Чому YouTube постійно призупиняє відео (і як це виправити)

| | 0 Comments| 8:50 PM
Categories:

Для багатьох людей YouTube є основним джерелом розваг. З мільйонами доступних каналів YouTube не потрібно багато часу, щоб знайти те, що варто переглянути.

Але якщо YouTube продовжує призупиняти відео, це може зіпсувати враження. Чому YouTube призупиняє відео та як це виправити?

1. У вас погане з’єднання з Інтернетом

Якщо ви помітили, що відео YouTube постійно призупиняється або сайт не завантажується, можливо, у вас повільне з’єднання з Інтернетом. На щастя, є кілька простих прийомів, щоб покращити ваше з’єднання.

 • Закрийте непотрібні програми. Ваш Інтернет може бути повільним, тому що багато запущених програм перевантажують пропускну здатність. Закрийте всі програми, які вам більше не потрібні.
 • Підійдіть ближче до маршрутизатора. Коли ви віддаляєтеся від маршрутизатора, сигнал Wi-Fi стає слабшим. Крім того, пам’ятайте, що коли мова заходить про Wi-Fi, 2,4 ГГц має кращий діапазон, тоді як 5 ГГц краще для швидкості. Якщо ви досить близько до маршрутизатора, ви можете перемкнутися з 2,4 ГГц на 5 ГГц, щоб дивитися відео YouTube без перерв.
 • Перезапустіть маршрутизатор. Коли ви перезапускаєте маршрутизатор, ви дозволяєте йому видалити свою короткочасну пам’ять (або кеш), щоб покращити його загальну продуктивність. Крім того, ваш маршрутизатор вибирає найменш завантажений канал, забезпечуючи краще з’єднання.
 • Використовуйте розширювач Wi-Fi. Якщо ви не можете перемістити свої пристрої ближче до маршрутизатора або не можете протягнути дріт Ethernet через будинок, подовжувач Wi-Fi допоможе.

2. Ваші навушники постійно від’єднуються

Якщо ви переглядаєте YouTube на мобільному пристрої, і ваші навушники від’єднано, YouTube автоматично призупинить відео. Якщо штекер ваших навушників чи порт телефону зламані, або ваші навушники Bluetooth не мають достатньої потужності, вони продовжуватимуть відключатися.

  8 авторів впливу на науку про дані на Youtube, на яких варто підписатися

Замість того, щоб шукати, де працюють навушники, замініть їх або віднесіть телефон до авторизованого сервісного центру та перевірте порт.

Якщо ви використовуєте навушники Bluetooth, може бути кілька причин, чому вони постійно від’єднуються, через що YouTube призупиняється.

 • Підійдіть ближче до свого пристрою. Більшість Bluetooth-гарнітур мають обмежений радіус дії від 20 до 30 футів, тому ви завжди повинні намагатися бути поруч під час перегляду YouTube.
 • Зарядіть навушники. Щоб ваші навушники не від’єднувалися, ви можете зарядити їх або отримати навушники з тривалим терміном служби батареї.
 • Від’єднайте навушники. Це досить поширена порада, але може допомогти вимкнути та ввімкнути з’єднання Bluetooth.

3. Сповіщення переривають відтворення YouTube

YouTube може автоматично призупинятися, якщо вам хтось дзвонить або ви отримуєте сповіщення з іншої програми. Якщо ви хочете насолоджуватися YouTube без будь-яких перерв, ви можете тимчасово ввімкнути режим «Не турбувати» на своєму телефоні.

На пристрої Android відкрийте меню «Налаштування» та торкніться «Сповіщення». Там увімкніть перемикач біля опції «Не турбувати». Крім того, ви можете ввімкнути режим «Не турбувати» через меню швидких налаштувань.

На iOS перейдіть до налаштувань пристрою та виберіть «Фокус». Там увімкніть режим «Не турбувати».

4. Існує конфліктна програма

Як ви, напевно, знаєте, деякі програми можуть перешкоджати роботі YouTube, через що він постійно призупиняється. Зазвичай причиною проблеми є антивірус, блокувальник реклами або VPN.

Видаліть усі програми, які можуть викликати проблеми. Так само закрийте будь-яку програму, яка може спричинити конфлікт, і перезапустіть програму YouTube.

5. У вашому пристрої стався збій

Якщо ви не можете знайти програму, яка може заважати YouTube працювати у звичному режимі, перезавантажте пристрій. Перезавантаживши пристрій, ви даєте йому можливість закрити всі програми та усунути будь-які проблеми з програмним забезпеченням або тимчасові збої, які можуть спричинити його несправність.

6. Вам потрібно оновити програму YouTube

Якщо ви деякий час не оновлювали програму YouTube, ви зіткнетеся з різними проблемами, включно з тим, що YouTube самостійно призупинятиме відео.

Щоб виправити це, перейдіть у Play Store або App Store, знайдіть YouTube і натисніть кнопку Оновити. Після цього ви зможете дивитися YouTube без перерв.

  Як перенести списки відтворення Spotify в Apple Music, YouTube Music, Amazon Music і TIDAL

Те саме стосується програми YouTube для Windows. Ви можете запустити програму та оновити її з її налаштувань або скористатися Microsoft Store.

7. Реклама постійно перериває ваше відео

Не секрет, що одним із способів заробітку на YouTube є розміщення реклами по всьому відео. Хоча це може принести користь творцям вмісту, це може дратувати їхню аудиторію.

Найкращий спосіб позбутися перерв з рекламою – перейти на YouTube Premium. На жаль, YouTube блокує вміст, якщо у вас є блокувальник реклами. І хоча є кілька речей, які ви можете зробити, якщо YouTube виявить блокувальник реклами, краще вимкнути його під час перегляду платформи.

8. YouTube збирається зробити перерву

Якщо ви витрачаєте багато часу на перегляд відео, ви знаєте, що програма YouTube призупинить відео через деякий час. Хоча це може дозволити вам трохи потягнутися та розслабити очі, це може дратувати, якщо YouTube робить перерву занадто часто. Ось як це виправити:

 • Запустіть програму YouTube на мобільному пристрої.
 • Торкніться значка профілю у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.
 • Голова до генерала.
 • Вимкніть Нагадати мені зробити перерву. Крім того, ви можете встановити спеціальний таймер для припинення відтворення YouTube.
 • Крім того, ви можете вимкнути функцію «Нагадати мені, коли час спати». Однак ви повинні враховувати, що зменшення використання телефону перед сном покращує гігієну сну.

  Якщо ви дивитеся YouTube у своєму браузері, ви не можете пропустити перерви. Однак ви можете використовувати розширення браузера, наприклад AutoTube – YouTube безперервнощоб дивитися YouTube без перерв.

  9. Заощадження даних YouTube увімкнено

  Заощадження даних призначено для зниження якості зображення, щоб ви не перевищували обсяг мобільних даних. Крім того, це припинить відтворення YouTube, якщо ви перевищите встановлений ліміт.

  Але якщо ви використовуєте тарифний план із необмеженим трафіком, ви можете вимкнути цю функцію та насолоджуватися YouTube, не припиняючи його.

 • Запустіть програму YouTube.
 • Торкніться значка свого профілю у верхньому правому куті та перейдіть до Налаштувань.
 • Виберіть Збереження даних.
 • Вимкніть перемикач біля пункту Режим збереження даних.
 • 10. Ви використовуєте несправний браузер

  Якщо призупинення відео на YouTube — не єдина проблема, з якою ви стикаєтеся під час перегляду, можливо, винен ваш браузер. У більшості випадків достатньо оновити браузер до останньої версії, щоб вирішити проблему.

    Як скасувати підписку на YouTube TV

  Якщо у вас усе ще виникають проблеми після оновлення та ви плануєте переглядати YouTube безперервно, спробуйте інший веб-переглядач.

  11. Розширення веб-переглядача застаріле або пошкоджене

  Якщо ви встановили багато розширень у своєму веб-переглядачі, ймовірно, одне з них спричиняє проблему з YouTube.

  Щоб виправити це, відкрийте нове вікно в анонімному або приватному режимі. Це змусить ваш браузер працювати без будь-яких розширень. Якщо YouTube працює, як зазвичай, вам слід вимкнути всі розширення та ввімкнути їх окремо, щоб ізолювати проблемні.

  У більшості випадків ці проблеми спричиняють розширення, призначені для керування медіа-контентом.

  12. YouTube не дозволяється необмежене використання фонових даних

  Окрім перевірки налаштувань програми YouTube, ви повинні переглянути налаштування використання даних свого телефону. Якщо YouTube не має права використовувати дані у фоновому режимі без обмежень, він може призупиняти сам.

  Ось як це виправити:

 • Перейдіть до меню налаштувань телефону.
 • Торкніться Підключення > Використання даних.
 • Виберіть Заощадження даних > Дозволити програму, коли заощадження даних увімкнено.
 • У списку програм знайдіть YouTube і ввімкніть перемикач поруч із ним.
 • 13. Вам потрібно видалити дані кешу

  Ваш комп’ютер або телефон зберігатиме кеш-пам’ять із кожного веб-сайту, який ви відвідуєте, тож під час наступного доступу сайт відкриватиметься швидше. Якщо ваш браузер накопичує забагато даних кешу, це погіршить його продуктивність. Ви можете спробувати видалити дані кешу в Chrome або вашому улюбленому браузері та перевірити, чи це вирішить проблему.

  Якщо ви переглядаєте YouTube на Android, увійдіть у меню налаштувань телефону та торкніться «Програми та сповіщення». Там виберіть YouTube > Пам’ять і натисніть Очистити кеш.

  14. У вашому телефоні закінчилася пам’ять

  Це типова проблема для старих смартфонів із 16 або 32 ГБ пам’яті. YouTube зберігає дані на вашому телефоні під час попереднього завантаження відео, щоб ви могли переглядати їх без перерв.

  Щоб виправити це, вам слід звільнити місце на телефоні, видаливши програми або файли. З огляду на це, ви можете зберігати свої фотографії та відео за допомогою однієї з найбезпечніших служб хмарного зберігання.

  Дивіться YouTube без перерв

  Як ми вже обговорювали, коли YouTube постійно призупиняє відео, можливо, ви маєте справу з проблемним підключенням до Інтернету. Якщо проблема не зникає, спробуйте будь-яке з цих виправлень.

  Ви також можете спробувати завантажити вміст безпосередньо з YouTube або перейти в іншу програму, щоб завантажити вміст на свій пристрій.