Шановний розробнику! Ось чому я не куплю ваш додаток

| | 0 Comments| 1:37 PM
Categories:

У своїй роботі я тестую багато програм. Я шукаю за ними, оцінюю їхню корисність, випробовую їх, а потім, коли я виявляю, що програма працює достатньо добре або вирішує реальну проблему, я переглядаю її для наших читачів. Це звучить як весела робота, і оскільки я продовжував тестувати та переглядати все більше і більше програм, я помічав ознаки того, що робить хороший додаток. Але я не надто розумний, щоб вловити ці ознаки; це побічний продукт досвіду, і де я можу визначити, хороший додаток чи поганий, просто подивившись на знімки екрана та прочитавши короткий опис, це не надійна перевірка. Розробники так само розумні (якщо не більше) у грі, ніж я, і вони не дають мені права. У такі моменти справжня перевірка хорошого додатка зводиться до одного й лише одного; особливості.

Перш ніж перейти до деталей, я збираюся розповісти, які ознаки, здавалося б, хорошого додатка. Оцінки та огляди не є частиною рівняння, тому що моя робота – переглядати нові, невідкриті програми, ті, які ще не пробував, і розповідати людям про це, щоб їм не доводилося шукати й експериментувати з додатками самостійно.

Дизайн: не помиляйтеся, що це те, що дає вам змогу зайти у двері. Дизайн – це не колірна тема, яку ви використовуєте, не те, наскільки вишукана графіка, наскільки мінімальний інтерфейс. Це всі ці речі. Коли я дивлюся на хороший дизайн, я дивлюся, наскільки простим додатком користуватися, переміщатися та розуміти його для звичайного користувача.

Які проблеми це вирішує? Це ключове питання, яке я задаю, коли дивлюся на програму, будь-яку програму. Новий додаток для скорочення URL-адрес випускається, можливо, щотижня, але зараз їх так багато, що вирішити це вже не проблема. Багато файлообмінних служб взяли на себе зобов’язання запропонувати скорочені URL-адреси та виключити посередника. Програма або служба ПОВИННІ вирішувати реальну проблему. Він повинен задовольняти справжню потребу людей. Те, що хтось його розробив, не обов’язково означає, що він корисний. Корисність – це поняття, пов’язане з вирішенням проблем. Якщо мені доводиться годинами думати, щоб просто придумати використання програми чи служби, це дійсно не корисно.

Спробуйте, перш ніж купувати: на wdzwdz ми рідко розповідаємо про програми чи послуги, які не мають безкоштовної версії, щоб наші читачі могли спробувати. Часто, коли ми знаходимо платний додаток, який вартий огляду, ми намагаємося запропонувати нашим читачам безкоштовні копії. І саме цей останній критерій підводить мене до того, чому я буду або не буду оновлювати додаток.

  Horizonate — це інструмент керування завданнями, орієнтованим на дату, для невеликих команд

SleepBetter – приклад

Кілька днів тому я переглянув програму під назвою SleepBetter. Це додаток, який обіцяє кращий сон, і одного цього твердження достатньо, щоб змусити мене спробувати його принаймні. Програма не тільки має чудовий дизайн, але й вирішує справжню проблему, з якою стикаються багато людей; погано спить. Звісно, ​​найголовнішим є той факт, що у нього є безкоштовна версія, яку ви можете спробувати самі. Якщо вам подобається те, що пропонує програма, ви можете оновити та розблокувати додаткові функції (а також видалити дратівливу рекламу). І якщо ви хочете ще більше доказів того, що ця програма чудова, подивіться на компанію, яка його розробила; Runtastic. Вони створюють чудові програми для здоров’я та фітнесу, і якщо це не говорить вам, наскільки це може бути чудовим, то що означає?

У SleepBetter є все для цього, але я вирішив, що він ніколи не буде коштувати невеликої ціни 1,99 доларів за оновлення. Після використання протягом тижня SleepBetter не допомагає мені спати краще. Це допомагає мені прокидатися в певний час, і програма будильника на моєму телефоні чудово працює.

Що пішло не так?

Там, де програма поставила прапорці у всіх прапорцях, які зробили її гарною програмою, головне запитання, яке я задав собі, коли думав про оновлення, — що я насправді купую тут? Про-версія пропонує налаштування будильника, відстеження снів, детальну статистику та вплив місячного циклу на ваш сон.

У мене вже є додаток для будильника, він працює нормально, і я можу налаштувати його скільки завгодно. Я мрію про те, щоб мене переслідували, впали чи пропустили іспит. Напінити, промити, повторити. статистика? Звичайно, мені подобаються кругові діаграми на стінах з текстом, але я також люблю добре спати.

Тепер місячний цикл і його ефекти виглядають цікавими; Дослідження показали, що повний місяць або дні навколо нього можуть призвести до меншого сну для деяких людей і перевертнів. Це справді призводить до зниження рівня мелатоніну, гормону, який регулює ваш цикл сну, і це, безумовно, кваліфікується як функція, гідна оновлення.

Про-версія SleepBetter розповість мені, як фізичні вправи, пізня їжа, стресовий день і вживання кофеїну впливають на мій сон. Безкоштовна версія враховує їх як єдине ціле, а професійна версія розповість мені, який прямий вплив кожного з них. Ось де я називаю блеф програми.

  Як використовувати кілька підписів електронної пошти в Gmail

Починають з’являтися тріщини

Незважаючи на те, що я займаюся фізичними вправами, їду пізно або взагалі пропускаю вечерю, маю напружений день і навіть вживаю кофеїн лише за годину до сну або не роблю жодного з цих речей, додаток день за днем ​​повідомляє мені, що я спав на 98% ефективності. Моя ефективність сну не змінюється незалежно від того, якою була моя діяльність до здачі. Можна подумати, що споживання кави трохи знизить ефективність сну, але цього не відбувається. Про що саме говорить ця статистика ефективності сну?

Додаток жодного разу не згадує цикли REM, але продовжує розповідати мені, що я спав на 98% ефективності лише за 5 годин сну. Те, що я прокинувся, не означає, що я добре відпочив. Насправді ця статистика, той факт, що вони неймовірні, і те, що фактори, які повинні на них впливати, не мають жодної різниці, що відштовхнуло мене від оновлення. Місячні цикли, можливо, варті оновлення, але статистику сну, яку я отримую з безкоштовною версією, так важко повірити, що я думаю, що місячні цикли можуть мати подібний (читай: нульовий) вплив на мій сон.

Це те, на що мені знадобилося 7 днів і 7 ночей, щоб усвідомити, що б програма не запропонувала мені після оновлення до неї, безкоштовна версія вже розчарує. Функції не дають. І, зрештою, мова йде про особливості.

Серія Infinity Blade – ще один приклад

Я не граю багато. Мобільні ігри для мене зазвичай є способом вбити час або відмінним способом уникнути розмови з людьми. У моєму телефоні є такі ігри, як Candy Crush, Letterpress, Cut the Rope і Tall Chess. Прості маленькі ігри, які розслаблюють і стимулюють розум (Candy Crush не входить). Деякий час два роки тому чудові люди, які стоять за серією Infinity Blade, вирішили зробити Infinity Blade I безкоштовним на Великодні чи Різдвяні свята (я забув, які саме). Блоги, що висвітлюють ігри, захоплюються цією грою, і вона безкоштовна протягом обмеженого часу. Я вирішив, що спробувати нічого страшного.

Мені сподобалася гра; це було розважально. Це зруйнувало моє безглузде самонадумане уявлення про те, що ігри на iPhone 4 ніколи не принесуть задоволення. Розробники чудово попрацювали над сюжетною лінією, зброєю, бронею, монстрами, сценами, ігровим процесом, усім. Від графіки у мене потекли слини. Я купив і другий, і третій томи цієї гри і проходив кожну гру більше одного разу. Я ніколи не нудьгував і не відчував, що витратив на це гроші даремно

  Як відключити "Зробити з того місця, де ви зупинилися" в MS Word

Ця гра виконала обіцянку розваги, і вона вартувала своєї ціни. Більше того, ця програма продала мені наступні два томи. Жодна реклама не спонукала мене купити Infinity Blade II та Infinity Blade III, тоді не було жодних рекламних акцій і, звичайно, не було жодного пробного періоду. Я ні про що не шкодую.

Яблуко та апельсини?

Я щойно порівняв програму здоров’я з грою. Ви можете сказати, що це несправедливо, але оскільки обидва намагаються заробити гроші, намагаючись змусити користувачів купувати їх або їх наступні/профі-версії, це означає, що вони обидва мають одну ціль. І досягнення цієї мети для обох додатків означає, що вони повинні виконувати те, що обіцяють. Це може бути розвага, або це може зрозуміти наше фізичне самопочуття та способи його покращення.

Infinity Blade — це гра, і App Store переповнений іграми. Додатку нелегко виділитися, якщо це дійсно хороший додаток. Це має бути розважальним, і Infinity Blade — це. Це шалено добре.

SleepBetter конкурує з програмами для здоров’я, яких набагато менше в порівнянні з іграми та навіть категорією фотографії. Він надходить від великої компанії, і це чудова рекомендація. Це не дає.

Висновок

Версія цієї статті TL;DR полягає в тому, що програма має надаватися, або люди не збираються оновлювати. Повинно бути досить легко зрозуміти, що саме завдяки функціям люди оновлюються, але деякі розробники програм не розуміють цього. Це не є складною концепцією і не є секретом, тому що багато розробників також зрозуміли це правильно. Функції мають значення і роблять додаток вартим оновлення. З огляду на те, що я купив програми погоди, ігри, програму для відстеження періоду, чудовий додаток для керування даними для моїх даних 3G та Wi-Fi, серед іншого, немає жодного жанру додатків, до яких я б стримався, оскільки програма робить те, що обіцяє зробити.