techukraine.net techukraine.net Чудовий вибір для компаній і приватних осіб

Чудовий вибір для компаній і приватних осіб

Categories:

У цьому цифровому світі неможливо переоцінити значення проксі-серверів у різноманітній онлайн-діяльності.

Проксі-сервери відіграють ключову роль від веб-збирання для бізнес-аналітики до захисту особистої конфіденційності

Smartproxy виділяється як чудове рішення, здатне задовольнити потреби як компаній, так і окремих осіб. Користувачі можуть обійти геоблокування, цензуру та обмеження вмісту, які накладають різні онлайн-платформи.

У регіонах із суворою політикою інтернет-цензури Smartproxy надає спосіб вийти за межі таких обмежень.

Ви можете обійти фільтри контенту урядового чи мережевого рівня, спрямувавши свій Інтернет-трафік через проксі-сервери, розташовані в регіонах, де немає законів про цензуру.

У цій статті ми надамо чіткий огляд кожної служби Smartproxy і інструменту скребка. Перед цим давайте розберемося, яка роль проксі-серверів у веб-переробці та конфіденційності в Інтернеті.

Важливість проксі-серверів у веб-скрапінгу та конфіденційності в Інтернеті

Веб-збирання передбачає вилучення даних із веб-сайтів шляхом надсилання кількох запитів на сервер.

Під час збирання у великому масштабі веб-сайти можуть виявляти та блокувати повторювані запити з однієї IP-адреси, що перешкоджає збиранню необхідних даних.

Проксі-сервери діють як посередники між скребком і цільовим веб-сайтом, направляючи запити через кілька IP-адрес. Це допомагає уникнути IP-блокувань і забезпечує безперервне вилучення даних.

Крім того, останнім часом конфіденційність в Інтернеті викликає дедалі більше занепокоєння.

Оскільки кіберзагрози та витоки даних зростають, використання проксі під час перегляду веб-сторінок додає додатковий рівень безпеки, маскуючи справжню IP-адресу користувача.

Знайомство зі Smartproxy

Smartproxy – це проксі-сервер і постачальник рішень для збору веб-даних, який працює з 2018 року.

Спочатку він починався як проксі-інфраструктура на основі самообслуговування. Вони пропонують низку типів проксі-серверів, включаючи IP-адреси домашніх, мобільних і центрів обробки даних з різних місць у всьому світі.

Пізніше вони розширили свій бізнес, щоб охопити широкий спектр потреб у зборі даних за допомогою понад 50 мільйонів проксі-серверів і різноманітних рішень для веб-скопіювання.

Smartproxy — це не просто проксі-сервер, це повна екосистема даних як послуг. Найкраще в Smartproxy те, що він пропонує клієнтам навіть послуги Global & Rotating Proxies.

Глобальні проксі: вузол зворотного підключення для націлювання на IP-адреси в будь-якій точці світу, включаючи націлювання на рівні штату чи міста.

Чергові проксі-сервери: розширена змінна мережа, яка змінює проксі-сервери для кожного запиту або підтримує ту саму IP-адресу протягом визначених інтервалів.

Як і мережа Tor – ротаційні проксі передбачають часту зміну IP-адрес, які використовуються для підключення до Інтернету. Така динамічна ротація IP-адрес запобігає відстеженню веб-сайтами вашої активності в Інтернеті на основі незмінної IP-адреси.

  Як викривити текст у PowerPoint

Smartproxy надає різноманітні проксі-рішення та інструменти копіювання для задоволення різних потреб і випадків використання.

Пропоновані типи проксі

Smartproxy пропонує 6 типів преміум-проксі для обходу геообмежень і IP-блокувань. Усі ці проксі-сервери надають етичні IP-адреси з великими пулами та мають гнучкі варіанти ціноутворення.

#1. Житлові проксі

Житлові проксі надавати IP-адреси, отримані від реальних пристроїв, таких як домашні комп’ютери та мобільні пристрої. Вони роблять ваші запити більш схожими на запити звичайних користувачів, що дає вам доступ до даних із різних місць і станів.

Доступ: 40 млн.+ реальних IP-адрес і HTTP(ів) + SOCKS5

Локації: понад 195 локацій у будь-якому місті світу

Ціноутворення: від 8,5 дол. США на місяць для моделі з оплатою по ходу роботи. Дивіться повністю ціноутворення подробиці тут.

#2. Статичні (ISP) резидентні проксі

Статичні проксі-сервери Інтернет-провайдера забезпечує послідовну та надійну продуктивність. Статичні проксі-сервери зберігають ту саму IP-адресу протягом більш тривалого часу, що може бути корисним для певних завдань, які вимагають узгодженішої ідентифікації.

Особливості: Неперевершена швидкість і стабільність

Ціни: від 28 доларів США на місяць для моделі Nano. Отримайте персональну пропозицію для корпоративної моделі від ціноутворення сторінки.

#3. Мобільні проксі

Мобільні проксі використовувати IP-адреси з мобільних пристроїв, які забезпечують схожий на мобільний перегляд. Вони підходять для завдань, де потрібно емулювати мобільних користувачів або отримувати доступ до даних з різних місць мобільної мережі.

Пул IP-адрес: понад 10 мільйонів мобільних IP-адрес із етичних джерел

Розташування: понад 130 місць і понад 700 ASN

Ціни: Ціна починається від 21 долара США за гігабайт для моделі з оплатою за використання, або ви також можете отримати підписку на місяць.

#4. Проксі центру обробки даних

Проксі центру обробки даних це IP-адреси центрів обробки даних. Вони пропонують стабільність і швидкість, що робить їх ідеальними для завдань, які вимагають високошвидкісних з’єднань і великих обсягів запитів.

Пул IP-адрес: понад 100 тисяч IP-адрес центру обробки даних

Глобальна доступність: у всьому світі

Ціноутворення: ціна починається від $30/місяць за базову версію на 50 ГБ. Ви можете вибрати опцію «оплата за IP» або «оплата за ГБ».

#5. Виділені проксі-сервери центру обробки даних

Виділені проксі-сервери центру обробки даних надавати ексклюзивний доступ до приватних IP з центрів обробки даних. Це забезпечує посилений контроль над використанням вашого проксі та може бути корисним для конкретних проектів.

Право власності: повний контроль і право власності на IP-адреси приватних центрів обробки даних із США

Ціноутворення: за 3 IP – 7,5 дол. США на місяць (послідовна модель). Відвідайте ціноутворення сторінку для більш детальної інформації

  Виправте помилку Office 365: ім’я файлу недійсне під час збереження

#6. Розблокувальник сайту

The Розблокувальник сайту Ця функція допомагає подолати перешкоди, які створюють веб-сайти з вдосконаленими механізмами запобігання скрапінгу. Це дозволяє отримувати доступ і збирати дані з веб-сайтів, з яких інакше було б важко отримати інформацію.

Функціональність: посиліть веб-збирання, отримуючи доступ до даних у реальному часі із складних веб-сайтів

Ось як працює механізм розблокування.

Ціна: 14 доларів США за ГБ для моделі nano. Див ціноутворення подробиці тут.

Типи пропонованих скребків

Smartproxy також пропонує різноманітні інструменти збирання та API, які розроблені для потреб вилучення даних.

#1. API сканування соціальних мереж

Функціональність: видобувайте структуровані дані в режимі реального часу з популярних платформ соціальних мереж, таких як Instagram, TikTok, Twitter і Reddit. Спробуйте це API звідси.

Випадок використання: цей API дозволяє користувачеві збирати дані з платформ соціальних мереж для аналізу та моніторингу.

#2. API сканування SERP

Функціональність: насолоджуйтесь комплексним рішенням для копіювання сторінок результатів пошукової системи (SERP), включаючи Google та потенційно інші пошукові системи. Спробуйте це API звідси.

Випадок використання: цей API корисний для відстеження рейтингу та продуктивності пошукових систем.

Ви навіть можете перевірити, як працює цей SERP Scraping API за допомогою демонстраційного майданчика.

#3. eCommerce Scraping API

Функціональність: збирайте чітко структуровані дані електронної комерції, надіславши лише один запит API. Спробуйте це API звідси.

Випадок використання: він призначений для отримання даних про продукт, інформації про ціни, оглядів та інших відповідних даних з онлайн-магазинів і веб-сайтів електронної комерції.

#4. API веб-збирання

Функціональність: збирайте відповідні дані з Всесвітньої павутини в масштабі з високим рівнем успіху. Спробуйте це API звідси.

Випадок використання: цей API надає універсальне рішення для завдань веб-збирання, яке дозволяє користувачам отримувати дані з веб-сайтів для дослідження й аналізу даних.

#5. Скребок без коду

Функціональність: видалення веб-даних без написання коду. Спробуйте це API звідси.

Випадок використання: скрапер без коду призначений для людей, які, можливо, не мають навичок кодування, але все одно хочуть виконувати веб-скрапінг. Він надає настроюваний інтерфейс для налаштування та виконання завдань збирання без необхідності ручного кодування.

Усі ці API для копіювання мають безкоштовний пробний період, що дає змогу відчути їхні можливості на власні очі, не потребуючи кредитної картки. Ця пробна версія дає вам змогу оцінити API і визначити, чи відповідають вони вашим потребам у зборі даних.

Smartproxy: підтримка клієнтів

Красива бізнес-леді телемаркетинговий персонал працює з новою командою колег в офісі кол-центру

Ви можете зв’язатися з командою підтримки Smartproxy електронною поштою. Вони надали офіційну електронну адресу служби підтримки ([email protected]), куди ви можете надсилати свої запити, проблеми або запити про допомогу. Крім того, Smartproxy пропонує підтримку в чаті на своєму веб-сайті. Щоб ви могли взаємодіяти з представниками служби підтримки в режимі реального часу та отримувати негайну допомогу.

  Посібник із застосування MVP

Він також забезпечує розширений документація на своєму веб-сайті. Це включає в себе поширені запитання та посібники, які відповідають на поширені запитання та допомагають користувачам зрозуміти функціональність інструментів.

Smartproxy надає додаткові інструменти, які покращують взаємодію з користувачем і функціональність проксі-служб, згаданих вище.

Ось огляд цих інструментів.

Браузер X

Браузер X дає змогу керувати кількома обліковими записами одночасно, зберігаючи безпечне середовище. Це особливо корисно для керування кількома соціальними мережами, електронною поштою чи іншими обліковими записами в Інтернеті, не викликаючи проблем із безпекою.

Розширення Chrome

The Розширення Chrome надає основні функції проксі безпосередньо у ваш веб-браузер. Ви можете легко налаштувати проксі-сервери та керувати ними в браузері Chrome за допомогою цього розширення; Це спрощує процес перегляду з підвищеною конфіденційністю та анонімністю.

Надбудова Firefox

The Надбудова Firefox забезпечує таку саму зручність, як і розширення Chrome, яке дозволяє додавати функції проксі до вашого браузера Firefox. Якщо ви віддаєте перевагу використанню Firefox як веб-переглядача, це доповнення дозволяє інтегрувати та керувати проксі-серверами в цьому середовищі.

Генератор адрес

The Генератор адрес Інструмент дає змогу створювати масові списки проксі-серверів без будь-яких проблем. Цей інструмент корисний, коли вам потрібно швидко згенерувати кілька проксі-адрес, наприклад, для великомасштабного збору даних або керування ротацією проксі.

Усі ці інструменти можна безкоштовно завантажити та інтегрувати з проксі-серверами.

Примітка автора✍️

Багато веб-сайтів і онлайн-сервісів використовують геоблокування для обмеження доступу на основі географічного розташування користувача. Різноманітний вибір проксі-серверів Smartproxy, включаючи проксі-сервери для домашніх і мобільних пристроїв, дозволяє користувачам вибирати IP-адреси з різних регіонів.

Користувачі можуть подолати геоблокування та отримати доступ до бажаного вмісту, підключившись через IP-адресу, розташовану в регіоні, де вміст доступний.

Крім того, функція ротаційного проксі передбачає регулярне перемикання IP-адрес. Ця динамічна ротація IP-адрес ускладнює відстеження вашої активності в Інтернеті для веб-сайтів і онлайн-платформ. Це також запобігає заборонам IP.

Сподіваюся, ця стаття допомогла вам дізнатися про те, наскільки Smartproxy є чудовим вибором для компаній і окремих осіб. Вам також може бути цікаво дізнатися про проксі та vpn і про те, що краще.