Чому Hinge видалив мій обліковий запис?

Hinge — один із найкращих додатків для знайомств, де ви можете знайти ідеальну пару. Він також має величезну кількість активних профілів, які надають детальну інформацію про цю особу, потужні інструменти пошуку відповідностей і алгоритм, який підбирає вас із особою зі спільними інтересами, що полегшує онлайн-знайомства. Hinge доступний на всіх основних платформах, як-от Android та iOS. Hinge має кращий інтерфейс, ніж його конкуренти, такі як Tinder і Bumble. Ви користувач Hinge, який шукає ідеальну пару на Hinge і цікавиться, чому Hinge видалив мій обліковий запис без жодної причини? Продовжуйте читати цю статтю до кінця. Це допоможе вам зрозуміти, як зупинити бан Hinge і чи можна відновити видалений обліковий запис Hinge. Крім того, ви дізнаєтеся, чому ваш обліковий запис Hinge зник.

Чому Hinge видалив мій обліковий запис?

Ви дізнаєтесь, чому Hinge видалив мій обліковий запис, далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи справді Hinge видаляє ваш обліковий запис?

Ні, Петля не видаляє ваш обліковий запис без вашого дозволу; лише ви можете видалити свій обліковий запис Hinge. Але якщо про ваш обліковий запис повідомили інші користувачі, і ви порушили правила спільноти Hinge, Hinge має право забанити ваш обліковий запис. І ви не зможете отримати доступ до свого облікового запису Hinge.

Hinge видаляє ваш профіль, якщо ви видаляєте програму Hinge?

Ні, Hinge не видалить ваш профіль, якщо ви видалите програму Hinge зі свого телефону. Крім того, видалення або деінсталяція програми Hinge не призведе до видалення інформації вашого профілю, і користувачі все одно можуть гортати по вашому профілю. Тому, щоб уникнути доступу до свого профілю, ви повинні добровільно видалити свій обліковий запис Hinge.

  Як заморозити місцезнаходження на Find My iPhone

Hinge назавжди видаляє ваш обліковий запис?

Ні, Hinge не видаляє ваш обліковий запис остаточно без вашого дозволу; лише ви можете видалити свій обліковий запис Hinge. Однак, якщо про ваш обліковий запис повідомили інші користувачі або ви порушили правила спільноти Hinge, ваш обліковий запис може бути заблоковано та видалено.

Чи можу я отримати розбан із Hinge?

Так, ви можете надіслати Hinge лист із проханням повторно розслідувати вашу справу, надавши дійсні відомості та причини, чому ви вважаєте, що ваш обліковий запис не порушив інструкції. Hinge блокує ваш обліковий запис, якщо ви порушили Умови надання послуг Hinge, які є набором інструкцій, якими повинен керуватися кожен користувач під час використання програми. Команда навчених модераторів розгляне вашу апеляцію, і, якщо буде визнано невинним, ваш обліковий запис буде автоматично розблоковано.

Заборони на петлі є постійними?

Так. Здебільшого заборони Hinge є постійними, оскільки у них є команда навчених модераторів, які розглядають звіти, а потім блокують когось із Hinge. Але в деяких випадках ваш обліковий запис Hinge може бути розблоковано, якщо ви доведете, що не порушували жодних із їхніх Умов використання. Отже, заборони на шарніри не є постійними.

Чи можете ви відновити видалений обліковий запис Hinge? Чи можу я повернути його, якщо видалю свій обліковий запис Hinge?

Так, ви можете відновити обліковий запис Hinge, який ви видалили раніше з будь-якої причини. Щоб відновити старий обліковий запис Hinge, вам знадобляться ім’я користувача, пароль, зареєстрований номер телефону та адреса електронної пошти. Ви повинні надіслати електронний лист із темою «Відновити видалений обліковий запис Hinge» на електронну адресу Hingle, яка [email protected] Переконайтеся, що ви вказали своє ім’я користувача та зареєстрований номер мобільного телефону в тексті електронної пошти.

Чому мій обліковий запис Hinging було видалено?

Основною причиною, чому Hinge видаляє обліковий запис, є порушення їхніх Умов використання, які схожі на правила спільноти, яких повинен дотримуватися кожен користувач Hinge під час використання програми. Hinge ніколи не повідомляє вам про причину видалення вашого облікового запису або про те, хто на вас повідомив. Ця політика призначена для захисту конфіденційності людей, які повідомили про обліковий запис.

  Відкрийте закладки з контекстного меню, яке клацніть правою кнопкою миші в Chrome

Чому мій обліковий запис Hinge зник?

Якщо ваш обліковий запис Hinge раптово зник, існує ймовірність того, що Hinge заблокував ваш обліковий запис або через порушення правил спільноти, або хтось повідомив про ваш обліковий запис. Можуть бути й інші причини, чому ваш обліковий запис Hinge зник або був забанений, як-от надсилання будь-яких платіжних порталів іншим користувачам у чатах, надсилання відвертих повідомлень або завантаження інтимних фотографій у ваш профіль Hinge, створення підробленого профілю або використання сторонніх розробників. програми для злому системи Hinge, щоб отримати додаткові функції.

Чому вас заборонили в Hinge?

Hinge блокує ваш обліковий запис, якщо він порушив Умови надання послуг Hinge, які є правилами спільноти, яких повинен дотримуватися кожен користувач Hinge під час використання програми. Але Hinge не розкриває конкретну причину, чому ваш обліковий запис забанили. Якщо вам цікаво, які типові помилки призводять до блокування вашого облікового запису Hinge і яких слід уникати.

  • Завжди слід уникати надсилання будь-яких посилань на платіжний портал будь-яким користувачам, з якими ви співпрацюєте, тому що, коли вас повідомляють, ваші чати та профіль спочатку перевіряють роботи, тож незалежно від того, на яку вартісну справу ви збираєте гроші, роботи повірять, що ви запитуєте за те, що суперечить політиці Hinge.
  • Не надсилайте відвертих повідомлень і не включайте інтимні фотографії та відео у свій профіль. Ви, безсумнівно, отримаєте звіт, оскільки користувачі часто скаржаться на такі повідомлення.
  • Завантаження зображень когось іншого або надсилання однакових повідомлень усім вашим збігам призведе до того, що ви будете виглядати як спам-бот, і вас легко виявить алгоритм Hinge.

  • Уникайте встановлення сторонніх додатків модів, які намагаються зламати систему та надають вам платні функції. Крім того, не автоматизуйте жодних кроків у вашому процесі побачень, оскільки це призведе до лише блокування.

Це можуть бути помилки, через які вас можуть забанити в Hinge. Переконайтеся, що ви уникаєте цих помилок, щоб отримати задоволення від подорожі онлайн-знайомствами.

Що станеться, коли ви видалите обліковий запис Hinge?

Якщо ви з будь-якої причини видаляєте свій обліковий запис Hinge, весь вміст вашого облікового запису Hinge, включаючи ваші збіги, повідомлення, зображення та деталі профілю, буде видалено. Крім того, ваш обліковий запис буде видалено зі списків відповідей і лайків усіх інших користувачів, і ви не зможете переглядати інші профілі на Hinge. Hinge надає вам можливість відкрити заявку в довідковому центрі Hinge, щоб переглянути копію персональних даних, які Hinge зібрав про вас. Виберіть «Експорт даних» у меню «Тема підтримки», заповнюючи інформаційні поля спливаючого вікна.

Як зупинити заборону шарнірів?

Ви можете подати апеляцію щодо повторного розгляду вашої справи про блокування, заповнивши форму зі своїми даними та надіславши її до Hinge. Ось повний посібник про те, як подати апеляцію, щоб припинити заборону Hinge для вашого облікового запису за кілька простих кроків.

Примітка. Щоб продовжити цей посібник, переконайтеся, що у вас є доступ до таких деталей, як ваше ім’я користувача, яке відображається у вашому профілі Hinge, зареєстрована адреса електронної пошти та номер телефону.

1. Відвідати ваш обліковий запис Gmail або будь-який інший обліковий запис електронної пошти у вашому браузері та натисніть «Написати».

2. Введіть [email protected] у полі Кому.

3. Заповніть поле «Тема» як «Подання апеляції».

4. Введіть електронний лист із запитом, який має містити ім’я користувача вашого профілю та посилання на сторінку вашого профілю з проханням повторно розглянути вашу справу до служби підтримки Hinge.

5. Після цього натисніть «Надіслати».

Ви отримаєте відповідь електронною поштою від Hinge, щойно ваше звернення отримає команда підтримки клієнтів Hinge.

Це невірний спосіб припинити заборону на Hinge або розблокувати вас. Команда Hinge розгляне та повторно розгляне вашу апеляцію, і якщо вони виявлять, що вашим обліковим записом не було порушено жодних правил, ваш обліковий запис Hinge буде відновлено автоматично.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, чому Hinge видалив мій обліковий запис. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.