Чому Instagram видалив мій обліковий запис?

Categories:

Американський бізнес Meta Platforms є власником соціальної медіа-платформи Instagram, яка дозволяє користувачам ділитися фотографіями та відео. Користувачі програми можуть завантажувати медіафайли, які можна змінювати за допомогою фільтрів і впорядковувати за хештегами та географічними тегами. Повідомленнями можна ділитися публічно або лише з підписниками, які вже авторизовані. Однією з найбільш поширених у світі соціальних мереж є Instagram, і для багатьох користувачів втрата доступу до своїх акаунтів може стати кошмаром. Одна справа бути відрізаним від друзів і спільноти, але втрата фотографій і відео за роки може бути катастрофічною. Якщо ви шукаєте поради щодо того ж, ми пропонуємо корисний посібник, який навчить вас, чому Instagram видалив мій обліковий запис. Також ви дізнаєтесь, як зв’язатися з довідковим центром Instagram, щоб відновити Instagram.

Чому Instagram видалив мій обліковий запис?

Якщо обліковий запис порушує будь-які правила спільноти, вони мають право закрити його. Якщо ви вважаєте, що органи влади зробили помилку та вимкнули ваш обліковий запис, ви можете попросити їх переглянути свій вибір. Можливо, вам буде цікаво дізнатися про причини та кроки для відновлення мого облікового запису Instagram, якщо його буде видалено. Може бути не дуже приємно, якщо Instagram відмовляється повідомити вам, чому ваш обліковий запис був видалений. Продовжуйте читати, щоб дізнатися більше.

Чи видаляє Instagram неактивні облікові записи?

Так. Щоб підтримувати активну базу користувачів, IG використовує політику видалення всіх неактивних облікових записів, які відповідають певним критеріям.

Чи справді Instagram видаляє ваш обліковий запис?

Так, Instagram видаляє ваш обліковий запис, якщо ви порушуєте правила спільноти.

Instagram назавжди видалив мій обліковий запис?

Так. Ваш обліковий запис і всю вашу інформацію буде остаточно стерто через 30 днів після вашого запиту на видалення, і ви не зможете відновити їх.

  Чи повідомляє вас Instagram, коли хтось входить у ваш обліковий запис?

Чи буде обліковий запис Instagram відключено через порушення умов?

Так. Insta не дає конкретних інструкцій щодо того, чому облікові записи вимкнено. Однак там зазначено, що це відбувається внаслідок порушення правил спільноти.

Чи можете ви відновити Instagram після його видалення?

Так, ви можете повернути Instagram протягом 30 днів після видалення облікового запису. На відновлення облікового запису Instagram дається тридцять днів. Неможливо відновити ваш остаточно видалений обліковий запис IG. Після закінчення 30-денного періоду користувач не зможе отримати доступ до свого облікового запису, якщо спробує відновити назавжди видалений обліковий запис Insta або знову ввійти.

Чи можу я деактивувати Instagram на 1 рік?

Так. Ви самі вирішуєте, на який час ваш обліковий запис буде тимчасово вимкнено. Повторний вхід дозволить вам повторно активувати його, коли забажаєте. Однак одне обмеження існує. На даний момент ви можете вимкнути обліковий запис Instagram лише раз на тиждень. Тому вам доведеться почекати тиждень, щоб знову вимкнути його. Якщо ви вимкнете його, увійдіть знову та передумайте.

Чому мій обліковий запис Instagram зник?

Коли ви спробуєте ввійти, ви отримаєте сповіщення, якщо ваш обліковий запис Instagram вимкнено. Вони залишають за собою право деактивувати облікові записи, які порушують будь-які Правила спільноти. Увійшовши в програму, ввівши своє ім’я користувача та пароль і дотримуючись інструкцій на екрані, ви можете попросити органи переглянути рішення, якщо ви вважаєте, що ваш обліковий запис вимкнено помилково. Якщо ви не бачите попередження про вимкнення, можливо, у вас проблеми з входом. Неможливо відновити обліковий запис, якщо його видалили ви або хтось інший за допомогою вашого пароля.

Чому облікові записи Instagram видаляються?

Instagram може видаляти облікові записи, які містять спам, шахрайські облікові записи та інших користувачів і вміст, який порушує Правила спільноти.

Чому Instagram видалив мій обліковий запис?

Читайте далі, щоб дізнатися причину, чому Instagram видалив мій обліковий запис. Може бути кілька причин, чому ваш обліковий запис було припинено, якщо виявилося, що він порушує одне або кілька Правил спільноти Instagram.

  • По-перше, це може бути результатом вашої злочинної діяльності. Instagram забороняє рекламу протиправних дій, таких як тероризм, організації, що розпалюють ненависть, і злочини. Крім того, заборонено продаж нелегальних товарів і послуг. Ваш обліковий запис буде вимкнено, якщо ви поширите щось протизаконне в IG.
  • По-друге, сайт не дозволяє образливий контент. Один із найпростіших способів дезактивувати обліковий запис IG – це опублікувати образливі матеріали. Якщо у вас є значна кількість підписників, один або кілька підписників можуть позначити вашу публікацію. Ваш обліковий запис може бути вимкнено, якщо IG визначить, що ваш вміст суперечить правилам спільноти.
  • Далі, вам не дозволяється публікувати погрози, які можуть завдати шкоди чи смерті. Такі погрози включають декларацію про намір застосувати, підтримувати або вчинити насильство.
  • Нарешті, навіть якщо ви дотримувалися згаданих вище правил, Insta могла помилково видалити ваш обліковий запис.
  Як зробити знімок екрана або записати історію в Instagram

Щоб захистити конфіденційність користувачів, Instagram розробив комплексний набір інструкцій. Проте деякі прогалини можуть призвести до видалення вашого облікового запису. Існують різні обставини, за яких ви можете відновити свій профіль, навіть якщо на платформі немає способу відновлення облікових записів, видалених вручну. Порушення стандартів спільноти та умов використання Instagram призведе до вимкнення профілю. Але іноді облікові записи деактивуються помилково.

Чому мій Instagram видалили без причини?

Незважаючи на незліченну кількість годин, які ви, можливо, витратили на розробку свого облікового запису, Instagram деактивував його без видимих ​​причин. Іноді облікові записи видаляються помилково. Ви не єдині, хто стикається з цією проблемою, оскільки багато користувачів Instagram. На щастя, є методи, які ви можете застосувати, щоб відновити доступ до свого облікового запису.

Як довго ви можете тримати Instagram деактивованим?

Ви не зможете відновити свій обліковий запис, якщо його видалите. Через 30 днів ви більше не зможете отримати доступ до свого облікового запису чи отримати будь-яку інформацію. Протягом цього часу ви матимете можливість скасувати видалення свого облікового запису. Усе, що ви додали, включаючи ваш профіль, зображення, відео та інший вміст, буде видалено назавжди. Однак, якщо ви вимкнете свій обліковий запис, ви можете залишити його таким як забажаєте. Наразі ваш обліковий запис може бути вимкнено лише раз на тиждень на IG.

Як відновити обліковий запис Instagram?

Тепер, коли ви знаєте, як довго ви можете залишати Instagram дезактивованим, дайте нам знати, як відновити мій обліковий запис Instagram у разі видалення. Якщо ви видалили свій обліковий запис вручну, ви можете відновити його до 30 днів, увійшовши в нього знову. Якщо ви тимчасово вимкнули свій обліковий запис, ви можете використати його для повторної активації.

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Натисніть Увійти та введіть свої облікові дані, щоб увійти у свій обліковий запис. Одразу ваш обліковий запис буде відновлено.

  Як застосувати фільтри для обличчя в Instagram

Як я можу повторно активувати свій обліковий запис Instagram?

Після відключення облікового запису Instagram його все ще можна відновити. Ви можете деактивувати свій обліковий запис IG, якщо хочете тимчасово припинити використання програми соціальних мереж. Ви також повинні знати, що хоча облікові записи, які були тимчасово вимкнені в Insta, можна легко повторно активувати, цього не можна сказати про облікові записи, які було видалено. Щоб повторно активувати обліковий запис, просто увійдіть у свій обліковий запис із тими самими обліковими даними.

Примітка. Слід зазначити, що IG рекомендує почекати щонайменше 24 години, перш ніж повторно активувати обліковий запис, який було деактивовано, оскільки процедура деактивації часто триває день.

Як я можу зв’язатися з довідковим центром Instagram?

Оскільки ви знаєте, як повторно активувати мій обліковий запис Instagram, дайте нам знати, як зв’язатися з довідковим центром Insta.

  • Зателефонуйте в службу підтримки IG за номером 1-650-543-4800.
  • Ви також можете зв’язатися з довідковим центром IG онлайн через Довідковий центр Instagram сторінки.

Примітка: [email protected]яка спочатку була електронною адресою, яку користувачі могли використовувати для зв’язку з Instagram, більше не активна.

Що станеться, якщо я видалю Instagram і перевстановлю?

Як правило, під час видалення програми IG зі смартфона видаляється лише кеш програми та дані. Коли ви перевстановлюєте програму, ви зазвичай зберігаєте всі свої дані, оскільки іноді дані програми також можуть залишатися. Після видалення програми з вашим профілем чи іншою інформацією нічого не відбувається.

В iOS дані програми повністю видаляються, але ви не повинні хвилюватися, тому що ваші фотографії та раніше опубліковані історії залишаться доступними в Instagram.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли дізнатися, чому Instagram видалив мій обліковий запис. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.