Чорний екран VLC у повноекранному режимі; але чути звук

Чорний екран VLC у повноекранному режимі: що робити, якщо звук є

VLC — популярний медіапрогравач з відкритим кодом, який використовують мільйони людей для перегляду відео та прослуховування музики. Хоча VLC, як правило, є надійним програвачем, іноді користувачі можуть зіткнутися з проблемою чорного екрана під час перегляду відео в повноекранному режимі, при цьому звук продовжує відтворюватися.

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, не хвилюйтесь. Існує кілька можливих рішень, які ви можете спробувати.

Причини чорного екрана у VLC у повноекранному режимі

Перш ніж вирішити проблему чорного екрана, важливо зрозуміти можливі причини:

* Застарілий або пошкоджений графічний драйвер: Графічний драйвер відображає відео на екрані. Застарілі або пошкоджені драйвери можуть призвести до чорного екрана.
* Проблеми з апаратним забезпеченням: Проблеми з відеокартою або монітором також можуть викликати чорний екран.
* Неправильні налаштування VLC: Неправильні налаштування відеоускорення або декодерів у VLC можуть призвести до чорного екрана.
* Конфлікти з іншим програмним забезпеченням: Інше програмне забезпечення, що працює в фоновому режимі, наприклад антивірус або програми оптимізації системи, може конфліктувати з VLC, викликаючи чорний екран.

Виправлення чорного екрана у VLC у повноекранному режимі

Тепер, коли ви знаєте можливі причини, давайте розглянемо кроки з усунення цієї проблеми:

  Як використовувати Adobe Bridge без Photoshop або Lightroom

1. Перезапустіть VLC та комп’ютер

Це перше і найпростіше рішення, яке можна спробувати. Перезапустіть VLC та комп’ютер. Це звільнить будь-які тимчасові збої, які могли спричинити чорний екран.

2. Оновіть графічний драйвер

Застарілі графічні драйвери можуть викликати чорний екран у VLC. Перейдіть на веб-сайт виробника вашої відеокарти та завантажте та встановіть останню версію драйвера.

3. Перевірте обладнання

Переконайтеся, що ваша відеокарта та монітор працюють належним чином. Спробуйте підключити інший монітор або телевізор до вашого комп’ютера. Якщо чорний екран з’являється на іншому пристрої виведення, можливо, проблема в самій відеокарті.

4. Змініть налаштування відеоускорення

У VLC перейдіть до “Інструменти”* > **”Налаштування”**. На вкладці **”Вхід/Кодеки”** у розділі **”Відеоускорення”** спробуйте змінити параметр **”Автоматичний”** на **”Відключено”** або *“DXVA2 copy-back”.

5. Змініть декодер відео

У VLC перейдіть до “Інструменти”* > **”Налаштування”**. На вкладці **”Вхід/Кодеки”** у розділі **”Декодування відео”** спробуйте змінити параметр **”Автоматичний”** на інший декодер, наприклад **”FFmpeg”** або *“DXVA”.

6. Вимкніть апаратне декодування

Спробуйте вимкнути апаратне декодування у VLC. Перейдіть до “Інструменти”* > **”Налаштування”**. На вкладці **”Вхід/Кодеки”** у розділі **”Апаратне декодування”** зніміть прапорець *“Використовувати апаратне декодування (якщо можливо)”.

  Як змінити номер телефону на PS4

7. Вимкніть інші програми

Закрийте будь-які інші програми, які можуть працювати у фоновому режимі та конфліктувати з VLC. Особливу увагу приділіть антивірусному програмному забезпеченню та програмам оптимізації системи.

8. Перевстановіть VLC

Якщо жоден із наведених вище кроків не допоможе, спробуйте перевстановити VLC. Видаліть VLC з вашого комп’ютера та перезавантажте його. Потім завантажте та встановіть останню версію VLC з веб-сайту VLC Media Player.

Висновок

Чорний екран у VLC у повноекранному режимі може бути розчаровуючою проблемою. Однак за допомогою кроків з усунення несправностей, описаних у цій статті, ви можете виправити проблему та відновити нормальне відтворення відео. Якщо ви все ще стикаєтеся з проблемою, може бути корисним звернутися до офіційного форуму VLC або до служби технічної підтримки для отримання додаткової допомоги.

Часті запитання

1. Чому мій VLC чорний у повноекранному режимі, а звук є?

* Застарілі або пошкоджені графічні драйвери, проблеми з обладнанням, неправильні налаштування VLC або конфлікти з іншим програмним забезпеченням.

2. Як виправити чорний екран VLC у повноекранному режимі?

* Оновіть графічний драйвер, перевірте обладнання, змініть налаштування відеоускорення та декодера відео, вимкніть апаратне декодування, закрийте інші програми та перевстановіть VLC.

  Як використовувати фільтри винятків Nest.js для обробки помилок

3. Як увімкнути повноекранний режим у VLC?

* Натисніть F або перейдіть до “Вид” > “Повноекранний режим”.

4. Чому мій VLC розмитий у повноекранному режимі?

* Спробуйте змінити параметр “Відеомасштабування” в налаштуваннях VLC.

5. Чому мій VLC затримується у повноекранному режимі?

* Перевірте швидкість підключення до Інтернету або налаштування буферизації у VLC.

6. Чому мій VLC відстає від звуку у повноекранному режимі?

* Це може бути пов’язано з проблемами синхронізації аудіо/відео у VLC. Спробуйте змінити налаштування “Синхронізація” або “Затримка аудіо”.

7. Як зробити так, щоб VLC завжди відкривався у повноекранному режимі?

* Перейдіть до “Інструменти” > “Налаштування” у VLC і поставте прапорець “Запуск завжди у повноекранному режимі” на вкладці “Загальні”.

8. Чи можна використовувати VLC для перегляду відео 4K у повноекранному режимі?

* Так, але вам потрібен комп’ютер з достатньою потужністю для відтворення відео 4K.

9. Які переваги використання VLC у повноекранному режимі?

* Більш захоплюючий досвід перегляду, відсутність відволікаючих факторів на екрані та можливість зосередитися на відео.

10. Які недоліки використання VLC у повноекранному режимі?

* Вихід з повноекранного режиму може зайняти більше часу, і деякі функції меню можуть бути недоступними.