Чому Google каже, що Chrome безпечніший, ніж Edge?

Categories:

Google «рекомендує перейти на Chrome для безпечного використання розширень». Це дивно, оскільки новий Microsoft Edge тепер заснований на Chromium. Ви можете встановити розширення з Веб-магазину Chrome у Edge. Але Google не рекомендує цього робити – чому?

Оновлення: Google підтвердив нашу теорію, повідомивши Bleeping Computer, що Microsoft Edge не підтримує функцію безпечного перегляду Google. Google не може віддалено видалити шкідливі розширення з браузерів Microsoft Edge.

Чому Google попереджає про Edge?

Google показує вам попередження, коли ви переходите до Веб-магазину Chrome у Microsoft Edge. Веб-магазин Chrome дозволить вам встановлювати розширення в Edge, але на ньому відображається великий банер із написом «Google рекомендує перейти на Chrome для безпечного використання розширень» разом із посиланням для завантаження Google Chrome.

  Як зупинити автоматичне перемикання AirPods між iPhone та iPad

Отже, чому Google вважає Microsoft Edge менш безпечною платформою для розширень, ніж Google Chrome, враховуючи, що обидва вони засновані на одному базовому коді Chromium?

Google не скаже. Повідомлення з попередженням не містить посилань на додаткову інформацію, і Google публічно не пояснив його обґрунтування. Спливаючий комп’ютер попросив Google пояснити повідомлення, але не отримав відповіді. (Оновлення: Google відповів, підтвердивши нашу теорію.)

Ось одна теорія: шкідливі розширення регулярно з’являються у Веб-магазині Chrome. Коли їх виявляють, Google може зробити більше, ніж просто видалити їх із Магазину. Google може віддалено вимкнути їх у будь-якому браузері Chrome, щоб користувачі Chrome все ще не використовували це шкідливе програмне забезпечення. Це схоже на те, як Apple може віддалено видалити шкідливий додаток на вашому iPhone, якщо це потрібно.

  8 найкращих тем оболонки Gnome

Це сталося нещодавно. У лютому 2020 року Google виявлено понад 500 шкідливих розширень у Веб-магазині Chrome, видалили їх із Магазину та віддалено вимкнули на комп’ютерах людей, щоб захистити користувачів Chrome.

Корпорація Майкрософт вилучила багато коду служб Google із Microsoft Edge, тому, можливо, Google не має можливості віддалено відключити шкідливі розширення у браузерах Microsoft Edge.

Edge також попереджає про веб-магазин Chrome

Знову ж таки, можливо, є простіша відповідь. Microsoft також застерігає від використання Веб-магазину Chrome.

Перш ніж інсталювати розширення з Веб-магазину Chrome у Edge, ви повинні погодитися з повідомленням із застереженням про те, що «Розширення, встановлені з інших джерел, ніж Microsoft Store, не перевірені та можуть вплинути на роботу веб-переглядача».

  Проведіть пальцем ліворуч, праворуч або знизу, щоб отримати доступ до програм і контактів Snype

У світі, де Microsoft Edge застерігає від Google Chrome Web Store, можливо, не дивно, що Chrome Web Store застерігає від Edge.

Було б непогано, якби Google і Microsoft з’ясували це між ними і запропонували деяку зрозумілу корисну інформацію своїм клієнтам. Google має пояснити це загадкове попередження, але ми не впевнені, чи буде компанія.