techukraine.net techukraine.net Чому Philips Hue має намір струсити ринок безпеки розумного дому

Чому Philips Hue має намір струсити ринок безпеки розумного дому

| | 0 Comments| 3:19 PM
Categories:

Philips Hue допоміг створити ринок освітлення для розумного будинку. Поряд із широким вибором різноманітних варіантів, його продукти прості у використанні та сумісні з усіма основними платформами розумного дому.

І компанія з головою занурюється в безпеку розумного будинку з новими продуктами на IFA 2023.

Захищені камери Philips Hue та багато іншого

Автор зображення: Philips Hue

Підкреслює оголошення тріо камер спостереження.

Для використання в приміщенні та на вулиці камера Philips Hue Secure підтримує відео 1080p із нічним баченням і миттєвими сповіщеннями про рух. Ви також можете інтегрувати камеру з підсвічуванням Hue.

Безпечна камера доступна в дротовому або бездротовому варіанті і в чорному або білому кольорі. Будь-яку модель можна розмістити на вулиці за допомогою додаткового кріплення для камери з заземленим шипом. Ви також можете підключити його до наявної зовнішньої низьковольтної системи Philips Hue для живлення за допомогою додаткового шнура.

Ще однією новою опцією є камера Philips Hue Secure Floodlight Camera, яка пропонує освітлення та камеру безпеки.

Дротова камера буде доступна восени 2023 року і продаватиметься за 199,99 доларів США або 229,99 доларів США з підставкою для настільного ПК. Акумуляторна версія з’явиться в той же час і буде продаватися за 249,99 доларів. Вам доведеться почекати до першого кварталу 2024 року, щоб придбати камеру з прожектором за 349,99 доларів США.

  Ваша клавіатура вас зраджує? Усе, що вам потрібно знати про кейлоггери

Як і в інших системах безпеки розумного будинку, вам знадобиться підписка, щоб розблокувати всі функції. Це включає доступ до зон активності та визначення того, чи викликав сповіщення пакет, тварина чи транспортний засіб. Базовий план включає 30-денну історію відео та коштує 3,99 доларів США за камеру на місяць або 39,99 доларів США на рік за камеру.

План Plus із 60-денною історією відео коштує 9,99 доларів США на місяць або 99,99 доларів США на рік для кількох камер.

Автор зображення: Philips Hue

Разом із камерами контактний датчик Philips Hue Secure можна використовувати на вікнах, дверях, шафах тощо у вашому домі, щоб автоматично сповіщати, коли щось відкрито чи закрито. Їх також можна інтегрувати з підсвічуванням Hue. Наприклад, коли ваші вхідні двері відчиняються, у вашому домі може вмикатися світло.

Датчик буде доступний восени 2023 року і продаватиметься за 39,99 доларів США за один сенсор або 69,99 доларів США за два комплекти.

  Повний контрольний список відповідності Ultimate SOC 2

Щоб використовувати нові продукти безпеки, вам знадобиться налаштувати Philips Hue Bridge.

Новий центр безпеки в додатку Philips Hue

Автор зображення: Philips Hue

Щоб контролювати та налаштовувати продукти, ви перейдете до нового Центру безпеки в додатку Philips Hue.

Щоразу, коли ви отримуєте сповіщення, торкніться його, щоб відкрити програму. На екрані «Дії» ви можете вручну запустити сигнал тривоги, який увімкне світло, включити сирену на захищеній камері або зателефонувати місцевій владі/довіреній особі.

Додаток також стане місцем для персоналізації налаштувань камери та точного налаштування сповіщень. Ви також можете поставити або зняти систему з охорони, налаштувати режим охорони, коли ви вдома чи вдома, переглянути часову шкалу подій тощо.

Незабаром інтеграція Hue and Matter

Терпіння також окупилося для користувачів Philips Hue, які шукають оновлення до стандарту розумного будинку Matter. Спочатку обіцяне вийти на перший квартал 2023 року, материнська компанія Hue Signify оголосила в березні 2023 року, що оновлення Matter було відкладено.

Але довгоочікуване оновлення програмного забезпечення для Philips Hue Bridge заплановано на вересень 2023 року. Це спростить підключення продуктів Hue до інших пристроїв і додатків розумного дому з підтримкою Matter.

Нові параметри освітлення Hue

Автор зображення: Philips Hue

Це не повинно бути великим сюрпризом, але на IFA також було представлено низку нових варіантів освітлення.

  8 найкращих програм для геокешування для любителів активного відпочинку

Оновлені струнні ліхтарі Festavia можна використовувати в приміщенні та на вулиці. Також буде доступно три довжини. Ліхтарі з’являться восени 2023 року, ціна від $119,99 до $359,99.

Hue Centris — комбінований стельовий точковий світильник. Основний стельовий світильник поєднується з точковими світильниками на 350 градусів. Кожним світлом можна керувати окремо. Версія з двома прожекторами коштує 309,99 доларів США, а варіант із чотирма прожекторами за 489,99 доларів США буде доступний у вересні та восени 2023 року відповідно.

Світильники Hue Persia будуть доступні у вересні 2023 року за ціною від 19,99 до 299,99 доларів. Він складається з окремих рейок і ліхтарів, які створюють настроювану колію.

Нарешті, розумні лампочки MR16 White Ambiance та White and Colour Ambiance з’являться у вересні 2023 року. Одна біла та кольорова лампочка та дві упаковки лампочок White Ambiance продаватимуться за 99,99 доларів США.

Philips Hue налаштований створювати хвилі в системі безпеки розумного будинку

Завдяки новим продуктам Philips Hue має чудову позицію, щоб залишити слід у сфері домашньої безпеки.

Додавання камер безпеки та контактних датчиків до популярної, різноманітної лінійки світильників і датчиків відкриває світ чудових інтеграцій для існуючих користувачів Philips Hue і шанувальників розумного дому звідусіль.