Чудовий спосіб стежити за вхідними дверима

| | 0 Comments| 11:46 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Інтелектуальна камера дверного дзвінка Ecobee забезпечує відео 1080p із кутом огляду по вертикалі 175 градусів для чіткого та повного огляду вашого під’їзду.
 • Настроювана зона активності та діапазон виявлення радара допомагають мінімізувати небажані сповіщення від камери дверного дзвінка.
 • Для доступу до записаного відео потрібна підписка, але вона доступна і розблоковує додаткові функції безпеки з іншими пристроями Ecobee.

Камери дверних дзвінків — чудовий спосіб стежити за вхідними дверима. Окрім забезпечення цілодобового спостереження, камера Smart Doorbell Camera Ecobee має унікальну інтеграцію з іншими продуктами компанії для розумного будинку.

Розумна камера дверного дзвінка Ecobee

$151 $160 Заощадьте $9

Розумна камера дверного дзвінка Ecobee забезпечує ідеальний спосіб уважно стежити за вхідними дверима. Окрім відео 1080p, камера має вертикальне поле огляду 175 градусів, тож ви можете бачити те, що відбувається на вашій веранді зверху вниз без ефекту «риб’ячого ока». Щоб відключити небажані сповіщення, ви можете створити зону активності та налаштувати діапазон виявлення радара. Smart Focus панорамує та масштабує, щоб ближче розглянути відвідувачів.

Вам потрібна підписка, щоб переглядати записане відео, але це недорого, а також розблоковує кілька функцій безпеки з іншими пристроями Ecobee.

Роздільна здатність 1080p

Поле зору 175 градусів по вертикалі

Джерело живлення Дротове

Торгова марка Ecobee

Потрібний концентратор №

Інтеграції Amazon Alexa, Apple HomeKit

Робочі межі від -13°F до 113°F (від -25°C до 45°C)

Розміри 5,35 дюйма x 1,85 дюйма x 1,14 дюйма

плюси

 • Різке, чітке відео 1080p
 • 175-градусне вертикальне поле зору забезпечує повний огляд вашого ганку
 • Сумісність з Amazon Alexa та Apple HomeKit
 • Відео в реальному часі можна переглядати на термостаті Ecboee
 • Може використовуватися як частина більшої системи домашньої безпеки Ecboee

мінуси

 • Для доступу до записаного відео потрібна підписка
 • Немає підтримки Google Home
 • Затримка під час доступу до Live View

Встановлення камери дверного дзвінка

Брент Діркс / MakeUseOf

Продукти «Розумний дім» здебільшого прості в установці. Але, як і у випадку з інтелектуальними термостатами та інтелектуальними замками, дротові камери дверних дзвінків потребують значного обсягу знань «зроби сам».

У той час як деякі камери дверного дзвінка живляться від батареї та вимагають набагато менше роботи, Ecobee Smart Doorbell Camera використовує існуючу домашню проводку від традиційного дверного дзвінка. Цілодобове живлення дає багато переваг, і вам ніколи не доведеться турбуватися про зарядку чи заміну батареї. Єдиним недоліком дротової камери дверного дзвінка є те, що якщо вимкнеться електрика, камера не працюватиме.

Якщо вас цікавить розумний дверний дзвінок, обов’язково відвідайте Засіб перевірки сумісності Ecobee перед здійсненням покупки. Він пропонує всю необхідну інформацію, щоб визначити, чи можна використовувати камеру дверного дзвінка. Навіть якщо ваш дім сумісний із відеодзвінком, Ecobee пропонує a мережа кваліфікованих спеціалістів який може подбати про встановлення за додаткову плату.

Але якщо ви готові зробити це самостійно, Ecobee надає повні інструкції через програму Ecobee, які також знадобляться вам пізніше, щоб використовувати камеру дверного дзвінка. Разом із камерою дверного дзвінка Ecobee надає необхідний адаптер дзвінка та інші кріплення. Вам знадобиться викрутка Philips, дриль, свердло для кладки та гострогубці.

  Виправте помилку Model Bind на телевізорі Samsung

По-перше, якщо ви хочете, щоб дверний дзвінок використовував наявний дзвінок, вам потрібно буде встановити адаптер дзвінка в приміщенні. Це забезпечує належне живлення камери дверного дзвінка. Ви можете використовувати цей дзвінок або отримувати сповіщення за допомогою дзвінка від іншого продукту Ecobee, як-от розумного термостата чи внутрішньої камери. Також можна використовувати Amazon Echo або Apple HomePod, щоб почути дверний дзвінок.

Потім ви приєднаєте нову камеру дверного дзвінка до наявних проводів від попереднього дверного дзвінка. Супутня програма Ecobee, яку вам потрібно буде використовувати для керування камерою, пропонує вичерпний посібник зі встановлення.

Оскільки я замінював інший розумний відеодверний дзвінок, встановлення Ecobee зайняло у мене близько 30 хвилин. Якщо це ваш перший розумний відеодверний дзвінок, це може зайняти більше часу залежно від багатьох факторів, як-от довжина проводів живлення та свердління отворів для задньої панелі.

Працює з Apple HomeKit і Amazon Alexa

Брент Діркс / MakeUseOf

Розумна камера дверного дзвінка сумісна з Apple HomeKit і Amazon Alexa. Мені вдалося додати камеру дверного дзвінка до мого Apple Home під час добре продуманого процесу налаштування, який включає підключення камери до домашньої Wi-Fi.

Завдяки Apple HomeKit ви можете переглядати камеру дверного дзвінка в режимі реального часу через програму Home або Apple TV. Коли хтось дзвонить у двері, ви також можете побачити сповіщення та поговорити з особою за допомогою двостороннього зв’язку. На жаль, камера дверного дзвінка не підтримує Apple HomeKit Secure Video, що забезпечує деякі переваги, зокрема використання існуючого сховища iCloud.

Використовуючи Alexa, ви можете бачити, коли хтось дзвонить у двері, або переглядати в реальному часі на пристрої Echo. Ви також можете поспілкуватися з відвідувачем.

Як і в HomeKit, немає можливості переглядати записане відео. Для цього вам знадобиться програма Ecobee.

Одним із найбільших недоліків камери Ecobee Smart Doorbell Camera є те, що немає вільного доступу до записаного відео. Вам знадобиться стандартна підписка, яка коштує 5 доларів на місяць або 50 доларів на рік, щоб отримати доступ до 30-денної історії відео, виявлення пакетів і розширених push-повідомлень для однієї камери.

Ви можете перейти на повну підписку за 10 доларів США на місяць або 90 доларів США на рік; який забезпечує історію відео, виявлення пакетів і розширені push-повідомлення для необмеженої кількості камер і професійного моніторингу 24/7.

Без підписки ви все ще можете спілкуватися з людьми біля дверей, отримувати сповіщення про виявлення людини чи руху та переглядати фотознімки руху чи події з людьми.

У сучасному розумному домі важко знайти можливість переглядати записане відео без підписки. Інші розумні відеодзвінки не вимагають підписки, але варіант Ecobee все ще має багато переваг.

Завжди стежить за вхідними дверима

Розумна камера дверного дзвінка Ecobee забезпечує якість відео 1080p. Незважаючи на те, що деякі відеодзвінки доступні з вищою роздільною здатністю, до 4K, у мене не виникло жодних проблем із опцією Ecobee. Відео було якісним та чітким у будь-який час доби.

  10 найкращих інструментів Outlook PST для відновлення видалених електронних листів

Мій дверний дзвінок знаходиться під критим ганком і в тіні протягом більшої частини дня, але я міг бачити деталі при яскравому світлі у своєму дворі та далі без жодних проблем.

Відмінною особливістю є вертикальне поле огляду 175 градусів. Це дозволяє мені бачити весь ґанок, включаючи поставки, залишені на доріжці. Інші відеодверні дзвінки пропонують подібне поле зору, але мають сильний ефект «риб’ячого ока». Відео Ecobee виглядає чудово та не страждає від тих самих проблем.

У темний час доби функція нічного бачення працює добре та показує суттєві деталі, що завжди допомагає розпізнавати обличчя та інше на вашому ганку.

Існують додаткові способи скоротити кількість небажаних сповіщень, як-от від гілки дерева, що надувається. Ви можете встановити зону активності, де буде виявлено активність. Додаток-супутник також дозволяє налаштувати діапазон виявлення радара в камері дверного дзвінка. Є чотири діапазони для вибору: 7 футів, 10 футів, 20 футів і 30 футів.

Smart Focus також є ще однією чудовою функцією. Незважаючи на те, що його вимкнено за замовчуванням і наразі в програмі зазначено як бета-версію, він може панорамувати та масштабувати, щоб тримати в полі зору рух, людей і пакети. Коли він активний, він почне збільшуватися, коли, наприклад, кур’єр підійде до ваших дверей із посилкою. Функція працювала достатньо добре, але оскільки саме відео має роздільну здатність 1080p, результати збільшення не були особливо вражаючими. Але це може бути те, що ви захочете використати, якщо у вас є довша площа ганку.

Я був задоволений загальним враженням від відео, з одним суттєвим застереженням. Незважаючи на те, що камера інтелектуального дверного дзвінка Ecobee сумісна з Wi-Fi 2,4 і 5 ГГц, у додатку Apple Home або в додатку Ecobee інколи виникала велика затримка під час запуску перегляду в реальному часі. Час від часу я чекав до 10 секунд, щоб відкрити живий перегляд. Моєю першою думкою була проблема з моїм сітчастим Wi-Fi, але, трохи покопавшись, я виявив, що камера дверного дзвінка добре підключена до бездротової мережі 5 ГГц. І я мав вузол eero трохи більше ніж на 20 футів у моїй вітальні.

Як не дивно, коли натискали дверний дзвінок або я отримував сповіщення про рух або пакет, відео було доступне негайно. Ймовірно, це тому, що камера дверного дзвінка не активувалася і була готова відправити відео в реальному часі.

Більша частина системи домашньої безпеки

Брент Діркс / MakeUseOf

Ви, мабуть, знаєте, що модельний ряд розумних термостатів Ecobee є одними з найкращих на ринку, що дозволяє заощаджувати гроші на рахунках за опалення та охолодження тощо. А якщо у вас є преміальний термостат Ecobee, ви можете унікально використовувати його з камерою дверного дзвінка компанії.

Після того, як хтось натисне дверний дзвінок, на екрані термостата з’явиться зображення в реальному часі. Ви можете поговорити з людиною та закінчити відео. Не потрібно було діставати телефон, щоб побачити, хто за дверима, це чудово.

  11 найкращих генераторів заголовків на основі штучного інтелекту, щоб покращити вміст

Незважаючи на те, що екран термостата трохи більше чотирьох дюймів заввишки та завширшки, я міг легко побачити та почути людину біля вхідних дверей. Використання термостата як спеціального інтелектуального відеоекрану для термостата не звучить як природне поєднання, але воно працює надзвичайно добре.

Інші члени моєї сім’ї зазвичай не прив’язані до пристроїв розумного дому, і всі насолоджувалися тим, що могли самі бачити зображення в реальному часі замість того, щоб запитувати мене, хто за дверима.

Брент Діркс / MakeUseOf

Ecobee також пропонує додатковий SmartSensor, який може контролювати, коли вікно чи двері відкриті чи закриті. Поєднайте їх із розумним термостатом і камерою дверного дзвінка, і ви зможете створити недорогу систему безпеки. Термостат також виконує роль концентратора для всієї системи, дозволяючи встановлювати та вимикати охорону.

Разом із опціями відеозапису стандартний план передбачає інтелектуальне виявлення тривоги та нагадування про необхідність поставити вашу систему на озброєння, коли вдома порожньо. Повний план також забезпечує цілодобовий професійний моніторинг. Це вражаюча угода для такої послуги, особливо порівняно з варіантами інших конкурентів.

Я пробував набір, який включав термостат і два розумні датчики разом із відеодзвінком. Справжньою перевагою системи є її простота. Це чудово для кожного вдома, коли він може ставити та знімати систему з охорони безпосередньо на клавіатурі термостата разом із програмою.

Очевидно, що це не замінить повноцінний варіант, можливість скористатися перевагами професійного моніторингу за 10 доларів на місяць — це чудово та забезпечує душевний спокій майже кожному.

Інтелектуальна камера дверного дзвінка Ecobee: перлина чудової екосистеми

Незважаючи на те, що для перегляду записаного відео вам знадобиться підписка, Smart Doorbell Camera від Ecobee забезпечує чудовий спосіб побачити відвідувачів, захистити від піратів на під’їзді та забезпечити безпеку вашого будинку.

Хоча камера дверного дзвінка є чудовим вибором, сумісність з іншими продуктами Ecobee для створення повноцінної, але недорогої системи домашньої безпеки є справжньою видатною особливістю. Якщо у вас уже є термостат Ecobee Smart Thermostat Premium, додати відеокамеру дверного дзвінка буде простою справою. Навіть якщо ні, ви можете додати його пізніше.

Розумна камера дверного дзвінка Ecobee

$151 $160 Заощадьте $9

Розумна камера дверного дзвінка Ecobee забезпечує ідеальний спосіб уважно стежити за вхідними дверима. Разом із відео 1080p камера має вертикальне поле огляду 175 градусів, тож ви можете бачити те, що на вашій веранді зверху вниз без ефекту «риб’ячого ока». Щоб відключити небажані сповіщення, ви можете створити зону активності та налаштувати діапазон виявлення радара. Smart Focus панорамує та масштабує, щоб ближче розглянути відвідувачів.

Вам потрібна підписка, щоб переглядати записане відео, але це недорого, а також розблоковує кілька функцій безпеки з іншими пристроями Ecobee.

Роздільна здатність 1080p

Поле зору 175 градусів по вертикалі

Джерело живлення Дротове

Торгова марка Ecobee

Потрібний концентратор №

Інтеграції Amazon Alexa, Apple HomeKit

Робочі межі від -13°F до 113°F (від -25°C до 45°C)

Розміри 5,35 дюйма x 1,85 дюйма x 1,14 дюйма