Чудове апаратне забезпечення, підведене лише веб-програмним забезпеченням

| | 0 Comments| 11:36 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Glowforge Pro — це якісно зроблена та компактна машина з необмеженими творчими можливостями в поєднанні з матеріалами зі штрих-кодом для ідеальних налаштувань різання та гравіювання.
  • Пакет програмного забезпечення лише для Інтернету та майже обов’язкова підписка є недоліками, які ускладнюють виправдання преміальної ціни.
  • Незважаючи на те, що Glowforge Pro ідеально підходить для невеликих компаній-любителів, є більш доступні варіанти для тих, хто хоче працювати зі стандартними розмірами матеріалів або використовувати програмне забезпечення, не засноване на Інтернеті.

The Glowforge Pro — це неймовірно потужна частина апаратного забезпечення, яка пропонує необмежені творчі можливості, особливо в поєднанні з перевіреними матеріалами Proofgrade зі штрих-кодом для ідеальних налаштувань різання та гравіювання. Однак цьому заважає обмежений пакет програмного забезпечення лише для Інтернету та майже обов’язкова підписка, через що важко виправдати преміальну ціну.

Glowforge Pro

Glowforge Pro — це неймовірно потужна апаратна частина, яка пропонує необмежені творчі можливості, особливо в поєднанні з перевіреними матеріалами зі штрих-кодом для ідеальних налаштувань вирізання та гравіювання. Однак цьому заважає обмежений пакет програмного забезпечення лише для Інтернету та майже обов’язкова підписка, через що важко виправдати преміальну ціну.

Бренд Glowforge

Потужність лазера 45 Вт

Розташування камери Так, розташована в центрі

Лише програмне забезпечення для веб-додатків

Робоча зона 279 мм (11 дюймів) x 495 мм (19,5 дюймів)

плюси

  • Добре зроблена, компактна машина
  • Режим Pro Passthrough для роботи з великими дизайнами з автоматичним вирівнюванням
  • Попередній перегляд камери для позиціонування
  • Матеріали Proofgrade автоматично усувають проблеми з налаштуваннями

мінуси

  • Можна використовувати лише з веб-програмою
  • Для основних функцій потрібна дорога підписка

Розпакування та налаштування: потрібно невелике складання

Набір Pro поставляється в трьох пакетах: сам Glowforge Pro, стільниковий гриль і витяжка, а також деякі початкові матеріали. Пакет матеріалів досить щедрий, з двома аркушами прозорого акрилу, фанерою з липи та чорновою дошкою, а потім кількома меншими зразками аркушів твердої деревини та навіть невеликим аркушем шкіри.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Обов’язково збережіть всю упаковку, оскільки вона вам знадобиться для обслуговування, а комплект для заміни коштує 250 доларів США!

Після того, як ви дістали машину з коробки, потрібно трохи побудувати її. До коробки не було посібника; вам потрібно буде перейти на онлайн-портал і зареєструвати свій обліковий запис Glowforge. Можливо, це щадний спосіб підготувати свій обліковий запис і звикнути до ідеї використання онлайн-системи, оскільки це часто трапляється з GlowForge.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Інструкції вичерпні та містять короткі відео, які супроводжують кроки. Ви дійсно не можете помилитися. По дорозі вам потрібно буде відкрутити різні біти, зняти скотч і встановити лазерну головку. Це передбачає просування делікатного стрічкового кабелю, але це настільки складно, наскільки це можливо.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Як останній крок, вам потрібно буде увімкнути машину та підключитися безпосередньо до Wi-Fi з Glowforge; а потім повідомте про свою мережу. Для роботи Glowforge потрібен Wi-Fi; він не може працювати через Ethernet або USB.

На цьому етапі ви повернетесь на веб-сайт, щоб остаточно налаштувати програмне забезпечення… та збільшити вартість підписки Premium.

Потрібна підписка? майже

Подібно до інших верстатів для рукоділля преміум-класу від таких брендів, як Cricut, Glowforge має онлайн-центр творчості, де ви знайдете тисячі фантастичних ідей для рукоділля, але доступ надається за підпискою Premium.

Налаштувавши свій перший Glowforge, ви отримаєте 14 днів безкоштовного доступу до Premium, незалежно від того, що ви виберете далі. У цей момент ви можете натиснути кнопку «Пропустити» і забути про це назавжди, якщо хочете. Ваш Glowforge працюватиме для ваших власних проектів без обмежень. Ну, начебто. У цьому огляді ми поговоримо більше про безкоштовний рівень.

  Як виправити «Провідник файлів не відповідає»[ 7 Solutions]

Крім того, якщо ви погодитеся підписатися на план Premium тут же, ви отримаєте пробний період до 45 днів. Вам потрібно буде додати дані своєї картки, і з вас буде виставлено рахунок, якщо ви не скасуєте підписку, але ви можете будь-коли скасувати підписку до закінчення пробного періоду. Мені вдалося легко це зробити через онлайн-керування обліковим записом без надокучливих телефонних дзвінків. Звичайна ціна становить близько 50 доларів на місяць, якщо ви платите щомісяця, але ви можете знизити її приблизно до 20 доларів, якщо платите щороку.

Компактний дизайн: але це може бути обмеженням

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Glowforge має унікальний дизайн із лазерною трубкою CO2, яка рухається разом із лазерною головкою. Більшість лазерних різаків ховають цю трубку у відсіку на задній панелі й утримують лазер на одній лінії з ріжучою головкою за допомогою серії складних дзеркал. У результаті вийшов дещо компактніший CO2-лазерний різак, ніж інші на ринку, хоча це все ще масивна машина за стандартами будь-якої настільної верстати. Одна камера попереднього перегляду розташована посередині скляної кришки та автоматично оновлюється, коли ви її закриваєте.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

При ширині 97 x Г 54 x В 21,5 см (або Ш 38,2 x Г 21,3 x В 8,5 дюймів) Glowforge Pro майже поміщається на одній із моїх потужних стелажів (Ш 90 x Г 60 см), трохи звисаючи. край. Навпаки, для безпечного розміщення Xtool P2 потрібно було два з них поруч. Фактична робоча зона Glowforge Pro становить 279 мм (11 дюймів) у глибину та 495 мм (19,5 дюймів) у ширину, але вона може вмістити матеріали розміром до 457 x 508 мм (18 x 20 дюймів).

Як і з будь-яким лазерним гравером CO2, вам також слід розглянути, куди буде проходити вихлопний шланг, оскільки дуже важливо мати справу з потенційно токсичними випарами. Шланг входить у комплект, і його можна вентилювати через вікно або до додаткового пристрою для фільтрації повітря.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Останнім фактором є температура. На відміну від 3D-принтерів, які нагріваються самі, CO2-лазери досить чутливі до температури навколишнього середовища. У середині цього огляду зима прийшла в мою гаражну майстерню, і температура впала майже до нуля. Наступного дня я відчув помилку, якої справді не очікував: занадто холодно, — вигукнула машина. Тому мені довелося переосмислити свою ремісничу студію та перемістити бідолашного хлопця в приміщення, де цілий рік він може насолоджуватися температурою вище 15C.

Матеріали Proofgrade: позбавтеся від налаштувань

Як уже згадувалося, якщо ви придбали стартовий пакет із деякими матеріалами, ви побачите, що всі вони мають корисні позначки та містять QR-код. Це для Glowforge, а не для вас, і повідомляє програмному забезпеченню, який саме матеріал ви використовуєте, автоматично та найкращі налаштування для використання. Це усуває звичайну боротьбу з новими матеріалами, щоб спробувати точно визначити, які налаштування працюють найкраще, і якщо ви використовуєте готові дизайни Glowforge, це буквально просто натискання кнопки «Пусти», коли ви вставляєте матеріал.

Тим не менш, я виявив дві невеликі проблеми з матеріалами Proofgrade. По-перше, допуск на аркуші фанери розміром з ліжко було відхилено на частки міліметра, тобто мені довелося силою вставляти його в лоток або трохи збривати збоку. По-друге, повнорозмірний аркуш фактично не можна розрізати до самого краю; ви втрачаєте приблизно по дюйму ліворуч і праворуч. Хоча я розумію переваги можливості помістити більший матеріал і вирізати лише меншу його частину, коли ви купуєте матеріали Proofgrade за преміальною ціною спеціально для цієї машини, здається, що їх можна використовувати для країв- до краю.

Зразки проектів: точність камери може бути проблемою

Джеймс Брюс / MakeUseOf

  11 рішень AI Coach, які допоможуть вам досягти ваших цілей

Якщо ви вирізаєте з чистого шматка матеріалу, з першого разу все вийде добре. Однак для другого тесту я хотів спробувати точність камери. Це передбачало використання попередньо нарізаних заготовок для різдвяних дрібничок і вирівнювання дизайну, який потрібно вирізати з них.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Моя перша спроба була приблизно на дюйм ліворуч; увімкнення та вимикання машини приблизно виправило це. Моя друга спроба все ще була на відстані кількох міліметрів, що є величезним діапазоном, коли ви говорите лише про кілька міліметрів між вашим дизайном і краєм заготовки.

Отже, на цьому етапі я перейшов до етапу калібрування камери. Для цього використовується повнорозмірний порожній шматок чорнової дошки або фанери, щоб витравлювати повторюваний візерунок логотипу Glowforge. Ймовірно, це те, що я повинен був зробити під час налаштування машини, але мій вступний підручник мав збій у «створенні вашого першого дизайну», тому я навіть не знав, що це навіть необхідно.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Після калібрування камери вирівнювання було чудовим, але не ідеальним. Я вибив цю маленьку різдвяну прикрасу менш ніж за 10 хвилин, а пізніше додав текст. Точність краща, коли предмети розміщено в центрі лотка (це логічно, оскільки камера знаходиться посередині кришки).

Тоді я звернувся до матеріалу Proofgrade; його було правильно розпізнано, і мені не потрібно було коригувати жодних налаштувань. Це просто спрацювало. Завантаження дизайну з бібліотеки Glowforge просте, а всі шари вже готові з правильними налаштуваннями. Усе, що вам потрібно зробити, це заповнити порожні поля та перемістити дизайн у потрібне місце на матеріалі.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

На мою думку, ось у чому полягає справжня сила Glowforge: це неймовірно мати налаштування, які просто працюють без необхідності спалювати тестовий шаблон для кожного нового матеріалу, експериментувати та нескінченно витрачати шматочки. Звичайно, матеріали Proofgrade дорожчі, ніж відвідування місцевого магазину DIY, але ви витратите набагато менше.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Я також зробив кілька брелоків із шкіри Proofgrade, що постачалася в комплекті. Це не той матеріал, з яким я взагалі знайомий, тому було чудово мати ці налаштування вже набрані. І виріз, і гравіювання тексту спрацювали ідеально з першого разу.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Шиферу офіційно немає в базі даних матеріалів, але я знайшов деякі налаштування, які все одно дали чудові результати.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Цей тримач для пляшок від Etsy був моїм найскладнішим твором, переважно з використанням фанери Proofgrade.

Прохідний режим Pro: робота з великими матеріалами

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Робоча зона завжди є найбільшим обмеженням для машин для рукоділля, будь то лазерні різаки чи 3D-принтери. Але в Glowforge Pro є один хитрий трюк, який він називає режимом «Pro Passthrough». Це дозволяє відкривати прорізи на передній і задній частині машини, а потім пропускати більші листові матеріали. Камера відстежує ваш дизайн і робить усе можливе, щоб вирівняти ваші розрізи, коли ви подаєте наступну частину матеріалу.

На жаль, це все ще дещо обмежує. Я виявив, що він недостатньо широкий, щоб працювати зі стандартними листовими матеріалами шириною 600 мм (24 дюйми), найменшими листовими матеріалами, такими як фанера та МДФ, які продаються тут (принаймні у Великобританії). Отже, спочатку мені довелося скоротити аркуш більшого розміру. Тоді, звісно, ​​без конвеєрного живильника вам доведеться або підпирати матеріал, або стояти, тримаючи його. Мені довелося трохи просунути передній слот (ви завантажуєте ззаду), щоб запобігти його деформації, що ще більше витрачає матеріал.

Джеймс Брюс / MakeUseOf

Коли я вперше спробував це, я зіпсував процес. Стоячи біля машини та переглядаючи матеріал для наступної частини, я помітив, що веб-додаток відображає повідомлення «Зараз фотографую, не переміщуйте свій матеріал»… яке я вже мав, і наступна частина вирівнювання не вдалася. На щастя, у вас також є можливість вирівняти розріз вручну, але, незважаючи на мої всі зусилля, це все одно призвело до того, що він вийшов приблизно на 1 мм (що ви можете побачити на фотографії вище, уздовж центральної лінії). Знову ж таки, це, ймовірно, наслідок лише однієї камери вирівнювання — я не впевнений, що автоматичний процес спрацював би краще.

  8 найкращих рішень для запобігання втраті даних, які можуть заощадити мільйони

Програмне забезпечення: найбільшим недоліком є ​​лише Інтернет

Для роботи Glowforge Pro потрібен веб-додаток. Немає доступного локального програмного забезпечення. Здебільшого веб-додаток працює достатньо добре, з інструментами, яких ви очікуєте, та деякими іншими чарівними елементами, як-от автоматичне розрізання головоломок (принаймні для користувачів Premium). Ви ніколи не повинні загубитися, і проекти Glowforge допоможуть вам виконати кожен крок. Але я маю певні занепокоєння.

Хоча як безкоштовні, так і преміум-користувачі змушені використовувати веб-програму для всього, як преміум-користувач вам надається доступ до «високопродуктивних серверів» для обробки вашого дизайну. Це означає, що безкоштовним користувачам, можливо, доведеться чекати набагато довше, поки їхні дані обробляться в хмарі. На практиці я не помітив різниці після закінчення терміну дії моєї пробної версії Premium, тому це може бути незначною різницею, оскільки перепроданість покращує відчуття користувачів Premium.

Покладення на веб-програму також означає, що якщо щось трапиться з інфраструктурою Glowforge, вам не пощастить. Ваша машина буде функціонально мертва, доки її не виправлять (або не виправлять). Мешкаючи в сільській місцевості, у найкращі часи я маю погане підключення до Інтернету. Якщо Starlink вимикається (як це часто буває, коли йде дощ, хмари смішного кольору або собака чхає), я не можу використовувати Glowforge.

Інструментів для проектування небагато — такі речі, як вставка простої лінії, складні. Вам потрібно перейти до меню, вибрати «Вставити нову лінію», спробувати знайти її на полотні, а потім перетягнути початкову та кінцеву точки туди, де ви насправді хочете розмістити лінію.

Найбільша проблема, яку я виявив, полягає в тому, що він має тенденцію до болісно повільного шліфування під час налаштування складного файлу. Для мене це не були достатньо значні коригування, щоб вимагати відкриття оригінального файлу ззовні та повторного його імпорту — просто видалення або вставлення рядка тут чи там. Але це надзвичайне уповільнення може серйозно перешкодити робочому процесу, і це не тому, що я використовую апарат із недостатньою потужністю. Це тому, що це веб-програма.

І останнє, що я хочу сказати, це те, що деякі принципово базові функції, як-от додавання тексту до вашого дизайну, заблоковані за підпискою Premium, що особливо неприємно, якщо врахувати, що вона навіть не може обробляти багаторядковий текст. Подібна доля чекає і базовий функціонал дзеркала. Послуги преміум-класу мають додавати розширені функції, а не позбавляти основних.

Glowforge Pro: не для всіх

The Glowforge Pro — це компактний і неймовірно якісний набір, який ідеально підходить для невеликого бізнесу любителів — якщо ви можете виправдати преміум-підписку, яка майже не потрібна, і встановіть відповідну ціну на свої продукти, щоб покупка матеріалів Proofgrade мала сенс. Він надзвичайно простий у використанні, супроводжуючи вас у дорозі та усуваючи потребу нескінченно налаштовувати налаштування. Ви знайдете багато цінного в бібліотеці преміум-шаблонів дизайну, які можна налаштовувати та продавати.

Але для всіх, хто хоче працювати зі стандартними розмірами матеріалів або хоче використовувати програмне забезпечення, що не базується на Інтернеті, є більш доступні варіанти, які не залежать від моделі підписки. Вони не будуть такими витонченими, як Glowforge Pro, і вимагатимуть від вас визначати власні параметри матеріалу, але зрештою ви отримаєте кращу вартість і більше функцій.

Glowforge Pro

Glowforge Pro — це неймовірно потужна апаратна частина, яка пропонує необмежені творчі можливості, особливо в поєднанні з перевіреними матеріалами зі штрих-кодом для ідеальних налаштувань вирізання та гравіювання. Однак цьому заважає обмежений пакет програмного забезпечення лише для Інтернету та майже обов’язкова підписка, через що важко виправдати преміальну ціну.