techukraine.net techukraine.net Чому Miro є найкращим вибором для віддаленої співпраці?

Чому Miro є найкращим вибором для віддаленої співпраці?

| | 0 Comments| 7:27 AM
Categories:

Ми любимо працювати вдома, чи не так? Головним чином тому, що це частково робота, частково дрімота та частково прибирання вашого будинку. Але важливіше, тому що це дуже зручно і ефективно одночасно.

Як ми сюди потрапили? Хто б міг подумати, що це «нова норма»? Статистика показує, що віддаленої роботи майже втричі більше, ніж у 2020 році. Дослідження також показали, що працівники щасливіші та більш схильні працювати в компаніях, які забезпечують таку гнучкість.

Що ж, для цього знадобилася ціла пандемія, зручні технології та багато чудових інструментів для віддаленої роботи.

Говорячи про чудові інструменти віддаленої роботи, будь-яка компанія, яка вдосконалила модель віддаленої/гібридної роботи, використовувала багато програмного забезпечення. Опитування, проведене TrustRadius, показало, що дві третини компаній інвестують у програмне забезпечення для веб-конференцій.

На ринку є багато інструментів для відстеження завдань, спільної роботи чи взаємодії співробітників. Ще одна зворотна сторона цього – з такою кількістю доступних інструментів на ринку, як ви вирішуєте, який з них найкращий для вашого бізнесу?

І ось тут ми з Міро.

Що таке Міро?

Miro (раніше відомий як RealTimeBoard) — це візуальний інструмент для співпраці, заснований у 2011 році. Це візуальна платформа, яка дозволяє вашій команді працювати разом у цю епоху гібридних робочих просторів без будь-яких втрат у продуктивності. Це інструмент для компаній, великих і малих (оскільки розмір не має значення для Miro 😛), і навіть таких місць, як школи, НКО та консультанти.

Це був вибір деяких провідних компаній, і якщо цього було недостатньо, щоб переконати вас, ми тут, щоб розповісти вам, як саме Miro може допомогти вашій організації!

Чим Міро може вам допомогти?

У Miro є безліч варіантів використання для різних аспектів вашої організації. Його гнучка дошка, численні шаблони та інноваційні функції для спільної роботи дозволять вашій команді використовувати Miro як повсякденний інструмент у кожному аспекті своєї роботи. Давайте подивимося, як ви можете використовувати Miro для цих різних випадків використання –

#1. Зустрічі та семінари

Значна частина віддаленої роботи – це проведення онлайн-зустрічей і семінарів. Тепер простий Google Meet або Zoom більше не може допомогти. Тому що зустрічі – це вже не просто розмова, це набагато більше. І тут допомагає Міро.

Miro не тільки надає вам платформу для онлайн-зустрічей, але й різноманітність шаблонів робить зустріч більш веселою, інтерактивною та творчою. Чи це –

 • зустріч льодокола з набором нових столярів,
 • або щоденна зустріч,
 • або порядок денний засідання
 • або навіть емоційне колесо для невеликого згуртування команди,

Шаблони Miro тут для вас. Загалом він містить 56 шаблонів лише для зустрічей і семінарів. Це дає працівникам відчуття особистого спілкування, а також сприяє підвищенню продуктивності під час віддаленої роботи. Крім того, він також має можливість додавати звуки та музику до ваших зустрічей!

  Як використовувати свій смартфон як пульт дистанційного керування Amazon Fire TV

#2. Мозковий штурм

Інновації та креативність найкраще проявляються, коли всі працюють разом. А нескінченне полотно Міро робить це ще веселішим! Ви можете вибрати шаблон для дошки для мозкового штурму із сотень шаблонів, доступних на Miro, наприклад –

 • шаблон упаковки липких нотаток
 • шість капелюхів для мислення
 • шаблон зворотного мозкового штурму
 • шаблон випадкових слів

і так далі! Насправді їх більше 300! Дикуй, малий. Інструмент має ще більше функцій, які допомагають вашій команді краще проводити мозковий штурм.

Ви можете демократизувати свій процес за допомогою анонімного голосування, організувати свій процес за допомогою пошуку за ключовими словами та керувати своєю дошкою для використання в майбутньому. Ви також можете захоплювати фізичні дошки за допомогою функції захоплення Stickies і дозволити вашій команді робити примітки.

Їхнє віртуальне полотно має функцію Frames, яка допомагає вам краще організувати ваші речі та полегшує команді планування. Поговоріть про інтеграцію вашого фізичного та цифрового простору! І, нарешті, відстежуйте всю свою ідею від ідеї до реалізації!

#3. Управління проектами

Керувати всім проектом одразу нелегко. Зрештою, Рим також був побудований не за один день. Проекти потрібно виконувати один день і одне завдання за раз. Тепер цими кількома завданнями та людьми потрібно керувати та відслідковувати їх. Це може бути важко, якщо у вас немає Міро, який зробить це за вас!

Miro — чудовий інструмент, який візуалізує ваші завдання, підзадачі та залежності, щоб допомогти вам зрозуміти ефективну роботу для досягнення вашого проекту. Він забезпечує координацію проектів у міжфункціональних командах, щоб усі були в курсі роботи та прогресу. Ось деякі функції Miro, які значно полегшують керування проектами –

 • Функції ментальних карт і карт історій користувача допомагають краще візуалізувати завдання та краще спроектувати робочий процес, щоб розробити структуру розподілу роботи.
 • Функція відстеження завдань Miro дає змогу переглядати всю інформацію з висоти пташиного польоту, щоб жодне завдання не провалилося.
 • Такі інструменти, як PI Planning, брейнрайтинг тощо, дозволяють керівникам проектів краще готуватися до нарад і проводити кращі семінари для підвищення кваліфікації команди.
 • Централізуйте дошки Kanban, діаграми Ганта, матриці RACI та карти історій користувачів, щоб забезпечити прозорість у всьому проекті.

#4. Функція продажів

Ми любимо Miro за те, що він найкращий інструмент для віддаленої співпраці, але його функції для відділу продажів, безперечно, є бонусом! Miro — це організаційний інструмент для співпраці, який допомагає оптимізувати функцію продажів і покращує управління взаємовідносинами з клієнтами. Давайте подивимося, які з функцій Miro корисні нашим відділам продажів!

 • Візуальне полотно Miro — чудовий спосіб візуалізації планування продажів і стратегії. Можна використовувати різні шаблони білої дошки, щоб спланувати свою ринкову стратегію, виділити ключові перспективи, відстежувати потенційних клієнтів, виконувати конкурентний аналіз і планувати кампанії.
 • Картування шляху клієнта Miro допоможе відділам продажів ефективно відстежувати своїх клієнтів через воронку продажів. Це також допомагає їм визначити найефективніші точки дотику, больові точки клієнтів і сфери розвитку. Візуальне представлення потенційних клієнтів і циклів продажів також допомагає команді в управлінні продажами.
 • Створюйте підручники, візуальні навчальні матеріали, посібники тощо, використовуючи візуальне полотно Miro, і покращуйте навчання та розвиток вашої команди продажів.
 • Величезний список інтеграцій Miro також включає такі інструменти CRM, як Hubspot, Salesforce, Pipedrive тощо, які допомагають вашій команді продажів отримати доступ до всієї своєї роботи в одному місці.
  Як продезінфікувати мишу та клавіатуру

#5. Гібридна робота

Представляємо вам зірку вечора – гібридну роботу. Miro є одним із найбільш доступних та інтуїтивно зрозумілих інструментів, коли мова заходить про віддалену роботу. Це забезпечує безперебійну співпрацю незалежно від того, чи хочеться вам надіти штани та піти в офіс, чи втопитися в Doritos на своєму ліжку. Давайте розглянемо функції віддаленої роботи Miro –

 • Зустрічі в Miro виходять за межі лише тексту, аудіо та відео. Ваша команда може одночасно приєднатися до дошки, щоб створювати, впроваджувати інновації та співпрацювати.
 • Крім того, Miro працює з усіма пристроями, від планшетів до смартфонів!
 • Налаштуйте Miro відповідно до своїх потреб за допомогою понад 100 програм і інтеграцій.
 • Використовуйте двонаправлену синхронізацію, автоматизацію та власно вбудовані плати Miro, щоб отримати максимальну віддачу від існуючих інструментів і синхронізувати все.

Тепер, коли ми побачили деякі приклади використання Miro для вашої організації, давайте розберемося з деякими функціями інструменту, які виділяють його.

Унікальні особливості Miro

Ось деякі особливості, які роблять Miro унікальним і чому він має бути правильним вибором для роботи вашої компанії!

#1. Складання схем

Ніщо не полегшує роботу, ніж створення візуально привабливої ​​діаграми про це. Фактично, майже 70% опитаних користувачів Miro використовують Miro для створення діаграм і планування процесів. У Miro є різноманітні унікальні інструменти, які допоможуть вам створити найбільш інтуїтивно зрозумілі та репрезентативні діаграми робочого процесу. Використовуйте базові блок-схеми, BPMN, інструменти діаграм UML, складну мережеву архітектуру тощо для створення діаграм.

Велика бібліотека шаблонів блок-схем Miro з діаграмою доріжки, діаграмою потоку даних, деревом рішень можливостей і багатьма іншими доступна для вас щоразу, коли вам потрібно намітити новий процес або перепрофілювати існуючі.

#2. Гнучкий робочий процес

Miro має низку функцій, які допоможуть вам покращити гнучкість робочого процесу за допомогою різноманітних функцій. Ви можете зробити своє планування спринтів, щоденні зіткнення, огляди спринтів і ретроспективи інтерактивними та залучати віддалених користувачів за допомогою Agile Workflows Miro.

Імпортуйте завдання з додаткових інструментів, таких як Jira, Asana, Rally, Azure або навіть ваших електронних таблиць, у Miro та налаштовуйте робочі процеси в режимі реального часу. І, нарешті, візуалізуйте свої завдання та залежності, щоб втілити свої ідеї в життя за допомогою настроюваних дощок Kanban.

#3. Міроверс

Якщо вам набридли найновіші фільми Marvel і ви шукаєте нових шанувальників, Miroverse може стати для вас місцем. Це звичайний форум, де ви можете отримати доступ до того, що інші створили за допомогою Miro, і черпати з цього натхнення.

Отже, якщо ви все ще шукаєте ідеї навіть після того, як Miro вже створив для вас тисячі шаблонів (дуже малоймовірно, що ви б шукали), ви можете прийти та перевірити дошки на Miroverse та шукати їх за темою, компанією чи творцем !

  Як створити гіперпосилання Mailto в PowerPoint

#4. Каркас

Тепер нам цікаво, чи є щось, чого Міро не може зробити. Миттєво створюйте шаблони lo-fi для сторінок веб-сайтів і екранів продуктів за допомогою каркасних шаблонів і бібліотеки інтерфейсу користувача Miro. Miro інтегрується з такими платформами, як IconFinder і Unsplash, щоб надати вам миттєвий доступ до графіки. Використовуйте рамки, щоб показати кілька веб-екранів або екранів продукту, і з’єднайте їх за допомогою таких функцій, як стрілки та посилання, щоб продемонструвати потік.

Що робить Miro найкращим інструментом?

Найкраще в Miro, навіть після всього, що ми щойно вам розповіли, це те, що ви можете використовувати Miro замість десяти інших інструментів для різних цілей.

Miro обслуговує функції, які може виконувати такий інструмент, як Asana, наприклад керування завданнями та проектами. Але що він також може робити, так це візуалізувати ваші завдання та робочий процес одночасно, роблячи його більш дистанційною спільною роботою, а його шаблони забезпечують більше творчості, гнучкості та простоти використання. У той же час Miro також перевершує такі інструменти, як Trello, різноманітністю візуальних форматів, які він пропонує, окрім дощок Kanban.

Він має більше інтеграцій і тисячі вже існуючих шаблонів, ніж інші конкуренти на ринку. Він забезпечує наскрізну інтеграцію вашої роботи, яку багато інших інструментів ще не уявляють. Крім того, користувальницький інтерфейс і простота використання роблять вашу роботу дуже зручною та приємною для очей.

Як отримати Міро?

Просто відвідайте веб-сайт Miro сьогодні та зареєструйтесь, вказавши свою електронну адресу, щоб отримати безкоштовну пробну версію. Перевірте все, що ми сказали про Міро. Якщо ви захочете перейти на план, відділ продажів Miro допоможе вам вибрати найкращий для вас план. У них є три різні види планів –

 • Початковий – від 8 доларів США за учасника на місяць, що оплачується щорічно, або від 10 доларів США щомісяця.
 • Бізнес – починається від 16 доларів США за учасника на місяць, виставляється щорічна плата або 20 доларів США щомісяця.
 • Підприємство – настроювані функції, які ви хочете.
 • У них цілодобова цілодобова служба підтримки, яка допоможе вам у будь-якому випадку, і буде максимально корисною у навчанні вас роботі з їхнім додатком. У них також є широкий вибір супровідних документів, які зроблять весь процес максимально гладким.

  Останні слова!

  Тепер ми можемо сміливо сказати, що ми розповіли вам про Miro стільки, скільки ви повинні знати, перш ніж спробувати його. Нам дуже подобається ця платформа, і ми знаємо, що це рішення, яке потрібно вашому бізнесу! Тож зайдіть на веб-сайт Міро сьогодні та спробуйте цю магію на собі!

  Ви також можете переглянути наш огляд платформи керування роботою Wrike.