Чому Amazon Echo Hub може допомогти спростити керування розумним будинком

| | 0 Comments| 7:25 AM
Categories:

Розумні колонки Amazon Echo завжди були чудовим способом взаємодії з пристроями розумного дому. Але Amazon щойно представила пристрій, створений спеціально для керування розумним будинком.

Echo Hub: спеціально створений для керування розумним будинком

Автор зображення: Amazon

Оголошений на заході для ЗМІ, Echo Hub розроблений як центр розумного дому на базі Amazon.

Завдяки 8-дюймовому сенсорному екрану його можна розмістити практично будь-де. Його можна закріпити на стіні або поставити на стіл за допомогою аксесуара. Разом із командами Alexa ви можете групувати, керувати та переглядати розумні домашні пристрої та навіть запускати процедуру Alexa, яка об’єднує кілька дій. Він також покаже потреби в домашній камері безпеки та може поставити систему безпеки Ring.

  Навіщо це потрібно вашому бренду (6 платформ)

Коли Hub не використовується, він стане дисплеєм із фотографіями або інформацією, як-от час і погода. Він підтримує ряд протоколів розумного будинку, включаючи Matter і Thread. Ви можете підключити концентратор до Інтернету за допомогою Wi-Fi або сумісного конвертера Power-Over-Ethernet. Камери немає.

Echo Hub продаватиметься за 179,99 доларів і надійде пізніше цього року. У 2024 році Hub також зможе використовувати нещодавно анонсований перегляд карт Alexa. Це дозволить вам створити візуальну карту вашого будинку та розумних пристроїв.

Більшість інших контролерів розумного дому набагато дорожчі та складні у використанні із застарілим програмним забезпеченням. Але Echo Hub здається ідеальним вибором для тих, хто хоче краще контролювати свій розумний дім.

Нове Echo Show 8: швидший і адаптивний вміст

Автор зображення: Amazon

Amazon також представила новий Echo Show 8. Разом із новим дизайном, що пропонує скло від краю до краю та м’які вигини, є також значні оновлення всередині.

  Найкращі альтернативи Nagios для моніторингу мережі

Новий процесор забезпечує на 40 відсотків швидше відповіді на деякі запити Alexa. Колонка також забезпечить просторовий звук і проаналізує та адаптує акустику вашої кімнати для найкращого звуку.

Він також матиме адаптивний вміст. Це змінить вміст на екрані залежно від вашої близькості до екрана. Echo Show 8 коштує $149,99. Ви можете попередньо замовити його зараз, відправлення прибуде 25 жовтня 2023 року. Він доступний у темно-вугільному або білому кольорі.

Більше нових пристроїв Echo

Автор зображення: Amazon

І це далеко не все було заявлено на заході. Дитяче видання Echo Pop вже доступне для попереднього замовлення за 49,99 доларів США. Ви можете вибрати тему Marvel або Disney Princess. При покупці надається шестимісячна підписка на Amazon Kids+. Внутрішньо він ідентичний Echo Pop, який був представлений раніше в 2023 році.

  Як жорстко оновити Chrome (обійти локальний кеш)

Нове покоління Echo Frames запропонує п’ять варіантів стилів, включаючи сонцезахисні окуляри, готові за рецептом або лінзи з синім світлом. Оправи легші та на 15 відсотків тонші. Покращений термін служби батареї забезпечує до шести годин відтворення медіафайлів або розмови при повному заряді. Оновлена ​​аудіоархітектура та динаміки пропонують більш ніж утричі баси, ніж у попереднього покоління. Рамки коштуватимуть від 269,99 доларів США.

Створення кращого розумного дому

Значною частиною розумного дому є можливість просто контролювати всі свої пристрої. Завдяки конкурентоспроможній ціні та чудовому набору функцій Amazon Echo Hub має чудовий шанс надати більшій кількості користувачів простіше та зручніше керування розумним будинком.