженням. Я вже використовую високу швидкість вентилятора для свого GPU, тому шум вентилятора Arctic P12 і підвищення продуктивності не такі значні. Але це знизило температуру мого графічного процесора в режимі очікування з приблизно 54 °C до нижче 50 °C.

Чи варто купувати Arctic P12 PWM PST?

Arctic P12 PWM PST відповідає всім вимогам для мене, і я впевнений, що він задовольнить і ваші потреби. Якщо вам потрібен RGB або білий вентилятор, Arctic також має їх. Високопродуктивний, тихий з низьким звуком і дуже доступний? Важко рекомендувати щось інше, якщо ви не маєте бюджету на Lian Li UNI Fan або просто не любите темно-коричневу естетику Noctua.

Arctic P12 PWM PST

Arctic P12 PWM PST — це комп’ютерний вентилятор з оптимізованим тиском, який працює так само тихо й потужно, як і вентилятори високого класу. Він оснащений регульованою швидкістю вентилятора за допомогою ШІМ і може бути підключений послідовно за допомогою технології Arctic PWM Sharing Technology (PST), що дає змогу керувати декількома вентиляторами за допомогою одного ШІМ-роз’єму без потреби в концентраторі вентиляторів або розгалужувачах.