Чому iPhone кращий за Android?

Те, чи iPhone кращий за Android, чи навпаки, завжди буде предметом суперечок. Краще, очевидно, поняття відносне. Наприклад, незважаючи на те, що загальновизнано, що iPhone простіше використовувати, ніж пристрої Android, це не здасться таким, коли ви вперше подивитесь на iPhone, якщо ви користуєтеся Android деякий час. Вам слід розглянути можливість придбання iPhone з причин, наведених нижче. Крім того, ми обговоримо в цій статті, який телефон є більш зручним для користувача iPhone або Android. Також ми показали порівняння камер iPhone і Android. Отже, продовжуйте читати!

Чи iPhone кращий за Android?

Коли ви купуєте новий телефон, ви вибираєте лише два варіанти пристроїв iOS або Android. Ось причини, чому варто вибрати iPhone замість Android:

1. Легкий у використанні

Зображення Pexels з Pixabay

Перша неймовірна перевага, яку вони мають перед мобільними телефонами Android, полягає в тому, що iPhone перевершує Android і вважається дуже простим. Зовнішній вигляд iOS не змінився, навіть незважаючи на те, що Apple за ці роки досягла певних успіхів, наприклад Центр керування. Через це iPhone має перевагу перед Android, оскільки він продовжує працювати так само, як і в минулому.

Основні функції операційної системи Android набагато складніші та заплутаніші, ніж у системі iOS, незважаючи на те, що телефон Android можна налаштувати та модифікувати різними способами. iPhone — найкращий варіант, якщо вам потрібен надійний смартфон, простий у використанні.

2. Швидше

Коли справа доходить до управління пам’яттю, iOS значно ефективніша за Android. Оскільки дві операційні системи принципово відрізняються за своїм дизайном, iPhone 6 із лише 1 ГБ оперативної пам’яті може легко перевершити телефон Android із 3 ГБ оперативної пам’яті. На пристроях Android виконується процес, відомий як збирання сміття. Для цього потрібно більше часу роботи акумулятора та пам’яті. Програми Android використовують середовище виконання Java, що є причиною в цьому випадку. Однак iOS було створено з нуля, щоб ефективно використовувати пам’ять і уникати такого роду збирання сміття. Як наслідок, iPhone використовує менше пам’яті для швидшої роботи та має такий самий час автономної роботи, як і багато телефонів Android, які мають набагато більші батареї.

3. Безпека

Незважаючи на те, що телефони Android також покращуються з точки зору безпеки, iPhone все ще займає лідируючі позиції в цій галузі, і це головний фактор, чому iPhone кращий за Android. З Touch ID і Face ID на iPhone Apple завжди приділяла особливу увагу безпеці споживачів. Apple має перевагу перед Android завдяки суворому регулюванню додатків і можливостям швидкого розповсюдження оновлень на більшій кількості пристроїв. Ви можете почуватися в безпеці, знаючи, що ваші особисті дані ніхто не зберігає та не читає, оскільки Apple шифрує дані в iMessage та інших своїх програмах.

Телефони Android підбирають віруси та зловмисне програмне забезпечення, зокрема з App Store. Незважаючи на те, що в Apple App Store менше програм, ніж у Play Store для пристроїв Android, це не найважливіший аспект App Store. Apple надзвичайно вибаглива та обережна щодо того, яким розробникам додатків дозволено доступ до так званої екосистеми Apple, яка являє собою мережу обладнання, програмного забезпечення та розробників. Шкідливі програми ніколи не будуть доступні в App Store.

4. Apple Pay

Завдяки цій функції люди можуть легше використовувати чіп NFC, вбудований у їхні пристрої iOS, щоб оплачувати товари та послуги за допомогою iPhone у звичайних магазинах. На пристроях під керуванням iOS 10 або macOS Sierra або новіших версій функція Apple Pay також доступна в Інтернеті та дозволяє користувачам робити покупки одним дотиком у додатках, які включають Apple Pay API. Серед пристроїв, які підтримують Apple Pay у програмах iOS або в Інтернеті.

У багатьох країнах Google Pay недоступний. Отже, якщо ви шукаєте простий і зручний спосіб мобільної оплати, то iPhone – це найкращий вибір.

5. Сімейний спільний доступ

Сім’ї можуть ділитися вмістом, покупками та пам’яттю на кількох пристроях iOS, а також обліковий запис Apple ID набагато легше завдяки функції, відомої як Family Sharing. До шести членів родини можуть ділитися календарями, нагадуваннями та фотоальбомами, а також робити спільні покупки фільмів, музики чи програм. Ця функція є ще одним фактором, чому iPhone кращий за Android. Ви відчуєте полегшення, дізнавшись, що немає ризику завантаження дітьми небажаних або дорогих програм, оскільки сімейний доступ дозволяє батькам схвалювати програми своїх дітей.

6. Екосистема Apple

Це складно очолювати екосистему Apple. Mac, AirPods, iPad, Apple Watch, HomePods і Apple TV пропонують якусь корисну інтеграцію при використанні з iPhone, яка полегшує та спрощує ряд завдань. Жоден інший бізнес чи екосистема ще не зрівнялися зі здатністю Apple бездоганно інтегрувати власні продукти.

Те, як вони співпрацюють, і стіна, яку вони звели навколо цих сімейних продуктів, дають екосистемі Apple явну перевагу перед іншими підприємствами, які виробляють подібні продукти. Високотехнологічне програмне забезпечення, яке їх об’єднує, як-от iCloud, Airplay, Airdrop, Handoff і Continuity, робить продукти Apple відмінними.

7. Ефективне використання батареї зі зниженим виробленням тепла

Фото компанії PhotoMIX на Pexels

Навіть якщо iPhone використовується протягом тривалого часу, він виділяє менше тепла, що підтвердить будь-який затятий фанат. Це пов’язано з тим, що акумулятори iPhone набагато ефективніші та виділяють менше тепла, ніж акумулятори інших операційних систем. В результаті кращої ефективності оперативної пам’яті операційної системи iOS від Apple порівняно зі застарілою операційною системою Android від Google, вона потребує менше оперативної пам’яті, що означає, що менше оперативної пам’яті потребує живлення від батареї, що призводить до меншого виділення тепла.

8. Ігрова електростанція

Завдяки прогресу технологій наші смартфони тепер функціонують як портативні ігрові консолі. Витіснивши PlayStation і 3D, iOS зробила революцію в ігровому секторі. Apple Arcade може випускати ігри з графікою за моделлю PlayStation завдяки інтеграції апаратного та програмного забезпечення від Apple. Це один із головних факторів, чому iPhone кращий за Android.

9. Спеціальні можливості

iPhone надає спеціальні функції доступності, які потрібні багатьом користувачам. Існує велика кількість користувачів із слабким зором, людей із вадами зору та користувачів із меншою точністю рухових функцій. Ці люди зазвичай обожнюють численні функції доступності на iPhone. Ці функції пропонуються не багатьма телефонами Android, тому iPhone кращий за Android.

10. Точне оновлення

Одна з речей, які iOS робить краще, ніж Android, це оновлення програмного забезпечення. Якщо ваш пристрій iOS відповідає вимогам для останнього оновлення, він завантажить його, щойно воно стане доступним. Для старих пристроїв, яким важко працювати з більш ресурсомісткими версіями iOS, це може бути не гарною новиною. Однак це інша тема, про яку варто турбуватися, якщо у вас є значно старіший пристрій Apple.

11. Вища підтримка клієнтів

З точки зору тех підтримка клієнтів, Apple займає перше місце, і це одна з причин, чому iPhone кращий за Android. AppleCare коштує дорого, але подати претензію на пристрій iOS нескладно. Часто ви можете вийти з магазину Apple із абсолютно новим пристроєм менш ніж за годину, якщо він знаходиться поруч.

Незалежно від того, любите ви їх чи зневажаєте, роздрібні магазини Apple Store мають особливий стиль, який намагаються наслідувати багато інших магазинів. Численний персонал готовий допомогти вам із будь-якою покупкою чи проблемою. Є навіть безкоштовні уроки, щоб навчити людей користуватися продуктами Apple.

Хоча не існує ідеального бренду, наявність телефону чи планшета iOS перевершує конкурентів, якщо виникнуть проблеми. Вам не доведеться мати справу з операторами, шукати дивні телефонні номери служби підтримки клієнтів, заповнювати онлайн-форми, надсилати факси, чекати виправлення чи заміни, довго чекаючи на очікуванні, щоб поговорити з роботом або надіслати факси. Просто відвідайте місцевий Apple Store, щоб відчути їх відоме обслуговування клієнтів.

12. Відсутність вірусів

Коли ви ввімкнете його вперше, ви не знайдете жодного попередньо встановленого програмного забезпечення на своєму iPhone, незалежно від того, як, де чи який iPhone ви купуєте. Це означає, що не існує неавторизованих додатків, які перекачують живлення чи дату, які саботують процес із самого початку. Однак він може мати кілька додаткових програм, як-от Stocks та інші, але їх можна легко видалити.

Оскільки існує дуже багато виробників телефонів, які виробляють пристрої Android, це одна з головних проблем телефонів Android. У деяких ситуаціях ви можете виявити десятки або більше програм, які вам насправді не потрібні чи не потрібні. І найгірше те, що більшість цих вірусів не можна видалити.

13. Apple CarPlay

Ви можете використовувати CarPlay якщо у вас є iPhone. Порівняно з Android Auto, CarPlay має набагато більш впорядкований порядок піктограм, і ви можете змінити їх порядок, щоб полегшити доступ до вашої улюбленої програми. Досвід є набагато більш стратегічним, деякі речі були переміщені, і він працює подібно до iOS на телефоні чи планшеті. Крім того, завдяки Siri Apple CarPlay більш функціональний, простіший у використанні та має кращий естетичний вигляд. Цей фактор iPhone є однією з причин, чому iPhone кращий за Android.

14. Першим отримує найкращу програму

Автор фото Бретт Джордан на Pexels

Творці найкращих і найякісніших програм продовжують підтримувати Apple. Більшість програм також запускається в Apple App Store, і вони роблять це набагато раніше, ніж у магазині Google Play на пристроях Android. Так було з деякими з найбільш популярних програм за останні роки, включаючи Super Mario Run і Snapchat.

Цілком можливо, що деякі програми для телефонів Android ніколи не будуть випущені. Оскільки їх так багато і так багато відмінних особливостей телефонів, які необхідно враховувати під час розробки, розробникам програм складніше створювати ігри та програми для телефонів Android. Цей фактор є ще однією причиною, чому iPhone кращий за Android.

15. Вартість перепродажу

Кожен раз, коли випускається новий смартфон, люди часто оновлюють свої існуючі моделі. Деякі люди хочуть обміняти свої старі телефони на нові. IPhone завжди матиме вищу цінність при перепродажі, ніж телефон Android, незалежно від віку, і тому iPhone кращий за Android. Причина цього в тому, що iPhone виготовлені з високоякісних матеріалів, що значно сприяє їх здатності зберігати свою цінність з часом. Оскільки існує лише один виробник, нові кращі телефони випускаються не так часто, як телефони Android. Телефони Apple залишаються флагманськими моделями і актуальними протягом більш тривалого періоду часу.

16. Apple AirTags

Bluetooth-трекери — ще одна функція, яку iOS освоїла більш вміло, ніж Android. Ці крихітні пристрої мають можливості відстеження та визначення місцезнаходження. Можливо, ви помітили, що Samsung, Tile та інші компанії випускають Bluetooth-трекери, які надзвичайно схожі, але Apple має те, з чим не може зрівнятися жоден із її конкурентів. Куди б ви не пішли, мережа пристроїв Apple має набагато ширше покриття.

Apple AirTags також легко інтегрується з iOS. Це насамперед системна функція, яка не потребує додаткових завантажень чи програм. Його швидко та просто налаштувати, і все, що вам потрібно зробити, щоб він запрацював, це торкнутися iPhone своїм iPhone. Найкраща частина AirTags полягає в тому, що вони можуть коштувати трохи дорожче, ніж конкуренти, а також різниця незначна, але в будь-якому випадку це набагато кращий продукт. Цей фактор є ще однією причиною, чому iPhone кращий за Android.

Який телефон є більш зручним для користувача iPhone чи Android?

Як iPhone, так і Android неймовірно прості у використанні. Але який телефон є більш зручним для користувача iPhone чи Android? Хоча багато людей вважають Android більш гнучким для налаштування, Apple нещодавно випередила його. Користувачі iPhone можуть налаштувати Центр керування, меню віджетів і навіть шпалери. Незважаючи на те, що Android існує довше, iPhone все ще має більше можливостей налаштування без необхідності робити джейлбрейк або рутувати пристрій.

Головна відмінність цих двох телефонів полягає в операційній системі. iPhone легше модифікувати, ніж телефони Android, які, як вважають, є більш настроюваними. Коли справа доходить до простих завдань, таких як зберігання контактної інформації, операційна система Apple більш зручна для користувача. Переважною платформою для розробників є Apple. Багато програм використовують магазин додатків Apple як платформу для запуску та випускають їх раніше, ніж на ринку Android.

Таким чином, ви маєте уявлення про те, який телефон є більш зручним для користувача iPhone або Android. Тепер прочитайте розділ нижче, щоб дізнатися про камеру iPhone проти Android.

Порівняння камер iPhone і Android

Це деякі фактори, які слід враховувати, вибираючи будь-який пристрій на основі якості камери. Нижче наведено список порівняння камер iPhone і Android.

1. Фотоапарат і об’єктиви

Автор фото Geometric Photography на Pexels

Перший фактор, який слід враховувати при порівнянні камер iPhone і Android, — це камера та об’єктиви. Більшість сучасних пристроїв Android мають три або чотири лінзи, включаючи Samsung S22 Ultra, Pixel 7 Pro і OnePlus 10 Pro. Якщо у вас обмежений бюджет, доцільно вибрати одну з менш дорогих моделей, оскільки вони мають подвійну лінзу.

Найновіші моделі iPhone Pro мають потрійну лінзу, а менш дорогі стандартні моделі iPhone мають подвійну лінзу. Це ще один практичний вибір для тих, хто має обмежений бюджет.

Коли справа доходить до кількості камер/об’єктивів, які включають кожен, пристрої iPhone і Android, як правило, дуже розумні та добре підібрані, але загалом Android – це місце, де ви побачите найбільше інновацій чи технологічного прогресу.

Наприклад, Samsung S22 Ultra поставляється з чотирма об’єктивами, один із яких має 10-кратний зум. Sony Xperia 1 II має оптичний зум лише в одному об’єктиві, що робить його єдиним смартфоном із такою спеціальною можливістю масштабування від однієї фокусної відстані до іншої.

2. Мегапікселі

Після випуску iPhone 14 Pro Apple перевищила поріг у 12 мегапікселів для сенсорів у своїх смартфонах. І це також один із найважливіших факторів, який слід враховувати під час порівняння камер iPhone і Android. Android, з іншого боку, деякий час мав ряд смартфонів із датчиками надзвичайно високої роздільної здатності.

Наприклад, Google Pixel 7 Pro має датчик на 50 Мп, а Samsung S22 Ultra — 108 Мп. Крім того, надходили повідомлення про розробку телефонів Android із роздільною здатністю понад 200 мегапікселів.

Незважаючи на те, що надвисока роздільна здатність не має вирішального значення для повсякденної фотографії, вона все ж має певні переваги. Наприклад, об’єднання пікселів, у якому пікселі поєднуються, може бути корисним за слабкого освітлення. Його можна використовувати для кадрування або цифрового масштабування без втрати роздільної здатності.

Тепер, коли у нього є один на дисплеї, схоже, що Apple використовуватиме датчики з вищою роздільною здатністю; однак, якщо зараз ви прагнете різноманітності, більший ринок Android, безсумнівно, різноманітніший.

3. Підтримка необроблених файлів

Ви можете побачити смартфони з можливостями зйомки в форматі raw як на Android, так і на iOS. На ринку Android використовується багато термінів, і Apple назвала його ProRAW.

Усі вони знімають у загальному форматі DNG, що дає змогу різноманітним пристроям читати необроблені файли без потреби у спеціальному чи оновленому програмному забезпеченні.

4. Відео

Основною специфікацією для моделей Android і iOS вважається відео. Для деяких людей це може бути в основному неактуальним, а для деяких це важливо враховувати під час здійснення будь-якої покупки. Цей фактор вважається одним із важливих факторів у порівнянні камер iPhone і Android.

Ви можете записувати відео 4K, вибирати сповільнену зйомку та використовувати формат запису відео ProRes від Apple, якщо ви виберете iOS і одну з останніх моделей iPhone Pro. Ці функції корисні для досвідчених користувачів. Важливо зазначити, що для повної користі від нього вам знадобиться iPhone принаймні на 256 ГБ.

Проте запис відео 4K є стандартною функцією більшості моделей Android. Деякі моделі, зокрема Samsung S22 Ultra, підтримують зйомку з вищою роздільною здатністю 8K, якщо ви бажаєте. Багато моделей Android також пропонують певні «професійні» функції запису відео.

Якщо запис відео є одним із ваших головних пріоритетів, варто ретельно вивчити модель, яку ви розглядаєте, щоб переконатися, що вона має все, що вам потрібно.

5. Ручний режим

Зображення Pexels з Pixabay

Загалом, рідні додатки камери на смартфонах Android кращі або багатші функціями. Власна програма камери для iPhone є досить простою та простою, вона практично не дає вам контролю над деякими налаштуваннями. Android — кращий вибір, якщо доступ до ручного або професійного режиму є для вас вирішальним.

Слід мати на увазі той факт, що не всі Android пропонують функціональність. Подібний простий додаток до серії iPhone використовується, наприклад, у лінійці смартфонів Google Pixel. Натомість перевірте телефони від Samsung, Oppo, Sony, Honor, Xiaomi або OnePlus і переконайтеся, що такий режим доступний, прочитавши специфікації (та огляди) будь-якого конкретного телефону, на який ви бачите.

6. Спеціальні режими фотозйомки

Операційні системи iOS і Android мають спеціальні режими фотозйомки, які створені, щоб допомогти та полегшити фотографування за певних умов.

Зараз практично всі смартфони оснащені портретним режимом, а більшість з них також мають нічний режим для зйомки в умовах слабкого освітлення. Таким чином, iOS і Android є відмінними партнерами в цьому відношенні.

Сьогодні багато моделей Android, включаючи Samsung S22 Ultra та Google Pixel 7 Pro, мають режими макрофокусування, які дозволяють фокусуватися на об’єктах зблизька. Найновіші iPhone не є винятком.

Проте справедливо зазначити, що хоча iOS пропонує портретний, нічний та макрорежим, немає нічого іншого на шляху спеціальних чи незвичайних функцій. Навпаки, деякі телефони Android дозволяють грати з додатками прямо у вбудованій програмі камери. Для лінійки Pixel 7 є унікальні режими руху, які спрощують, наприклад, панорамування або створення ефектів уповільненої витримки.

Тому варто переглянути специфікації пристрою та рідну програму камери, щоб дізнатися, чи є в ньому спеціальні режими, які вас особливо цікавлять. Таким чином, це було коротке порівняння камер iPhone і Android.

***

Може бути важко визначитися між iPhone і телефоном Android. Для деяких користувачів обидві платформи пропонують чудові можливості. Функції безпеки можуть бути важливішими для деяких клієнтів, ніж час автономної роботи або мобільні ігри. Перш ніж вибрати телефон, який найкраще відповідає вашим потребам, наше порівняння, чому iPhone кращий за Android, допоможе вам вирішити, які функції для вас найважливіші. Також ми сподіваємося, що наше порівняння камер iPhone і Android допомогло вам дізнатися про різницю між ними.