Чому YouTube хоче, щоб користувачі YouTube визнали використання ШІ у відео

| | 0 Comments| 6:16 PM
Categories:

Ключові висновки

  • YouTube запроваджує нові правила, які вимагають від творців повідомляти про те, що вони використовують генератори ШІ у своїх відео, щоб захистити глядачів від потенційно неправдивої або оманливої ​​інформації.
  • Користувачі не можуть сліпо довіряти контенту, створеному ШІ, і повинні знати, що він може бути змінений або створений синтетично, що спонукає їх проводити додаткові дослідження.
  • Політика розголошення дає користувачам YouTube перевагу над контентом, створеним штучним інтелектом, оскільки глядачі будуть знати, що їх інформація є більш точною, що підвищує шанси втримати глядачів.

Штучний інтелект – це чудовий інструмент, який може допомогти творцям майже у всьому, що їм потрібно. Однак використання штучного інтелекту криє певні небезпеки, тому YouTube втручається, щоб захистити спільноту YouTube. Продовжуйте читати, щоб дізнатися, чому використання розкриттів штучного інтелекту на YouTube важливо для вас, незалежно від того, чи є ви користувачем, чи користувачем YouTube.

YouTube вимагатиме від творців розкривати вміст штучного інтелекту

Оскільки використання штучного інтелекту стає все більш поширеним, YouTube усвідомлює, що йому потрібно впроваджувати нові заходи, що виходять за межі Правил спільноти. Переходячи в 2024 рік, YouTube збирається запровадити нові правила вимагати від користувачів YouTube повідомляти, чи використовували вони генератори ШІ для створення своїх відео.

  Як увімкнути YouTube Picture In Picture на Android 8

Для будь-якого відео, створеного штучним інтелектом, YouTube розмістить мітку на панелі опису. Крім того, якщо платформа вважатиме представлену у відео інформацію конфіденційною, до відеопрогравача буде застосовано додаткову мітку.

Основна причина цього полягає в тому, щоб забезпечити захист своїх глядачів через можливість створення неправдивої або оманливої ​​інформації, коли задіяний ШІ. Це також дозволить штучному інтелекту не сприймати власні помилкові дані як факт, що допоможе зменшити кількість дезінформації.

Спільнота YouTube складається з двох груп людей: користувачів і користувачів YouTube. ШІ може негативно вплинути на обидві групи. Однак тепер ці дві групи будуть захищені новою політикою YouTube щодо розкриття вмісту ШІ у відео.

Для користувачів

Найбільший страх, коли справа доходить до перегляду відео на YouTube, полягає в тому, що не знати, чи точна інформація. Змушуючи творців заявляти, що їх відео згенероване штучним інтелектом, це дозволяє користувачам зрозуміти, що вони переглядають змінений або штучно створений вміст.

  Як користуватися новим чатом YouTube у програмі

Це означає, що контент не на сто відсотків створений людьми. У цей момент користувачі не повинні сліпо довіряти штучному інтелекту. Вони можуть визнати, що інформація може вводити в оману, і, можливо, доведеться провести дослідження з їхнього боку.

Крім того, це відкриває для YouTube потенційну можливість дозволити користувачам фільтрувати вміст. Наприклад, якщо користувач хоче бачити лише відео, створені людиною, він зможе видалити вміст ШІ зі свого пошуку. Однак ця конкретна функція не була створена на момент оголошення YouTube про розкриття вмісту AI.

Для користувачів YouTube

У сучасному технологічно розвиненому світі користувачі YouTube починають конкурувати не лише між собою, але й зі штучним інтелектом. Однак найбільша проблема полягає в тому, скільки глядачів важко відрізнити те, що створено людьми, а що створено ШІ.

Змушуючи кожного, хто завантажує синтетичне або змінене відео, розкрити цей факт, це дає перевагу користувачам YouTube. Вони зможуть спонукати глядачів повертатися до їхнього контенту, оскільки користувачі знатимуть, що інформація має більше шансів бути точною порівняно зі штучним інтелектом.

  5 найкращих каналів Linux на YouTube, за якими повинен стежити кожен користувач Linux

Крім того, YouTube дозволяє музичним партнерам подавати запити на видалення вмісту штучного інтелекту, якщо він прикидається особою, зокрема обличчям чи голосом. Вони також зможуть подати запит на видалення, якщо мова йде про музику, яка імітує голос виконавця.

Оскільки штучний інтелект починає розвиватися, усім веб-сайтам і платформам необхідно застосовувати заходи для забезпечення безпеки своїх користувачів. Для YouTube це також стосується його творців.

Загалом штучний інтелект може бути чудовим ресурсом для використання, але бувають моменти, коли важливо розуміти, що те, що ви переглядаєте, створено не особою або може не відповідати дійсності.