Чорний екран Windows 11 після оновлення? Ось виправлення!

Microsoft виконала чудову роботу, випустивши Windows 11 зі свіжою мовою дизайну та безліччю дивовижних нових функцій. Однак деякі основні проблеми Windows все ще присутні в Windows 11. Наприклад, нещодавно ми написали посібник, щоб виправити помилку «Скасування змін, викликаних вашим комп’ютером» у Windows 11, оскільки оновлення не встановлюються. І тепер ми помічаємо, що користувачі отримують чорний екран після оновлення до Windows 11. Деякі користувачі повідомляють, що чорний екран у Windows 11 з’являється разом із курсором після входу в систему, а в деяких випадках і до входу. Тому, щоб усунути проблему, що не виникла, ми зібрали 9 рішень, які виправлять проблему з чорним екраном Windows 11 після оновлення. З огляду на це, давайте перейдемо до керівництва.

Ви бачите чорний екран після оновлення до Windows 11? Знайдіть виправлення прямо тут (2022)

У цьому підручнику ми включили 9 різних способів вирішення проблеми з чорним екраном, що виникає після останнього оновлення Windows 11. Ми також додали рішення на випадок, якщо ви отримуєте чорний екран із курсором у Windows 11 після або до входу в систему. Розгорніть таблицю нижче та перевірте потрібне рішення.

1. Перезавантажте ПК

Якщо Windows 11 відображає чорний екран після оновлення або після входу, не хвилюйтеся. Іноді після серйозного оновлення функцій Windows потрібен час, щоб завантажити всі компоненти системи. У цьому випадку вам слід перезавантажити комп’ютер з Windows 11 і зачекати принаймні півгодини, перш ніж виправляти будь-які проблеми. Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою чорного екрана після перезавантаження, перейдіть до наступного кроку.

2. Перезапустіть Провідник Windows

Це рішення особливо корисно для користувачів, які отримують чорний екран із курсором на Windows 11 після входу. Це означає, що ваш комп’ютер працює нормально, просто через деякі проблеми з провідником або графікою Windows 11 не може показати вам оболонку робочого столу. Ось що робити в такому випадку.

1. Натисніть комбінацію клавіш Windows 11 «Ctrl + Alt + Delete», щоб відкрити екран розширеного меню. Тут натисніть «Диспетчер завдань».

2. Тепер натисніть «Файл» і виберіть «Запустити нове завдання».

3. Далі введіть explorer.exe у текстове поле та натисніть Enter. Це перезавантажить оболонку Explorer, і чорний екран зникне. Якщо він не працює належним чином, перейдіть до наступного способу.

3. Перезапустіть графічний драйвер

У Windows 11 є прихована комбінація клавіш, яка дозволяє перезапустити графічний драйвер без доступу до будь-яких налаштувань. Якщо на вашому комп’ютері виникають проблеми, пов’язані з графічним драйвером, це миттєво виправить чорний екран у Windows 11.

1. Просто натисніть одночасно клавіші «Windows + Ctrl + Shift + B», і Windows 11 перезапустить графічний драйвер. Дайте своєму комп’ютеру хвилину, і чорний екран зникне на вашому комп’ютері з Windows 11.

  Браузер за замовчуванням Windows 10 постійно скидається

4. Відредагуйте реєстр оболонки Explorer

Якщо оболонку Explorer було змінено в реєстрі, Windows 11 зазвичай показує чорний екран. Щоб скасувати ці зміни, виконайте наведені нижче дії. Це правильно завантажить оболонку Explorer і вирішить проблему з чорним екраном на вашому ПК.

1. Щоб користувачі отримали чорний екран із курсором після входу в Windows 11, натисніть «Ctrl + Alt + Delete» і відкрийте «Диспетчер завдань».

2. Натисніть «Файл» у верхньому рядку меню та відкрийте «Запустити нове завдання».

3. Тут введіть regedit у текстове поле та встановіть прапорець «Створити це завдання з правами адміністратора». Тепер натисніть Enter.

4. Тепер відкриється редактор реєстру. Перейдіть за цим шляхом: HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> MICROSOFT -> Windows NT -> CurrentVersion -> Winlogon.

5. На правій панелі ви знайдете «Shell». Двічі клацніть, щоб відкрити його, і переконайтеся, що explorer.exe присутній у розділі «Дані значення». Якщо його немає, змініть текст і натисніть «ОК».

6. Тепер перезавантажте комп’ютер, і проблема з чорним екраном у Windows 11 буде виправлена.

5. Ремонт запуску

Деякі користувачі бачать чорний екран навіть перед екраном входу в Windows 11. Це означає, що Windows не завантажується належним чином, і можуть виникнути деякі внутрішні системні проблеми. У таких випадках ви не можете отримати доступ до диспетчера завдань або перезапустити Explorer. Тож вам потрібно запустити засіб усунення несправностей Windows 11, щоб вирішити проблему. Ось як це зробити.

1. Спочатку вимкніть комп’ютер. Тепер увімкніть його, і коли з’явиться знак завантаження Windows, вимкніть його знову. Тепер увімкніть комп’ютер і знову вимкніть його. Зробіть це 2-3 рази, і Windows буде змушена завантажити екран відновлення. На деяких комп’ютерах натискання F2, F8 або F12 під час завантаження також відкриває екран відновлення запуску, тому спробуйте також ці клавіші.

2. Коли ви перейдете на екран відновлення, натисніть «Додаткові параметри».

3. Після цього відкрийте «Усунення неполадок».

4. Знову відкрийте «Додаткові параметри», а потім натисніть «Ремонт при запуску».

5. Тепер ваш комп’ютер перезавантажиться, і Windows спробує самостійно вирішити проблему з чорним екраном. Якщо це не допомогло, перейдіть до наступного способу.

6. Завантажтеся в безпечний режим

Якщо вищевказаний метод не спрацював, і ви все ще отримуєте чорний екран перед входом у свій ПК з Windows 11, завантаження в безпечному режимі може вирішити проблему. Нижче наведено кроки, які потрібно виконати:

1. Перш за все, завантажтеся в безпечному режимі Windows 11, дотримуючись нашого пов’язаного посібника. На екрані «Відновлення» вам потрібно пройти за цим шляхом: Усунення неполадок -> Додаткові параметри -> Налаштування запуску -> Перезавантаження.

  Що розповідає кожна вкладка в диспетчері завдань Windows 7

2. Тут натисніть клавішу «4» або «F4», щоб запустити Windows 11 у безпечному режимі.

3. Коли ви перейдете в безпечний режим, я пропоную вам просто перезавантажити ПК. Іноді просто завантаження в безпечному режимі усуває проблему з чорним екраном у Windows 11. Перевірте, чи можете ви увійти на свій комп’ютер і чи все працює нормально. Якщо ні, перейдіть до наступного кроку.

4. Поверніться до безпечного режиму та видаліть підозрілі програми в Windows 11. Іноді деякі шкідливі програми перешкоджають належному завантаженню компонентів Windows 11, тому видаліть докучливі програми, про які ви не знаєте.

5. Я також рекомендую вам відкрити налаштування Windows, натиснувши «Windows + I». Тут перейдіть до System -> Display -> Advanced Display. Тут змініть частоту оновлення на 60 Гц або 30 Гц, відповідно до характеристик вашого монітора. Тепер перезавантажте комп’ютер, і це може вирішити проблему з чорним екраном.

6. Нарешті, якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою чорного екрану, поверніться до екрана безпечного режиму та натисніть клавішу «5» або «F5», щоб завантажитися в безпечний режим з опцією Інтернету. Щоб користуватися Інтернетом у безпечному режимі, вам знадобиться дротове з’єднання Ethernet. Якщо у вас немає Ethernet, підключіть смартфон за допомогою USB-кабелю та використовуйте USB-модем.

7. Тепер, коли у вас є підключення до Інтернету в безпечному режимі, відкрийте диспетчер пристроїв і оновіть графічний драйвер. Ви можете ознайомитися з нашим посібником щодо оновлення драйверів у Windows 11, щоб отримати докладні інструкції.

8. Після оновлення графічного драйвера перезавантажте ПК, і цього разу ви не зіткнетеся з помилкою чорного екрана.

7. Видаліть останнє оновлення

Якщо Windows 11 показує чорний екран після останнього оновлення, можливо, це пов’язано з останнім оновленням, яке могло пошкодити деякі компоненти системи. У цьому випадку краще видалити останнє оновлення. Щоб отримати докладні інструкції, виконайте наведені нижче дії.

1. Щоб видалити останнє оновлення в Windows 11, нам потрібно примусово відкрити меню відновлення так само, як ми зробили вище в методі №5. Перезавантажте комп’ютер і вимкніть його, коли з’явиться логотип Windows. Повторіть цей процес 2-3 рази, і з’явиться екран відновлення.

2. Тут натисніть Додаткові параметри -> Усунення неполадок -> Додаткові параметри -> Видалити оновлення.

3. Ви знайдете два варіанти: оновлення якості та оновлення функцій. Якісні оновлення є регулярними та меншими за розміром, тоді як оновлення функцій є більшими і надходять двічі на рік. Якщо ви не впевнені, яке це оновлення було, натисніть «Видалити останнє якісне оновлення» і подивіться, чи вирішує це проблему з чорним екраном.

  Як робити знімки екрана на планшеті Surface і сенсорному екрані ноутбука в Windows 10

4. Якщо це не допомогло, натисніть «Видалити останнє оновлення функції» та зачекайте хорошу годину. Після завершення процесу ваш ПК перезавантажиться. Тепер перевірте, чи проблема з чорним екраном вирішена чи ні.

8. Відновлення системи

Якщо ви відчуваєте, що після встановлення невідомої програми або внесення серйозних змін у вас з’являється чорний екран, ви можете повернутися до робочого стану за допомогою відновлення системи. Зауважте, що це також скасує всі зміни, внесені вами на комп’ютері, включаючи зміни до файлів і папок. По суті, ви повертаєтеся в минуле за допомогою відновлення системи. Ось як це зробити.

1. Відкрийте меню відновлення в Windows 11, примусово вимкнувши та перезавантаживши комп’ютер. Після того, як ви перебуваєте в меню відновлення, відкрийте Додаткові параметри -> Усунення неполадок -> Додаткові параметри -> Відновлення системи.

2. Дотримуйтесь інструкцій на екрані та виберіть точку відновлення. Тепер ваш комп’ютер перезавантажиться, і проблему з чорним екраном потрібно виправити. Зауважте, що цей процес займе чимало часу, тому запасіться терпінням.

9. Перезавантажте ПК

Нарешті, якщо жоден із вищенаведених методів не спрацював у вирішенні проблеми з чорним екраном, вам доведеться скинути ПК з Windows 11, щоб повернутися до функціонального стану. Це скине заводські налаштування вашого комп’ютера з Windows 11 і, безумовно, усуне проблему з чорним екраном. Не хвилюйтеся, оскільки всі ваші файли та папки з інших дисків не будуть видалені, за винятком даних на диску C (Робочий стіл, документи, завантаження тощо). Однак усі встановлені програми будуть видалені.

1. На екрані відновлення натисніть Додаткові параметри -> Усунення неполадок -> Скинути цей комп’ютер.

2. Після цього виберіть «Зберегти мої файли». Тепер він перевстановить Windows 11 на вашому комп’ютері, і проблема з чорним екраном зникне.

Чорний екран у Windows 11 після або до входу? Знайдіть рішення тут

Отже, це найкращі методи, які ви можете використовувати, щоб виправити чорний екран у Windows 11. Навіть якщо ви отримуєте чорний екран до або після входу, у нас є відповідні рішення для вашої проблеми. У всякому разі, це все від нас. Якщо ви хочете дізнатися, як увімкнути безпечне завантаження в Windows 11 або просто хочете оновити Windows 11, дотримуйтесь наших статей за посиланнями. Нарешті, якщо у вас виникли запитання, повідомте нам про це в розділі коментарів нижче.