Чому Netspend потрібен мій SSN?

Categories:

Netspend — це американська фінансова компанія, яка пропонує своїм користувачам у Сполучених Штатах такі фінансові послуги, як картки та банківські рішення, через офлайн та онлайн. Netspend не є справжнім банком, але дебетові та кредитні картки, які надає Netspend, випущені The Bancorp Bank, Axos Bank і Pathward. І лише жителі США або громадяни США можуть скористатися цими послугами. Оскільки це картки Visa та Mastercard, ви можете використовувати їх у будь-якій точці світу. Кілька людей не знайомі з Netspend і шукають посібник з активації картки Netspend без SSN і з SSN. Але чи справді SSN важливий для активації картки, а Netspend вимагає номер соціального страхування? А якщо ні, навіщо Netspend потрібен мій SSN і як працюють служби Netspend? Ця стаття допоможе вам вирішити всі ці питання. Залишайтеся з нами до кінця, щоб дізнатися!

Чому Netspend потрібен мій SSN?

Активувати картку Netspend можна онлайн, відвідавши офіційний сайт Netspend. А якщо у вас немає картки Netspend, ви можете легко придбати її онлайн на веб-сайті або відвідавши найближчий центр Netspend. Використовуючи сервіс Netspend, як і їхній мобільний додаток, ви можете керувати всіма своїми банківськими фінансами та транзакціями лише в одному місці без будь-яких додаткових витрат. Мобільний додаток Netspend доступний як для пристроїв Android, так і для iOS. Про те, навіщо Netspend потрібен мій SSN, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

  17 найкращих курсів/ресурсів для вивчення програмування Kotlin

Чи безпечно використовувати Netspend?

Так, Netspend безпечний у використанні. Netspend захищає всю свою інформацію про користувачів і забезпечує безпечне середовище для своїх користувачів під час доступу до їхніх облікових записів онлайн. Лише зареєстровані користувачі Netspend можуть отримати доступ до своїх облікових записів онлайн. Якщо ви ще не зареєструвалися, ви повинні. Обліковим записом Netspend можна керувати з веб-сайту, що робить користувачам зручнішим користуватися послугами з дому. Оскільки багато користувачів користуються онлайн-сервісом Netspend, їхню інформацію та дані потрібно захищати, а з Netspend це так. Усі дані користувачів і їхні онлайн-транзакції зашифровані за допомогою протоколу Secure Socket Layer (SSL), тому користувачам не потрібно турбуватися про безпеку.

Чи є Netspend законним?

Так, Netspend абсолютно законний і безпечний. З 1999 року Netspend надає свої послуги та є провідним постачальником передплачених дебетових карток Mastercard і Visa у Сполучених Штатах. Послугами Netspend користуються понад 10 мільйонів користувачів у Сполучених Штатах. І це доводить їх легітимність і те, що вони не є аферою. Усі послуги пропонуються онлайн, що значно полегшує користувачам керування своїми обліковими записами з дому. Щоб керувати своїм рахунком і картками Netspend, ви можете використовувати мобільний додаток Netspend або їхній офіційний веб-сайт.

Чи можна довіряти Netspend?

Так, Netspend можна повністю довіряти. Netspend надає свої послуги з 1999 року та має понад 10 мільйонів користувачів у Сполучених Штатах, і це доводить його законність. Усі онлайн-банкінгові послуги, які надаються на Netspend, захищені протоколом SSL, який є рівнем безпеки, який шифрує дані від кібератак і зберігає дані користувачів у безпеці від хакерів. Netspend не приховує жодних комісій під час користування своїми картками, і якщо будуть якісь комісії, вони повідомлять вам про це. Якщо ви бажаєте скористатися картками Netspend, ви можете це зробити, оскільки вони повністю надійні та захищені.

  Чи є у вас Bluetooth на вашому ПК

Чи безпечний Netspend для номера соціального страхування?

Так, Netspend безпечний для номерів соціального страхування. Номер соціального страхування – це абревіатура від SSN, яка потрібна під час активації картки Netspend онлайн. Оскільки Netspend використовує SSN для шифрування даних своїх користувачів, їх номер соціального страхування також зберігається в безпеці. Netspend надсилає звіти кредитним бюро, яким потрібен номер соціального страхування. Отже, лише бюро кредитних історій мають доступ до вашого SSN для підготовки кредитних звітів. Тепер ви знаєте, чи безпечний Netspend для номерів соціального страхування.

Чи потрібен Netspend номер соціального страхування?

Так, Netspend вимагає номер соціального страхування. Номер соціального страхування є важливою інформацією, яка потрібна для оподаткування та інших банківських послуг. SSN призначається тим, хто живе в Сполучених Штатах, а також тим, хто перебуває тут на роботі та є тимчасовими громадянами. Номер соціального страхування потрібен для активації картки Netspend онлайн. Використовуючи ваш номер соціального страхування, Netspend може створювати ваші кредитні звіти. Тепер ви знаєте, навіщо Netspend потрібен мій SSN.

Що таке термін прямого депозиту Netspend?

Термін прямого депозиту Netspend на два дні раніше, ніж ваш фактичний день виплати. Припустімо, ваша зарплата припадає на четверте число кожного місяця. Але якщо ви підписалися на прямий депозит Netspend, ви отримаєте суму зарплати безпосередньо у свій банк за два дні до фактичної дати виплати. Прямий депозит економить ваш час, і якщо у вас є якісь рахунки для оплати, які є на початку кожного місяця, ви також можете оплатити їх.

Чому Netspend потрібен мій SSN?

Причина, чому Netspend потрібен мій SSN, досить зрозуміла. Netspend потрібен ваш SSN лише для налаштування вашого онлайн-облікового запису та активації ваших дебетових і кредитних карток Netspend. Netspend піклується про вашу особисту інформацію та гарантує, що ніхто не зможе отримати особисту інформацію своїх користувачів. Щоб створити ваш кредитний звіт, Netspend надсилає ваш SSN до кредитних бюро. Окрім цього, Netspend забезпечує безпеку та захист вашого SSN.

  Як завантажити когось офлайн на PS4

Як активувати картку Netspend без SSN?

Щоб дізнатися, як активувати картку Netspend без SSN, виконайте такі дії:

1. Відвідайте Netspend Активуйте свою картку у вашому браузері.

2. Введіть номер картки та код безпеки та натисніть на ПРОДОВЖУЙТЕ варіант.

3. Введіть адресу електронної пошти, ім’я користувача, пароль, виберіть таємне запитання, введіть на нього відповідь і натисніть на ПРОДОВЖУЙТЕ варіант.

4. Введіть своє ім’я, прізвище, адресу, поштовий індекс та дату народження у відповідних полях.

5. У полі SSN введіть 0 або 1 і погодьтеся з усіма умовами.

6. Натисніть на ПРОДОВЖУЙТЕ можливість активації вашої картки.

Як Netspend перевіряє вашу особу?

Щоб підтвердити свою особу на Netspend, ви повинні спочатку виконати наведені вище дії. Коли ви вводите всю свою особисту інформацію, як-от адресу, номер соціального страхування та інші дані, Netspend негайно перевірить вашу особу зі своєї бази даних. Ось як Netspend підтверджує вашу особу.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, навіщо Netspend потрібен мій SSN і як активувати картку Netspend без SSN. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.