Чому Dashlane відмовляється від головного пароля та як зареєструватися без нього

| | 0 Comments| 10:29 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Тепер Dashlane дозволяє користувачам створювати облікові записи без головного пароля, використовуючи біометричні дані для більшої зручності та безпеки.
  • Цей крок усуває ризики втрати головного пароля та ймовірність отримання хакерами доступу до нього.
  • Існуючі користувачі Dashlane ще не можуть перетворити свій обліковий запис на обліковий запис без пароля, але нові користувачі можуть налаштувати обліковий запис без пароля через мобільний додаток.

Якщо ви використовуєте менеджер паролів, ви знатимете, наскільки важливим є головний пароль; втратите його, і ви ризикуєте втратити доступ до свого облікового запису. Однак Dashlane тепер дозволяє створювати обліковий запис без головного пароля. Ось чому та як налаштувати обліковий запис без пароля.

Що таке головний пароль?

Головні паролі є ключем до вашого облікового запису менеджера паролів. Під час реєстрації в менеджері паролів ви встановлюєте головний пароль для свого облікового запису.

Його називають «головним паролем», оскільки ви вводите його, щоб «розблокувати» всі інші паролі свого облікового запису. Після того, як ви перенесли всі дані для входу в менеджер паролів, вам потрібно запам’ятати лише головний пароль. Просто введіть його у свій менеджер паролів, і ви «розблокуєте» всі інші дані для входу.

  14 найкращих додатків для ведення щоденників, щоб підсумувати свій день

Хоча це зручно для вас, це означає, що кожен, хто дізнається ваші дані для входу, може отримати доступ до всіх облікових даних вашого онлайн-облікового запису. Ось чому деякі компанії-менеджери паролів ніколи не зберігають ваш головний пароль на своїх серверах.

На жаль, якщо ви забули свій головний пароль, компанія не зможе змусити компанію надіслати вам новий або скинути його. Компанії, які займаються створенням паролів, надають вам ключ відновлення під час процесу реєстрації на випадок, якщо ви втратите головний пароль, але якщо ви також втратите його, ви більше не зможете ввійти.

Таким чином, головні паролі — це палиця з двома кінцями. З іншого боку, вам потрібно лише запам’ятати головний пароль, щоб отримати доступ до своїх облікових записів в Інтернеті. Ви можете використовувати інструменти для створення складних паролів, оскільки ви їх не запам’ятаєте; менеджер паролів є.

З іншого боку, втрата головного пароля може назавжди заблокувати вас у вашому обліковому записі. І якщо хтось дізнається, який ваш головний пароль, він зможе отримати доступ до всіх інших ваших облікових записів в Інтернеті.

Чому Dashlane відмовляється від головного пароля?

Логотип: Dashlane SAS/Wikimedia Commons

Головні паролі є основним елементом менеджерів паролів; якщо ви створюєте обліковий запис, ви встановлюєте головний пароль. Ось чому Dashlane викликав хвилі, коли оголосив про це на Блог Dashlane що це дозволить людям реєструватися без нього.

  Безпроблемно переміщуйте бази даних за допомогою BackupBuddy

Замість пароля ви можете використовувати відбиток пальця або Apple FaceID. І хоча інші менеджери паролів дозволяють входити за допомогою біометричних даних, вони не мають можливості відмовитися від методу входу в систему головного пароля.

Dashlane зробив цей крок, щоб усунути два недоліки майстерних паролів, про які ми згадували раніше. По-перше, відбитки пальців і сканування обличчя втратити набагато важче, ніж пароль. Якщо ви втратите пристрій, на якому містяться ваші біометричні дані, Dashlane заявляє, що ви можете знову ввійти, використовуючи новий пристрій.

По-друге, хакерам набагато важче отримати доступ до ваших відбитків пальців або даних обличчя, ніж до пароля. Крім того, шахраї не можуть використовувати фішинг, щоб викрасти у вас ваші біометричні дані, на відміну від пароля.

Варто зазначити, що ви все ще можете зареєструватися в Dashlane за допомогою головного пароля, якщо хочете. Цей метод є лише способом для людей, яким не подобається ідея головного пароля, створити обліковий запис без нього.

Як налаштувати обліковий запис Dashlane без головного пароля

На момент написання статті ви не можете змінити існуючий обліковий запис Dashlane на головний безпарольний. Вам потрібно створити новий обліковий запис через додаток для Android або iOS. Однак Dashlane має намір дозволити існуючим обліковим записам скидати головний пароль у майбутньому.

  Як працює скасування доступу EA?

Щоб почати, завантажте Dashlane на Android або iOS. Відкрийте програму, а потім введіть електронну адресу, яку хочете зареєструвати.

На наступному екрані вам буде запропоновано встановити головний пароль. Не робіть цього; замість цього подивіться внизу екрана, щоб знайти кнопку «Створити обліковий запис без пароля» та торкніться її.

Потім Dashlane проведе вас через процес створення облікового запису без пароля. Це включає встановлення PIN-коду та реєстрацію Dashlane за допомогою біометричних даних вашого телефону. Після цього ви станете щасливим власником облікового запису Dashlane без пароля.

Якщо ви хочете використовувати свій обліковий запис на пристрої, який не підтримує біометричні дані, ви можете використовувати свій телефон, щоб підтвердити спробу входу. Наприклад, якщо ви хочете встановити та використовувати Dashlane у Windows, ви можете увійти, використовуючи своє ім’я користувача. Потім Dashlane попросить вас підтвердити вхід через телефон.

Просто перейдіть до свого телефону, натисніть піктограму з трьома смужками у верхньому лівому куті, торкніться «Налаштування», а потім «Додати новий пристрій». Тут ви побачите спробу входу; дозволити йому використовувати Dashlane на вашому іншому пристрої. Він запам’ятає вас протягом 14 днів, перш ніж вам доведеться повторити процес.