Чому TextNow повідомляє, що виклик відхилено?

Categories:

TextNow – американський постачальник послуг зв’язку, заснований у 2009 році двома студентами коледжу. З тих пір вони зросли в масштабах і структурі і тепер можуть похвалитися більш ніж десятирічним наданням послуг безкоштовного телефонування в США та Канаді. Це програма для спілкування, яка функціонує як постачальник мобільних віртуальних мереж. Хоча він імітує звичайні програми обміну повідомленнями, основні ідеї спрямовані на різні групи користувачів. Якщо ви шукаєте поради щодо того, як зателефонувати комусь через TextNow, або якщо ви зіткнулися з проблемами, як-от відхилення дзвінка TextNow, ми пропонуємо вам посібник, який допоможе вам у цьому. Ви також дізнаєтеся, що відбувається, коли ви блокуєте когось у TextNow.

Чому TextNow повідомляє, що виклик відхилено?

У цій статті ви дізнаєтесь, чому написано, що виклик TextNow відхилено. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можна заблокувати номери TextNow?

Так. TextNow поставляється з повним комплектом активації SIM-карти. Крім того, вони пропонують варіанти, які дозволяють персоналізувати рівень обслуговування, який ви отримуєте, даючи вам повний контроль над своїми щомісячними витратами на телефон. Це означає, що ви можете мати власний номер і додати новий номер через TextNow. Будь-який номер може бути заблокований іншим номером, незалежно від того, чи є він номером TextNow чи ні. Просто надішліть #STOP на будь-який номер TextNow, який ви хочете заблокувати, щоб це зробити. #STOP однаково вплине як на номери TextNow, так і на номери без TextNow. Якщо вони продовжать спроби після цього, їхній виклик TextNow буде відхилено.

  Як видалити публікацію в OfferUp

Що це означає, коли ви телефонуєте на номер TextNow і на ньому написано, що виклик відхилено?

Відхилення виклику TextNow зазвичай означає, що вони заблокували ваш номер або просто не зберегли програму на своєму пристрої.

Чому TextNow повідомляє, що виклик відхилено?

TextNow базується на програмі постачальник послуг. Вони нададуть вам номер, який теж міг належати комусь раніше. Таким чином, людина, якій ви телефонуєте через TextNow, може мати чорні та білі списки абонентів на основі певних конфігурацій, іноді навіть без попереднього знання про це. Можливо, номер, на який ви намагаєтеся зателефонувати, належить людині, яка видалила програму. Отже, коли хтось дзвонить, його виклик TextNow буде відхилено.

Чому я не можу зателефонувати комусь через TextNow?

Після того, як ви дізналися, чому виклик TextNow було відхилено, коли ви не можете зателефонувати комусь через TextNow, це може бути викликано різними причинами. Зазвичай TextNow дозволяє безперешкодно підключатися до їх загальнонаціональної бездротової мережі, але у вас можуть виникнути проблеми з таких причин:

  • Відмовлено або вимкнено необхідні дозволи
  • Застаріла програма TextNow
  • Нестабільне або відсутнє підключення до Інтернету
  • Літак або режим польоту ввімкнено
  • Пошкоджений кеш і дані програми TextNow
  • Неадекватні міжнародні кредити на TextNow

Що станеться, якщо ви заблокуєте когось у TextNow?

Дізнавшись, чому виклик TextNow відхилено, якщо ви заблокуєте когось у TextNow, вони більше не зможуть з вами зв’язатися.

  Виправлення проблеми зі сценарієм діагностики. Нативний хост не працює

Примітка. Вони можуть зв’язатися з вами за окремими номерами, не зареєстрованими в TextNow. Це може статися, навіть якщо ви видалите програму зі свого пристрою. Будь ласка, повідомте через Підтримка клієнтів TextNow і представники допоможуть вам.

Як дізнатися, що ваш номер TextNow заблоковано?

Шаблон голосової пошти/мелодії не працюватиме належним чином. Підказка голосової пошти з’явиться після кількох дзвінків, коли ви телефонуєте на розблокований номер. Натомість ви перейдете безпосередньо до голосової пошти, якщо пристрій людини вимкнено або вона зараз розмовляє. Ви не отримаєте жодних повідомлень, якщо зателефонуєте комусь, хто заблокував ваш номер.

Найкращий спосіб дізнатися це — зателефонувати людині на інший номер і перевірити, чи дзвінок з’єднався гладко. Якщо вони можуть підключитися таким чином, можливо, ви зможете дізнатися, чи/чому вони це зробили заблокував вас.

Як дізнатися, чи хтось використовує TextNow?

Якщо ви не заблокували когось у TextNow і не отримали дзвінок або повідомлення від когось із номером, ви можете дізнатися, чи використовує він TextNow, за допомогою самої програми TextNow. Усі записи з’являться в додатку. |А якщо ні, ви можете бути впевнені, що вони не використовують TextNow. Прочитайте цю статтю з самого початку, щоб дізнатися, чому в ній написано, що виклик TextNow відхилено.

Скільки триває номер TextNow?

Термін дії номерів TextNow не закінчиться, доки ви не скинете обліковий запис на своєму пристрої. Індикатор того, що обліковий запис використовується, необхідний, тому вихідне текстове повідомлення або телефонний дзвінок є обов’язковим.

Ви також можете придбати деякі номери преміум-класу, заплативши символічну плату. Це засновано на передплаті, отже, легше відстежувати з точки зору періоду часу, протягом якого ви можете зберігати номер, після якого його можна призначити комусь іншому. Ви можете придбати додатковий модуль із заблокованим номером окремо, навіть якщо у вас немає преміум-номера, який збереже ваш номер пов’язаний із вашим обліковим записом на час дії заблокованої підписки. Номери Premium і Locked-In доступні за 4,99 і 6,49 доларів на рік.

  Як застосувати багатофакторну автентифікацію для всіх користувачів вашої підписки на Office 365

Чому My TextNow не працює?

Ви завжди повинні використовувати оновлену версію програми на своєму телефоні, якщо ви не хочете, щоб ваш TextNow не працював належним чином. Може бути кілька причин, чому ви зіткнулися з проблемою TextNow, яка не працює, зокрема деякі пункти, які ми згадували раніше щодо оновлення та конфіденційності. Використання VPN також може зашкодити мережі. Якщо TextNow не працює, існує висока ймовірність того, що в додатку є помилка чи збій, або що їхній сервер не працює. Команда TextNow уже працюватиме над вирішенням цієї проблеми якомога швидше.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, чому в ньому написано, що виклик TextNow відхилено. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.